היי פיפל!!

../images/Emo32.gifהיי פיפל!! ../images/Emo13.gif

בטח אתם לא זוכרים אותי אבל הייתי פה קצת פעם, אני עדיין רואה גוסיפ אבל אני צריכה להשלים פרקים אז אני לא כותבת בגלל זה.. רציתי לספר לכם שפתחתי קומונה לקריסטן בל שמקריינת בתור ה"גוסיפ גירל" ואני נורא אשמח אם מי שמתעניין בה יצטרף
אני מתכוונת להשקיע המון בקומונה כי יש לי מלא תמונות של קריסטן לחלוק והרבה מידע כמובן.. הלינק בחתימה..
תודה לקרן שהסכימה לפרסום הסמוי

JAP Noa

New member
היא כזאת מדהימה.

בכלל בגללה התחלתי לראות גוסיפגירל. אולי היא תפציע ואז הסדרה תשוב להיות מעניינת

Born To Try1

New member
אני בכלל לא

הכרתי אותה עד "אחת שיודעת". מי זו בכלל? בזאת מה היא מפורסמת?

בעיקר מורוניקה מארס

אבל היא שיחקה השנה בהרבה סרטים (שיצאו גם בארץ בקולנוע) כמו טיפול זוגי, עד שתאהב אותי (עם מג ריאן) והחדש שלה שהיא בתפקיד ראשי- להתאהב ברומא. ממליצה בחום שתראי חלק מהדברים שהיא השתתפה בהם

Born To Try1

New member
אהה ורוניקה מארס

האמת ראיתי רק פרק אחד מהסדרה אבל דיברו עליה הרבה... ושמעתי גם על "להתאהב ברומא" חשבתי-מגניב,הנה זו שעושה את הקול של "אחת שיודעת" אבל באמת לא הכרתי יותר מזה
נחמד

JAP Noa

New member
../images/Emo45.gif להתאהב ברומא../images/Emo99.gif

יש לציין שאני התחלתי לראות גוסיפגירל אך ורק בגללה. ואם לא ראית ורוניקה מארס את פשוט חייבת לראות. סדרת מאסט. לוקח כל פרק בתולדות גוסיפ גירל. אפילו את הפרק קריסמס בעונה 1.

וואי ורוניקה מארסס איך אהבתי את זה!!!

ואכן חלק ממה שאהבתי בסידרה זו בהחלט קריסטן בל!! היא מדהימה!!! ♥

מצטרפת להמלצות על ורוניקה מארס כמובן!!

באמת סידרה חובה..זאת הסידרה הכי אהובה עליי אי פעם!! נו יפה אז יש פה כמה מעריצות של קריסי אני שמחה שפרסמתי פה ת'קומונה
והי את מעריצה של בנחה
זה מחזיר אותי לתקופת הנוסטלגיה של המורדים

חחחחחחח כן נתקעתי עם הכינוי הזה

עוד מהתקופה שלך המורדים ועכשיו אין איך לשנות את זה חח חוץ מלפתוח משתמש חדש שאני מתעצלת..אז כן אני מעלה נוסטלגיה לאנשים בנתיים
(לפחות אני מועילה במשהו
)

אוי גם אני מקווה!

לא ראיתי את הכמה פרקים האחרונים של גוסיפ אבל העונה הכל התחרפן..הסידרה די איבדה כיוון לדעתי.. נו יאללה שיביאו כבר את קריסי!
ואת כמובן מוזמנת לקומונה

bar874

New member
פורום צ'ייס קרופורד

הפורום עוד לא מוכן ועוד לא נפתח לקהל הרחב, כי רק מחר יעלה העיצוב.. אבל חוץ מהעיצוב שמחר יעלה זה הפורום:) http://chace-il.com/

למעלה