אללה שבוע חדש!

MC SammY

New member
../images/Emo32.gifאללה שבוע חדש!

השבוע שעבר: שיר השבוע: אלבום השבוע: מאכל השבוע: משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): אמוטיקון השבוע: משהו שעשה לכם את השבוע: משהו שהרס את השבוע: השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע: משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיר שפתחתם איתו את השבוע: האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:

MC SammY

New member
../images/Emo3.gif

השבוע שעבר: שיר השבוע: אני רוצה לזוז-רמיקס של בנו אלבום השבוע: גם השבוע, צוחקים מתחת לאדמה. חורשת
מאכל השבוע: נס קפה משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "כואב הראש מלנסות לחשוב לבד על מה בסדר ומה קורה עכשיו" צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): סגול אמוטיקון השבוע:
משהו שעשה לכם את השבוע: שיחה טובה עם ידיד על כוס נס עד 4 בבוקר
משהו שהרס את השבוע: יום שבת. סתם מעפן. השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע: לסוף שלו,אלא מה?
משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שתהיה מסיבה טובה בסופו. שיר שפתחתם איתו את השבוע: Buju Banton-Cry no more האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:
יש.

יאלללה.. למה לא?

השבוע שעבר: שיר השבוע:
Jah Cure & Fantan Mojah - Nuh Build Great Man אלבום השבוע:
Jah Cure - The Album The Truth מאכל השבוע:
חומוס בצלחת ומעליו פול מגורד ככה
משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):
יש כמה
צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם):
נלך על סגול
אמוטיקון השבוע:
משהו שעשה לכם את השבוע:
עצרו לי טרמפים מהר
משהו שהרס את השבוע: ?
לא יצא לי לישון הרבה
השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע:
יום רביעי, לראות ת'אישה. משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:
עבודה נורמלית! שיר שפתחתם איתו את השבוע:
יאנו היום בבוקר או אתמול בחצות? מי זוכר?
האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: ים
שבועעעע טוב :] -כשף!

bigwill

New member
שבוע =]

השבוע שעבר: שיר השבוע: Afroman - Colt 45 אלבום השבוע: מוש בן ארי - מסע ומתן מאכל השבוע: בורגר של המיקרו =] משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "They fight against herb, but......." (ההמשך לא חשוב) צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): ירוק :X אמוטיקון השבוע:
משהו שעשה לכם את השבוע: הפלאפון שלי חזר לעבוד =] משהו שהרס את השבוע: הפלאפון הפסיק לעבוד :p השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע: שייגמררר משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: איזה מסיבה בשישי ככה שיר שפתחתם איתו את השבוע: Traffic Jam האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: ידידה שלא ראיתי מלא זמן

ק ר ח

New member
../images/Emo207.gif

אנשים יקרים מפורום רגאיי,אני משתתף בתכנית מיי בלוג עם גיא אריאלי ושורטי..אז תודה לכול מי שהצביע,אני מקום ראשון שם בעניינים האלה אך אסור להיות שאנן,לכן גם מחר אותו הסרט בין 15:00 ל-16:00 אודה לכל מי שישלח SMS עם המספר 38 למספר 7788 ,ורק שתדעו שהיום הקס מיי מאן הוא האורח של הבלוג אז שווה לכם לראות את כל העניינים,היום אחרי 00:00 בערוץ 2 השידור החוזר מהיום ומחר תכנית חדשה בין 15:00 ל-16:00 עם עוד בלוג היפ הופ לפאנים!!!! ק.ר.ח.

JamicaniT

New member
חי שקלים במגה.

השבוע שעבר: שיר השבוע: Mosaic Project - Rhythm By Rhythm. שיר טוב!! אלבום השבוע: staind - Break The Cycle מאכל השבוע: מרק !! משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): תכלת. אמוטיקון השבוע:
משהו שעשה לכם את השבוע: לראות אנשים שלא ראיתי הרבה זמן. משהו שהרס את השבוע: יום רביעי. בע.
השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע: שיגיע סופש D: משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיגידו לי - "מורן, יש תקלה בטפסים. את משוחררת". D: שיר שפתחתם איתו את השבוע: total eclipse - aliens mycel האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:

annafff

New member
שלי...

השבוע שעבר: שיר השבוע:אני יודעת זה לא רגאיי אבל זה מה ששמעתי הכי הרבה...
(red hot chili peppers-snow(hey oh red hot chili peppers-tell me baby אלבום השבוע: GLADIATORS-DREADLOCKS THE TIME IS NOW מאכל השבוע: "קרוק מסייה" משהו צרפתי כל כך טעים!!! משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):"כולנו אח אחד כולנו אחות חת כולנו דם אחד" צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם):שחור... אמוטיקון השבוע:
משהו שעשה לכם את השבוע: התחלתי ללמוד (סוף סוף) בדמוקרטי!!! משהו שהרס את השבוע:ני אתגעגע לחברים... השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע:לנגן עם חבר שלי וחברה שלי! משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:לעבור את השבוע הראשון בדמוקרטי כמו שצריך... שיר שפתחתם איתו את השבוע:ELI ELI האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:חבר מתוקי שלי!(הוא חולה מסכן שלי....
)

Domnastic

New member
יאלה גם אני

השבוע שעבר: שיר השבוע: Hugh Mundell - Jacqueline אלבום השבוע: Delerium - Nuages Du Monde מאכל השבוע: טימטאם כחול עם שוקו חם!! משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "ג'ינס זה רק במכנס, עוד פריט ג'ינס אחד ואתה כבר הופך לפרסומת מהלכת.." צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): חום אמוטיקון השבוע: לא יודע.. משהו שעשה לכם את השבוע: סקס
משהו שהרס את השבוע: בצפר? השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע: כביש ייבש , לא רוצה להחליק עם האופנוע משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: אחת בת 18 תשים עליי בפעם הראשונה מזה 3 שנים
שיר שפתחתם איתו את השבוע: טראק שלי למעשה, נקרא Drifting away - אפליפט רגוע לבוקר, מלודיות מהממות. האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: בחורה ושמה יהב

למעלה