מה עשה לי ת'שבוע?

../images/Emo32.gifמה עשה לי ת'שבוע?

אהלן אהלן
בעודי כותבת את הקוד לאוף טופיק, אני חושבת לעצמי.... יש הודעה בפורום הזה שהיא לא אוף טופיק?
סופ"ש נעים מלא בטחינה ירוקה.

../images/Emo6.gif

אין חיה כזו בפורום כבר שהיא לא אוף טופיק... אכן מקרה עצוב:
אז מה עשה לי ת'שבוע? שומדבר מיוחד האמת..הכל רגיל ומעפן...
אולי בעצם...עשה לי ת'שבוע שסופסוף התחלנו ללמוד אנטיגונה בספרות
כן זה נשמע דבילי אבל...אחח אנטיגונה
וככה השבוע סתם קקי..לא מצאו לי סידור שאני אוכל גם ללכת לטיול השנתי(הכי שווה בעולם) וגם שאני אהיה בעלייה לתורה של אחי שהיא במהלך הטיול ולכן אני נשארת בבית למשך שבוע ימים(כי הטיול הוא שבוע) ולעלייה של אחי בזמן שכל השכבה נהנית מהטיול הכי שווה שהיה ויהיה אי פעם!
*שוקעת ברחמים עצמיים*
מקווה ששבוע הבא יהיה טוב יותר

kittycatbone

New member
../images/Emo2.gif

הממ... אני יודעת שזה אח שלך... ועלייה לתורה...................... אבל את באמת תישארי בשביל העלייה לתורה על פני טיול שנתי?
חח כאילו בלי להשמע יותר מדי הממ.. לא דעת מגעילה
אבל לא דעת.. לי הסדר עדיפויות היה קצת הפוך אם זה היה ככה.. :#

זהו שגם אצלי זה הפוך..אבל...

עלייה לתורה זה פעם בחיים
(כמו גם הטיול השנתי) וההורים שלי די עשו לי פרצוף כשהודעתי להם בהתחלה שאני הולכת לטיול..ואני יודעת שהם לא יסלחו לי על זה לעולם אם אני לא אהיה בעלייה לתורה ובשבת חתן..אזנאלצתי להתפשר-כי בין שמירה על היחסים הטובים שלי עם ההורים שלי לבין טיול..זה די פשוט מה אני אעדיף..את היחסים עם ההורים..אני יודעת שבכל מקרה אני אהיה בבאסה..אני לא הולכת ועל זה אני אהיה בבאסה כל השבוע ואם הייתי הולכת אז מן הסתם הייתי גם מבואסת כי אז הייתי מרגישה שאכזבתי לא רק את ההורים שלי,אלא גם את עצמי..אין לך מושג כמה מבאס זה לשמוע את כולם מדברים על הטיול ועל ההכנות והכל..זה פשוט כואב לי שאני לא הולכת
אני אכן נמצאת בקונפליקט סטטוס(חחח זה מה שקורה שלומדים לסוציולוגיה-מאמצים את המושגים של המקצוע
)

kittycatbone

New member
חח..

וול, כשאת מסבירה את זה ככה.. מבחינת ההורים שלך אז אני מבינה
לפחות נסי למצוא איזה משהו מועיל שכזה לעשות בימים שאת תהיי בבית וכולם יהיו בטיול... לא דעת. כמו מיני חופש אני מניחה ^^

חחח כן...

תכננתי לעצמי להשלים מטלות כמו למשל להתחיל ולסיים כבר את הפרוג'קט באנגלית(זה נטל ממש מעיק) חח ואמ בעיקר לנוח(אני בקושי מאפשרת לעצמי לנשום בתקופת המבחנים
)...

חחח../images/Emo9.gif

נו,לפחות חופש..חחח זה די מעודד שלמרות שאנ'לא יוצאת יש לי חופש

Funky Fish1

New member
בוקר טוב../images/Emo13.gif

הממ...מה עשה לי את השבוע? וול, השבוע עצמו היה קקה (מה חדש?), שומדבר מעניין. אבל ביום חמישי ושישי היה ממש כיף. ביום חמישי בערב הלכנו לחדר-אוכל כי היה ערב "הקיבוץ של פעם" והיה כיף ומצחיק, ובערך כווולם היו. אח"כ הלכנו לשחק מחניים עם כל הילדים של הקיבוץ ועשו ממש טורניר (אני לא שיחקתי, ישבתי בצד וצחקתי על אלה שנפלו עם חברות שלי חחח). אחרי זה, אני וחברה שלי נסענו לבית קפה כי הייתה יומולדת לחברה שלנו והיה ממש מצחיק וכיף ועוד אנשים באו. אתמול הייתה לנו הופעה בחדר-אוכל של והיה מלא בירות על השולחן ונרות והיה מצחיק כי חברה שלי שתתה מלא והייתה קצת מסטולה כזאת, וכל הבנים גנבו לנו את הרעשנים (היו רעשנים על השולחן...
) והיה ממש כיף. חזרתי הביתה ב-2 בלילה והיום בבוקר מסתבר שאני עובדת בחדר-אוכל בצהריים. וואו. כתבתי מגילה. כתבתי גם הרבה חדר-אוכל, מצחיק וכיף. קראתם? שרשרו

Funky Fish1

New member
אינדיד.../images/Emo9.gif

היום יומולדת לאח שלי!! ווהוו!!
מחר אני לא הולכת לבי"ס!! הכיתה שלי ועוד כיתה במחזור נבחרו ("יש") לנסוע לכבוד חגיגות ט"ו בשבט לאולפנה בק"ש. ות'אמת, ממש אין לי כוח לזה (אני "נגד כפיה דתית"-או לפחות זה התירוץ שלי), אז אני אשאר בבית עם אמא ואולי אני אסע לחיפה בצהריים
פאן, פאן, פאן!!

kittycatbone

New member
גם לאבא שלי יש היום../images/Emo6.gif

אררג לכולם יש יומולדת בפברואר

kittycatbone

New member
אינדיד זה מאוד עצוב../images/Emo10.gif

שאין פה כמעט הודעות שהם הממ... און טופיק
בכל מקרהההההה...
מה עשה לי תשבוע? הממ.. אני חושבת שאפשר להגיד ש.. כלום :| בסה"כ היו יומיים שבהם לא למדתי, כי כל השכבה שלי יצאה לסמינר ציוני ואני לא. אבל ביום הראשון הזה זה לא היה מלהיב במיוחד, וביום חמישי הכריחו אותי לבוא לבצפר והשתעממתי שם בטירוף כי זה היה כל כך מיותר...... אז בכל מקרה. אני לא יכולה ממש להחשיב את זה כדבר כל כך טוב
מה שכן, הייתי השבוע ממש יותר מדי על המחשב :| וזהו. שירים... תאמת שיש ממש ממש טונות שירים חדשים שהקשבתי להם השבוע, אבל אני כל כך עצלנית ועייפה כרגע שאין לי כוח לחשוב עליהם
חיח תסלחו לי?

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif.

אינלי כוח למגילות, וממילא לא היה כלום השבוע, ויש מיליוןאלף שירים, אז נסתפק בתמונה.
@#%()*@$)(*@#$)@!#_%
עדיין תקועה שם lol. כןכן, אני עדיין לא התגברתי על זה.
"What're you doing?" "Will you stand still?" אעאעאעא.
אם רק אחותי הסתומה לא הייתה הורסת לי.
זה היה הפרקסיוםעונה הכי טוב בחיי.
למה נגמר למה.
אע.

למעלה