צוות נהדר-לכולם!

לולי 015

New member
../images/Emo23.gifלכל צוות הסדרה....

רציתי להגיד לכם שאתם משחקים אחלה קודם כל....וכל הכבוד לכם ואתם עושים את ראש גדול לסדרה מדהימה (כל הכיתה שלי רואה....חחחח) אז ישר כוח ותמשיכו כך ותנסו לכתוב לנו דרכים כדי לתקשר איתכם כי אני בטוחה שעוד אנשים רוצים פה לתקשר איתכם....כולל אותי!!!!! אז עלו והצליחו!!!! אוהבת...לילך!

../images/Emo3.gifצוות נהדר-לכולם!

לכל השחקנים\ות... אתם אחלה ממש מעוליים... אני נהנת מכול רגע לצפות בכם... אתם נראים באמת אחלה צוות... יפה לכם.. יונתן למה שאתה מופיעה... שיש לך קטע... זה ממש נראה בכוונה שאתה מסנה לעשות אותה... אבל יוצא לך באמת טוב... אתה אחלה וגם כוסון סוף!!! מה אתה עושה יום שישי?!

יום שישי.. אני נראה לי יוצא..

לא יודע לאן.. ותודה רבה.. ולא הבנתי את ההערה.. כשאני מנשה מה??

אמיתוש13

New member
ליהנותן שיינברג../images/Emo140.gif

יונתן י'מותק!!! שלח הודעה... אהה ואם יש לך אייסיקיו אז כתוב לי אותו. ועוד משהו, בן כמה אתה? טוב יאללה ביי ותענה מאמוש!

יונתן

מנסה לשחק.... רואים שזה לא באמת... לא משנה אני מבינה את עצמי חבל שאתה יוצא חשבתי אולי אתה רוצה לצאת איתי=]

טוב אני יסביר פעם אחת וזהוא..

הדמות הזאת של ריקרדו נורא קשה.. רציני.. היה לי קשה לעבוד עליה.. ואני לא אחד שקשה לו לעבוד על דמויות בדרך כלל כאילו עבדצתי על הרבה דמויות.. וזאץת היתה מעוד קשה.. לא רק שיש לה קצת מפתא שניסיתי להכניס.. אלה ש היא דמות.. שלפחות בהתחלה היא לא אחת שאמורה להתחבר עם הרגש.. אלה לנשות להצחיק.. אני חושב מהניסיון שלי.. שמשהוא דרמתי.. כאילו אם אתה מפספס את המקום שלו.. כאילו את הדרך והצורה בקצת זה עדין יצא טוב.. אבל משהוא מצחיק צריך ליהיות בול ואם לא הוא לא יצחיק.. ולפעמים באמת קצת ויתרתי על הדרמטיות לפחות בסצנות הראשונות.. שבהם ריקרדו רק בשביל לתת הומור לסדרה.. בהמשך בעצם כבר עוד מאט זה יתחיל.. הוא כבר הופך ליותר משמעותי מבחינה דרמתית.. היום לדוגמה הקטע שאני מסביר על הריקרבורד.. היה אמור ליהיות דבקה כמו מנחה של ערוץ הקניות או משהוא כזה... אני מקווה שאני עושה את זה.. טוב.. אבל זה קצת לנעים לשמוע שזה חרא.. אחרי שקרעתה את התחת בחופש כדי שזה יהיה מצחיק.. ובכל זאת אמין.. ואיך ומה.. ובתוך זה להכניס מבטא.. ויחס ארגנטינאי.. אז למי שלא הבין עדין אחרי 12 פרקים מה הקטע של ריקרדו עד עכשיו.. הסברתי.. ובהמשך הוא עדין בשביל הקומיות אבל גם למה שקורה דרמתי בפרקים..

L u L i1

New member
ליונתן......

יונתן, לדעתי אתה שחקן מעולה!! אני אישית, קלטתי את הדמות שלך, שהיא בשביל להצחיק וזה, ואתה עושה אותה ממש טוב!רציני, אני לא מנסה להתחנף או משהו.....אתה באמת אחלה!! (דרך אגב, למי שלא ראה את ההודעה שלי,או לא מכיר אותי,אז אני חדשה פה!!
)

נכוווון

יונתןןן...אתה באמת טוב!...אחותי מתה עליךךך!!...והיא בת 17!! אפילו שאתה לא מספר בדיחות היא צוחקת היא אומרת שאתה חמוד!! גם רועי שחקן מעולה!!!!!!!!

L u L i1

New member
הוא נשמהההההה!!!!!!../images/Emo23.gif

הוא כזה מתוקק!! כפרה עליווו!!

L u L i1

New member
חחח

חח אין לי מושג......יש לי את זה בחתימה,כי אני בפורום של הפרויקט... אז כנראה שהיא ראתה את זה....חח

ספיר91

New member
הי l u l i1 זוכרת??

זוכרת שהתכתבנו בצאט של פרויקט וואי??? מה המצב????

L u L i1

New member
חח ברור שאני זוכרת!!!!

מה המצב נשמה??חח כמה זמן לא דיברנוו!!!!

ספיר91

New member
כן נכון..מה ככה מה קורה איתך??

ראית איזה כיף הילה זכתה בסוףףף

L u L i1

New member
כהה!!

איך שמחתיי!! למרות שרציתי יותר שרן יזכה...הצבעתי לו מלא!! אבל הילה גם טובה!! מלכהה!! טוב, בואי נדבר בפרטי, כי זה לא ממש קשור לפורום..חח...אז שלחי לי הודעה פרטית, אם בא לך...

למעלה