הודעות לשחקנים

I AM MEEEEE

New member
../images/Emo9.gifלרועי מה המצב חמוד???!!!

קיצר הייה מאד נחמד לקבל ממך תשובה ועם יש לך אי סי קיו או משהו אני ממש ישמח לדבר איתך מקווה שתצליחו עם התוכנית זה תוכנית ממש מעולה אתם שחקנים ממש טובים אז בצלחה ואאהה שמעתי שיצאת לטיול שנתי אז ספר לי איך הייה אני מעונינת..... ממני כרמל

לרועי..!! דחוף רצחחח!!!../images/Emo70.gif

רועי מאמי מתי תגלה לנו אם ישלך איי סיקיו ומה המספר??? אני נואשת פההה...נגמר לי החמצןןןן

רועי 1122

New member
יייעעעעלללל כננסיי

יעל את השחקנית הכי מוכשרת שראיתי!!! יש לך דמות מצויינת!! ואת יודעת איך לבצע אותה.. מאחל הצלחה כל הקשור לסדרה סדרה מספפרררר 1!! :)

לירוש1

New member
ספירוששש

יו איך כולם אוהבים אוהבים אותךךך אני הכי!! איזה מוכשרת אתתת אני מכירה אותה תקנאוווו חחחח

te amo benjamin

New member
לרועי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

היי מאמי אתה ממש חמוד ומתוק ולדעתי התפקיד שאתה משחק בסידרה מתאים לך אז נעים להכיר אני עדי

רועי 1122

New member
לספיר... דרמון..

מה המצב? אני רוצה להגיד לך שכל פרק שאני רואה אני נדהם מחדש איך אפשרי שילדה בגיל שלך יכולה לשחק כל כך יפה אם על כך הרבה כישרון... שיחקת פעם באיזה שהוא משהו??

כן! "מאמא מיה"!

כבר כתבתי שאני מצפה לראות את כולם!!! ותודיעו אם אתם באים אני אנסה לצאת אליכם! יהיה ממש סבבה לראות אתכם שם!!!

I AM MEEEEE

New member
../images/Emo6.gifמאיהההההההההההההה

מצאתי אותך סוף סוף שעות של חיפושים ממושכים בפורום את לא מבינה הפורום הזה ענקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק

חחחחחחחחח...../images/Emo24.gif

יאללה אחותי נפגשים ב-"סינמה סיטי והעיר הגדולה"? חחחחח...סתם אל תשכחי לבוא היום!!! ביי בובה!

יאללה אנשנושים.....

לפני שאנ זזה אני נכנסת לאי סי שלי לברר כמה דברים מיש רוצה לדבר איתי מחוץ לפורום באי סי הנה המספר...... 263901917..... -אלכס- אוהבת אתכם.....

te amo benjamin

New member
מאמי יש לך מסן

את נמשמעת לי מאוד חמודה יש לי מסן ולא אייסי מעוניינת לדבר במסן שלחי לי מסר

למעלה