דה רקורד...

Sivan 85

New member
../images/Emo32.gif דה רקורד...../images/Emo32.gif

כי אני בטוחה שמסתתרים פה עוד אנשים פטפטנים כמוני שישמחו להכיר קצת יותר מקרוב אחד את השני... אז אם אין התנגדות אני אשמח לפתוח איזה שרשור נחמד כזה שנוכל לפטפט בו על דברים שמעבר למוזיקה היפנית המדהימה שלנו...
בכל מקרה, הפעם ההודעת OFF שלי דווקא כן קשורה למוזיקה.. היום זה היום האחרון ללימודים שלי (שנה שנייה, תואר ראשון) וממחר אני אהיה בהסגר לימודים למבחנים עד ה-14 ליולי בערך... הסיבה שאני מודיעה זאת היא משום שעד אז אני לא אוכל להקליט עוד תוכניות.. יש עוד תוכנית אחת שמוכנה מראש כבר מלפני שבועיים ואותה אני אעלה בקרוב אז אז תהיה הפסקה קלה בתוכניות... אז אם כבר יוצאים "לפגרה" (איזה שדרנית אני, רק התחלתי וכבר יוצאת לחופשה) אני אשמח לשמוע הצעות ייעול... אני חובבת גדולה של פינות אז אני אשמח לשמוע מה מבין הפינות אתם חושבים שיהיה נחמד לשים בתוכנית שלנו: פינת ראש בראש-שני אמנים, שירים, להקות מתחרים בהצבעה פורומית והזוכה יושמע בתוכנית. הכה את המומחה-אני משמיעה שיר אתם צריכים לגלות את הסיפור שמאחוריו. דברים בסגנון הזה... אני אשמח אם תציעו! אתם בחופש לא? ילדי תיכון מאושרים שכמוכם.. רובכם... אז יש לך זמן לחשוב על כך.. אני עדיין אבקר פה בהפוגות מהלימודים בכל מקרה...
שיהיה לכולם אחלה חופש!

sani48

New member
מזל טוב

על שסיימת את השנה השנייה,ובהצלחה במבחנים
,אני מחכה כבר לשמוע את התוכנית הרביעית,ומקוה שלא תעלמי ליותר מדי זמן,לגבי רעיונות לתכנית,אם יהיה לי רעיון מעניין אני יגיד לך,אבל זה שאת מדברת בין היתר קצת על התרבות היפנית,ועל השפה, זה גם חשוב. ביי בנתיים

Sivan 85

New member
תודה!../images/Emo9.gif

כן.. ללמוד על התרבות היפנית זה מעניין... חבל שאני לא מורה כל כך טובה...
נלמד ביחד תוך כדי התהליך... אני אחזור לי לספרים!!...

nadav1232

New member
בהצלחה! ^^

קודם כל, אין התנגדות לפתוח שרשורי OFF (רק שלא כל יום XDD) ^^ הרעיוניות שהצעת לתוכנית נשמעות טובות DD: אז נחכה לתוכניות, בטח יהיה מעניין! :) חופש נעים

Sivan 85

New member
הוסכם!../images/Emo9.gif

מבטיחה שלא כל יום.. מטעם היותי אדם חפרן אני אשמור את האצבעות שלי הרחק מהמקלדת ואפתח שרשורי OFF רק פעם ב...
יש עוד תוכנית אחת להעלות, אני חושבת שאני אעלה אותה מחר
תודה! כשהחופש יתחיל אני באמת מקווה שהוא יהיה נעים! וגם לך...

Sivan 85

New member
אויש תפוז מעצבן!../images/Emo6.gif

ממתי אנטר שולח הודעה???... לא הייתי פה הרבה זמן.. בכל אופןןןןן.... רציתי להגיד שגם לא להגיד לפעמים זה נחמד
העיקר ההתרגשות מהשרשור...
אבל אני אשמח להכיר אותך קצת יותר אם בא לחפור איתי...

Sivan 85

New member
בוקר טוב!../images/Emo9.gif

אני אחרי המבחן הראשון שלי... עוד 6 נשארו
איך החופש שלכם?.. אני מקנאה... עכשיו אני מרשה לעצמי קצת להתפנק, אני כותבת לכם מהאולפן שידור המדהים שלנו במכללה-תאמינו לי, כל אנשי התקשורת שבאו לכאן אמרו שהציוד שלנו הוא הרבה יותר מתקדם (ויפה
) מכל אולפן תקשורת בארץ... אז אני יושבת לי במזגן ושומעת מוזיקה ברמקולים האימתניים... חיטטתי להם במחשב ולצערי תיקיית המוזיקה היפנית לא מכילה כל כך הרבה שיריםרק להקה אחת בשם-The yellow Monkey שלא שמעתי עליה.. הם רוקיסטייםמדי לטעמי.. אבל אולי נמלא להם פה את התיקיות בקצת פופ לא מזיק
יום ארוך לפני, אני עוד צריכה לראות מה הבעיה עם תוכנית 4, לא היה לי זמן לבדוק... מבטיחה להתפנות לזה בקרוב! שיהיה לכם יום מקסים!

