שאלון!!

../images/Emo3.gifשאלון!!

=כללי= שם: עיר: פירסינג: מזל: גובה: יחסי מין רק אחרי חתונה: אהבה ממבט ראשון: אהבה וירטואלית: מסטיק: יום בשבוע: חיות מחמד: תכונה טובה: תכונה רעה: את מאמינה בגורל? קור או חום? לישון או לקום? חוף או הרים? קרמבו שוקו או וניל? שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת? מה הדבר הראשון שאת עושה שאת קמה בבוקר? מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? מה הית לוקחת לאי בודד? צבע שיער: צבע עיניים: תחביבים: איזה שפות את מדברת: את בנאדם של לילה או של יום? רגישה לדגדוגים? היום הכי גרוע בחיים שלך? היום הכי טוב בחיים שלך? יש חבר? דלוקה על מישהו? את רוצה לגור במקום אחר? חושבת להתאבד? אוהבת רכבות הרים? ממה את הכי פוחדת? על מה את חושבת שאת הולכת לישון? טעם גלידה אהוב? פרי אהוב? מכונית? שיעור? חג? צבע: תוכנית אהובה: מילה אהובה: - =בגדים= מה את הכי אוהבת ללבוש? מה את הכי שונאת ללבוש? מה את לובשת עכשיו? מה לא תלבשי בחיים? מה הוא פריט הלבוש שתמיד עלייך? סגנון ספורט או אלגנט או ספורט-אלגנט? חשוף או לא? מה דעתך על נעלי עקב? ועל אולסטאר? ועל נעלי ספורט? איזה חנות אהובה עלייך? איפה בחיים לא תקני בגדים? איפה את קונה נעליים? איפה לא? מה המידה שלך בבגידם? מה המידה שלך בנעליים? באיזה מידה בבגדים את רוצה להיות? כנ"ל בנעליים: יש לך שמלות בארון? אם כן- כמה? אם לא- למה? מה דעתך על חצאיות מיני? האם את בעד או נגד ההתנתקות? האם זה משפיע על הצבעים שאתם את הולכת? יש לך הרבה בגדים בארון? יש לך הרבה נעליים? כמה? אוהבת נעלי בית החורף? הבגד האחרון שקנית: איפה זה היה? אוהבת שופינג? אוהבת לקנות עם חברות או עם אמא? קונה בגדים רק כי הם מותגים? איזה בגד את לובשת ליום-יום בדר"כ? איזה בגד בשבת? ביציאה? איך את מתלבשת כשאת יוצאת לשופינג? בעד או נגד תלבושת אחידה בבצפר? למה? בגד-ים בקיני או שלם? אוהבת את הביגוד בחורף או בקיץ? עם איזה בגד את הולכת לישון? איזה צבע שולט בארון שלך? מה דעתך על כפכפים? איזה בגד תקחי לאי בודד? - =דברים אהובים וטעם אישי= 1.סדרה אהובה: 2.מה הם 3 הדברים שהכי מושכים אותך בגוף/בפנים של בני המין השני? 3.להקה ישראלית אהובה: 4.להקה אהובה ביותר מחו"ל: 5.זמר/ת אהוב/ה מישראל: 6.זמר/ת אהוב/ה מחו"ל: 7.מה הן התכונות השנואות עליך ביותר אצל אנשים אחרים? 8.מה הן התכונות האהובות עליך ביותר אצל אנשים אחרים? 9.התכונות האהובות עליך ביותר אצלך? 10.התכונות השנואות עליך ביותר אצלך? 11.ספורט אהוב: 12.שיר ישראלי אהוב ביותר(אפשר לתת גם כמה): 13.שיר לועזי אהוב ביותר(אפשר לתת גם כמה): 14.שתייה אהובה: 15.דרג/י את 5 הדברים החשובים לך ביותר בחיים? 16.מה,לדעתך, יש אחרי החיים בעולם הזה, אם בכלל? 17.מה היא דעתך הכללית על החיים האלה, בעולם הזה? 18.מה היא דעתך הכללית על אלוהים? איך את/ה מרגיש/ה כלפיו? 19.האם,לדעתך, כסף רב יכול להביא לאושר וסיפוק? 20.האם,לדעתך, אהבה מספיקה בכדי להביא לאושר? - =מתי בפעם האחרונה....= *דיברת בטלפון? עם מי? *התנשקת? עם מי? *שכבת? עם מי? *צחקת? ממה? *בכית? למה? *עישנת? מה? *אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? למי? *אכלת? מה? *התקלחת? *הכנת שיעורי בית? במה? *שטפת ת'בית? *שיחקת קלפים? איזה משחק? *היית בבריכה? *היית בים? - =האם אי פעם..= פגעת בעצמך? יצאת מהמדינה? אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא? היית מאוהב? היית על סמים? שחית בעירום? היה לך מקרה חירום רפואי? עברת ניתוח? ברחת מהבית? חטפת מכות? החטפת מכות למישהו? התחילו איתך? היית על במה? ישנת מחוץ לבית? חשבת על התאבדות? נשארת ער כל הלילה? לא אכלת יום שלם? דיברת בטלפון כל הלילה? ישנת כל היום? הרגת מישהו? חשבת שאתה משתגע? בגדו בך? היה לך חלום שהתגשם? עברת על החוק? פגשת מישהו מפורסם? הרגת חיה בטעות? הרגת חיה בכוונה? סיפרת סוד שנשבעת לא לגלות? גנבת משהו? היית ברדיו/ טלוויזיה? היתה לך התמוטטות עצבים? קפצת בנג'י? היה לך חלום שחזר כמה פעמים? - =מי האדם האחרון..?= שרצית להרוג? שצחקת עליו? שחיבקת? שנישקת? שהלכת איתו לקניות? ששבר את הלב שלך? שאיכזב אותך? שגרם לך לבכות? ששימח אותך? שישנת איתו? שראית איתו סרט? שדיברת איתו בטלפון? שראית?

MeItOsH

New member
עונהה:]

