מה עשה לכם ת'שבוע?

Primula

New member
מה שעשה לי את השבוע זה..

1. החבילה שהגיעה מאחי עם המון דברים ממש מגניבים
2. הנשימה לרווחה אחרי ההדסה וקבלת הציון
דיסק השבוע: Maroon5- Acoustic
תמונת השבוע:
שבוע טוב לכולם

shaya23

New member
שבוע מעולה.. =]

יום ראשון הלכתי לראות הארי פוטר [סוף סוף!] יום שני היה טיול חנוכה והיה הכי שווה.. שלישי חזרה לביצפר.. לראות את כולם היה כיף... רביעי קיבלנו את הציונים במתמטיקה.. [29.. בעעע כל הכיתה נכשלה..] אז לא היה משו.. אבל סוף סוף הלכתי לחוג שלי והיה כיף.. חמישי גיליתי שיש מישהו שקיבל פחות ממני במתמטיקה!!!!!! [הוא קיבל 25.. והוא איתי בהקבצה] וגם היה לחברה שלי יומולדת והזמנו לה בלונים והתרגשתי בשבילה.. שישי בפעולה היה נחמד... ובלילה עשינו שיחת ועידה במסן אני גל יובל רותם ועידו.. חח העלה חיוך על פניי.. חחח אה והתחלתי לקרוא הארי פוטר 6 באנגלית.. [כבר קראתי בעברית ככה שזה יותר קל לי]

kittycatbone

New member
אני אגיד לך מה *לא* עשה לי את השבוע

.. לא להספיק לעשות שום עבודות.. לא לסיים שום עבודות.... לא להצליח מחר במבחן במתמטיקה. להתאבד. (חח סתם
) אבל בלעכס.

ממממ...

נראה לי השיעור נהיגה ביום שני שהלך די טוב..ואממ קבלתי 87 בהיסטוריה
וזהו היה די קקי של שבוע..הייתי חולה מיום רביעי ועכשיו יש לי הרפס וזה נורא כואב/שואף/צורב ונמאס לי!
שירים: סינרגיה-ספרי
סינרגיה-חושך
סינרגיה-זה לא ביחד
קיצר,כל השירים של סינרגיה
אחח אני מכורה אליהם..חחחחח Blind Guardian-Mirror Mirror Blind Guardian-Imaginations From The Other Side אנמ וזהו..
שיהיה שבוע טוב לכולנו!

kittycatbone

New member
יו שיעור נהיגה../images/Emo70.gif

מגניב
כמה שיעורי נהיגה כבר לקחת?

kittycatbone

New member
חח יו איזה כעף../images/Emo70.gif

בחנוכה כשהייתי בת"א, אז אני וחברה שלי ישנו אצל חברה מראש העין, והיא הסיעה אותנו בשיעור נהיגה לעזריאלי
זה היה כה מגניבבבבבבבבבבבבבב..
(זה היה השיעור 17 שלה או משו בסגנון..)

ממ...מה שעשה לי את השבוע זה..

קודם כל ואיך לא...הסינגל החדש (-בכערך חדש-) של קולדפליי....Talk
טוב אחרי זה...ראיתי נרניה....סרט מדהים!!! פשוט זה הסרט הראשון שפשוט לא דיברתי כל הסרט...זה הישג... ומ....זהו...
...אחר כך הלכנו אבא שלי בן דוד שלי ואני הלכנו לשבת בבית קפה בקניוןם והיה ממש מגניב...הזמנתי |
אה....וממ....ג'זמין בזכותך נשארתי...אז עשיתי לי את השבוע ו...תודה...
...

מה שעשה לי את השבוע זה..-המקורי!!

קודם כל ואיך לא...הסינגל החדש (-בכערך חדש-) של קולדפליי....Talk
טוב אחרי זה...ראיתי נרניה....סרט מדהים!!! פשוט זה הסרט הראשון שפשוט לא דיברתי כל הסרט...זה הישג... ומ....זהו...
...אחר כך הלכנו אבא שלי בן דוד שלי ואני הלכנו לשבת בבית קפה בקניוןם והיה ממש מגניב...הזמנתי |סלט-טעים-מאוד...ואחלה טוסט|
אה....וממ....ג'זמין בזכותך נשארתי...אז עשיתי לי את השבוע ו...תודה...
...

kittycatbone

New member
הו!../images/Emo2.gif

גרמת לי להסמיק
חח אני שמחה שאת עדיין כאן
ובא לי לראות נרניה באמת..

Funky Fish1

New member
../images/Emo13.gif

הממ... החופש-דפינטלי עשה לי טוב. הייתי צריכה אותו כל כך... העובדה שחשבתי שאני צריכה להגיש דו"ח קריאה ארוך ומפורט מאוד לספרות מורחב ביום רביעי, ואפילו לא סיימתי את הספר (כי הוא בינתיים ממש ממש ממש משעמם) וגיליתי שיש לי עד ה-15 להגיש אותו, אז זה טוב. ביום שישי הייתה לחברה שלי יומולדת ועשינו לה הפתעה כזאת בקיבוץ עם מלא מלא ילדים והיה נחמד
ובאותו ערב אני ועוד שתי חברות עשינו גיוס וכל אחת קיבלה 50 ש"ח אז עכשיו יש לי כסף כי קיבלתי גם מסבתא
הרבה מאוד שירים, אבל בעיקר: dude looks like a lady-earosmith

למעלה