סופ"ש נעים והודעות

taz512

New member
../images/Emo29.gif סופ"ש נעים והודעות

הודעה מספר אחת והחשובה ביותר. הפורום שלנו נהפך ממקום לדבר בו על בשר למקום שבו מתווכחים עם צמחונים, אנחנו (אני, לילו ולהלהלה73) הגענו למסקנה שזה ממש לא מתאים לנו, לא בשביל זה פתחנו את הפורום הזה. ככה שמרגע זה הדיונים האלה מתים, הרגנו אותם, צמחונים שיתחילו להטיף מוסר ולפתוח דיונים בסגנון ימחקו לאלתר ויחסמו. מעכשיו הפורום הזה מדבר בשר בלבד.
הסקר נסגר השוק ניצח, ועכשיו עלה סקר חדש רוצו מהר והצביאו, ותסבירו לנו למה הצבעתם למה שהצבעתם.
הסופ"ש הגיע וזה השמן שאנשים יוצאים למסעדות, עושים על האש וזה הזמן האידאלי לנו אוהבי הבשר, אז אנשים צאו תאכלו ותחזרו אלינו עם סיקור מפורט, אנחנו רוצים איפה טוב, מה טוב, כמה טוב, ואיך מגיעים לשם. גם אם זה היה חוויה נוראית ולא הייתם מאחלים לאוייב הגדול ביותר שלכם להגיע למסעדה הזאת אנחנו רוצים לדעת. שלא נגיע לשם בטעות. וחוץ מזה תגלשו תדברו ותהנו, שיהיה לכולנו סופ"ש מלא בשר ומהנה. טאז, השד המעדכן

sjarjar

New member
אני לא מצביע לסקר

כיוון שיש בו ערבוב מין בשאינו מינו. רטבים הם לא תוספות על יד הבשר, הם חלק מהמנה הבשרית עצמה. בירה היא שתיה, ולא נחשבת כתוספת על יד הבשר. עם מה נשארנו? תפו"א. אז ככה - התוספת שלי תלויה בסוג הבשר וסוג הארוחה שאני אוכל: לארוחת סטייקים ובשרים על האש בד"כ איני מוסיף דבר, או רק סלטים חמצמצים וחריפים (טאבולה למשל). פיתות - יוק. לסטייקים ברוטב שמנת - תפו"א מאודים שיספגו את הרוטב. לבשרים ברוטב יין (תבשילים כגון זנב שור, סטייקים ברוטב יין) - בד"כ פירה תפו"א או פירה שורשים. לעופות, הודו וכו´ כל תוספת מתאימה.

../images/Emo32.gif../images/Emo41.gifהידעתם? (פירסום פורום)../images/Emo41.gif

הפורום שלנו שקט כי כולם פרשו כתוצאה ממציאת בן זוג. דרוש דם חדש! פורום "סינגלס קלאב" (378) מיועד לבני 18+,שאינם נמצאים בקשר זוגי, ושרוצים להיות חלק מקהילה מתפתחת שעיקר עניינה- חיי הסינגל והכרות עם סינגלים אחרים. אז...אם אתם\ן בני 18+ ומחפשים לדבר ולהכיר אנשים בראש שלכם\ן- אתם מוזמנים!! * ההודעה נכתבה באישור מנהל\ת הפורום

למעלה