סיפור לפני השינה

theEscapist

New member
../images/Emo29.gif../images/Emo199.gifסיפור לפני השינה../images/Emo63.gif../images/Emo1.gif

גם השבוע...
פינת הסיפור!
הסיפור השבוע הוא הסיפור שפותח את הספר: Staring Girl הלינק לסיפור: http://homepage.eircom.net/~sebulbac/burton/staringgirl.html (זה חשוב שזה לינק לאתר הזה ספציפית, כי יש שם גם את כל האיורים
) 1. דבר ראשון- אהבת או לא אהבת? 2. מה חשבת על הסיפור? אנחנו משתוקקים לשמוע את הפרשנות האישית והמקורית שלך! 3. התחברת לסיפור? יש דמות שהזדהית איתה במיוחד? 4. אהבת את התמונות? איך לדעתך הן השתלבו עם הסיפור? שיהיה לכולנו שבוע נפלא!

tali44

New member
עונה.

1. דבר ראשון- אהבת או לא אהבת? כן!! 2. מה חשבת על הסיפור? אנחנו משתוקקים לשמוע את הפרשנות האישית והמקורית שלך! אני לא יודעת לאיזה כיון לקחת אותו,הוא סיפור מאד ציני "אחרי שהיא זכתה בתחרות המקומית לבהייה, היא סופסוף נתנה לעיניים שלה מנוחה" כאילו, באמת! אני אשמח לשמוע פרשנות של מישו אחר בכדי להבין לאיזה כיוון לחשוב.
3. התחברת לסיפור? יש דמות שהזדהית איתה במיוחד? לא הזדהתי מבחינה אישית, אבל היא ילדה מאד מוזרה, ואני אוהבת מוזרים (ואני מאד מרחמת עליהם שכולם צוחקים עליהם
). והוא גם סיפור מאד ציני ככה ש... התחברתי לסיפור. 4. אהבת את התמונות? איך לדעתך הן השתלבו עם הסיפור? בכלל לא! (
)

למעלה