=כללי= שם: מיתר עיר: נצרת עילית פירסינג: אף,טבור,טראגוס,הליקס קדמי,הרחבה 5.5 מזל: תאומים גובה:1.60 יחסי מין רק אחרי חתונה:לא אהבה ממבט ראשון: כן אהבה וירטואלית: לא מסטיק: בזוקה אבטיח! יום בשבוע:רביעי חיות מחמד: 2 חתולים ו2 כלבות תכונה טובה: כתיבה,כריזמה תכונה רעה:קונטרול פריק את מאמינה בגורל? כן קור או חום? חום לישון או לקום? לישון חוף או הרים? חוף קרמבו שוקו או וניל? מוקה
שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת?יותר מדי כאלה,אז נפרוש בשיא. מה הדבר הראשון שאת עושה שאת קמה בבוקר? בדר"כ מדליקה ת'מחשב. מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? מכבה/סוגרת את המחשב. מה הית לוקחת לאי בודד? אייפוד והספרים שלי. צבע שיער: חח שאלה טובה.שורשים בצבע חום כהה,אח"כ חום בהיר,אח"כ שטני וקצוות בלונדינים.[לשיער שלי יש חיים משלו..עזבו.] צבע עיניים: חום תחביבים: לכתוב,לקרוא,לשמוע מוזיקה,לעשות מתיחות איזה שפות את מדברת: אנגלית ועברית את בנאדם של לילה או של יום? תלוי ביום.:p רגישה לדגדוגים? מאוד! היום הכי גרוע בחיים שלך?היו כמה. היום הכי טוב בחיים שלך? גם לזה היו כמה. יש חבר? לא דלוקה על מישהו?כן את רוצה לגור במקום אחר?כן חושבת להתאבד? לא אוהבת רכבות הרים? לא הייתי אף פעם באחת. ממה את הכי פוחדת? ממ לאיודעת. על מה את חושבת שאת הולכת לישון?על מה עבר עליי,ומה אני רוצה שיקרה. טעם גלידה אהוב? וניל ועוגיות! פרי אהוב? תפוח אדום..
,תותים,דובדבנים. מכונית? יש לי קטע עם מכוניות גדול.טנדרים שחורים של שבי ופורד,והאמר כמובן. שיעור? היסטוריה חג? פורים צבע: שחור תוכנית אהובה:סי אס איי:ניו יורק. מילה אהובה: אני אחזור אליכם לגבי זה
- =בגדים= מה את הכי אוהבת ללבוש?שורטים ושמלות מה את הכי שונאת ללבוש?ממ לא יודעת מה את לובשת עכשיו?טישרט ענקית של ליברמן
מה לא תלבשי בחיים?ממ לא יודעת. מה הוא פריט הלבוש שתמיד עלייך?תחתונים
סגנון ספורט או אלגנט או ספורט-אלגנט?אלגנט חשוף או לא?תלוי מה דעתך על נעלי עקב?הכרחי ביותר! גם לבצפר אני לרוב עם עקבים. ועל אולסטאר?
ועל נעלי ספורט?פחות. איזה חנות אהובה עלייך?אני אומנם בקטגוריות הבגדים אבל זה יהיה חייב להיות סטימצקי. איפה בחיים לא תקני בגדים?לא יודעת איפה את קונה נעליים?בכל מקום שאני רואה נעל יפה.גם אם זה יהיה בשוק. איפה לא?- מה המידה שלך בבגידם?M/38 מה המידה שלך בנעליים?37-38 באיזה מידה בבגדים את רוצה להיות?36 כנ"ל בנעליים:אין לי בעיה עם המידת נעלים שלי:] יש לך שמלות בארון?כן! אם כן- כמה?בסביבות ה10 אם לא- למה? מה דעתך על חצאיות מיני?אוהבת האם את בעד או נגד ההתנתקות?נגד האם זה משפיע על הצבעים שאתם את הולכת?לא יש לך הרבה בגדים בארון?כן יש לך הרבה נעליים? כמה?כן,לא יודעת.הרבה. אוהבת נעלי בית החורף?כןןןן הבגד האחרון שקנית:שמלה ליומולדת [שהיא בעוד חודשים,אבל היי,השמלה הייתה מהממת ואני לא מתכוונת לחכות!] איפה זה היה?בCITY בסנטר. אוהבת שופינג?כן! אוהבת לקנות עם חברות או עם אמא?גם וגם. קונה בגדים רק כי הם מותגים?לא איזה בגד את לובשת ליום-יום בדר"כ?מכנסיים[בדר"כ סקינים צבעוניים ולא ג'ינס] וטי שירט/תלבושת. איזה בגד בשבת?תלוי מה אני עושה בשבת ביציאה?תלוי לאן יוצאים איך את מתלבשת כשאת יוצאת לשופינג?נוח! בעד או נגד תלבושת אחידה בבצפר?נגד למה?כי גם ככה זה לא אחיד וזה מדכא יצירתיות! בגד-ים בקיני או שלם?ביקיני אוהבת את הביגוד בחורף או בקיץ?קיץ עם איזה בגד את הולכת לישון?בוקסר וגופיה איזה צבע שולט בארון שלך?הארון שלי ממש צבעוני מה דעתך על כפכפים?נחמד + איזה בגד תקחי לאי בודד?בגד ים ושמלת חוף - =דברים אהובים וטעם אישי= 1.סדרה אהובה:סי אס אי ניו יורק. 2.מה הם 3 הדברים שהכי מושכים אותך בגוף/בפנים של בני המין השני?עיניים[בהירות
],שיער [מבלוגן
],חיוך
3.להקה ישראלית אהובה:- 4.להקה אהובה ביותר מחו"ל:מארון 5 5.זמר/ת אהוב/ה מישראל:- 6.זמר/ת אהוב/ה מחו"ל:קלי קלארקסון
7.מה הן התכונות השנואות עליך ביותר אצל אנשים אחרים?קנאה,רכושנות,אינפנטיליות 8.מה הן התכונות האהובות עליך ביותר אצל אנשים אחרים?ביטחון עצמי,יצירתיות,ספונטניות 9.התכונות האהובות עליך ביותר אצלך?הנ"ל..
10.התכונות השנואות עליך ביותר אצלך?קנאה,קונטרול פריק 11.ספורט אהוב:גמישות,בייסבול 12.שיר ישראלי אהוב ביותר(אפשר לתת גם כמה):- 13.שיר לועזי אהוב ביותר(אפשר לתת גם כמה):קלי קלי קלי קלי.כל השירים שלה. 14.שתייה אהובה:מים. 15.דרג/י את 5 הדברים החשובים לך ביותר בחיים? לא יכולה. 16.מה,לדעתך, יש אחרי החיים בעולם הזה, אם בכלל? שאלה טובה. 17.מה היא דעתך הכללית על החיים האלה, בעולם הזה? Life's a bitch and then you die. אבל נחמד מדי פעם. 18.מה היא דעתך הכללית על אלוהים? איך את/ה מרגיש/ה כלפיו?מחוברת אליה מאוד.:] 19.האם,לדעתך, כסף רב יכול להביא לאושר וסיפוק?כן. 20.האם,לדעתך, אהבה מספיקה בכדי להביא לאושר?אהבה פותרת הכל. - =מתי בפעם האחרונה....= *דיברת בטלפון? עם מי? אחרי צהרים,לינוי חברתי. *התנשקת? עם מי? יותר מדי מזמן. *שכבת? עם מי? - *צחקת? ממה? נראה לי שלפני איזה חצי שעה ממשהו שראיתי במחשב. *בכית? למה? שלשום כשקראתי סצנות מmidnight sun ו-breaking dawn *עישנת? מה?אני חושבת ששבוע שעבר,סיגריה. *אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? למי? לפוסטר של אדוארד ובלה,כל הזמן. *אכלת? מה? ב-19.00,קורנפלקס כריות בטעם של מצה. *התקלחת? לפני חצי שעה. *הכנת שיעורי בית? במה? חחחחח..בתחילת החופש,מתמטיקה *שטפת ת'בית? נבר. *שיחקת קלפים? איזה משחק? פוקר כנראה,וזה היה ממש מזמן *היית בבריכה? קיץ שעבר כנראה. *היית בים?תחילת שנה-ספטמבר - =האם אי פעם..= פגעת בעצמך? כן יצאת מהמדינה? כן אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא?כן היית מאוהב? כן היית על סמים? לא שחית בעירום? לא היה לך מקרה חירום רפואי?לא עברת ניתוח? לא ברחת מהבית? כן חטפת מכות? לא החטפת מכות למישהו?לא התחילו איתך? כן היית על במה? כן ישנת מחוץ לבית?כן חשבת על התאבדות?כן נשארת ער כל הלילה? כן לא אכלת יום שלם? כן דיברת בטלפון כל הלילה? כן ישנת כל היום? כן הרגת מישהו? עדיין לא חשבת שאתה משתגע? כם בגדו בך? כן היה לך חלום שהתגשם?כן עברת על החוק? יש מצב פגשת מישהו מפורסם? כן הרגת חיה בטעות? לא הרגת חיה בכוונה? לא סיפרת סוד שנשבעת לא לגלות?יכול להיות
גנבת משהו? לא היית ברדיו/ טלוויזיה?כן היתה לך התמוטטות עצבים? כן קפצת בנג'י? לא היה לך חלום שחזר כמה פעמים? כן - =מי האדם האחרון..?= שרצית להרוג? - שצחקת עליו? - שחיבקת?- שנישקת?הפוסטר של אדוארד?
שהלכת איתו לקניות? אמא ששבר את הלב שלך? - שאיכזב אותך? - שגרם לך לבכות?- ששימח אותך? - שישנת איתו?- שראית איתו סרט?- שדיברת איתו בטלפון? לינוי שראית? אמא

