לסוף שבוע

כנסו שנייה ....על הסלבסטר..

היום סלבסטר.... איזה כיף......... חחחחח.... מי עושה מה??? יש כם עם מי להצטרפת(להתנשק עם לשון) או בכלל להתנשק???? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח................ שנה טובה ומעולה לכולם מאחלת עמית

לכולם לפתוח!!2005!~!!סילבסטר!../images/Emo59.gif

לכולם שתהייה לכם אחלה של שנה חדשה!!!!! אני מאחלת לכם כל מה שאתם רוצים!!!!! ואם יש לכמה ממכם שהייה עונה שנייה לראש-גדול אני איתו!! אני אוהבת את כולכם!!

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo32.gif לסוף שבוע ../images/Emo32.gif

חבר'ס, לכאן כל מה שלא קשור לפורום

אני הולכת למסיבת הפתעה של חברה

וכל השכבה הולכת להיום שםםם די.גיי בלאגנים עיניניםםםםםםםםםם חחח סילבסטר שמיייח לכולם @!@ מואההההההההההה:)

InFecTeD LOVER

New member
סילבסטר.

באמת אין לכם מושג למה קוראים לתחילת השנה האזרחים סילבסטר, ומי הוא היה? אני לא הייתי אומרת בלי לדעת מה זה בכלל. את תחילת השנה האזרחית החדשה זה לא בעיה לחגוג...

SiM GirL

New member
תקשיבי../images/Emo26.gif

הבנו כבר שסילבסטר זה שם אנטישמי לתחילת השנה האזרחית, אז די. פשוט זה התחיל מאנטישמים ואז זה עבר לאנשים בורים שפיזרו הכל כמו מלחמה ביולוגית ועכשיו בימינו כולם (אפילו אנחנו, היהודים) מושפעים מהשם הזה. אנטישמים או לא-זה כבר לא חשוב, פשוט השם דבק. ולא צריך לגנות אנשים: קודם חור בהשכלה, עכשיו מתלהבת. עד עד כדי כך מעוצבנת רק בגלל בלבול של אנשים? מותק, תסתכלי על הפרסומות של חברות הטלויזיה מתנופפות במסך הטלויזיה עם 'סילבסטר' כותרת גאה, אז תלחי לפוצץ ת'חברה?! אויש נו איזה ילדותית מעוצבנת... אפשר לחשוב...כולם חייבים להסכים איתך ולהיות דומים לך ולא את מתעצבנת? קחי עצה ותרגיעי ומיד

InFecTeD LOVER

New member
התחלת יפה... למה להרוס?

חור בהשכלה, כי זה משהו שצריך לדעת, ולא דיברתי רק על הסילבסטר, אלא על זה ש"הנוצרים אוהבים יהודים", וזה ממש לא נכון, זה משהו מינימלי שצריך לדעת. המתלהבת היה מכוון ל"עמית האחיינית" שמתלהבת שהיא האחיינית של המפיקה. אני בכלל לא מתעצבנת על הבלבול, אני רק מנסה להגיד להם מה הם אומרים כשהם אומרים סילבסטר, הם יכולים לקרוא ולהבין, והם יכולים להתעלם, ולהמשיך להגיד סילבסטר. אני לא כועסת על מי שאומר סילבסטר, אני רק מנסה להסביר מה זה. לטלוויזיה אני לא יכולה להגיד כלום, ברור, אבל אם אני יכולה להסביר לאנשים למה לא? זה כמו שאם תעזרי לחסר בית, אז ברור שלא תפתרי את הבעיה הזאת של כל העולם, אבל לאחד תעזרי וזה גם אומר משהו.

SiM GirL

New member
אה טוב...

סורי שהתנפלתי פשוט - אי הבנה תמיד מעצבנת, נכון?

סוף שבוע שמח לכולם....

כנראה שלכולם חוץ מלי.... מה לעשות, זה מה שקורה כשיש לך חברות כלבות...

../images/Emo65.gif שנת 2005...כנסו כולםם ../images/Emo65.gif

אז... חבר'ה
... שנת 2005 עומדת להיכנס... ואני
פה מאחלת לכם... לכולכם, שנה טובה!!!
הכי טובה שיכולה להיות...
שכל מה שתרצו יקרה... ותזכרו.. השמיים הם הגבול!
אז שנה טובה!!!!
נשיקות,
אלה!

למעלה