הודעות קטנות

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo29.gifהודעות קטנות../images/Emo19.gif

שלום לכולם
סידרתי קצת את הגלריות של הפורום. עד עכשיו זאת הייתה גלריה אחת מבולגנת, אז הוספתי גלריות נוספות והעברתי את התמונות לגלריה המתאימה
. אם יש לכם תמונות בבקשה להוסיף אותן לגלריות המתאימות. וגם בקשה מהשחקנים או אנשים אחרים כאן בפורום שהיה בצילומים, אולי כניצבים, שיעלו לגלריות תמונות מהצילומים, מאחורי הקלעים, זה יהיה ממש נחמד
! אז זהו לגבי זה... ועוד משהו, הפורום קיים כבר שלוש שבועות בערך ובינתיים יש לוגו קטן שעשיתי בעצמי. אז אם יש כאן כל מיני כשרונות וגם כאלו שפחות אבל רוצים לנסות בכל זאת
, תתחילו להכין לוגואים לפורום ובעוד שבוע/שבוע וחצי בערך נעשה הצבעה מסודרת ונבחר לוגו לפורום. ושלא יהיו לוגואים שהם עם תמונה של שחקן אחד או משהו כי זה לא יראה טוב, אז תשתדלו לגוון. אני גם אפתח גלרית "לוגו לפורום" ותוכלו לשים שם את התמונות. תקראו לקובץ על שמכם כדאי שלא יהיו העתקות וכדי שזה יהיה מסודר. זהו

mayoosh4

New member
לבן- שאלות על הלוגו

אתה מתכוון למי שיודע לעצב בתוכנות? ובאיזה גודל זה צריך להיות? מה זה צריך להכיל. ד"א, הגלריות מעולות. אני מעצבת בתוכנה פיינט שופ ואני יכולה להכין לוגו אבל קודם תענה לי על השאלות בבקשה

Ben LeVi 232

New member
תשובה

ראיתי בפורום אחד שמתנהלת בו תחרות דומה, אז הנה כמה מהקריטריונים שביקשו (כמובן ששיניתי מעט כדי שיתאים לפורום שלנו): אלמנטים חשובים בלוגו שאתם מעצבים:
הכניסו את המילים פורום ראש גדול(מספר הפורום 1140 אפשרי אבל לא חובה).
תמונות/ציורים מהסדרה- הלוגו שלה, שחקנים כו'...
אם תרצו תוכלו להמציא משפט מחץ משלכם.
אפשרי גם להכניס משהו שיזכיר את תפוז
. דרישות טכניות:
גודל מינימלי 130 על 130 פיקסלים.
ייראה טוב בהקטנה ל 130 על 130 פיקסלים.
איכות התמונה טובה ולא מפוקסלת. אז תודה לפורום חובבי תעופה שלקחתי ממנו את הקיטריונים הנ"ל. ולגבי מי יכול- כל אחד שרוצה!

mayoosh4

New member
לבן.. עוד שאלה.

אפשר שזה יהיה אנימציה? ומזתומרת איכות תמונה טובה ולא מפוקסלת?

Ben LeVi 232

New member
אני חושב שהכוונה שהיה תהיה ברורה

ולא עם "קוביות" גדולות ולא ברורות.

mayoosh4

New member
לבן..

אופס... בטעות שמתי את הלוגו בגלריה של השחקנים פעמיים.. תמחק את הלוגו שלי מהגלריה של השחקנים, כי ששמתי אותהלא ידעתי שיש גלריה לתחרות לוגו! נו, ואיך הוא יצא?

mayoosh4

New member
פירסמתי את הלוגו שהכנתי

מקווה שתאהבו אותו כולם. השקעתי בו הרבה מאמץ, למרות שהתוצאה יצאה פחות טובה ממה שתכננתי (תשאלו את מי שהיה היום בצ'אט כמה זמן הייתי עסוקה בלהכין אותו). מוכנה ומזומנה לביקורת (גם בונה, יהיה מעולה!)
הנה הוא פה, כדי לחסוך לכם ללכת לגלריות =]

mayoosh4

New member
זה יצא פה נורא גדול..

זה נראה גדול אבל בגודל של 130 על 130 זה נראה בול.

הצטרפתי לתחרות הלוגואים!

הוספתי בגלריה גירסא מוגדלת וגרסת 130X130 הנה גם פה הגרסא הקטנה

למעלה