|א-ת| D:

sonaku

New member
../images/Emo32.gif |א-ת| D:

סתם,כי משעמם. ואני צריכה את עזרתכם... יש לי יומולדת בקרוב,ב26 באוגוסט (אל תגידו לי מזל''ט עכשו >.>) עכשו אני לא אהיה בארץ מה23. אני אחגוג את היומולדת שלי בלונדון עם תה ובריטים. פאןפאןפאן? בכל אופן,אם יש איזשה להקה מעניינת,רצוי ג'יירוק,תודיעו לי בבקשה D: אני אשמח ללכת להופעת ג'יירוק טובה. ואני אביא לכם מלא תמונות של יפנים מגניבים,מבטיחה ^^

oracle

New member
באמת שלא רוצה לבאס אותך... =/

אבל הופעת הג'יירוק היחידה שמצאתי בלונדון באוגוסט מתקיימת ב-2 לחודש ;; והיא של דיר אנ גריי! כמה מבאס~ TT^TT

sonaku

New member
צ'מעי

לא משנה אך היית מנסחת את המשפט הזה הייתי מתבאסת בכל מקרהXD לא נורא נו..נקווה שאולי במקרה במקרה עוד איזה מישהו יבוא ;;

D N ANGEL GRIL

New member
ומה עם הופעות בתקופה של

סוכות ?XDD;; הייתי אמורה גם לטוס בחופש אבל זה נדחה לסוכות~ זה יהיה ממש מאגניב אם יהייה משהו *_* אבל בטח לא יהיה TT.TT;;; ואין שום דבר בפולין נכון ?XDD;;;

One Missed Call

New member
לא ידעתי לאן לשרשר, אז שרשרתי לכאן.

אני נועמ, או נועמצ'אן - כמו שאני נוהגת לכנות את עצמי וזה דיי המקום הנכון, אז~ אני חדשה כאן <: אם אני לא טועה ביקרתי בפורום הזה לפני כן, או אם קיימת לפורום הזה גם קומונה - שם הייתי. אם עליי להציג תצמי - נועמ, בת 15 וחצי מפ"ת. הסגנונות המועדפים עליי הם ג'ייפופ וג'יירוק - להלן פירוט: Ayumi Hamasaki Mika Nakashima YUI Sowelu Hitomi Shimatani Hikaru Utada Puffy וכן Antic Cafe - הלהקה המועדפת עליי Alice Nine Malice Mizer Gackt High and Mighty Color התחלתי לשמוע מוזיקה ביפנית בעקבות אנימה. מקווה מאוד להשתלב כאן יפה ^_______^

One Missed Call

New member
יכול להיות שאני עוד לא משופשפת מספיק בתחום,

אז אני מניחה שזה המקום להעשיר ידע וכאלה XD וגאד אני מדברת בצורה מפחידה @@ איו והיקי זה איומי והיקארו D:? ותודה D:

oracle

New member
../images/Emo41.gif ברוכה הבאה!!! ../images/Emo140.gif

בטוחה שתשתלבי כאן, כי אנחנו כאלה חמודים

One Missed Call

New member
יאאא גמלי הייתה כזו ג'נגה ../images/Emo9.gif

וזה גאקט נכון? XD טוב, אמ, אז אני לא הכי בקיאה באמנים יפנים, כי היחידים שאני באמת חופרת עמוק עמוק לשורשים החומים שלהם הם בואו ואנ קפה XD מהתבוננות מהירה באנשים פה עוד לא נתקלתי בחובב אנ קפה ס: קיים כאן מישו כזה D:?

nadav1232

New member
ברוכה הבאה!!! ^_^

ממי שאמרת אני ממש אוהב את איו, מיקה, יואי, סוולו, היטומי שימאטאני, היקארו ו - PUFFY ^_^. מקווה שתהני פה.. D:

למעלה