Robin Sparkles

New member
איזה יום מתיש

=כללי= שם: כרמית עיר:סתם חור פירסינג: אין מזל: תאומים גובה:1.68 יחסי מין רק אחרי חתונה:לא אהבה ממבט ראשון:כן אהבה וירטואלית:לא מסטיק:אורביט אוכמניות
יום בשבוע:שישי חיות מחמד:כלב וחתול תכונה טובה: תכונה רעה: את מאמינה בגורל?לא קור או חום?קור לישון או לקום? לישון חוף או הרים? חוף קרמבו שוקו או וניל?וניל שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת?love story מה הדבר הראשון שאת עושה שאת קמה בבוקר?מצחצחת שיניים מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? מה הית לוקחת לאי בודד? צבע שיער:חום כהה צבע עיניים: חום תחביבים: איזה שפות את מדברת:עברית ואנגלית את בנאדם של לילה או של יום?גם וגם רגישה לדגדוגים? קצת היום הכי גרוע בחיים שלך? 5.1.2005 היום הכי טוב בחיים שלך? 30.1.2002 יש חבר? דלוקה על מישהו? לא את רוצה לגור במקום אחר? מאוד! חושבת להתאבד?לא אוהבת רכבות הרים? ככה ככה ממה את הכי פוחדת? דברים שעפים על מה את חושבת שאת הולכת לישון? טעם גלידה אהוב?וניל עוגיות פרי אהוב? אבוקדו ואוכמניות מכונית?האמר
שיעור?פסיכולוגיה סוציולוגיה חג?חנוכה צבע:כחול,ירוק,לבן תוכנית אהובה:יש מלא מילה אהובה:פריים מיניסטר - =בגדים= מה את הכי אוהבת ללבוש?לא יודעת לתאר.. מה את הכי שונאת ללבוש? מה את לובשת עכשיו?ג'ינס וחולצה קצרה וסווצ'רט מה לא תלבשי בחיים? מה הוא פריט הלבוש שתמיד עלייך? סגנון ספורט או אלגנט או ספורט-אלגנט?ספורט אלנגנט חשוף או לא?קצת..לא בהגזמה מה דעתך על נעלי עקב?לא הולכת עם זה ועל אולסטאר?את הקצרות אני אוהבת ועל נעלי ספורט?תלוי איזה איזה חנות אהובה עלייך? איפה בחיים לא תקני בגדים?בשוק איפה את קונה נעליים? איפה לא? מה המידה שלך בבגידם?מכנס 0/24 וחולצה 1/XS מה המידה שלך בנעליים?40 באיזה מידה בבגדים את רוצה להיות?המידה שלי בסדר כנ"ל בנעליים:גם זה בסדר יש לך שמלות בארון?לא אם כן- כמה? אם לא- למה? מה דעתך על חצאיות מיני? האם את בעד או נגד ההתנתקות? האם זה משפיע על הצבעים שאתם את הולכת?גם ככה אני בחיים לא אלבש כתום יש לך הרבה בגדים בארון?נראה לי שכן יש לך הרבה נעליים? כמה?נראה לי 9... אוהבת נעלי בית החורף?כן הבגד האחרון שקנית:ג'ינס מדיזל וחולצה מלי קופר איפה זה היה? אוהבת שופינג?כן אוהבת לקנות עם חברות או עם אמא?עם אמא כי היא משלמת וגם ככה אני מסובכת בבגדים כי אין ממש תיאום במידות
קונה בגדים רק כי הם מותגים?אני קונה מותגים יפים..לא בגלל שזה מותגים איזה בגד את לובשת ליום-יום בדר"כ? איזה בגד בשבת? ביציאה? איך את מתלבשת כשאת יוצאת לשופינג? בעד או נגד תלבושת אחידה בבצפר?נגד למה? בגד-ים בקיני או שלם?תלוי איך זה נראה.יש שלמים שהם יפים אוהבת את הביגוד בחורף או בקיץ?חורף עם איזה בגד את הולכת לישון?טרנינג וחולצה קצרה איזה צבע שולט בארון שלך?לא יודעת....כהה מה דעתך על כפכפים? איזה בגד תקחי לאי בודד? - =דברים אהובים וטעם אישי= 1.סדרה אהובה: 2.מה הם 3 הדברים שהכי מושכים אותך בגוף/בפנים של בני המין השני?עיניים,חיוך 3.להקה ישראלית אהובה:אין 4.להקה אהובה ביותר מחו"ל:הכי הכי הקורס 5.זמר/ת אהוב/ה מישראל:אין 6.זמר/ת אהוב/ה מחו"ל:אנריקה איגלסיאס,ג'סטין טימברלייק,אנדראה קור 7.מה הן התכונות השנואות עליך ביותר אצל אנשים אחרים?צביעות,שחצנות 8.מה הן התכונות האהובות עליך ביותר אצל אנשים אחרים?כנות 9.התכונות האהובות עליך ביותר אצלך? 10.התכונות השנואות עליך ביותר אצלך? 11.ספורט אהוב: 12.שיר ישראלי אהוב ביותר(אפשר לתת גם כמה): 13.שיר לועזי אהוב ביותר(אפשר לתת גם כמה):כרגע לאב סטורי 14.שתייה אהובה:מיץ אוכמניות 15.דרג/י את 5 הדברים החשובים לך ביותר בחיים? 16.מה,לדעתך, יש אחרי החיים בעולם הזה, אם בכלל?אין 17.מה היא דעתך הכללית על החיים האלה, בעולם הזה?חיים קשים לפעמים 18.מה היא דעתך הכללית על אלוהים? איך את/ה מרגיש/ה כלפיו?לא מרגישה 19.האם,לדעתך, כסף רב יכול להביא לאושר וסיפוק?יכול אבל לא לאושר וסיפוק מוחלט.צריך יותר מכסף... 20.האם,לדעתך, אהבה מספיקה בכדי להביא לאושר?כן - =מתי בפעם האחרונה....= *דיברת בטלפון? עם מי? בצהריים עם אבא.היינו בטיול ורציתי שאח שלי (שנהג) יאט כדי שנעקוף (נסעתי באוטו אחר...) *התנשקת? עם מי? *שכבת? עם מי?אף פעם *צחקת? ממה? אין לי כוח לשאלון *בכית? למה? *עישנת? מה? *אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? למי? *אכלת? מה? *התקלחת? *הכנת שיעורי בית? במה? *שטפת ת'בית? *שיחקת קלפים? איזה משחק? *היית בבריכה? *היית בים? - =האם אי פעם..= פגעת בעצמך? יצאת מהמדינה? אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא? היית מאוהב? היית על סמים? שחית בעירום? היה לך מקרה חירום רפואי? עברת ניתוח? ברחת מהבית? חטפת מכות? החטפת מכות למישהו? התחילו איתך? היית על במה? ישנת מחוץ לבית? חשבת על התאבדות? נשארת ער כל הלילה? לא אכלת יום שלם? דיברת בטלפון כל הלילה? ישנת כל היום? הרגת מישהו? חשבת שאתה משתגע? בגדו בך? היה לך חלום שהתגשם? עברת על החוק? פגשת מישהו מפורסם? הרגת חיה בטעות? הרגת חיה בכוונה? סיפרת סוד שנשבעת לא לגלות? גנבת משהו? היית ברדיו/ טלוויזיה? היתה לך התמוטטות עצבים? קפצת בנג'י? היה לך חלום שחזר כמה פעמים? - =מי האדם האחרון..?= שרצית להרוג? שצחקת עליו? שחיבקת? שנישקת? שהלכת איתו לקניות? ששבר את הלב שלך? שאיכזב אותך? שגרם לך לבכות? ששימח אותך? שישנת איתו? שראית איתו סרט? שדיברת איתו בטלפון? שראית?

