אוף, בוקר טוב...

BlairStein

New member
../images/Emo32.gif אוף, בוקר טוב...../images/Emo9.gif

יאללה שרשור בוקר טוב + שרשור יום כיפור... כמה שאלות..
1. אתם צמים? 2. מה אתם מתכננים לעשות היום בערב? 3. ומחר? 4. מה אתם בד"כ אוכלים בסעודה המפסקת? 5. ובסעודת נעילה? ובלי קשר....

JAP Noa

New member
גמר חתימה טובה וצום קל לכולם.

אני לא צמה
היום בערב אני מניחה שאני אשן, או אעשה מרתון סרטים או סתם אראה גוסיפגירל. אם כל החברות שלי לא היו גרות במרחק אלפי ק"מ אחת מהשנייה בטח היינו נפגשות אבל הן צמות ואין איך. מחר אני הולכת לראות גוסיפ כל היום ולהכין את המתנת גיוס של חברה שלי
ויש לי 5 ספרים חדשים שפשוט מחכים שיהיה לי זמן לקרוא אותם אז אני מניחה שגם זה. ואין לנו לא ארוחה מפסקת ולא ארוחת נעילה כי אף אחד במשפחה שלי לא צם.

LeRanch

New member
עונה../images/Emo3.gif

1. אתם צמים? כן 2. מה אתם מתכננים לעשות היום בערב? לקרוא, לשגע ת'חתולה שלי
3. ומחר? לקרוא איזה ספר, עיתונים, לסדר ת'ספרייה ובטח לשחק טאקי או משהוXD 4. מה אתם בד"כ אוכלים בסעודה המפסקת? מרק, אורז, בשר וכו'. 5. ובסעודת נעילה? בדר"כ זה עוגות ותה וכל מיני כאלה מתוקים

Robin Sparkles

New member
עונה גם....

1. אתם צמים?זה לא נחשב צום כי אני מצחצחת שיניים..אבל אני מנסה לא לאכול ונשברת תמיד בצהריים.. 2. מה אתם מתכננים לעשות היום בערב?לשחק מונופול כל הלילה. ולקרוא עוד קצת באחוות הג'ינס 3. ומחר?בטח אשן עד מאוחר ממש כי נשחק מונופול עד 5 או משו... 4. מה אתם בד"כ אוכלים בסעודה המפסקת?מה שיש 5. ובסעודת נעילה?קנינו 2 חבילות אוראו חחח. אחת רגילה ואחת כשהעוגיה לבנה. אבל בטח נאכל בלילה או מחר בצהריים.

ליאור XX

New member
גמר חתימה טובה וצום קל [=

1. אתם צמים? כן 2. מה אתם מתכננים לעשות היום בערב? לקרוא ולנסות להעיר תזמן הכי מהר שאפשר 3. ומחר? כנ"ל 4. מה אתם בד"כ אוכלים בסעודה המפסקת? הכל מהכל חחח
5. ובסעודת נעילה? הכל מהכל גם

גמר חתימה טובה לכולם

1. אתם צמים? כן 2. מה אתם מתכננים לעשות היום בערב? לקורא ספרים , עיתונים ... 3. ומחר? לעשות קצת סדר במגירות בספריה ...לקורא לשחק דמקה .. 4. מה אתם בד"כ אוכלים בסעודה המפסקת? לא יודעת משההורים יכינו 5. ובסעודת נעילה? את המקרר חחח גמר חתימה טובה לכולם וצום קל למי שצם ..

coritz

New member
גמר חתימה טובה לכולםם :) ועונה

1. אתם צמים? אממ השנה לא..אני על אנטיביוטיקה :( 2. מה אתם מתכננים לעשות היום בערב? אני יוצאת עוד שעה לחברה (כי אני גרה רחוק מכל נפש חיה חח) ונשאר שםעד סוף יום כיפור..אני מניחה שבערב נשב עם הילדים מהקיבוץ שלה :) 3. ומחר? גם אצל חברה :) 4. מה אתם בד"כ אוכלים בסעודה המפסקת? אני היחידה שצמה במשפחה אז לא יודעת חח 5. ובסעודת נעילה? כנ''ל...אני עושה לעצמי.

BlairStein

New member
גמר חתימה טובה...../images/Emo13.gif

1. אתם צמים? כמובן..
2. מה אתם מתכננים לעשות היום בערב? לטייל....וחברה אמורה לבוא אליי, נשב אצלי במרפסת עד הבוקר בטח ונקשקש... 3. ומחר? אני אהיה קצת לבד, יעשה לעצמי קצת חשבון נפש...יישן 4. מה אתם בד"כ אוכלים בסעודה המפסקת? מרק,תפו"א, אורז... רק לא דברים מתוקים....והמון המון המון המון מים... 5. ובסעודת נעילה? זה אצל סבתא, ואני עושה את הסעודה הזאת בהדרגה, תמיד צוחקים עליי...אבל אני מתחילה משתי כוסות תה, ועוגיות...וזה ממלא אותי, אחרי שעה ככה, אני אוכלת עוד קצת, וחצי שעה אח"כ אני אוכלת עוד קצת...חחחחח

h e n y

New member
צום קל ומועיל וגמר חתימה טובה!!!

1. בטח שצמה 2. ללכת לעיר לפגוש חברים 3. לישון ולהתפלל. 4. מאכל של אמא 5. עוגות, עוגיות ותה

Just Freckles

New member
צום קל וגמר חתימה טובה../images/Emo24.gif

באיחור קל.. כמו תמיד
1. אתם צמים? לא 2. מה אתם מתכננים לעשות היום בערב? להסתובב ולראות סרטים עם חברות. 3. ומחר? לעשות שיעורים
, להסתובב ולראות סרטים. 4. מה אתם בד"כ אוכלים בסעודה המפסקת? - 5. ובסעודת נעילה?-

Keren 104

New member
צום קל וגמר חתימה טובה

1. אתם צמים? לא 2. מה אתם מתכננים לעשות היום בערב? אממ או שאני אסתובב עם חברים או שאני אלך לחברה שלי ונדבר כל הלילה 3. ומחר? אראה סרטים 4. מה אתם בד"כ אוכלים בסעודה המפסקת? 5. ובסעודת נעילה?

Robin Sparkles

New member
היה דווקא טוב....

רוב הזמן ישנתי. מלאאאאא. גם ראיתי סרט באייפוד טאצ' ושיחקתי ב-PSP חח

למעלה