בעעעע מתכונת

GGOODD

New member
../images/Emo32.gif בעעעע מתכונת

אני הולך עוד מעט לבית ספר ויש לי מתכונת בתקשורת ואני לא יודע כלום!!!! ולא משנה כמה למדתי למבחן החומר לא נכנס לראש המבחן מתחיל ב10:30 ככה שאני בתקווה שעד השעה הזאת אני אצליח להכניס קצת חומר לראש ולא להיכשל לגמרי... בל אופן, תאחלו לי בהצלחה !!! ביי ביי

GGOODD

New member
שמתם לב ש...

מספר רב של הודעות שלי מכילות את המונח "בעעעע" אני חושב שאני אלך לטיפול, במכות חשמל או משהו מכון לחיסול הבעעעע... זה לא אי שפיות זה עייפות (בעעעע)

GGOODD

New member
לי יש ביום שני הבא!

והודיעו לי אתמול סופית שאני עושה 5 יחידות :) המב"רניק היחיד שעושה 5 יחידות, כבוד לא?

nir y agus

New member
בהצלחה לך- יש לך עוד...../images/Emo183.gif

9 דקות עד השעה המיוחלת- כך שהחומר ייכנס לך למוח ב9 דקות.

חשטפית

New member
גם לי יש ביום שני הבא!

גם 5 יחידות... איזה נחמד
וזה ממש יפה שאתה מב"רניק ועושה 5 יחידות...אצלנו בבי"ס לא נותנים לכיתת מב"ר כאלו אפשרויות. COOL!

בהצלחה לכם במבחנים/בגרויות/מתכונות!

וגדיייי אהובי!
היום לפני המתכונת רציתי להתקשר אלייך להגיד בהצלחה!
הוצאתי את הפלאפון
,וזה היה 3 דקות לפני הצלצול...התעסקתי איתו איזה שניה, פתאום המורה הזונה קולטת אותי! סעעעעעמק!
החרימו לי את הפלאפון לכל היום!!
ומקודם החזירו<לפני שזחרנו הביתה>
הקיצר,הייתה כוונה טובה
לאב יו

NoNameMan

New member
זאת הייתה מתכונת ק-ש-ה!!! ../images/Emo122.gif../images/Emo3.gif

ארוכה וקשה... אבל תודה לאל הלך סבבה ובעזרת השם ציון טוב... בהצלחה לי... גדי, שיהיה גם לך... חתיכת מתעטש מגעיל מעיף חתיכות מהמוח... אתה קיבלת כל כך הרבה נוזלים לפרצוף... היה טוב...

NoNameMan

New member
המתכונת הייתה ק-ש-ה!!! ../images/Emo122.gif../images/Emo3.gif

תודה לאל הלך טוב!!! ובעזרת השם יהיה ציון טוב... בהצלחה לי!!!... שיהיה גם לך גדי...
חתיכת מתעטש מגעיל, איזה חתיכה העפת מהאף שלך ליד הרגל של עידן, כמעט חוררת אותו יא פסיכי...

NoNameMan

New member
כוס אמא של תפוז...

מבלבלים אותי וגורמים לי לכתוב הודעה פעמיים... תפוז על הזין שלי!!!! (באמת יש לי תפוז על הזין... אני מאזן אותו על הכיפה... כוס אמק נפל עכשיו...

GGOODD

New member
אני מכחיש!

מעולם לא פגשתי את הבחור ואני לא יודע על איזה חתיכות מוח הוא מדבר, אהה... ובאמת הייתה מתכונת קשה אחושרמוטה... יאללה איזה עינוי מילאתי איזה 10 דפים היד שלי כמעט התחילה לבכות מרוב כאבים... אני מקווה שהלך לי טוב... ידעתי את הרוב

Mandyִ

New member
../images/Emo41.gifפורום חדש!!! IN OUT../images/Emo41.gif

כדי להיות בעניינים צריך להיות מעודכנים. בפורום IN OUT אנו סוקרים את המסעדות הכי שוות, המועדונים הכי חמים, החנויות הכי אופנתיות, הפריטים הכי אחרונים ושאר הדברים שיהפכו אתכם INים לחלוטין. בנוסף, בפורום נייעץ לכם איך להרגיש IN ולהיות IN - ולהשאיר מאחור את הOUT הקודם שלכם... כנסו עכשיו לפורום IN OUT!!!

למעלה