vv56305

New member
לא כותבת פה המון, אבל במצב רוח של שאלון ../images/Emo3.gif

=כללי= שם: נועה עיר: רמת גן פירסינג: לא מזל: בתולה גובה: 1.66 יחסי מין רק אחרי חתונה: לא, רצוי לפני אהבה ממבט ראשון: כן אהבה וירטואלית: אם היא לא הופכת למציאות אין בה הרבה טעם מסטיק: מאסט עלמה, אננס, קינמון יום בשבוע: שישי חיות מחמד: חתולה ז"ל תכונה טובה: חוזק נפשי תכונה רעה: ביקורתיות את מאמינה בגורל? לא קור או חום? חום וקור
לישון או לקום? לישוןןןןןןןן חוף או הרים? חוף קרמבו שוקו או וניל? וניל שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת? MY FAVORITE MISTAKE מה הדבר הראשון שאת עושה שאת קמה בבוקר? שירותים מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? כנ"ל מה היית לוקחת לאי בודד? ספרים צבע שיער: בלונדיני צבע עיניים: חום בהיר תחביבים: סרטים, קריאה, ים, בריכה, טיולים, מסעדות איזה שפות את מדברת: עיברית ואנגלית את בנאדם של לילה או של יום? יום רגישה לדגדוגים? כן היום הכי גרוע בחיים שלך? היו הרבה היום הכי טוב בחיים שלך? היו כמה, רובם לא בארץ
יש חבר? בערך, התחלה של משהו דלוקה על מישהו? אפשר להגיד את רוצה לגור במקום אחר? תלוי איפה ועם מי חושבת להתאבד? לא אוהבת רכבות הרים? כן ממה את הכי פוחדת? נחשים על מה את חושבת שאת הולכת לישון? על היום שעבר טעם גלידה אהוב? וניל עוגיות, קוקוס, בננה פרי אהוב? בננה, תות שדה, אננס, קוקוס מכונית? מיני קופר
שיעור? אין חג? פורים וחנוכה צבע: שחור, אדום, ורוד תוכנית אהובה: GOSSIP GIRL, NIP/TUCK, THE TUDORS מילה אהובה: יש הרבה - =בגדים= מה את הכי אוהבת ללבוש? נעליים מה את הכי שונאת ללבוש? המממ חזיה?! מה את לובשת עכשיו? תחתונים וגופיה ארוכה מה לא תלבשי בחיים? חצאית מיני ממש קצרה מה הוא פריט הלבוש שתמיד עלייך? אין משהו קבוע סגנון ספורט או אלגנט או ספורט-אלגנט? הכל, תלוי לאן ובמצב רוח חשוף או לא? עם טעם
מה דעתך על נעלי עקב? מכורה להן
ועל אולסטאר? אוהבת אבל רק בצבעים מגניבים ועל נעלי ספורט? אוהבת איזה חנות אהובה עלייך? זארה, מנגו, H&M איפה בחיים לא תקני בגדים? בשוק איפה את קונה נעליים? NINE WEST, זארה, קנת' קול איפה לא? בתחנה מרכזית מה המידה שלך בבגדים?38 מה המידה שלך בנעליים? 37-38 באיזה מידה בבגדים את רוצה להיות? בין 36 ל-38 כנ"ל בנעליים: לא חשוב לי יש לך שמלות בארון? כן אם כן- כמה? בסביבות 7-8 אם לא- למה? מה דעתך על חצאיות מיני? לא ממש אוהבת, לפחות לא ממש קצרות האם את בעד או נגד ההתנתקות? האם זה משפיע על הצבעים שאתם את הולכת? לא יש לך הרבה בגדים בארון? כן אבל לא מספיק
יש לך הרבה נעליים? כמה? יש די הרבה, סביבות 20-30 אוהבת נעלי בית החורף? כן הבגד האחרון שקנית: נעליים איפה זה היה? NINE WEST אוהבת שופינג? מאד אוהבת לקנות עם חברות או עם אמא? לבד קונה בגדים רק כי הם מותגים? לא, רק אם זה ממש במבצע שווה איזה בגד את לובשת ליום-יום בדר"כ? ג'ינס, מכנסי סקיני מבד, חולצות כותנה, חצאיות, צעיפים, מעילים - תלוי בעונה איזה בגד בשבת? כנ"ל ביציאה? תלוי לאן יוצאים איך את מתלבשת כשאת יוצאת לשופינג? קז'ואל בעד או נגד תלבושת אחידה בבצפר? נגד למה? כי זה משעמם בגד-ים בקיני או שלם? ביקיני אוהבת את הביגוד בחורף או בקיץ? גם וגם עם איזה בגד את הולכת לישון? בקיץ תחתונים, בחורף פיג'מה איזה צבע שולט בארון שלך? שחור, אדום, כחול, ורוד, סגול, ירוק מה דעתך על כפכפים? אוהבת אבל רק כפכפי אצבע איזה בגד תקחי לאי בודד? בגד ים - =דברים אהובים וטעם אישי= 1.סדרה אהובה: GG כרגע 2.מה הם 3 הדברים שהכי מושכים אותך בגוף/בפנים של בני המין השני? קול, עיניים, חיוך 3.להקה ישראלית אהובה: המממ 4.להקה אהובה ביותר מחו"ל: U2, COLDPLAY, SMITHS 5.זמר/ת אהוב/ה מישראל: שלמה ארצי, עיברי לידר 6.זמר/ת אהוב/ה מחו"ל: לילי אלן, אמי וויינהאוז, דיוויד בואי 7.מה הן התכונות השנואות עליך ביותר אצל אנשים אחרים? 8.מה הן התכונות האהובות עליך ביותר אצל אנשים אחרים? 9.התכונות האהובות עליך ביותר אצלך? 10.התכונות השנואות עליך ביותר אצלך? 11.ספורט אהוב: טניס 12.שיר ישראלי אהוב ביותר(אפשר לתת גם כמה): הרדופים 13.שיר לועזי אהוב ביותר(אפשר לתת גם כמה): יש יותר מדי 14.שתייה אהובה: שוקו, מילקשייק, מיצים טבעיים, אלכוהול 15.דרג/י את 5 הדברים החשובים לך ביותר בחיים? 16.מה,לדעתך, יש אחרי החיים בעולם הזה, אם בכלל? אין לצערי 17.מה היא דעתך הכללית על החיים האלה, בעולם הזה? מסובכים אך מעניינים 18.מה היא דעתך הכללית על אלוהים? איך את/ה מרגיש/ה כלפיו? 19.האם,לדעתך, כסף רב יכול להביא לאושר וסיפוק? רק אם יודעים מה לעשות איתו
20.האם,לדעתך, אהבה מספיקה בכדי להביא לאושר? כן - =מתי בפעם האחרונה....= *דיברת בטלפון? עם מי? עם ידיד שלי בערך בתשע *התנשקת? עם מי? לפני יומיים *שכבת? עם מי?
*צחקת? ממה? בטח היום, לא זוכרת ממה *בכית? למה? בחג, נעלבתי קצת *עישנת? מה? *אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? למי? לא לאחרונה *אכלת? מה? יוגורט לפני שעה *התקלחת? לפני שעתיים *הכנת שיעורי בית? במה? *שטפת ת'בית? בשישי *שיחקת קלפים? איזה משחק? *היית בבריכה? וואי שנה שעברה, באמת צריך להתחיל *היית בים? עוד לא העונה, בימים שהיה חם עבדתי, אולי מחר... - =האם אי פעם..= פגעת בעצמך? לא יצאת מהמדינה? כן לטייל אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא? לא היית מאוהב? כן היית על סמים? לא שחית בעירום? כן היה לך מקרה חירום רפואי? לא עברת ניתוח? לא ברחת מהבית? לא חטפת מכות? כן מישהי הרביצה לי בכיתה ז', עד היום אנחנו צוחקות על זה...
החטפת מכות למישהו? לא ממש התחילו איתך? כן היית על במה? לא ישנת מחוץ לבית? כן חשבת על התאבדות? אולי ממש מזמן... נשארת ער כל הלילה? כן לא אכלת יום שלם? כן דיברת בטלפון כל הלילה? חצי לילה ישנת כל היום? בטירונות, ממש מזמן הרגת מישהו? עוד לא חשבת שאתה משתגע? כן בגדו בך? לא שידוע לי היה לך חלום שהתגשם? המממ לא ממש עברת על החוק? חוקי תעבורה למינהם פגשת מישהו מפורסם? כן ב-LA הרגת חיה בטעות? לא הרגת חיה בכוונה? לא סיפרת סוד שנשבעת לא לגלות? כן
גנבת משהו? לא היית ברדיו/ טלוויזיה? לא היתה לך התמוטטות עצבים? לא קפצת בנג'י? כן היה לך חלום שחזר כמה פעמים? כן - =מי האדם האחרון..?= שרצית להרוג? בעבודה שצחקת עליו? לא זוכרת שחיבקת? אמא שלי שנישקת? בחור שאני יוצאת איתו שהלכת איתו לקניות? הלכתי לבד בשבוע שעבר ששבר את הלב שלך? חבר בערך לפני חצי שנה שאיכזב אותך? כנ"ל שגרם לך לבכות? מישהו שפגע בי בחג ששימח אותך? ההורים שלי שישנת איתו? הבחור שאני יוצאת איתו שראית איתו סרט? חברה שלי שדיברת איתו בטלפון? ידיד שראית? המממ אנשים ברחוב

