חלקית...שון פול

xXx Shiraz xXx

New member
../images/Emo32.gif חלקית...שון פול

טוב סליחה שאינ פותחת פה נושא בשביל זה, אבל אני לא מצליחה להרשם לפורום בפורטל הרגאיי... קיצר התאריך שרשום בלוח האירועים לא נכון, זה ב28 ליוני ולא ב26 כמו שמצוין באתר. ובקשר לכרטיסים....149 שקל דרך היחצ"נים של האתר זה מדהיייים! שאלתי היא.... האם קיימים כאלה באיזור צפון או שצריך לנסוע לת"א??....... אם התשובה היא "תל אביב"... מי מייחצן ומה המספר שלו ?
תודה מראש לכל החעמודים! לא נפגש שם אבל שיהיה... אני אין לי כסף לבומבוקלאט הזה... אבל לחברות שלי כן חחח BLESS שירז

נג היפה

New member
תגידו משהו...

אני באמת אוהבת את שון פול.. אחלה שירים והכל אבל הולך להיות בהופעה מה זה מסחור, וגם הרבה אנשים, שאיך נגיד את זה במילים עדינות "לא ברוח הרגאיי", קיצר מה דעתכם? אתם הולכים להופעה? מה אתם אומרים, כדאי לי ללכת?

Lagzieli

New member
הוא בא בתור אומן בינלאומי

ולא בתור אומן רגאיי. לדעתי זה יהיה משה כמוו האירוע של פיפטי סנט שהיה לפני שנה.

JahMighty

New member
היי, שירז כנסי:

בקשר לכרטיסים לשון פול... זה אכן 150 שקל ואני כבר יכול להגיד לך שיהיו מיחצנים בכל רחבי הארץ..אל דאגה! אני מאמין שמיום שני הקרוב, או יותר מאוחר השבוע תיהיה כבר רשימת יחצנים מלאה ורשימת בכל הארץ, זה יפורסם פה בפורום אני מניח...( גם בוואלה בפורטל החדש) שבוע טוב

yaarasta

New member
כרטיסים בצפון:

אזור נהריה/ גליל מערבי/ כרמיאל/ קריות ועכו: חי 052-4816645 אזור חיפה: רודריגו 054-8108657

למעלה