לא יודע כל כך אם זה המקום

ofek1123

New member
../images/Emo32.gifלא יודע כל כך אם זה המקום

לשאול .. אבל לא חשבתי על שום מקום אח ואני קורא פה קצת ואמרתי וואלה אולי במקרה אתם תוכלו לעזור לי.. קיצור העניין כזה.. : אני צריך לתקן את הראסטות.. ואני נוסע מחר עם חברים לתל-אביב אז אמרנו שנעבור דרך דרדי נשאל אותם כמה יעלה אצלם. יש פה מישהו שתיקן אצל דרדי והיה/לא היה מרוצה? יש פה מישהו שתיקן במקום אחר וממליץ? עד עכשיו תיקנתי אצל אחת שקוראים לה דנה.. יש לה אתר כזה דנה ראסטות, וכאילו היה סבבה אבל התיקונים שלה נהרסים יחסית מהר מאודדד.. לפחות בראסטות שלי.. וחבר שלי היה מתקן את שלו בדרדי והמליץ לי.. קיצור, תודה מראש :]

ofek1123

New member
אההה ושכחתי

אם יש לכם איזה המלצה על איזה מישהו אז אם תוכלו לכתוב גם את המחיר שלו כי זה שיקול רציני :]

לדעתי בדרדי יקר מדיי!!!

הם עושים מעולה!!! באמת טוב.. אבל לדעתי, ורק דעתי, אני חושבת שהם לוקחים הרבה.. חכה שיגיבו לך על זה פה.. יש כאן אנשים שעושים/מתקנים ראסטות.. -כשף!

REL YESAYA

New member
אני גם סידרתי אצלהם....

עוסדות מצוין בלי יותר מידי כאבים.... פשוט תעשה מה שאני עשיתי ושתיתי חצי בקבוק וודקה לפני... ובקשר למחיר אני מנוע מלהגיב

ofek1123

New member
הלכתי לדרדי.. אבל לא עשיתי :]

הלכתי.. והיה להם טיפול של שורשים + "הכנסת שוונצים" ב420 או משהו שהם קראו לו "טיפול 10,000" .. שהיא עשתה לי הדגמה על ראסטה אחת.. באמת סרגה אותה מעולה ממש.. אבל קלטו את המחיר.. 700 שקל! לא האמנתי שהיא רצינית.. הם באמת עושים מעולה ובאמת הכי נחמדים שם בארץ, אבל 700 שקל? לא תיקנתי. קיצור הביאו לחבר שלי מספר של איזה אחת שקוראים לה אג'י.. אמרו לו שהיא טובה.. והתקשרנו אליה בדרך חזרה והיא אמרה שתיקון אצלה עולה 150.. מישהו שמע עליה אולי? איך היא? ושוב אם יש לכם אנשים שאתם מכירים ויודעים שעושים טוב והתקיון לא מתפרק אחרי שבועיים וגם המחיר אכיל, אז תגידו :] תודה

ofek1123

New member
../images/Emo105.gif מהמציקים שמקפיצים.. :]

אין עוד אף אחד שיכול לעזור??

חח חמוד..

שמע.. יש איזה אחד בשם דיסני.. הוא עושה ראסטות- זה המספר שלו- 054-7370389, תגיד לו שכשף שלחה אותך ויהיה בסדר =] ואם אתה עושה אצלו, אז תעלה תמונה לכאן לראות איך יצא.. -כשף!

ofek1123

New member
../images/Emo122.gifאויש.. אפילו כתבת שלחה

אם כבר .. אז מבטאים את השם שלך? :] והוא טוב מי ששלחת אותי אליו?

למעלה