אמריקן איידול טופ 6

RacheLambert

New member
../images/Emo32.gif אמריקן איידול טופ 6

זה השרשור של ניני אבל הייתי חייבת לפתוח אותו עכשיו.. ראיתי הרגע את ההופעה של ג'יימס http://www.youtube.com/watch?v=V4KhkcCWSEA ואני חייבת להגיד כשהוא התחיל בא קפלה זה צעקקק לי א-ד-ם ל-מ-ב-ר-ט! זה זרק אותי לא קפלה שאדם עשה בSOAKED כשהייתי בהופעה שלו במילאנו. הבצוע הזה של ג'יימס היה מאוד לא מדוייק בסוף והשופטים מתעלפים עליו כאילו הוא הכי מקורי ומדהים שיש.. שתבינו, מהטופ 24 הוא היה פייבוריט שלי ואני אף פעם לא ראיתי דימיון ממשי ביניהם ותמיד התנגדתי להשוואות אבל השלושה שבועות אחרונים גרמו לי לחשוב אחרת. אני עכשיו מבינה את הטענות שהצרחות שלו מאוווד נשמעות כאילו הוא מנסה להיות אדם, זה באמת ככה. אחרי שהבנתי שגם אדם עצמו לא בדיוק בעדו ואמר את מה שאמר עליו בעקיפין אז לגמרי ירדתי ממנו. אני לא רוצה שהוא יזכה אני כבר מעדיפה שזה יהיה קייסי. היייתי חייבת להגיד כי זה משהו שדי הציק לי.

RacheLambert

New member
אני דלוקה על התכנית הזאת חח

אני אוהבת את הפורמט ואת המאמנים הם מגניבים ומצחיקים ואוהבת את הכימיה ביניהם. באים לשם זמרים ממש מוכשרים.

t r e c o o l

New member
גםם אנייי../images/Emo99.gif

את רוצה להיות אחראית על השרשור אוף שלה?

RacheLambert

New member
סבבה, אם תיהיה קואליציה ../images/Emo13.gif

הממ התכוונתי לTHE VOICE, כן?

nini18

New member
אני צריכה הסבר לא בטוחה שהבנתי כל כך

את החוקים של הקבוצות. כאילו הבנתי שהם שומעים בלי להסתכל ואז אם הם אוהבים הם מסתובבים אבל מה הקטע של לשכנע להיות בקבוצה של זה או אחר??

nini18

New member
ממש אהבתי את התוכנית אבל כמו שרשמתי בטויטר

מבחינתי אני מוותרת על המתחרים ורוצה את השופטים שישירו לי ביחד קאברים ושירים שלהם כל התוכנית חחחח ה CRAZY היה מדהיםםםםםםם

t r e c o o l

New member
חחחחח גם אני ../images/Emo6.gif

חרשתי על הביצוע! ואדם
זה פשוט שם של חתיכים..

t r e c o o l

New member
הביקורת שלי../images/Emo68.gif

דווקא היה נחמד! אהבתי את רובם. ודיי שיניתי את הדעה על אנשים מסוימים.
אז מי טופ 9
1. ג'יקוב!! אז שבוע שעבר הזדעזעתי ממנו, אבל אחרי כמה שמיעות חוזרות. יש לו קול כ"כ יפה! אם יש צדק, הוא הולך להיות בטופ 2. אז נכון שאם הוא היה אישה, אז הכל היה יותר הגיוני. אבל הוא ממש מעולה! וההופעה הזו היתה מעולה ואהבתיי!
2. היילי וקיסי (דואט)- שבוע שעבר לא סבלתי את היילי, אבל היא שרה אחלה! שניהם היו מעולים ביחד.פשוט כ"כ מתאימים אחד לשני. ממש אהבתי! 3. ג'יקוב וג'ימס (דואט)-אוקי זה היה הזוי קצת..אין שום קשר בין שניהם חוץ מאולי העדפות מניות וזה חח אז זה היה די לא קשור. ומוזר לראות את ג'ימס מנסה להתאים את עצמו לג'יקוב. אבל לשניהם יש קולות ממש יפים. אז הסה"כ היה אחלה 4. ג'ימס- רוחלי אני ממש לא מבינה אותך, עד עכשיו הוא היה בדיוק כמו אדם, שזה היה מעולה וזה מה שאהבתי בו, ועכשיו הוא לגמרי השתנה..2 ההופעות היו שונות לחלוטין..אז היו פה ושם צרחות קטנות כאלו..לא מה שהורגלנו.. אבל יש לו קול ממש ממש טוב. בלי קשר לאף אחד
מיכאן כבר לא סבלתי אף אחד יותר מדי חח 5. היילי-יחסית לשבוע שעבר הייתה ממש אחלה. 6. סקוטי-שעמוםםם ממש אהבתי אותו שבוע שעבר..ומה זה איפה הפרצופים המלחיצים והחזקת המקרופון המוזרה? איך פתאום הוא נהיה נורמלי? זה היה חלק מהקסם שלו..לצערי הקול העמוק והפריטי פייס לא הספיקו הפעם
7.סקוטי ולורן-
נרדמתי לחלוטין..היה שיעמום. הכי דרמה לבני הנעורים. 8/9- לורן וקיסי- לא אהבתי בכלל..אהבתי את קייסי מאוד שבוע שעבר, ויש לו קול מעולה, אבל לא אהבתי את ההופעה, ונמאס לי מהפוזה שלו. לורן משעממת..למרות שאהבתי שהיא לקחה בחור מהקהל שיחה לה עד שהיא גומרת לעשות סיבוב דיווה, ואז חוזרת לשבת איתו..
וזהו

RacheLambert

New member
אז זהו אני עד ה3 שבועות אחרונים לא חשבתי שהוא

כמו אדם ובגלל זה אהבתי אותו כי חשבתי שהוא אחר [כי אדם כזה אדיר ומיוחד, אני לא צריכה מישהו שיישמע כמוהו אפילו במקצת] אבל שוב, במיוחד אחרי שבוע שעבר עם צרחות האיימים שלו פשוט הגעתי למסקנה שהכל מעטפת אצלו וזה לא בא ממקום אמיתי וייחודי. לא יודעת, ככה אני מרגישה, באוזניי איך שהוא התחיל אתמול את האקפלה שמעתי את אדם ולא ג'יימס.. שלא כמו אדם הצרחות שלו בשבועות האחרונים מאוד צורמות וגם לא מדוייקות. נוסיף לזה שהוא מאוד שחצן וזו תכונה שאני מאוד לא אוהבת אז אין לי יותר עניין בו ובעונה הזאת.

mokasosex

New member
אהובייייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!../images/Emo23.gif

אנחנו אפילו חולקים תאריך לידה *___________* מי באה איתי לשדה תעופה ?!?!!?!

למעלה