למי מהשחקנים יש טוויטר ?

Orush the Best

New member
../images/Emo32.gif למי מהשחקנים יש טוויטר ? ../images/Emo13.gif

מישהו מכאן יודע אולי לאיזה מהשחקנים של GG יש טוויטר ? אבל אמיתי שלהם ולא מזויף? תודה מראש ^^

RayoDeLuz

New member
שאלה טובה :)

לבלייק, ג'סיקה,טיילור,פן, לייטון, צ'ייס.. מוזמנת להציץ בשרשור הזה.. לפני שבועיים בערך דנו על זה

RayoDeLuz

New member
אבל אני לא יודעת עד כמה זה נכון...

כי לי למשל יש 2 בלייק... + אם תראי את הטוויטר של אשלי טיסדל למשל או מיילי סיירוס.. בצד כתוב Verified Account.. בחשבונות של חבר'ה מגוסיפ גירל או 90210 אין...

GossipKid

New member
הבלייק הישן לא מעודכן...

זה לא 2, כאילו זה 2 שלה. היא עדכנה את הראשון ואז עברה לשני.

RayoDeLuz

New member
יש את..

blake_lively ויש לי את blakeclively.. הראשון התעדכן היום והשני התעדכן לפני 3 ימים... נראלי שהשני מזוייף חח

GossipKid

New member
השני שביחד

מזויף... בראשון היא מספרת על זה שהיא נוסעת לבוסטון, מספרת דברים שאחרים לא יכולים לדעת... ושמה תמונה שאין למזופים... ובכלל, היא אפילו פרסמה פעם איזה רחוב שבו צילמו את GG כדי שמעריצים יבואו. רק היא יכולה לדעת את זה אז....

RayoDeLuz

New member
רגע..

אז אם השני מזוייף זאת אומרת שגם penn_ (הקו אמור להיות בצד השני) מזוייף.. כי הוא עוקב אחרי blakelively...

RayoDeLuz

New member
פשוט בגלל..

שאני חושבת שפן היה יודע איזה טוויטר יש לחברה שלו...

GossipKid

New member
אכן!!!!

קיים הסיכוי המוזר הזה. אבל אם ככה, אז למה בלייק לא עוקבת אחריי אף פן?

GossipKid

New member
בלייק עוקבת אחריי penn_

ישמצב שפן פשוט טעה כי הוא בנאדם כמו כולם ?D: וישמצב שהם לא תיאמו טוויטרים...

RayoDeLuz

New member
החלטתי שאני מנסה למצוא הוכחות כלשהן..

שהטוויטרים של כל אחד מהשחקנים הוא נכון... בינתיים מצאתי הוכחה לזה שהטוויטר של לייטון הוא נכון... הוא שמה תמונה לא מזמן והאתר הרשמי שלה (http://leightonmeestermusic.com/) מוביל לטוויטר שלה... ולא נראה לי שהגיוני שהוא טעה... אין הוכחה ממש שלבלייק יש טוויטר בכלל... כל אחד יכול למצוא שבלייק הייתה למשל בבוסטון... הרי יש פרסומים בכל האתרים...

RayoDeLuz

New member
תסיר את ה) מהכתובת חח..

וחוץ מזה למה בלייק עוקבת אחרי לייטון ולייטון לא עוקבת אחרי בלייק? משהו כאן מוזר לא?

GossipKid

New member
לבלייק:

On set right now. I am carrying this pink D&G purse and I just wanna run away with it. Henry & Meg Cavill at my place tonite. YAY! I love visits, gives me an excuse to bake extra food that always ends up in my fridge. ב6 באוגוסט בשעה 07:15 | הוספת תגובה | צטט | אהבתי Henry Cavill and Megan Fox is in my house and we are having lots, and lots of wild sex. Penn who? ב6 באוגוסט בשעה 06:58 | הוספת תגובה | צטט | אהבתי Shoting right now with Hilary, wearing a beautiful Vera Wang dress. ב5 באוגוסט בשעה 22:55 | הוספת תגובה | צטט | אהבתי I will be going to London Fashion Week in September for the Topshop show. ב5 באוגוסט בשעה 06:55 | הוספת תגובה | צטט | אהבתי אל מי היה כותב את כל זה?זייפנית? באמת נראה לך? Just signed on to a new role - "The Town", an adaptation of the book "The Prince of Thieves", about a group of professional bank robbers. ב2 באוגוסט בשעה 01:36 | הוספת תגובה | צטט | אהבתי Beautiful day here at the Hamptons. I am so glad to be a part of SS12 ב1 באוגוסט בשעה 23:16 | הוספת תגובה | צטט | אהבתי Shooting right now on York Ave with 72th street with Leighton and Ed. ב22 ביולי בשעה 20:18 | הוספת תגובה | צטט | אהבתי

GossipKid

New member
בקיצור...

ג'סיקה כתבה שזאת לא היא בפייסבוק... הם כותבים דברים אמיתיים ואישיים שלא יכולים לדעת זיפנים! אבל למה זה לא מופיע בשומקום?

RayoDeLuz

New member
גם ג'סיקה אני לא בטוחה שהיא אמיתית...

היא ועוד כמה מ90210 מתכתבים בינהם... אני לא חושבת שהם היו רוצים שכל העולם ידע על זה...

RayoDeLuz

New member
יכול להיות שהראיון שראית הוא ישן..

כי לפי מה שהבנתי יש לה חשבון והוא מאושר...

למעלה