למי שיש קצת זמן פנוי ורצון טוב

BrainPain

New member
../images/Emo32.gifלמי שיש קצת זמן פנוי ורצון טוב

אני פונה אליכם בבקשה מיוחדת לעזור לי במחקר שאני עושה. אני סטודנטית לתואר שני במגמה המחקרית של מחלקת פסיכולוגיה באוניברסיטת בר אילן. שותפתי ואני מריצות בימים אלה ניסוי בתחום המיניות ואנו זקוקות להרבה נבדקים. באופן רגיל, אנו מחלקות את השאלון ידנית לסטודנטים באוניברסיטאות ומכללות, אולם גיוס הנבדקים קשה בגלל שהשביתה האחרונה לא מאפשרת להרבה מרצים לתרום לנו זמן מהשיעור, למרות שמדובר בכמה דקות. אז אנו פונות בכל אמצעי כדי להשלים את מכסתנו, גם לחברים במיילים והנה אנו מנסות גם דרך פורומים. מדובר במילוי שאלון בפורמט WORD. שאלון שכזה נותן לכם הזדמנות של 15 דקות פלוס מינוס להכיר את עצמכם, והוא עשוי ללמד אתכם דברים חדשים לגבי עצמם. תוצאות הניסוי עתידות להתפרסם לכשתסתיים העבודה על המחקר. כל אחד ואחד מכם יהוה תרומה חשובה למחקר מרתק ולעולם המדע. מי שמסכים שאשלח לו את השאלון לתיבת המסרים, שישלח לי בבקשה מסר בציון גיל ומגדר. דעו שאם אתם מסכימים, אתם עושים מצווה והכל נרשם :). השאלון הוא כמובן אנונימי לגמרי, אין צורך למלא פרטים מזהים, או לומר איזה חבר פורום אתם כשאתם שולחים מייל. מי שירצה בהמשך לדעת יותר על מטרת המחקר ותוצאות לכשיהיו, אשמח לשתף. מאד מודה לכם מראש על שיתוף פעולה מרים

למעלה