וידויה של שונאת ניקיון

• פותח הנושא svety
  • פורסם בתאריך

svety

New member
../images/Emo32.gifוידויה של שונאת ניקיון

כל מי שהיה אצלי בבית [מל, עמית ו... זהו נראה לי. אה, בעצם גם לנור ואלינה] יודע את האמת. אני שונאת לנקות. מה זה שונאת... מתעבת. מה זה מתעבת... מנקה רק כשאין ברירה. לפני שההורים באים נניח, או לפני שבעל הדירה מגיע לבקר. או כשבאמת נהייה מגעיל. אני אוהבת כשהבית נקי, אבל לא אוהבת את התהליך, והעצלנות מנצחת. אפילו בן זוגי שיחייה, חובב נקיון ככל שיהיה, התייאש ממני, והבית שלנו... איך נאמר... לא יזכה בפרס הבית הנקי של השנה. כשקיבלתי מסר מתפוז שמציע לי לקבל במתנה ארבעה מוצרים של סיליט באנג בתמורה לסקירה, חשבתי שזו אחלה הזדמנות לשנות קצת דברים בבית. אז הלכתי על זה. אחרי כמה ימים הגיע שליח [קצת עצבני וממהר יש לומר, אבל זה ממש לא נורא] למקום העבודה שלי, והשאיר קרטון סגלגל [וכבד] עם הפתעות. כבר בבוקר למחרת ניסיתי את אחד המוצרים - מנקה אסלות רב שימושי עם אקונומיקה. אחרי שסיימתי להתעלף מריח האקונומיקה החריף, הייתי דיי מרוצה מהתוצאה. האסלה הבריקה, החומר ניקה היטב את כל הג'יפה והחלון היה פתוח לרווחה בשביל לאוורר את המקום. בכל זאת, אנחנו לא צריכים גופות בשירותים. בימים לאחר מכן המשכנו לנסות את שאר המוצרים שקיבלנו - שטפנו את הרצפות עם נוזל רב שימושי ומנקה רצפות בריח לימון, ניקינו כל מיני פינות בבית עם חומר רב שימושי שהגיע בצורת שפירצר חמוד ואפילו השקענו ופינקנו את המטבח עם השפריצר שהכיל חומר לנקיון עוצמתי - כתמים ועובש. האמת? לא נפלנו. לא מצאנו הבדל משמעותי באיכות הנקיון מחומרי ניקוי אחרים. מה שכן הגניב אותנו היו ההוראות. על כל מוצר יש איור מאוד מדויק ונוח שמסביר בכמה חומר להשתמש לפי רמת הנקיון המבוקשת. דבר שמאוד תורם ועוזר לאנשים שלא רגילים לנקות, ובכל פעם שהם עושים ספונג'ה, הם שוברים את הראש כמה נוזל ניקוי לשים בתוך הדלי. אז לא, סיליט באנג לא גרמו לי להתחיל לנקות באובססיביות, או להתחיל לנקות יותר ממה שאני רגילה בדרך כלל. אני עדיין שונאת לנקות. אבל כן, בפעם הבאה שאני אשטוף את הבית [עוד חודש... חודשיים... משהו כזה
] אני אשתמש במוצרים שלהם ולא במוצרים האחרים שיש לי בבית. בכל זאת, יש עליהם הוראות שימוש.

innocence

New member
XDD

יש לי את אותה הבעיה. העוזרת שלנו לא מנקה כזה משהו, ואני לא אוהבת חדר מלוכלך. מצד שני, לנקות בעצמי זה הרבה הרבה יותר מדי טרחה (ואם זה מגיע למצב שאני מנקה כנראה שהמצב חמור ביותר..).

למעלה