ופירה ליום חמישי

sHiReLuSh

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה מוקדם ../images/Emo70.gif

בכל אופן .. יום טוב

boopymylife

New member
חחחח.. למה דווקא פירה?!../images/Emo5.gif

סוףסוף פתחת אוף.. וד"א לאדעת אם ראית את ההודעה שלי.. כתבתי שתשאל את רוני, אם היא מכירה אורי שעובד איתה..
יומטוב כולם:)

Grey Flannel

New member
יפה לך יא תחמן!

אני רציתי לפתוח היום... נו טוב, נוותר לך. הלפטופ שלי בפאריז - נכון כיף לו? (האמת, אני חושב שעכשיו הוא בכלל בדרום צרפת). ולמי שמתעניין, שלומי בסדר - עוד עשרים ומשהו יום טס לאוסטריה לענייני עבודה ובנתיים יוצא מהמשרד בשעות מטורפות (ואז מגיע הביתה, ונחשו מה, ממשיך לעבוד מהבית...)

boopymylife

New member
הלפטופ שלך לפחות אוכל בגטים ושטויות

?XD עושה חיים? דרלינג מסכן שלי.. לא נורא זה תקופה.. :) אני גם חוזרת עכשיו מהביצפר ב6 כמעט כל יום וגמאני בלחץ מטורף מכל המבחנים הבגרויות העבודות וחוצמזה גם סתם ריקנות שנהייתה לי פתאום.. הכל עובר.. יהיה טוב! אוהבת אותך ותהנה באוסטריה.. :) (עד כמה שאפשר)

moton

New member
חחח זאת הדרך היחידה להשיג את כולם..

לפתוח שמונים שנה מראש... אמ.. מירי אני פותח אוף ליום שבת סבבה?

elii1988

New member
אבל יום חמישי אוכלים קובה../images/Emo12.gif../images/Emo163.gif

ויום שלישי קוסקוס

Simply an Angel

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

../images/Emo12.gif יש לך משהו נגד קובה?

או נגד פורום טלי שרון? חח האמת שאנחנו אוכלים רק מאכלים פנסי (כמו שקייזרמן היה אומר) פירה????? אבל אם אתה בקטע של אוכל לעניים בכיף שלך.. אתה יודע...

Simply an Angel

New member
למה לוקחים הכל כמובן מאליו?../images/Emo10.gif

למה אנחנו חושבים שכל מה שיש לנו יש גם לכולם...? למה אנחנו אנשים כ"כ אגואיסטיים שחושבים רק על עצמנו ולא על אחרים? למה לעזאזל אנחנו כ"כ פאקינג סנובים מתנשאים שכל מה שמזיז לנו זה מה נלבש מחר ומתי אני אקנה כבר את הדיזל ההוא שחלון ראווה, ולא חושבים ועוזרים לאלו שצריכים אותנו באמת?

Grey Flannel

New member
אולי כי אנחנו בני אדם

אולי כי אנחנו חושבים שמה שיש עכשיו יהיה גם מחר, שגם האנשים שאנחנו אוהבים עדין יהיו, וגם המקומות שאלהם לא הגענו. אני חושב שזה חלק מהטבע שלנו. מותר לשאול מאיפוא ההארה הזאת הגיע לך? קרה משהו? או סתם מצב רוח רע?

למעלה