RayoDeLuz

New member
עונה ../images/Emo9.gif

שם: קרן עיר: קנדה פירסינג: אין מזל: שור גובה: 164 יחסי מין רק אחרי חתונה: יאפ אהבה ממבט ראשון: יאפ אהבה וירטואלית: נאופ מסטיק: יאפ יום בשבוע: שלישי חיות מחמד: כלב תכונה טובה: אוהבת לעזור תכונה רעה: עקשנית (?) את מאמינה בגורל? כע קור או חום?חום לישון או לקום? לישוןןן חוף או הרים?חוף קרמבו שוקו או וניל? וניל שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת? "קח אותי" מה הדבר הראשון שאת עושה שאת קמה בבוקר? מדליקה את המחשב
מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? מסדרת את המיטה
מה הית לוקחת לאי בודד? את המחשב צבע שיער: חום צבע עיניים: חום תחביבים: צילום, נגינה, ריקוד, החלקה על הקרח... יש עוד..
איזה שפות את מדברת: עברית אנגלית וספרדית את בנאדם של לילה או של יום? יום רגישה לדגדוגים? נאופ היום הכי גרוע בחיים שלך? גיל 13 ההורים הענישו אותי והחליטו לקחת לי את הכל הפריוולגיות [סיפור ארוך] היום הכי טוב בחיים שלך? היום שבו הבנתי שטוב לי לבד
יש חבר? נאופ דלוקה על מישהו? נאופ את רוצה לגור במקום אחר? אולי חושבת להתאבד? מדי פעם אוהבת רכבות הרים? כע ממה את הכי פוחדת? ממוות >_> על מה את חושבת שאת הולכת לישון? על האביר על הסוס הלבן
טעם גלידה אהוב? וניל עם מייפל
פרי אהוב? בננה מכונית? אין שיעור? ספרדית וצילום חג? חנוכה צבע: כחול וסגול תוכנית אהובה: אין אחת... יש כמה.. מילה אהובה: OMG - =בגדים= מה את הכי אוהבת ללבוש? ג'ינס מה את הכי שונאת ללבוש? סקינס מה את לובשת עכשיו? פיז'מה מה לא תלבשי בחיים? חצאיות מיני מה הוא פריט הלבוש שתמיד עלייך? אין סגנון ספורט או אלגנט או ספורט-אלגנט? תלוי חשוף או לא? לא מה דעתך על נעלי עקב? לא אוהבת ועל אולסטאר? נחמד ועל נעלי ספורט? שווה! איזה חנות אהובה עלייך? אין אחת איפה בחיים לא תקני בגדים? בשוק
איפה את קונה נעליים? בחנות *.* איפה לא?בשוק מה המידה שלך בבגידם? מדיום
מה המידה שלך בנעליים? 37 באיזה מידה בבגדים את רוצה להיות? אף מידה אחרת כנ"ל בנעליים: כנ"ל יש לך שמלות בארון? כע אם כן- כמה?1 אם לא- למה? מה דעתך על חצאיות מיני? שונאת האם את בעד או נגד ההתנתקות? לא אכפת האם זה משפיע על הצבעים שאתם את הולכת? לא יש לך הרבה בגדים בארון? כן אבל בקרוב מפנה את רובם יש לך הרבה נעליים? כמה? לא אוהבת נעלי בית החורף? כע הבגד האחרון שקנית: ג'נסים איפה זה היה? בחנות אוהבת שופינג? כע אוהבת לקנות עם חברות או עם אמא? אמא קונה בגדים רק כי הם מותגים? לא איזה בגד את לובשת ליום-יום בדר"כ? ג'ינס חולצה קצרה וסווטשירט איזה בגד בשבת? מה שבאלי ביציאה? חגיגה איך את מתלבשת כשאת יוצאת לשופינג? כרגיל בעד או נגד תלבושת אחידה בבצפר? בעד למה? ככה בגד-ים בקיני או שלם? בקיני אוהבת את הביגוד בחורף או בקיץ? קיץ עם איזה בגד את הולכת לישון? פיז'מה
איזה צבע שולט בארון שלך? ורוד וכחול
מה דעתך על כפכפים? פסדר איזה בגד תקחי לאי בודד? ג'ינס! - =דברים אהובים וטעם אישי= 1.סדרה אהובה: יש כמה 2.מה הם 3 הדברים שהכי מושכים אותך בגוף/בפנים של בני המין השני? חיוך העיניים והלחיים
3.להקה ישראלית אהובה: אין 4.להקה אהובה ביותר מחו"ל: אין 5.זמר/ת אהוב/ה מישראל: שירי מימון 6.זמר/ת אהוב/ה מחו"ל: יש הרבה 7.מה הן התכונות השנואות עליך ביותר אצל אנשים אחרים? חוסר סבלנות, שוביניסטיות.. 8.מה הן התכונות האהובות עליך ביותר אצל אנשים אחרים? אכפתיות, סובלנות, נכונות לעזור... 9.התכונות האהובות עליך ביותר אצלך?אכפתיות, סובלנות, נכונות לעזור... 10.התכונות השנואות עליך ביותר אצלך? עקשנות.. 11.ספורט אהוב: החלקה על הקרח 12.שיר ישראלי אהוב ביותר(אפשר לתת גם כמה): כל השירים של שירי מימון, הראל סקעת, כוכב נולד 1-4.. 13.שיר לועזי אהוב ביותר(אפשר לתת גם כמה): כל השירים של אשלי טיסדל, ונסה הדג'נס, הילארי דאף, מסרטים... 14.שתייה אהובה: מיץ תפוחים 15.דרג/י את 5 הדברים החשובים לך ביותר בחיים? אהבה, אחווה, יושר, נתינה, וכסף
16.מה,לדעתך, יש אחרי החיים בעולם הזה, אם בכלל? עולם מלא בהרפתקאות חדשות
17.מה היא דעתך הכללית על החיים האלה, בעולם הזה? יש עליות ויש ירידות... 18.מה היא דעתך הכללית על אלוהים? איך את/ה מרגיש/ה כלפיו? יש. סביר. 19.האם,לדעתך, כסף רב יכול להביא לאושר וסיפוק? לא 20.האם,לדעתך, אהבה מספיקה בכדי להביא לאושר? כע - =מתי בפעם האחרונה....= *דיברת בטלפון? עם מי? לא זוכרת *התנשקת? עם מי? מזמן.. אקס לשעבר.. *שכבת? עם מי? ---------- *צחקת? ממה? היום מעצמי
*בכית? למה? לפני יומיים.. זכרונות.. *עישנת? מה? כיתה א'... סיגריה.. ניסיתי! *אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? למי? לא זוכרת *אכלת? מה? לפני 3 שעות.. ארוחת ערב..
*התקלחת? לא מזמן *הכנת שיעורי בית? במה? לפני שבוע וחצי
*שטפת ת'בית? מזמן *שיחקת קלפים? איזה משחק? היום פוקר *היית בבריכה? מזמן *היית בים? מזמן - =האם אי פעם..= פגעת בעצמך? ניסיתי >< יצאת מהמדינה? כע אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא? כע היית מאוהב? כע היית על סמים?לא שחית בעירום?לא היה לך מקרה חירום רפואי?כע עברת ניתוח?כע ברחת מהבית?כע חטפת מכות?כע החטפת מכות למישהו?כע התחילו איתך?כע היית על במה?כע ישנת מחוץ לבית?כע חשבת על התאבדות?כע נשארת ער כל הלילה?כע לא אכלת יום שלם?כע דיברת בטלפון כל הלילה?לא ישנת כל היום?כע הרגת מישהו?לא חשבת שאתה משתגע?כע בגדו בך?לא היה לך חלום שהתגשם?כע עברת על החוק?לא פגשת מישהו מפורסם?כע הרגת חיה בטעות?לא הרגת חיה בכוונה?לא סיפרת סוד שנשבעת לא לגלות?לא גנבת משהו?כע היית ברדיו/ טלוויזיה?לא היתה לך התמוטטות עצבים?כע קפצת בנג'י?לא היה לך חלום שחזר כמה פעמים?לא - =מי האדם האחרון..?= שרצית להרוג? אף אחד שצחקת עליו? כנל שחיבקת?אמא שנישקת?--- שהלכת איתו לקניות? אמא ואחותי ששבר את הלב שלך?--- שאיכזב אותך?ידיד שגרם לך לבכות?חברה ששימח אותך?חברה שישנת איתו?--- שראית איתו סרט? אמא ואחותי שדיברת איתו בטלפון?--- שראית? אמא

עונה...

