כל מה שלא קשור לפורום

s h l a g e r

New member
כל משבמגמת תיאטרון כנסו!

מי נוסעה להצגה של תאטרון הקמרי ביום ראשון בת"א?

shaisagi

New member
הקונפליקט שלי...אליכם...

כידוע לרובכם אני עוד 6 וחצי חודשים מתגייס...לקרבי. ואחת הקונפליקטים שעמדו מולי זה האם שווה למות למען המדינה ושאלתי הרבה חברים שמתגייסים סמוך לתאריך שלי ורובם אמרו שזה לא שווה ואני ועוד שתי חברים חשבנו ההיפך שזה כן שווה כי אם נמות אנחנו מצילים חיים של אנשים אחרים. אז כמו שאתם רואים ערך החיים עומד כאן למבחן ואני רוצה שאתם תגידו מה אתם הייתם עושים...במצב הזה... בכל אופן אני כברא מיליתי ושלחתי את המנילה שלי וזה סופי שאני יהיה קרבי.אני יהיה ביחידות שדה.

קרבי=מוות למען המדינה?! אני ממש לא

רואה את זה ככה.. אתה יכול לעבור את השירות הצבאי שלך בקרבי,גם בלי לחשוב על מוות (חס וחלילההה!!).. וחוצמזה..אם אתה כ"כ מתלבט,אולי תנסה לשנות לחיל אחר? אתה עוד חצי שנה מתגייס,וזה נראה כאילו שאתה ממש לחוץ בגלל הבעיה הזו. אבל שיהיה לך גיוס נעים,ובהצלחה !! דנדושית

shaisagi

New member
אני לא לחוץץ

אבל תסכימי איתי שאם אני הולך לשרת בקרבי שזה רוב הסיכויים בשטחים אז בהחלט אופצייה של מוות היא קיימת! אני שלם עם עצמי ועם ההחלטה שלי לשרת בשטחים...השאלה שלי זה האם אתם חושבים ששווה למות למען המדינה...אני חושב שכן...מה אתם חושבים...

אבל לשרת בשטחים זה לא מוות בטוח!!

האופציה קיימת גם אם חייל/ת ילכו ברחוב ויחטפו אותם או שיעשו להם (חסה וחלילה!!) משהו גרוע עוד יותר. יש ממש עכשיו שמועות על חטיפת חיילים,זה קורה בכל מקום..לא רק בשטחים או למי שמשרת בקרבי. בקשר לשאלה..זה ממש "טוב למות בעד ארצינו". למות או לא למות-זו השאלה! ועל השאלה הזו אין לי תשובה..אני נוטה יותר לכיוון שלא צריך למות בעד המדינה..כי לדעתי היא רק הולכת ומתדרדרת,וזה לא שווה את החיים שלנו.. אני לא סגורה על זה לגמרי..אבל זו בערך ההנחה הבסיסית שלי לעניין הזה. לל"ט!!

shaisagi

New member
נשאר לי רק לכבד את דעתך...

אני חושב שלא משנה איך המדינה נראית אנחנו צריכים להקריב את עצמנו בשביל הדורות הבאיםן שלנו!

גזניוס

New member
סליחה אני יודעת היטב...

אח שלי בצבא ...בקרבי בשריון...ולא קרה לא כלום....והוא כבר כמעט שנתיים בצבא

סליחהה...

דבר ראשון...אתה עוד שנייה מתגייס מה אתה עושה פה?? דבר שני...אם הייתי יכולה גם לא הייתי גרה פה..אבל אני פה בכל זאת..וכמה שהמדינה עשתה בשבילי..אני יחזיר...ואז אני י=תחפ=ף!

shusha13

New member
כל הכבוד!!--> כנס

דרך החשיבה שלך מאוד מאוד יפה.. אבל יש אנשים שהם סתם ז-ב-ל ולא מתגייסים.. אל תחשוב על המוות יש הרבה שמתגייסים ויוצאים מזה בחיים ונקווה שגם אתה :):).... כל האחים שלי סיימו צבא והם בריאים ושלמים תודה לאל... על פי הספורים של אבא שלי ואחים שלי זה קטעים עם חברים.. ותשמור על עצמךך כולנו מחזיקים לך אצבעות.... וכל הכבודדדד!!

shaisagi

New member
חחח תודה מאמי!!

