אוקיי! ממש ממש יבש פה אז....

אביושה

New member
../images/Emo32.gifאוקיי! ממש ממש יבש פה אז....

בואו נעשה משהו מעניין! תספרו דברים מעניינים (ואני מתחננת-בלי להעלות פה כל מיני מחשבות על התאבדויות וצומי וכאלה...פשוט תספרו דברים מעניינים ומצחיקים שקרו לכם בחיים..) טוב אז... חח תקשיבו אתם רואים ארץ נהדרת? אז נכון יש את עוזי כהן? (סדר לי ת'בחור) אז הבת שלו לומדת איתי בכיתה! וזה מזה מצחיק כי אנחנו תמיד מדברים על תוכניות טלוויזיה בכיתה,ונגיד מגיעים איכשהו לארץ נהדרת אז מגיעים גם לעוזי! חח וזה ממש מוזר לחשוב שזה אבא שלה! אתם יודעים שהוא (עוזי) מתחיל לעשות סטנד-אפ בימי-הולדת וזה? וגם עושים תחפושת של עוזי כהן לפורים! אז אמרתי לנטלי (הבת שלו) אולי תתחפשי לעוזי בפורים? חח והתפקענו מצחוק... אבל דוגרי מזה כיף לה שאבא שלה מסדר לה הכל! היא יכולה לעשות מה שבא לה בחיים! היא העריצה את המורדים-סידרו לה פגישה אשית איתם. היא העריצה את יהודה לוי-הוא בא אליה הביתה!! חח :) מה אצלכם?

חח מגניב..

בטח מפדחים אותה אבל
...חחחחח אוקיי אצלי... אין שומדבר מגניב
כאילו...אין שומדבר מגניב לספר.... ממ...מישו רוצה לדבר במסנג'ר?! תוסיפו אותי

אביושה

New member
כנסו שניה:)

חח תקשיבו מה קרה לי עכשיו... טוב,אז נכנס לנו מדריך חדש להדרכה היום. ואז כולם כזה:אתה זוכר איך קוראים לי? אץה זוכר איך קוראים לי? מי אני ? ואני? והיא? וזאתי? והוא? והם? וכל מיני כאלה...והוא לא זכר אפחד חח ואז הוא כזה הסתובב אליי ואמר לי:ואת אביה...! אז אני כזה:שיואו! איך אתה זוכר? אז הוא אמר לי:בגלל שיש לך פרצוף יפה :) חח איזה חמוד נכון. והוא גם הביא לי מסטיק. זה בטח נשמע לכם מישהו גדול כזה "המדריך שלי" אבל הוא כולא גדול ממני בשנתיים...

שמעו.. חתיכת סיפור וקטע מגנוובב

בסוכות בניתי עם החבר'ה סוכה.. הבנים רצו להרשים אותנו ולבנות סוכת קומתיים.. אחרי בואו נגיד .. משו כמו יומיים וחצי עבודה מהבוקר עד רדת החשכה (טחח) עבדנו..הגיע הרגע שגמני רציתיי לעשות משו..הם יבנו אני יגיד להם איך..הוקצור היה ס22222222ה ..הגיע היום הגדול כולם מחכים לערב----הסוכה מוכנה-----הולכים לישון בה--- הגיע הערב ---נפגשים בסוכה ----אבל ה==סוכה , 2קומות , פיצות בייגלה ,מזרונים הוקצור חיים משוגעים.. אכלנו פיצות השתגעגנו התחלנו ת'אקשן..פתום בחצות היינו איזה 14 ילדים על הקומה השנייה..פתאוםם בוםםםםם טראחחחח כולנו נפלנו עם הסוכה..התמוטטנו.. ביום הראשון של החג?! מה עכשיו להתחיל הכל מהתחלה?! איך נפנה הכול?! אבל הכי הכי הכי הכי מפתיע..שמעו כל הערב היו בקומה למטה ילדים ..משחקים קלפים מדברים וזה..כשזה נפל לא !! לא היה שם אפ'חד..(אם היה מישו הוא היה מת ) זה היה משמיים ! בטח תגידו ילדים משוגעים ..סוכת קומתיים?! זה אנחנו ואנחנו(הבנות) צרחנו על הבנים שלא יבנו סוכת קומתיים ושהם לא יודעים לבנות..הם בשלווה..אל תדאגו לא ייפול..פפ..זה היה מפחיד ומגניב..

למעלה