=כללי= שם: רונית עיר: ב"ש פירסינג: אין.. מזל: קשת גובה:1.68 בערך יחסי מין רק אחרי חתונה: נייטרלית אהבה ממבט ראשון:רק בסרטים. אהבה וירטואלית: רק בסרטי אימה. מסטיק: בזוקה ושל הסוכוריות. יום בשבוע:חמישי ושני חיות מחמד: רק כלבים. תכונה טובה:נחמדה תכונה רעה:עצלנית את מאמינה בגורל? מממ קור או חום? חום לישון או לקום? לישון חוף או הרים? חוף קרמבו שוקו או וניל? וניל שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת? בוגיי וונדרלנד..מזכיר לי את אחותי.. מה הדבר הראשון שאת עושה שאת קמה בבוקר? חוזרת לשיון מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? מכבה את האור מה הית לוקחת לאי בודד? את נועם טור צבע שיער: חום צבע עיניים: חום-דבש תחביבים: איזה שפות את מדברת: עברית ואנגלית את בנאדם של לילה או של יום? לא מוגדר... רגישה לדגדוגים? מאוד היום הכי גרוע בחיים שלך? שהייתי חולה וירדתי לזרוק את הפח ומכוית עברה והרטיבה אותי... היום הכי טוב בחיים שלך? היו הרבה... יש חבר? לא דלוקה על מישהו? לא את רוצה לגור במקום אחר? לא חושבת להתאבד? משעמום כן. אוהבת רכבות הרים? לא ממה את הכי פוחדת? מהרבה דברים. על מה את חושבת שאת הולכת לישון?מה יש לי לעשות מחר. טעם גלידה אהוב? שוקולד-וניל פרי אהוב?תפוח מכונית? ג'יפ שחור.. שיעור? אנגלית ואזרחות רק בגלל המורות.. חג? חנוכה צבע: שחור תוכנית אהובה:הרבה מילה אהובה:במבה - =בגדים= מה את הכי אוהבת ללבוש?בגדים נוחים מה את הכי שונאת ללבוש?בגדים לא נוחים מה את לובשת עכשיו?טרנינג . מה לא תלבשי בחיים?שמלה או חולצה עם כריות בכתפיים. מה הוא פריט הלבוש שתמיד עלייך?תחתונים? סגנון ספורט או אלגנט או ספורט-אלגנט?ספורט חשוף או לא?תלוי איך ומתי... מה דעתך על נעלי עקב?שונאת נעלי עקב ועל אולסטאר?מאוהבת.. ועל נעלי ספורט?נייטרלית איזה חנות אהובה עלייך?בלו ביירד,24/7 ופול אנד בר איפה בחיים לא תקני בגדים? איפה את קונה נעליים? איפה לא? מה המידה שלך בבגידם?סמול חולצות מכנסיים 24/5 מה המידה שלך בנעליים?38 באיזה מידה בבגדים את רוצה להיות? כנ"ל בנעליים:36/7 יש לך שמלות בארון?כן אם כן- כמה?4 נראה לי. אם לא- למה? מה דעתך על חצאיות מיני?לא מתנגדת האם את בעד או נגד ההתנתקות?ניייטרלית האם זה משפיע על הצבעים שאתם את הולכת?לא יש לך הרבה בגדים בארון?ממוצע כזה. יש לך הרבה נעליים? כמה?11 זוגות בערך.. אוהבת נעלי בית החורף?כן הבגד האחרון שקנית:שמלה איפה זה היה? אוהבת שופינג? אוהבת לקנות עם חברות או עם אמא?חברות קונה בגדים רק כי הם מותגים?לא איזה בגד את לובשת ליום-יום בדר"כ?רגיל..ג'ינס וטי איזה בגד בשבת? ביציאה? איך את מתלבשת כשאת יוצאת לשופינג?רגיל בעד או נגד תלבושת אחידה בבצפר?נייטרלית למה?כי לא אכפת לי בגד-ים בקיני או שלם?בקיני אוהבת את הביגוד בחורף או בקיץ?בקיץ עם איזה בגד את הולכת לישון?בחורף פיג'מה בקיץ כמה שפחות איזה צבע שולט בארון שלך? מה דעתך על כפכפים?אוהבת. איזה בגד תקחי לאי בודד? - =דברים אהובים וטעם אישי= 1.סדרה אהובה:הרבה 2.מה הם 3 הדברים שהכי מושכים אותך בגוף/בפנים של בני המין השני?שיער,עיינים,כובה 3.להקה ישראלית אהובה: 4.להקה אהובה ביותר מחו"ל: 5.זמר/ת אהוב/ה מישראל: 6.זמר/ת אהוב/ה מחו"ל: 7.מה הן התכונות השנואות עליך ביותר אצל אנשים אחרים?חמדנות,אגואיסטיות. 8.מה הן התכונות האהובות עליך ביותר אצל אנשים אחרים?כנות,נחמדות. 9.התכונות האהובות עליך ביותר אצלך? 10.התכונות השנואות עליך ביותר אצלך? 11.ספורט אהוב:ריצה 12.שיר ישראלי אהוב ביותר(אפשר לתת גם כמה): 13.שיר לועזי אהוב ביותר(אפשר לתת גם כמה): 14.שתייה אהובה:קולה 15.דרג/י את 5 הדברים החשובים לך ביותר בחיים? 16.מה,לדעתך, יש אחרי החיים בעולם הזה, אם בכלל? 17.מה היא דעתך הכללית על החיים האלה, בעולם הזה?סבבה 18.מה היא דעתך הכללית על אלוהים? איך את/ה מרגיש/ה כלפיו?אני סבבה הוא לעמת זאת.. 19.האם,לדעתך, כסף רב יכול להביא לאושר וסיפוק?לא בהכרח 20.האם,לדעתך, אהבה מספיקה בכדי להביא לאושר?כנ"ל - =מתי בפעם האחרונה....= *דיברת בטלפון? עם מי? אתמול,ע חברה *התנשקת? עם מי? לפניי הרבה זמן.. *שכבת? עם מי? *צחקת? ממה? אתמול עם חברה *בכית? למה? אתמול ראיתי מלך האריות.. *עישנת? מה?לפני שבועיי,נרגילה *אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? למי? *אכלת? מה? גלידה לפני שעה *התקלחת? בבור *הכנת שיעורי בית? במה? *שטפת ת'בית? לני החג *שיחקת קלפים? איזה משחק? *היית בבריכה? *היית בים? - =האם אי פעם..= פגעת בעצמך? כן יצאת מהמדינה? לא אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא? ל היית מאוהב? לא היית על סמים? לא שחית בעירום?לא היה לך מקרה חירום רפואי? כן עברת ניתוח? לא ברחת מהבית? לא חטפת מכות? לא החטפת מכות למישהו? לא התחילו איתך? כן היית על במה? כן ישנת מחוץ לבית? כן חשבת על התאבדות? רציני לא.. נשארת ער כל הלילה? כן לא אכלת יום שלם? בטיולים דיברת בטלפון כל הלילה? לא ישנת כל היום? כן הרגת מישהו? רציתי חשבת שאתה משתגע? כן בגדו בך? כן היה לך חלום שהתגשם? מלא. עברת על החוק? כ. פגשת מישהו מפורסם? כן הרגת חיה בטעות? נמלים.. הרגת חיה בכוונה? נמלים סיפרת סוד שנשבעת לא לגלות? כן גנבת משהו? בזוה שהייתי בת 6 היית ברדיו/ טלוויזיה? כן היתה לך התמוטטות עצבים?כן קפצת בנג'י? לא היה לך חלום שחזר כמה פעמים? כן - =מי האדם האחרון..?= שרצית להרוג? מישהי שצחקת עליו? בן דוד שלי שחיבקת?חברה שנישקת?ליאור שהלכת איתו לקניות? חברה ששבר את הלב שלך? שאיכזב אותך? חברה,אימא שגרם לך לבכות? סימבה.. ששימח אותך? חברה שישנת איתו?ליאור שראית איתו סרט? חברנ שדיברת איתו בטלפון? חברה שראית? אחיינית שלי..

