היום אני הולכת לדרייב אין

../images/Emo32.gifהיום אני הולכת לדרייב אין

לראות את מלחמת העולמות, מיהו ראה? אם כן אל תגלו לי את הסוף, רק תגידו האם שווה משהו? חבר שלי לוחץ עלי ממש לראות את הסרט כבר שבועות ואני דווקא שמעתי המלצות די מפוקפקות לגביו.

badboy3919

New member
בעקרון הסרט הוא חסר כל משמעות

אין לו תוכן ואין לו עלילה,הסרט הוא כולו אפקטים ואפקטים.אני ראיתי אותו בסינמה סיטי ולא צריך להגיד כבר שהאולומות שם מדהימים מבחינת הסדאונד שיש בהם.אני לא יודע אם הסרט מתאים בשביל לראות אותו בדרייב אין אבל אני לא יכול לקבוע שום דבר כי לא ניסיתי. בקיצור,אחרי שהרסתי לך את כל הצפייה לסרט,אפשר להגיד שהוא נחמד להעביר איזה שעתיים וטוב לו (האפקט מללמוד לפסיכו'). אגב,לא סיכמנו שתלכי לראות "מדגאסקר"? ערב נעים לכולם וגם לך!

כבר הלכתי למלחמת העולמות:)

אתה מוזמן לבוא איתי למדגאסקר! למעשה אתה ועוד 3 אנשים:) יש מקום לכולם ברכב אחד.

MrJacKasS

New member
אם את חובבת אפקטים וכדומה

זה סרט בשבילך אם את מחפשת היגיון בעלילה ועלילה מעניינת - אז לא ההתחלה של הסרט מבטיחה אך הסוף מאכזב מאוד (מקווה שזה לא נקרא "לגלות את הסוף") בכל אופן תהני

אני ממש מסכימה!

נראה שהסוף פשוט נגמר , כאילו העלילה מעולם לא התחילה. אבל מה שען הבנתי שמבחינת הספר שהיה פעם זה מאוד מאוד דומה.

אני מאוד נהנתי

לא הייתי מוכנה לשלם עליו ככרטיס לסרט אבל משהו באפקט של הרכב היה מאוד נכון. הסאונד משודר בתחנת רדיו 108 FM ככה שהסאונד גורם לכל האוטו לזוז ולרעוד ויש לזה אפקט טוב בהקשר לסרט הספציפי הזה. חוץ מזה זה מעורר מחשבה... אני לא רוצה לפרט בשביל לא להרוס למי שלא ראה.

חושבת כמוך../images/Emo8.gif

האפקטים יפים בסרט אבל הסוף ממש מאכזב נראה כאילו הבמאי נמאס לו מהסרט והחליט לסיים את זה מהר איזה שטות זאת לראות בסוף שהמשפחה נמצאת בבית שלא קרה לו כלום כולם השפיע עליהם מה שקרה רק למשפחה של האמא כלום לא קרה והם יוצאים מהבית כאילו אחרי מסיבת תה לא ברור למה סוף כזה מטופש????????

D o o S h a

New member
כן...

הסוף באמת קצת מטומטם.. בדיוק על זה גמאני חשבתי.. איך רק המשפחה שלהם לא נפגעה?!

כתבתי הודעת ספושבוע כ"כ יפה! ../images/Emo10.gif

ומפלצת ההודעות אכלה אותה. דיברתי על החוצפה לפתוח מגמות מיוחדות בכפ"ס רק לתלמידי כיתות מדעיות.

BanjoKazooie

New member
סרט גרוע לדעתי

יותר מדי אקשן ופחות מדי עלילה וגם העלילה שיש היא קיטשית חייזרים באו להשתלט על העולם המשחק של טום קרוז פשוט לא משהו בסרט הזה גם.

למעלה