זכית בהגרלה של ה50 מיליון!

bigwill

New member
../images/Emo32.gif זכית בהגרלה של ה50 מיליון!

נגיד הייתם זוכים בהגרלה של ה-50 מיליון... מה הייתם עושים עם הכסף? (סתם מעניין אותי, לא קשור לרגאיי)

../images/Emo121.gif10 מליון הולכים לתרומות../images/Emo9.gif

מפה והלאה אלוהים גדול. אני משער שאיזה דירה של כמה חדרים באיזור הצפון, באיזור הדרום, במרכז ובירושלים. ואם ישאר ומן הסתם ישאר (40 מליון זה לא קצת) אז איזה בס נורמאלית ומגבר:] שניה ובגלל שאני חייב: והמון מסטיקים עגולים
סתם סתם, יותר לכיוון של דיסקים...

Carcass

New member
אמממ

קודם כל אחרי מס אתה נשאר עם בערך 37 מיליון,רק שתהיה בענינים.. דבר שני 2-3 מיליון לכל אחד מבני המשפחה,שיעשו עם זה מה שהם רוצים. לעצמי: מעיף תסובארו שלי וקונה אוטו ,לא חדש,אלא להפך,אמריקן מאסל משנות השבעים או השישים עם איזה מנוע וי8 8400,דודג' דארט או מוסטנג,אפשר להתפשר גם על פונטיאק טראנס אמ. מעביר את עצמי לאיזה קיבוץ או מושב או משו שהוא לא עיר,בונה לי חדר הקלטות משלי עם כל הציוד הנלווה. אפגרייד מטורף לציוד שיכלול כמה גיטרות חלומיות מבחינתי,כמו האיבנז אייסמן קאסטום טריפלבאקר משנת 77 ואיזו פי אר אס קאסטום שכזאת שעולה 20 ומשו אלף שקלים,כמובן גם אפגרייד בהגברה ובאפקטים. יאכטה מנועית צנועה. כמה אלפי דולר טובים בשביל להביא לארץ אמנים גדולים כמו סיזלה וכ'ו. וכמובן ההנאות הקטנות כמו אלכוהול משובח,טיסות לחו'ל... וכל השאר לבנק לחיות על הריבית ... זהו :)

K C

New member
אתה לא יודע שדברים כאלה לא בריאים?

לחלום על 50...אחח

annafff

New member
יש כאן ילדים שמנגנים?

אולי כל מי שמנגן שירשום במה? סתם בשביל הכיף...
אני מנגנת בגיטרה!

../images/Emo121.gifבס../images/Emo9.gif

קצת גיטרה, למדתי סוג של עם עצמי, אף פעם לא הסתדרתי עם זה ויום אחד ישבתי וניגנתי
ועל מה שבאD:

sundhri

New member
אני:)

שרה באופן מקצועי מוזיקה קלאסית, מנגנת על פסנתר, ו-ויולה:)

../images/Emo121.gifויולה:] הכלי שהכי מאריך את

האצבעות... למרות שגם בס מאריך... האצבעות שלי ביד שמאל יותר ארוכות באיזה חצי סנטימטר...

Carcass

New member
חח "ילדים שמנגנים"..

קיצר,גיטרה בערך 7 שנים כבר,תופים באופן חובבני.. ברפרטואר יש הוצאה של כמה אלבומי דמו ואלבום אחד מלא עם להקת מטאל,הופעות וכ'ו. בשנה האחרונה ככה מלחין ומקליט קטעי דאב שונים,מרוב שיעמום.. ונצלשון קטן,אם יש פה מישו מאיזור המרכז שבא לו לג'מג'ם מדי פעם,עדיפות למתופפים,שלחו איזה מסר...

fleaboy

New member
bass in my soul

אני מנגן על באס ויודע קצת גיטרה פה ושם ככה בכיף ומקצבים בסיסיים בתופים אם צריך חח

טובא

New member
הייתי בטוח

שאני הבאסיסט היחידי בפורום קיצר מנגן באס 9שנים כבר ומעט תופים ופרקשנס.

../images/Emo121.gifחבר שלי טוען שכל הבסיסטים

יש להם את אותה טכניקה על גיטרה מבחינת האצורה שהאצבעות מונחות... אנחנו צריכים לשבת יום אחד ולהשוות את זה

Nechi Nech

New member
מה הייתי עושה עם הכסף?!

קונה יםםםם סלקשן אחרי זה נזרום כבר..

למעלה