סיפור לפני השינה

theEscapist

New member
../images/Emo29.gif../images/Emo199.gifסיפור לפני השינה../images/Emo63.gif../images/Emo1.gif

גם השבוע...
פינת הסיפור!
הסיפור השבוע הוא הסיפור השלישי בספר: Robot Boy הלינק לסיפור: http://homepage.eircom.net/~sebulbac/burton/robotboy.html (זה חשוב שזה לינק לאתר הזה ספציפית, כי יש שם גם את כל האיורים
) 1. דבר ראשון- אהבת או לא אהבת? 2. מה חשבת על הסיפור? אנחנו משתוקקים לשמוע את הפרשנות האישית והמקורית שלך! 3. התחברת לסיפור? יש דמות שהזדהית איתה במיוחד? 4. אהבת את התמונות? איך לדעתך הן השתלבו עם הסיפור? שיהיה לכולנו שבוע נפלא!

theEscapist

New member
עונה (ואני מקווה שזה יקפוץ...)

1. דבר ראשון- אהבת או לא אהבת? אהבתי. היו כמה שורות בסוף שממש הצחיקו אותי, משהו על "sex encounter with a kitchen appliance"
2. מה חשבת על הסיפור? אנחנו משתוקקים לשמוע את הפרשנות האישית והמקורית שלך! במאמר ששמתי כאן לפני כמה ימים גם הסיפור הזה הוזכר בהקשר של אספרגר. הטענה הייתה שהוא גם מבטא את הניתוק מהחברה, את הקושי בליצור קשר חברתי. לא יודעת אם כן אספרגר או לא אספרגר, וזה לא ממש רלוונטי, מה שכן- זה בטוח מבטא ניתוק מהחברה. חוצמזה, איזה מן מצב נואש בבית מביא אישה לבגוד בבעלה עם מיקרו?! 3. התחברת לסיפור? יש דמות שהזדהית איתה במיוחד? נה, אני לא בקטע של לבגוד בבעלי עם מיקרו. וזה לא קשור לעובדה שאין לי בעל
סתם. אני פשוט חושבת שהסיפור הזה מבטא אולי סוג של צורך ודרך לא מאוד בריאה לספק אותו, ואני לא בעניין. 4. אהבת את התמונות? איך לדעתך הן השתלבו עם הסיפור? האמת שהשאלה הזאת באמת קצת מיותרת
נו, אני אשאיר אותה רק בשביל להסביר כל פעם מחדש עד כמה טים גאון

adi dion

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

לבגוד בבעלה עם מיקרו
זה באמת אחד הדברים היותר הזויים שאי פעם קראתי

adi dion

New member
עונה :)

1. דבר ראשון- אהבת או לא אהבת? אמממ כן 2. מה חשבת על הסיפור? אנחנו משתוקקים לשמוע את הפרשנות האישית והמקורית שלך! הזווווווווווי טים ברטוני!
לא הבנתי את הפואנטה אז אם למישהו יש פרשנות אני אשמח >< 3. התחברת לסיפור? יש דמות שהזדהית איתה במיוחד? ממש לא חחחחח 4. אהבת את התמונות? איך לדעתך הן השתלבו עם הסיפור? כרגיל- התמונות בכל הסיפורים כאלה חמודות ומוסיפות לאווירה ולעלילה

למעלה