esti93

New member
טוב באלי על שאלון

=כללי= שם: אסתר אליגר עיר: חולון פירסינג: אין מזל: שור גובה: מטר 59 נמוכה חח יחסי מין רק אחרי חתונה: לא מאמינה בזה אהבה ממבט ראשון: יכול לקרות אבל זה לא נמשך להרבה זמן אם לא מכירים את הבנאדם טוב אהבה וירטואלית: כל עוד זה הופך לסוג אחר של אהבה אבל כן מסטיק: מתה על זה יום בשבוע:חמישי :) חיות מחמד: אין למרות שממש באלי כלב תכונה טובה: הממ רגישות? תכונה רעה: עקשנות את מאמינה בגורל? לא קור או חום? קוררר לישון או לקום? לישון! חוף או הרים? חוף קרמבו שוקו או וניל ? וניל שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת? יש יותר מדי.. מה הדבר הראשון שאת עושה שאת קמה בבוקר? הממ הולכת לשירותים P: מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? הולכת לשירותים XD מה הית לוקחת לאי בודד? מישהו שיהיה איתי צבע שיער: חום בהיר גובל בג'ינג'י צבע עיניים: חום כהה תחביבים: הממ לקרוא , לכתוב, מוסיקהה כמובן, לנגן על הגיטרה ולשיר, לצאת עם חברים, לשתות P: איזה שפות את מדברת: וואו הרבה עברית, אנגלית, ספרדית, גרוזינית, צרפתית, פורטוגזית קצת וגם קצת איטלקית את בנאדם של לילה או של יום? ליללההה רגישה לדגדוגים? חח תלוי איפה אבל כן היום הכי גרוע בחיים שלך? הוו אני זוכרת אותו, מעדיפה לשכוח היום הכי טוב בחיים שלך? מממ... יש חבר? לא דלוקה על מישהו? בערך כן את רוצה לגור במקום אחר? המ כרגע לא מאוחר יותר כן חושבת להתאבד? כל אחד חושב על זה מתישהו אוהבת רכבות הרים? בטח ממה את הכי פוחדת? גו'קים S: על מה את חושבת שאת הולכת לישון? על היום שהיה ומה שהייתי רוצה שיהיה.. טעם גלידה אהוב? וניל עם עוגיות :) פרי אהוב? מממ תותים מכונית? פרארי ויגואר ואלפה רומיאו.. שיעור? בחייאת חג? פסח ופורים :) צבע: שחור חח תוכנית אהובה: הממ כמעט מלאכים מילה אהובה: חחחח עדיף שלא אגיד - =בגדים= מה את הכי אוהבת ללבוש? ג'ינס וטי שירט או טייץ עם טוניקה משהו יפה בקיצור מה את הכי שונאת ללבוש? הממ אני לא לובשת מה שאני שונאת אבל בגדים צמודים מדי או מכוערים כאלה מה את לובשת עכשיו? הממ טייץ עד הברך עם טוניקה XD מה לא תלבשי בחיים? חולצת בטן אני חושבת אלא אם כן תהיה לי בטן מושלמת ולא נראלי שזה יקרה מה הוא פריט הלבוש שתמיד עלייך? הא? סגנון ספורט או אלגנט או ספורט-אלגנט? אלגנט חשוף או לא? בגבול הטעם הטוב מה דעתך על נעלי עקב? מתה עליהם רק שהם תמיד הורסים לי את הרגליים חח ועל אולסטאר? גם עליהם מתה :) ועל נעלי ספורט? כשצריך איזה חנות אהובה עלייך? זארה ומנגו איפה בחיים לא תקני בגדים? ברנואר הם משתמשים בפרוות כלבים! איפה את קונה נעליים? אלדו בעיקר איפה לא? בחנויות זולות מדי שגם נראות ככה מה המידה שלך בבגידם? מדיום מה המידה שלך בנעליים? 36 או 37 באיזה מידה בבגדים את רוצה להיות? S כנ"ל בנעליים:מרוצה ממה שיש יש לך שמלות בארון? אהא אם כן- כמה? הממ יש כמות נחמדה אם לא- למה? מה דעתך על חצאיות מיני? כל עוד יש לך רגליים בכיף האם את בעד או נגד ההתנתקות? נגד מאדד האם זה משפיע על הצבעים שאתם את הולכת? הממ לא יש לך הרבה בגדים בארון? האמת? כן אבל זה לא מרגיש ככה יש לך הרבה נעליים? כמה? כן לפחות 20 אוהבת נעלי בית החורף? בטח הם חמודים הבגד האחרון שקנית:אתמול בדיוק! ממ שורטס מזארה איפה זה היה? בזארה חח אוהבת שופינג? מאדדד אוהבת לקנות עם חברות או עם אמא? גם וגם למרות שעם אמא תמיד יוצאים עם יותר XD קונה בגדים רק כי הם מותגים? לא מה שיפה לי איזה בגד את לובשת ליום-יום בדר"כ?גי'נס ואיזו חולצה חמודה איזה בגד בשבת? חולצה יותר חמודה חח סתם מגוונים ביציאה? משהו יפהה ומיוחד איך את מתלבשת כשאת יוצאת לשופינג? נוח ובסטייל בעד או נגד תלבושת אחידה בבצפר? מה נראה לכם? נגד! למה? כי זה הורס את הרוח של התלמידים! בגד-ים בקיני או שלם? אוהבת יותר ביקיני אבל עליי שלם כזה גיטרה אוהבת את הביגוד בחורף או בקיץ? שניהם אבל בקיץ יותר עם איזה בגד את הולכת לישון? הממ איזה שורטס רחב וגופייה איזה צבע שולט בארון שלך? שחור אני חושבת.. מה דעתך על כפכפים? הכי נוח שיש איזה בגד תקחי לאי בודד? שורטס וגופייה ומתחת בגד ים :) -

esti93

New member
המשך

=דברים אהובים וטעם אישי= 1.סדרה אהובה: כמעט מלאכים חח 2.מה הם 3 הדברים שהכי מושכים אותך בגוף/בפנים של בני המין השני? עיניים, חיוך והגוף גם חח כולו 3.להקה ישראלית אהובה: אממ לא מתה על להקות ישראליות אולי היהודים 4.להקה אהובה ביותר מחו"ל: escape the fate 5.זמר/ת אהוב/ה מישראל: אביב גפן 6.זמר/ת אהוב/ה מחו"ל: ממממ 7.מה הן התכונות השנואות עליך ביותר אצל אנשים אחרים? צביעות, התנשאות, יותר מדי נחמדות, לקקנות 8.מה הן התכונות האהובות עליך ביותר אצל אנשים אחרים? כנות, ביטחון, רגישות 9.התכונות האהובות עליך ביותר אצלך? חח שאחרים יגידו 10.התכונות השנואות עליך ביותר אצלך? יש הרבה 11.ספורט אהוב: שחייה וכדור-רשת 12.שיר ישראלי אהוב ביותר(אפשר לתת גם כמה): שירים של אביב גפן בעיקר 13.שיר לועזי אהוב ביותר(אפשר לתת גם כמה): הממ וואי זה אפשרי בכלל? the day you left the womb איי גס למרות שיש כל כך הרבה אבל אין לי כוח לכתוב חחח 14.שתייה אהובה: דיאט קולה 15.דרג/י את 5 הדברים החשובים לך ביותר בחיים? אהבה, חברים, לחיות באמת ולא סתם לנשום, משפחה ו.. ממ הכתיבה שלי 16.מה,לדעתך, יש אחרי החיים בעולם הזה, אם בכלל? אין כלום 17.מה היא דעתך הכללית על החיים האלה, בעולם הזה? החיים חרא וצריך לנסות לחיות אותם ולא רק לשרוד 18.מה היא דעתך הכללית על אלוהים? איך את/ה מרגיש/ה כלפיו? אני מניחה שהוא קיים.. 19.האם,לדעתך, כסף רב יכול להביא לאושר וסיפוק? כן אבל לא רק 20.האם,לדעתך, אהבה מספיקה בכדי להביא לאושר? זה לא מספיק אבל זה כבר הרבה מאד - =מתי בפעם האחרונה....= *דיברת בטלפון? עם מי? הממ בארבע ככה עם חברה טובה שלי :) *התנשקת? עם מי? הלאה *שכבת? עם מי? עדיין לא עשיתי את זה חח *צחקת? ממה? הממ לפני איזה שעה ממשהו שחברה שלי כתבה לי במסן *בכית? למה? הממ היום כי כאב לי ממשהו *עישנת? מה? הממ לפני שבועיים נראלי , סיגריה ווינסטון אם אתם רוצים פירוט *אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? למי? היום לחברה שלי *אכלת? מה? הממ לפני שעתיים לחמניה (כשרה לפסח!) עם שוקלוד *התקלחת? לפני שלוש שעות *הכנת שיעורי בית? במה? הממ היום דווקא! בכימיה חח *שטפת ת'בית? הוו מזמן לא *שיחקת קלפים? איזה משחק? גם מזמן לא *היית בבריכה? וואוו כמה זמן מאז החופש הגדול *היית בים? לפני שבועיים וחצי ככה - =האם אי פעם..= פגעת בעצמך? כן יצאת מהמדינה? כן אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא? הממ יכול להיות? היית מאוהב? כן היית על סמים? לא שחית בעירום? לא היה לך מקרה חירום רפואי? כן עברת ניתוח? לא ברחת מהבית? לא חטפת מכות? מאח שלי נחשב? החטפת מכות למישהו? חחח לידיד שלי שעיצבן אותי התחילו איתך? כןן אתמול בדיוק אחד ממקושרים! היית על במה? כן ישנת מחוץ לבית? כן חשבת על התאבדות? כן נשארת ער כל הלילה? כן לא אכלת יום שלם? חח כן דיברת בטלפון כל הלילה? ממ כן בערך ישנת כל היום? חחח זה כל כך אני, כן הרגת מישהו? לא -_- חשבת שאתה משתגע? כןןן בגדו בך? כן היה לך חלום שהתגשם? כן! עברת על החוק? הממ לעבור באדום נחשב? חח פגשת מישהו מפורסם? כןן הרגת חיה בטעות? לא נראלי... הרגת חיה בכוונה? לא! סיפרת סוד שנשבעת לא לגלות? המממ כן גנבת משהו? כן נראלי.. ממ כן היית ברדיו/ טלוויזיה? מממ לא חושבת.. היתה לך התמוטטות עצבים? בערך כן קפצת בנג'י? כן! היה לך חלום שחזר כמה פעמים? כןן - =מי האדם האחרון..?= שרצית להרוג? ההורים שלי XD שצחקת עליו? חברה שלי שחיבקת? את אמא שלי שנישקת? מממ שהלכת איתו לקניות? אמא שלי ששבר את הלב שלך? מישהו... שאיכזב אותך? אותו מישהו שגרם לך לבכות? שוב אותו מישהו ששימח אותך? חברה שלי D: שישנת איתו? חברה שלי חח שראית איתו סרט? הממ אבא שלי שדיברת איתו בטלפון? חברה שלי שראית? ההורים שלי

esti93

New member
טוב אמ לפרט?

עברית - כי אני גרה פה חח אנגלית - לומדים בביה"ס בהתחלה וגם איך אפשר שלא לדעת? ספרדית- מכל הסדרות אני יודעת לדבר שוטף גרוזינית- כי אני גרוזינית חח צרפתית- אני לומדת בביה"ס פורטוגזית- גם ראיתי סדרה או שתיים בשפה והיא דומה לספרדית המ וזהו לא?

