אוף טופיק

../images/Emo32.gifאוף טופיק../images/Emo32.gif

כל מה שלא קשור לסדרה- לכאן
כל השאר- ימחק
אני עכשיו בבצפר.... המורה לערבית לא הגיעה
אז לקחו אותנו למחשבים
יומטוב לכולם

../images/Emo91.gifמגיל 9 ומעלה

יש לי שאלה שדי מציקה לי...... אני בת 9. ואני מחוברת בצ'אט איש אינו רוצה לדבר איתי? אנשים, גם אתם הייתם בני 9. ואולי גם אתם רציתם להתחבר לגדולים. אז אל תשפטו אותי רק לפי הגיל והפרטים. תאמינו לי, תנסו. שילחו לי תגובה לזה. מאי

לכל הגילאים.

זאת שוב אני. אני שולחת לכם שוב תגובה כדי שתבינו. אני מאוד מאוד מודה אם תחליטו לעזור לי ולשלוח לי מייל שיכול לעודד אפילו טיפ טיפה. מאי

ברור שזה לא משנה הגיל אבל..

אף פעם לא נתקלתי בך בצ'אט או משהו כזה חוצמזה מתכתבים פה באקראי כזה..לא בודקים מי באיזה גיל...מבינה????

noy13pour

New member
../images/Emo22.gifואי זה מזכיר לי..

פעם..חח פעם..לפני 3 שנים הייתי בת 10 וגלשתי בצט נענע וכולם היו 13 14 ומעלה ולא היה לי עם מי לדבר וזה באמת מציק וטוב שפתחת ת'רגשות שלך

גבי

אני נורא אוהב את הסידרה ראש גדול לדעתי היא קצת יותר מדי שובבה ומצחיקה לדרמה תאמת אני לא יודע אל מה מדברים אז בקיצור הסידרה הכי הכי הכי הכי הכי יפה היא ראש גדול מי שרוצה לדעת על "ראש גדול" שידיבר איתי בצ"ט של תפוז כינו גבי שובל אז נתראה כןן בפורום הבא מה שלא יהיה טוב מי שמעיר שלי ואני מכיר תגיב על התוגבה אוקי יאללה בייי אחים שלי

אף אחד לא שפט אותך על-פי גיל..

למה את חושבת ששופטים אותך?גם אני יחסית קטנה אולי פשוט הם עסוקים או אין להם אפשרות לענות או כול סיבה.. לא חשבת על זה..?

חברה אתם עדיין מדברים על זה?

יאלה רדו מזה,,,,,,, אין שום סיבה שלא יענו לכם דיי כבר אין להם זמן לנשום

Ben LeVi 232

New member
הצ'אט והפורום הם דברים שונים

כפי שבטח שמתם לב, אף אחד לא בדיוק מדבר על הסדרה בצ'אט ככה שזה לא המקום כל כך לבוא עם בקשה כזאת. נסי לבקש בצ'אט ולהבא לשרשר להודעת

גבי שובל

אני חושב שאת צודקת מאי,לא רק הגיל קובע ולפעמים הילדים הקטנים יכולים ללמד את הילדים המבוגרים. אני חושב שאם אתם לא רוצים לדבר עם ילדים קטנים שלא בגלכם לדעתי זה צודק אך לא להגזים עם היא קטנה מה היא תנשך אותכם. גם אתם היתם ילדים קטנים!!! מאי יש לי עצה בשבילך דברי בצייט עם משהו בגילך!! מקווה שעזרתי לך!!! ואם לא אל תדאגו אני גם בצציט אני גם בין9 ואני אדבר איתך!!!!!

keton13

New member
יאללה

אני חייב המלצה לגיטרה חשמלית טובה אבל טובה לא כזאת מקצועית(10 אלף שקל:| זה מפחיד) משהו יותר בסביבות של חצי מהמחיר הזה מישהו יכול להמליץ לי על משהו חזק? ד"א, ראיתי את הגיטרה שיש לבועז בסדרה,חח מדליקה אפילו ניגנתי עליה היא מותאמת בעיקר רק לרוק,אני מעדיף משהו יותר מקיף... מישהו יכול להמליץ לי?

noy13pour

New member
אממ...

אז ככה אני לא מממש מבינה בבחירה למרות שאני גם מנגנת.. אבל יש לי כמה שאלות שאני צריכה לדעת לפני... 1. אם את יודעת לנגן טוב 2. כמה את מוכנה לשלם גיטרה
בסביבות ה10-6 אלף הם ממש אבל ממש מקצועניות.... אולי תיקני בסביבות ה4 או אפילו 3 אלף יש טובות גם במחירים האלה... ואל תשכחי צריך גם מגבר...מייתרים ככה שזה יוצה המון כסף
אני חוסכת כסף מהבת מצווה לקניית גיטרה חשמלית חח למרות שאני לומדת על רגילה זה כימעט אותו דבר... מקווה שהזרתי...
נ.ב קבלי איזה שווה..גיטרת בס..

keton13

New member
אני בן:p

אני לא הולך לקנות בשלב זה גיטרה ממש מקצועית אני גם לא רוצה של מתחילים כי זה פחות או יותר נשמע כמו גיטרה קלאסית מוגברת(אקוסטית) בחוץ מזה אני רואה פה הרבה אנשים שאומרים "אני מנגן על גיטרה רגילה" זה שהרוב מתחילים לנגן על גיטרה קלאסית זה לא אומר שהיא למתחילים,רק שתדעי יש גיטרות קלאסיות מקצועיות(ואני לא מתכוון לאקוסטיות) שעולות 4000 שקל כבר התחלתי לחפש קצת אני אלך לכלי זבל לבחון גיטרות בחירה קשה ואז אני אחסוך לכמה אפקטים כמו דיסטורשין,ועוד 2 ששכחתי את שמם(CAPO-פדאלים) כן,פה לא קונים רק גיטרה סיימנו עניין צריך מגבר אני הולך לקנות מגבר באיזה 1000 שקל פחות או יותר(ראיתי ב6000,זה פשוט מפחיד!) וכל הציוד הקיפי,שתביני רק ה"מארז" של הגיטרה עולה 300-600 שקל למשהו רציני(אני לא צוחק) אפקטים?משהו איכותי זה 400-600 שקל אני לא מדבר על מולטי אפקט בכלל טיונר,מפרטים(כמה שזה נראה כזה לא הכרחי-לא לזלזל בהם יש מלא סוגים) כבלים ממש כל השטויות טוב סתם היה לי כוח לרשום פה משהו ארוך:p

למעלה