השאלון השבועייי

MC SammY

New member
../images/Emo32.gifהשאלון השבועייי

השבוע שעבר: שיר השבוע: My Chemical Romance- I'm not okay אלבום השבוע: Papa roach-Getting away with murder מאכל השבוע: אממ...פלוב
משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "And I don't want the world to see me, cause I don't think that they'd understand" צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): אדום אמוטיקון השבוע:
משהו שעשה לכם את השבוע: סיימתי את כל הבגרויות שלי לשנה
משהו שהרס את השבוע: סתם יום הפוך אתמול. השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע: בית ריקקקקקק יאמאן
משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שאני אנצל את הבית עד תום
שיר שפתחתם איתו את השבוע: אממ...InMe-Neptune האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: את כל החברים שלי

Nechi Nech

New member
../images/Emo9.gif

השבוע שעבר: שיר השבוע - Big Red feat. Anthony B - Dangerous אלבום השבוע - Spectacular - Find Yourself מאכל השבוע - אוכל סיני זה וויקיד משפט השבוע - tell de alla dem me ah de boss DJ צבע השבוע - אף פעם לא הבנתי את השאלה הזאת אמוטיקון השבוע -
משהו שעשה לכם את השבוע - הדאנס הפסיכי הערב משהו שהרס את השבוע - נזכרתי בכמה דברים לא טובים השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע - אין משהו ספציפי.. משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע - גם.. שיר שאיתו פתחתם את השבוע - Spectacular - 50 Push Up האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע - היילה סלאסי, הוא אחלה בחור.. באמת. צחוקים איתו..

ZeusMan

New member
מה שבטוח

אלבום השבוע : תומר יוסף - צוחקים מתחת לאדמה מאכל השבוע : גלידה

JamicaniT

New member
../images/Emo13.gif

השבוע שעבר: שיר השבוע: כלא 6 - קורא לך. אלבום השבוע: - מאכל השבוע: נאפיס P: משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "אתה עוד תגלה את העולם, אם תרצה או לא תרצה .." צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): צהוב. אמוטיקון השבוע:
משהו שעשה לכם את השבוע: ים. משהו שהרס את השבוע: אין.
השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע: היום :) משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיעבור טוב ויעיל .. שיר שפתחתם איתו את השבוע: השיר של פלד ולרוז
האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: חברים.

Carcass

New member
פף..

שבוע שעבר: שיר השבוע - Turbulence - Notorious. אלבום השבוע : Turbulence - Notorious - The Album. משפט "By The Strengh Of Jah I Live Longer,By The Lenght Of My Lungs I Get Stonger..." מאכל השבוע - הבאגט עם השניצל שאכלתי בתל אביב ביום רביעי. משו שעשה לי את השבוע?..אממ..כנס משתחררים ביום רביעי.. הרס את כלהשבוע?לא היה.. השבוע שבפתח: משהו שמחכים לו השבוע...טוב אז זה השבוע האחרון שלי בצה'ל,יום חמישי אני יוצא לחפש'ש..נראה לי שזה מסכם את הכל..חח עוד לא נפתח השבוע אבל אני מאמין שאני אפתח אותו או עם נוטוריוס של טורבולנס,או עם Give Praise של לוציאנו..

../images/Emo121.gifלהלה

השבוע שעבר: שיר השבוע: מממ אין אלבום השבוע: fragile-yes מאכל השבוע: קורנפלקס משפט השבוע (משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): -- צבע השבוע (הצבע שהכי מאפיין את השבוע שלכם): -- אמוטיקון השבוע:
משהו שעשה לכם את השבוע: ת"א, ג'ני, ישי, איפרת
ג'ני עשתה נזם
ואיפרת בלשון יאמ משהו שהרס את השבוע: כואב לי באיזור של הכבד. ראבק ויש לי אמא מטומטמת השבוע שבפתח: משהו שאתם מחכים לו השבוע: שבת, כשף, איפרת, ג'ני, הדר, אבל ממש לא בטוח
משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שאני ארגיש טוב יותר, שאמא תפסיק להיות מטומטמת וזהו שיר שפתחתם איתו את השבוע: לא יודע האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: ג'ני

למעלה