לולי מ

New member
../images/Emo42.gif בוקר בוקר..בבקשה ילו מונקיז הא?

לא ידעתי שאת מסתכלת על דברים שנוצרו כשעוד היית בגמילה
הם היו מ 89 התפרקו ב 2004 השם שלהם נובע מכינוי גנאי שהדביקו ליפנים אנשים לבנים- שאמרו שיפנים דומים לקופים ואסייתים הם צהובים ומכאן השם (כמו נניח הכינוי ניגרז לשחורים וכו') להקת רוק שהסגנון שלהם הוא אמריקאי של שנות השמונים כמובן .... עם סגנון מעט מעט אינדי למרות שהם הכי לא נראו פיזית אינדים דווקא קליט
בצורה יפנית שכזו קחו ותהנו http://www.youtube.com/watch?v=zujNK2Wv90Y http://www.youtube.com/watch?v=Y1xMEZg694U&feature=related קיצור הרשת מלאה בכל מינ י ג'ם סשנים של שירים שלהם

sani48

New member
אוהיו גוזימס

מה קורה סיוני? יופי שסיימת כבר מבחן אחד,איך היה? יאלה עוד 6 מבחנים ותצאי לחופש,אולי תבואי לתיאלנד ?
מקווה שיסתדר בקרוב התוכניות שלך,לפי הרשימת שירים צריך להיות מעניין ביי בנתיים מותק,בהצלחה בהמשך המבחנים

Sivan 85

New member
../images/Emo9.gif תודה!.. אכן כן...

זאת תוכנית מאוד מעניינת.. רק חבל שמלא שירים לא נכנסו-טוב בשביל זה יש את התוכניות הבאות... אני בעיצומו של לימוד למבחן הבא-תקשורת שיווקית, לא כיף בכלל... תיאלנד? האמת שאני די סגורה על זה שהפעם הבאה שאני אושיב את הטוסיק על מושב המטוס זה יהיה לכיוון נריטה... או הנמל של אוסקה...
אבל תיאלנד בהחלט בתכנון לטיול ההוא, אחרי שהויזה תפוג, נמשיך לטייל בשאר אסיה... ויאטנם, קמבודיה, סין וכן.. גם תיאלנד אולי...
מעניין באמת איך הגעת לתיאלנד? יש שם סיפור מעניין?.. זה משהו קבוע או זמני?... (מצטערת על החטטנות, אני סקרנית... לא חייב לשתף אם לא מתחשק
) תודה שוב! שיהיה אחלה סופ"ש...

sani48

New member
על תידאגי

כל מה שהסלבריטאית האהובה עלי רוצה לדעת,אני אף פעם לא יגיד לא
,אבל אין איזה סיפור מעניין במיוחד,אני יתן לך קצת רקע,טסתי בפעם הראשונה לתיאלנד לפני בערך 9 שנים,זכיתי להיות בתיאלנד שהיא היתה אז פחות מתוירת,והיה ממש גן עדן,היתאהבתי במדינה ובאנשים,נישארתי שם מעל שנה,בזמן שהותי בתיאלנד הכרתי בחור יפני מאוד נחמד,ניהנו חברים טובים,אחרי תיאלנד טסתי ליפן,וכמובן שגם ביפן היתאהבתי,יצא לי לעבוד שם גם בתור ברמן קצת,וגם היה לי חברה יפנית מאוד נחמדה,סך הכול אם אני מחבר את כל הפעמים שהייתי ביפן,זה גם כן יוצא מעל שנה,אחרי התקופה הארוכה שלי במזרח,חזרתי לארץ להיות עם המישפחה,וגם לעבוד לחסוך כסף,אבל אחרי זה לפחות פעם בשנה,הייתי חייב לטוס לאיזה חודש במזרח,וזה מה שעשיתי, עד שלפני 3 שנים,החלטתי שאני רוצה לעבור לגור בתיאלנד,אבל במקום לא תירותי,כי רב המקומות שהייתי בהתחלה כבר ניהו מסחרים מדי,אז הגעתי למקום שניקרא נונג קאי,על גבול לאוס,מקום מאוד שקט,ויש פה את התיאלנדים הכי נחמדים שפגשתי בתיאלנד,קניתי פה בית,ואני גם מיתכון להשקיע פה קצת כסף בנדלן,לבנתיים אני פה,לא רואה את עצמי חוזר לארץ בזמן הקרוב,אבל אני צריך לבוא לבקר,מאוד חסר לי איזה לאפה עם שווראמה
,אם תרצי לדעת עוד משהו תגידי
ביי בנתיים אונסה

למעלה