BadtotheBone

New member
עונה

לא מבטיחה לסיים את השאלון...זה טיפה חופר.. חח =כללי= שם: אלי עיר: ת"א בעיקרון פירסינג: אין מזל: תאומים גובה: שאלה טובה יחסי מין רק אחרי חתונה: מאוחר מידי לזה כבר...חח אהבה ממבט ראשון: יש מצב אהבה וירטואלית: לא מסטיק: מנתה! יום בשבוע: שבת חיות מחמד: כלבים וסוסים תכונה טובה: נחמדה בד"כ תכונה רעה: חסרת סבלנות את מאמינה בגורל? כן קור או חום? קור לישון או לקום? לישון חוף או הרים? חוף קרמבו שוקו או וניל? וניל שיר שמזכיר לך אדם שאת אוהבת? כל מיני מה הדבר הראשון שאת עושה שאת קמה בבוקר? מכבה את השעון המעורר מה הדבר האחרון שאת עושה לפני השינה? מצחצחת שיניים מה הית לוקחת לאי בודד? סירה כדי לחזור צבע שיער: חום צבע עיניים: חום תחביבים: לרכב על סוסים, שופינג, לצייר, לרקוד, מוזיקה איזה שפות את מדברת: אנגלית עברית וצרפתית (סוגשל..חח למדתי בביה"ס..) את בנאדם של לילה או של יום? לילה רגישה לדגדוגים? כן היום הכי גרוע בחיים שלך? היום הכי טוב בחיים שלך? יש חבר? כן דלוקה על מישהו? את רוצה לגור במקום אחר? דווקא לא חושבת להתאבד? לא אוהבת רכבות הרים? כן ממה את הכי פוחדת? מוות? על מה את חושבת שאת הולכת לישון? כל מיני דברים טעם גלידה אהוב? וניל פרי אהוב? אפרסק מכונית? מיני קופר (חדשה שקניתי לי לפסח! חח) שיעור? חג? פסח צבע: לבן תוכנית אהובה: גוסיפ פמילי גיי פרנדס נו יש מיליון אני לא אפרט עכשיו מילה אהובה: Okay - =בגדים= מה את הכי אוהבת ללבוש? ג'ינסים וחצאיות ומכנסיים קצרים מה את הכי שונאת ללבוש? סווטשירט מה את לובשת עכשיו? מכנס קצר וגופיה מה לא תלבשי בחיים? בגדים בצבע זהב מה הוא פריט הלבוש שתמיד עלייך? משקפי שמש ותכשיטים סגנון ספורט או אלגנט או ספורט-אלגנט? ספורט אלגנט בד"כ חשוף או לא? אפשר מה דעתך על נעלי עקב?
ועל אולסטאר? פחות. ועל נעלי ספורט? איכ איזה חנות אהובה עלייך? יש הרבה יותר מידי איפה בחיים לא תקני בגדים? בשוק איפה את קונה נעליים? אלדו נייןווסט וכו' איפה לא? בשוק? חח מה המידה שלך בבגידם? מכנסיים 34 חולצות סמול מה המידה שלך בנעליים?38 באיזה מידה בבגדים את רוצה להיות? אני מרוצה מעצמי כנ"ל בנעליים: 37 אני אוהבת רגליים קטנות יש לך שמלות בארון? בטח אם כן- כמה? אני לא באמת אלך לספור אותן עכשיו חח אם לא- למה? מה דעתך על חצאיות מיני? בכיף האם את בעד או נגד ההתנתקות? מה קשור עכשיו?! האם זה משפיע על הצבעים שאתם את הולכת? לא אני שונאת כתום בלי קשר יש לך הרבה בגדים בארון? כן יש לך הרבה נעליים? כמה? כן לא סופרת עכשיו אוהבת נעלי בית החורף? בטח הבגד האחרון שקנית: שמלה ממנגו איפה זה היה? אוהבת שופינג?בארור אוהבת לקנות עם חברות או עם אמא? חברות קונה בגדים רק כי הם מותגים? ?! איזה בגד את לובשת ליום-יום בדר"כ? ג'ינס וחולצה איזה בגד בשבת? WTF?! ביציאה? איך את מתלבשת כשאת יוצאת לשופינג? נוח בעד או נגד תלבושת אחידה בבצפר? בעד למה? כי זה יפה!!!!!!! למרות שבארץ התלבושת מכוערת ברמות בגד-ים בקיני או שלם? בקיני! אוהבת את הביגוד בחורף או בקיץ? גם וגם עם איזה בגד את הולכת לישון? פיג'מה?!?! איזה צבע שולט בארון שלך? כל מיני מה דעתך על כפכפים? בכיף איזה בגד תקחי לאי בודד? לא יודעת - =דברים אהובים וטעם אישי= 1.סדרה אהובה: יש הרבה 2.מה הם 3 הדברים שהכי מושכים אותך בגוף/בפנים של בני המין השני? עיניים, גוף, ידיים 3.להקה ישראלית אהובה: משינה 4.להקה אהובה ביותר מחו"ל: יש המון מידי 5.זמר/ת אהוב/ה מישראל: לא יודעת 6.זמר/ת אהוב/ה מחו"ל: יש הרבה 7.מה הן התכונות השנואות עליך ביותר אצל אנשים אחרים? טימטום ואנשים שמתווכחים על כל דבר 8.מה הן התכונות האהובות עליך ביותר אצל אנשים אחרים? קלילים, זורמים מצחיקים מגניבים 9.התכונות האהובות עליך ביותר אצלך? זורמת נחמדה בד"כ ישירה 10.התכונות השנואות עליך ביותר אצלך? חסרת סבלנות 11.ספורט אהוב: כדורעף 12.שיר ישראלי אהוב ביותר(אפשר לתת גם כמה): כרגע רציתי 13.שיר לועזי אהוב ביותר(אפשר לתת גם כמה): יש הרבה 14.שתייה אהובה: שייקים ומיצים טבעיים 15.דרג/י את 5 הדברים החשובים לך ביותר בחיים? חופר 16.מה,לדעתך, יש אחרי החיים בעולם הזה, אם בכלל? חופר 17.מה היא דעתך הכללית על החיים האלה, בעולם הזה? טובים לפחות שלי טובים...
חח 18.מה היא דעתך הכללית על אלוהים? איך את/ה מרגיש/ה כלפיו? ?!?! 19.האם,לדעתך, כסף רב יכול להביא לאושר וסיפוק? לא אבל הוא יכול לעזור לבנאדם להגיע לאושר ולסיפוק רב..
20.האם,לדעתך, אהבה מספיקה בכדי להביא לאושר? לא - =מתי בפעם האחרונה....= *דיברת בטלפון? עם מי? *התנשקת? עם מי? *שכבת? עם מי? *צחקת? ממה? *בכית? למה? *עישנת? מה? *אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? למי? *אכלת? מה? *התקלחת? *הכנת שיעורי בית? במה? *שטפת ת'בית? *שיחקת קלפים? איזה משחק? *היית בבריכה? *היית בים? -חופר מידי =האם אי פעם..= פגעת בעצמך? לא יצאת מהמדינה? חחח כן ברור אכלת משהו שגרם לאנשים אחרים להקיא? לא היית מאוהב? כן היית על סמים? לא שחית בעירום? כן היה לך מקרה חירום רפואי? כן עברת ניתוח? לא ברחת מהבית? לא חטפת מכות? לא החטפת מכות למישהו? לא התחילו איתך? כן היית על במה? כן ישנת מחוץ לבית? כן חשבת על התאבדות? לא נשארת ער כל הלילה? כן לא אכלת יום שלם? כן דיברת בטלפון כל הלילה? כן ישנת כל היום? כן הרגת מישהו? לא חשבת שאתה משתגע? לא בגדו בך? לא היה לך חלום שהתגשם? כן עברת על החוק? לא פגשת מישהו מפורסם? כן הרגת חיה בטעות? לא הרגת חיה בכוונה? לא סיפרת סוד שנשבעת לא לגלות? לא גנבת משהו? לא היית ברדיו/ טלוויזיה? לא היתה לך התמוטטות עצבים? לא קפצת בנג'י? כן היה לך חלום שחזר כמה פעמים? כן - =מי האדם האחרון..?= שרצית להרוג? שצחקת עליו? שחיבקת? שנישקת? שהלכת איתו לקניות? ששבר את הלב שלך? שאיכזב אותך? שגרם לך לבכות? ששימח אותך? שישנת איתו? שראית איתו סרט? שדיברת איתו בטלפון? שראית? *חופר..
נחמד.

למעלה