סה"כ אמרתי שמי שהולך לקרבי בטוח שיש לו את החשש של המוות...גם אם הוא לא אומר את זה!...

אררר..טוב שנזכרתם!! הייתי ב"הצמה של

"הצמה של אבא" לפני שבוע וקצתת..( ראשון שעבר..)..חחח,כתבתי את זה גם בפורום... הייתה הצגה ממש יפה,ומצחיקה ברמות !! זה יותר נכון-צחוק מהול בעצב..אחרי שתראו תבינו...אני לא אגלה לכם את העלילה. *אם תהיה לכם שיחה עם שחקן,זה כנראה יהיה עם אלון דהאן,שגם הוא מאוד נחמד תיהנו...צ'אוווו דנדושית

תקראו... למרות שזה משעמם

זה נורא עצוב...: "אני באמת צעירה מכדי לצאת עם בחורים. אלוהים, איך יכולתי להיות כל כך דפוקה?" היא חשבה.. היא ביקשה ממנו לקחת אותה הביתה, והוא נכנס למכונית והניע תוך שניות הם עברו את המהירות המותרת. תוך כדי הנהיגה המטורפת שלו, היא הבינה שחייה בסכנה. היא התחננה בפניו שיאט, אבל הוא רק הגביר מהירות.. "רק תוריד אותי בבית! בבקשה!" ואז, היא ראתה אור בוהק ולבן. "אלוהים, תעזור לנו! אנחנו הולכים להתרסק!" פתאום הכול הפך שחור. היא הרגישה מישהו מוציא אותה מהתנוחה המוזרה שהיא ישבה בה, ושמעה בליל קולות "שמישהו יתקשר לאמבולנס! הילדה הזאת בחיים!" רק כמה מילים. אבל היא ידעה שהיו שתי מכוניות בתאונה. היא תהתה אם הוא היה בסדר, ואם האנשים במכונית השנייה עדיין בחיים. היא התעוררה בבית החולים לפרצופים עצובים. "היית בתאונה, וזה לא נראה טוב". הצלילים הדהדו בראשה בזמן שהם אמרו לה בעדינות שהוא מת. "עשינו כל מה שיכולנו, אבל זה נראה כאילו נאבד גם אותך". אבל מה עם האנשים במכונית השנייה?" היא קראה. "אנחנו מצטערים, אבל גם הם אינם". היא התפללה :"אלוהים, סלח לי על כל מה שעשיתי, רק רציתי לילה אחד של כיף" היא פנתה לאחות:" אמרי למשפחות של האנשים במכונית השנייה שאני מצטערת, שהייתי עושה הכול כדי להחזיר להם את האובדן שלהם. אמרי להורים שלי שאני מצטערת ששיקרתי." האחות רק עמדה שם - היא מעולם לא הסכימה. היא רק לקחה את ידיה עם דמעות בעיניה. אחרי כמה דקות, היא מתה. מישהו שאל את האחות:" למה לא הסכמת לבקשתה האחרונה של הילדה המסכנה?" היא הסתכלה אליו, בעיניים עצובות ורטובות. "בגלל שהאנשים במכונית השנייה... הם היו ההורים שלה." הסיפור הזה הוא עצוב, אך אמיתי. שימו לב, כי מחר זה יכול להיות אתה. קרא והעבר ל 10 אנשים או יותר. אנא עשו זאת, בשבילה. שלחו זאת ל10 אנשים תוך 24 שעות, וראו מה קורה תוך 4 ימים הקשיבו לבקשתה האחרונה של המלאך הזה. אם תעשו את הטובה הקטנה הזו למענה, היא תרד מהשמים להגן עליך.

דניאל866

New member
לכל מי שרוצה את האתר של אלמה!

almabenz.tipo.co.il באתר של אלמההה בן זאב המושלמת! תהנו!

למעלה