והודעות אישיות

ק ר ח

New member
אני יודע זה פורום רגאיי אבל

אולי יש פה כאלה שזה יעניין אותם,מנהלים,אתם יכולים לשרשר לאוף או משהו קודם כל שמעתם על המטורפים האלה שקופצים מהגג?...היה עליהם כתבה בחדשות ערוץ 2 ואחד מהם שהם ראיינו זה דביר רוזן,שהייתה לו ת'פינה של הברייקדאנס ב"דיבור צפוף",עד כאן האוף כי זה סתם לא קשור עד עכשיו... סוף סוף,אני שמח לבשר לכם שעניינים איתי בגזרה(מה זה?..נהייתי עובד?) המוסיקלית מתחילים לזוז,כמו שבוודאי תראו בחתימה שלי, אז קודם כל ככה,אני לא מאמין שיש פה הרבה כאלה,אבל מי שבדרום שיידע במוצאי השבת הקרובים אני עבדכם הנאמן קרח,וגם רוי רויאל מחממים את בית הבובות בדימונה אז אם ייצא לכם.... בלי קשר ב23.1.06 בלילה בן יהודה 77 מתחיל ליין חדש,בנזונה ושונה אז כדאי מאד להגיע,פרטים עליו בקרוב... וביום שני ה-2.2 במועדון ה-MOVE בתל אביב הופעת פריצה שלי וגם הופעה של רוי,חוץ מזה מסיבה אני חושב,מגניב אם מישהו פה יגיע ובלי קשר,אני עובד על כל מיני דברים,שיהיו פרטים אני איידע, ONE LOVE,ביי...

N o o r

New member
היי אתם...!!!../images/Emo13.gif

היי חברים.... שיהיה לכם אחלה של סופשבוע....מלא בחום ואהבה...האמת הגשם קצת התחיל להעיק וזאת בגלל שאני כל היום בחוץ(עבודה)....אה וגם הבית של אחותי הוצף...בריכת שיחה..לא נעים,אבל בקטנה....צריך תמיד ל
והכל עובר בסבבה...יש בזה משהו נחמד תצחקו נהנתי להתרטב והייתה עלי מטריה,אבל לא התחשק לפתוח...נהנתי להתהלך בגשם...הקיצר תהנו לכם בכל מה שתעשו וגם הרבה מוזיקה טובה!!!!! אגב ב-19.1 הבנתי שיש הופעה מדליקה בג'ה פן...MCקרולינה ותומר יוסף...נשמע מגניב(היא גדולה וגם לתומר לא חסר...השאלה אם זה נכון....אם כן אני שם-זה בטוח!!!) אז יאללה תעשו חיים...נשיקות!!!
נועה.

טובא

New member
ZeusMan כנס!!!!

מזל טוב אחי על הצטרפותך לצוות המומחים של הפורום. בדוק תמסרים שלכתי לך מסר. הולכים לשרוף

InDaHouse

New member
לקראת הבחירות

תנועת השחרור הלאומית של מפלגת עלה ירוק קוראת אותך לדגל המהפכה הירוקה המיועדת לשחררנו מעול חוקים לא צודקים, מהכיבוש ומהמזהמים למיניהם של הסביבה, הפוליטיקה המוסר והצדק החברתי. המפלגה השפויה היחידה בישראל. עובדה. ולא עלה ירוק זה לא רק לגליזציה. להצביע זה לא babylon! IRIE! http://ale-yarok.org.il/home/Menu2006Elections

Lagzieli

New member
19.1 - תומר יוסף מתקלט

והתקווה6 מופיעים וגם MCקרולינה (ד"א בתור פאנסט?)

למעלה