לוח כלמיני

d boy

New member
קצת פואטיקה...

הגל תנועת הגל התמידית התקבעה לנצח בנפשי בתנועה תמידית קדימה, אוסף עוצמה בהתקרבותו לחוף ומתנפץ בכוח על סלעיו, חוזר חלילה לעמקי נשמתי נוגע בטבור הבריאה ויוצא לחוף חדש, היקום כולו מתממש בי מתפוגג לרגע, נעלם כעשן ושב עמוס צבעי עולם, ממלא ונדחס בי באושר מראה הכל ברגע, השתקפות של מיליארד מראות באחד, הגעגוע הנוצר בהתפוגגות, מכוון את נפשי אל השלווה אשר ראיתי בשיאו של גל חיי... ד. בר

../images/Emo42.gif בוקר טוב../images/Emo70.gif ../images/Emo145.gifוחג שמח ../images/Emo141.gif

בוקר טוב וגשום נחמד לראות אותכם שוב... וכל פורום אינטימיות ותמיכה שיהיה בהצלחה שנמצא פה בית חם נשיקות וחיבוקים עד עולם! דינה.מית להבת

תבור.

New member
בקר טוב לכולם

חג שמח ורטוב (תרתי משמע) למנהלת פסי לדינה המצטרפת ולאיזבלה הגבתי למטה (שםן יותר נעים...) פסי ההודעה לא קופצת עקב האתר החדש ??? נא טיפולך (הטוב כרגיל)

דיאבלו

New member
הודעת התנצלות

אני מתנצל בפני כל אלה שהקפצתי אותם לא נפגעתי באף פיגוע אני בריא ושלם חוץ מזה שאתמול החלקתי מההליכון בחדר כושר וכל זאת מפני שרצתי עליו והילדונת צבטה אותי בישבן, והחלקתי פחחחחחחחחחחחחחחחחחח היא פיצתה אותי אח´כ כמו שצריך
די.

תבור.

New member
אינטימיות של פולנים

זוג פולנים מקבל הדרכה לקראת הנישואין מהכומר הכפרי . אומר להם "עכשיו משבאתם בברית הנישואים הקדושים יש לכך גם היבט מיני " תוהים בני הזוג ושואלים למה אתה מתכוון . עונה הכומר לתאוות בשרים .אולי אתה יכול להסביר לנו יותר לעומק מבקש הזוג. בואו אחרי מבקש הכומר מכניסם לחדר המיטות ושם שוכב עם האשה לעיני בעלה . לאחר שהם מסימים מודים לו בני הזוג ולפני שהולכים מבקש הבעל לשאול שאלה . כומר קדוש כמה פעמים בשבוע אני צריך להביא לך את אשתי בשביל ההיבט המיני .

yog 10

New member
ערב מצוין לכולם

ראשית אני שמח שאכן ישנן שאלות רציניות וכן גם התשובות (לפחות חלקן

חג שמח!!! ../images/Emo143.gif../images/Emo140.gif

בוקר טוב, דינתינו! בוקר טוב לכולם וחג שמח

yog 10

New member
המשך להודעה

וזה מראה על בגרות מסוימת בתחום המיני זה מצוין.

d boy

New member
לפעמים הרשת קטנה מדי...

ונראה פורום שצריך צבע ותנועה בהצלחה !!!! ד. בר

../images/Emo32.gif לוח כלמיני ../images/Emo32.gif

כאן תוכלו לפרסם בדיחות, ליריקה, פורומים חדשים, איחולים למינהם, לינקים מעניינים לכתבות ואתרים בנושא הפורום וכו´. פעם ביום-יומיים ייפתח לוח חדש למשתתפים. אתם מוזמנים.

למעלה