סקירת אלבום - ♥Kou Shibasaki - Kik

nadav1232

New member
../images/Emo29.gifתעודת זהות../images/Emo29.gif

Kou Shibasaki היא זמרת שחקנית וזמרת J-POP מפורסמת. שם: Kou Shibasaki שם אמיתי: Yamamura Yukie תאריך לידה: 5 באוגוסט, 1981 סוג דם: B גובה: 160 ס"מ מקום הולדת: טושימה-קו, טוקיו, יפן סרטים אהובים: Legends of the Fall, Léon, Hi No Ataru Kyoshitsu חיות: 2 חתולים, אנאן וטאנין.

nadav1232

New member
../images/Emo29.gifדיסקוגרפיה|

סינגלים: Trust my feelings Tsuki no Shizuku Nemurenai Yoru wa Nemuranai Yume wo Omoide Dake Dewa Tsura Sugiru Ikutsuka no Sora Katachi Aru Mono Glitter Sweet Mom Kage invitation actuality at home Hito Koi Meguri Prism אלבומים: Mitsu Hitori Asobi ♥Kiki DVDs: Single Clips Kami Kara Hajimaru Monogatari דרמות שהשתתפה: Face ~Mishiranu Koibito~ Let's Go Nagata-cho Yume no California Sora Kara Furu Ichioku no Hoshi Renai Hensachi Good Luck Dr Koto - Shinryoujo Orange Days Dr Koto - Shinryoujo 2006 סרטים שהשתתפה: One Missed Call Sekai no Chuushin de, Ai o Sakebu Kiraware Matsuko no Isshou Dororo

nadav1232

New member
../images/Emo29.gifעל האלבום ♥Kiki../images/Emo29.gif

♥Kiki הוא האלבום השלישי של קו שיבאסאקי. האלבום יצא ב – 2 גירסאות: גירסא מוגבלת של ה – CD+DVD וגירסא רגילה של ה – CD בלבד והיה במקום ה – 1 ב – ORICON. הסינגלים ששייכים לאלבום הם: at home, invitation, Hito Koi Meguri ו - Kage.

nadav1232

New member
../images/Emo29.gifהשירים../images/Emo29.gif

1. ♥Kiki 2. at home 3. regret 4. invitation 5. –toi toi- 6. .Amai Sakikusa 7. Bunshin 8. interference 9. Sakanakana 10. Hito Koi Meguri 11. Kage 12. Usagi 13. Calendar

nadav1232

New member
../images/Emo29.gifקליפים../images/Emo29.gif

at home: http://www.veoh.com/videos/v273830bJJ6bNDb?searchId=2149175500643338562&rank=0 invitation: http://www.youtube.com/watch?v=JzVuTKKi4qk Kage: http://www.youtube.com/watch?v=UcdcNtqdqpw

nadav1232

New member
../images/Emo29.gifעל השירים../images/Emo29.gif

1. ♥Kiki שיר מאוד יפה לפתיחת האלבום עם מוזיקת פסנתר רגועה. 2. at home שיר שקט ויפה עם מוזיקת אנקה מסורתית. ל – at home שוחרר סינגל ב – 21.7.2007 והיה הפתיח של סדרת הדרמה היפנית "Koisuru Hanikami". 3. regret שיר שמח/רגוע וחמוד ^^. 4. invitation עוד שיר חמוד ורגוע. קו שרה בו קצת מהר אבל זה עושה אותו יפה. ל – invitation יצא סינגל ב – 9.8.2006 שהיה שיר הפתיחה של סדרת הדרמה היפנית Taiyou no Uta. 5. –toi toi- שיר מעבר קצר עם מוזיקה רגועה ומן קסומה. בשיא קו אומרות בו כל מיני מילים ביפנית. 6. .Amai Sakikusa השיר האהוב עליי באלבום. שיר שקט ועצוב עם גיטרה והוא ממש מיוחד.. 7. Bunshin אחד מהשירים האהובים עליי באלבום. גם עצוב שבהתחלה נשמעת מוזיקה שקטה עם גיטרה ובפזמון הוא עם מוזיקת יותר חזקה. 8. interference שיר שמח מרען וחמוד מאוד ^^. 9. Sakanakana כנ"ל לקודם ^_^ 10. Hito Koi Meguri עוד אחד מהשירים האהובים עליי באלבום. שיר שקט ומרגש עם מן מוזיקה קסומה שיש הרגשה של סוף. 11. Kage שיר קצת שקט עם מוזיקה חזקה והפזמון שלו אהוב עליי. שיר יפה. 12. Usagi שיר יפה ושמח שמרגישים שהאלבום עומד להסתיים. 13. Calendar השיר האחרון באלבום. גם שיר יפה מאוד עם מוזיקה שמחה וטובה ^_^. אני מקווה שנהנתם! זהו ^_^.

Omer Kun

New member
אני אוהב אותה!!

טוב, אולי אני לא שומע את המוזיקה שלה אבל היא שחקנית ממש ממש טובה! ראיתי אותה משחקת בכמה סרטים אבל הכי אהבתי אותה בבאטל רויאל שהיא שיחקה את מיטסקו סומה, ועשתה את זה פשוט מעולה! אחלה סקירה. עשית לי חשק לשמוע את השירים שלה. ואני אכן אנסה לשמוע אותם! :} תודה =]

nadav1232

New member
יאי אני שמח, תודה!

כן, היא שחקנית ממש טובה! הסרט "שיחה שלא נענתה" ממש יפה *__* היה אותו ב-HOT אקשן וחבל שאין שוב =_=..

oracle

New member
../images/Emo41.gif אחלה סקירה! תודה~ ../images/Emo140.gif

איזה כיף שאתה ממשיך להעלות סקירות

למעלה