אתם יודעים מה מזמן לא היה פה?

MC SammY

New member
../images/Emo32.gifאתם יודעים מה מזמן לא היה פה?

השבוע שעבר: שיר השבוע: אלבום השבוע: מאכל השבוע: משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): אמוטיקון השבוע: משהו שעשה לכם את השבוע: משהו שהרס את השבוע: השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע: שהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיר שפתחתם איתו את השבוע: האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:

טובא

New member
קאמבק!../images/Emo152.gif

השבוע שעבר שיר השבוע:זבל-צ'ולו אלבום השבוע:תבלין ישן-צ'ולו מאכל השבוע-נודלס(ל-פ-נ-י-ם) משפט השבוע-לא היה כזה צבע השבוע:ירוק! אוטומיקון השבוע:
משהו שעשה לכם את השבוע:דאנס שורף בהחלט של שוקביט ו007CREWבסלאו משה. משהו שהרס את השבוע:לא היה דבר כזה. השבוע שבפתח משהו שאתם מחכים לו השבוע-דאנס!!! משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:שאני ימצא זמן ללכת לקנות תקליטים חדשים שיר שפתחתם איתו את השבוע:LEXXUS-NO BUILD NO GON אדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:ממממ....

JamicaniT

New member
יאלללה גשם ../images/Emo182.gif

השבוע שעבר: שיר השבוע: דודו טסה - לולה. אלבום השבוע: תומר יוסף - צוחקים מתחת לאדמה.
. מאכל השבוע: בורקסים :) משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): אני רוצה לזוז, רוצה לעוווווווווווף. אל תוך הלילה :) צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): כחול. אמוטיקון השבוע:
משהו שעשה לכם את השבוע: יש הרבה. משהו שהרס את השבוע: כלום :) השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע: שיגיע סופשבוע .. משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: לנסוע לצפון. שיר שפתחתם איתו את השבוע: תומר יוסף - את אהובתי. האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:

MC SammY

New member
אנייי

השבוע שעבר: שיר השבוע: Jah cure- What would it take אלבום השבוע: - מאכל השבוע: אייסקפה
משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "And if it's healthier to leave you be, may a sickness come and set me free" צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): סגול אמוטיקון השבוע:
משהו שעשה לכם את השבוע: הכושים העבריים בדימונה
משהו שהרס את השבוע: הטיול השנתי האחרון שהיה מעפן טילים. השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע: הסוף שלו.
שהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שעניינים יתבהרו
שיר שפתחתם איתו את השבוע: עידן רייכל-יש בי עוד כוח האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:
.

annafff

New member
אני!

השבוע שעבר: שיר השבוע:--------לא יודעת---- אלבום השבוע:Tea For The Tillerman-Cat Stevens מאכל השבוע:לזניה.... משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):שעמום.... צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם):שחור.... אמוטיקון השבוע: משהו שעשה לכם את השבוע:שמעתי על ההופעה של הגלדיטורס בארץ! משהו שהרס את השבוע:אם..... קצת רבתי עם חבר שלי אבל למזלי הכל עבר...
השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע:מסיבה של חברה ממש ממש טובה שלי! שהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:שהידיד המופרע שלי לא יתחיל שוב להשתגע ברחוב...:p שיר שפתחתם איתו את השבוע:Bob Marley - Buffalo soldier האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:חבר שלי! חוזר סופ סוף מהנסיעה! זהו........

למעלה