דיבורים וכו'..

ילד רע 16

New member
../images/Emo32.gif דיבורים וכו'..

אולגה, מה העניינים? מה קורה? :] למי שהיו תקלות והפרעות בשידור בלווין בyes בחודש האחרון, לא תצטרכו לסבול עוד מהספינה ההולנדית שגרמה לבעיה.

עדן../images/Emo24.gif הכל מעעווולה מה איתך ?:]

יאו יום רביעי שביתה לאיזה חודש-חודשיים אני בשוק
מקווה שלא יבטלו :] והטלויזיה נקטעה לי כזה עוד היום בערב ככה גם אצלך? 3> בא לי להרביץ לפלסטיני עם טובלרון XD חחחח !@@#$

חחחחחחחחחח לי לא היו שום תקלות חוץ מזה

שממיר אחד הפסיק לעבוד לגמרי סתם כיהוא נשבררר חחח אז לקחו תזה מהחדר שלייי :( ושמו בסלון חחח

אה חחח בסוף אמרו היום בעולם הבוקר

שהרוסים עשו את זה בכוונה על זה שישראל תקפה בסוריהX:

ילד רע 16

New member
חח לא היו לי תקלות בכלל,

אולי פעם אחת שהיס מאקס נכבה אבל אני לא יודע אם זה מהתקלות או מהמכשיר עצמו. והשביתה גרועה...התלמידים נדפקים עם הבגרויות.. חח ואני עדיין לא מאמין שיש שביתה,זה כזה פתאומי ומוזר

לי דווקא יש עד עכשיו תקלות

המקס לא קשור הטלוזיזיה פשוט כל שניה נתקעת וזה מעצבן . ואוףףףף יש שביתה אבל אני צריכה לבוא בשביל פאאאאאאאאקינג שעה אחת :( כי המורה לאנגלית מלמדדת !!! אוף :\ מה ללבוא עכשיו בשביל שעה אחת? מההה?:\

זהו שאין צד חיובי

כי אח"כ מבטלים לנו את פסח וחנוכה וגם ללמוד עכשיו :\ זה מבאאס

ילד רע 16

New member
התקלות הסתיימו הערב.

הייתה על זה כתבה בערוץ 22, וכבר מודיעים על הפסקה בתקלות בשידור. האם גם אצלך הפסיקו התקלות?

דניאל 6 1

New member
אולגיייייייי

למה אתם לומדים מה המורה מהסתדרות המורים? ולמה למבטלים לכם את חופשת חנוכה ופסח?

זה מה שהמורה שלנו אמר

שמבטלים את פסח וחנוכה אם יש שביתה ארוכה ולא רק לנו ויש מורים שהם באירגון ויש כאלה שבהסדרות שמלמדים גם את חטיבות הביינים כי אצלנו החטיבה והתיכון זה אותו בצפר
אוף

דניאל 6 1

New member
גם אצלי זה ביחד

אבל אצלינו רוב המורים בארגון אז הבצפר הולך לפי הרוב ואף אחד לא מלמד איזה כיףףףףףףף

כיף לכם

גם אני חשבתי שזה יהיה ככה והתקשרתי לבצפר והעבירו אותי לסגן המנהל והוא אמר שזה ההראות של הבצפר :\ דאמט !!! אז אמרתי לו שזה לא נשמע הגיוני לבוא רק לשעה אז הוא אמר בזילזול כזה שסבבה אני אמסור למנהל שההחלטות שלו הן ממש לא הגיוניות . קיצר עיצבן אותי וכל הבצפר הזה עיצבן אותי אינעעעל מנחם !!!:\

שירי116

New member
אסור להם לבטל חגים!O:

חג זה משהו שונה, בחג חובה שיהיה חופש, מילא שיבטלו ממנו יום יומיים אבל אסור לבטל חג שלם

למעלה