מי מכיר את אשקלון?!

xXx Shiraz xXx

New member
../images/Emo32.gif מי מכיר את אשקלון?!

ולמה בשם ה' האתרים של אגד ודן כל כך לא נוחים... בקיצור אשמח מאוד אם מישהו יכול להגיד לי את מספר הקו שאני צריכה לקחת מתחנת הרכבת באשקלון ועד לצומת ניצנים
בומבמלה, כן. תודה לעוזרים ויום קסום לכולכם

למה מאשקלון??

רדי באשדוד, קחי משם אוטובוס עד צומת ניצנים ומשם כבר תמצאי טרמפ כמעט עד הפסטיבל, ומשם אוטובוס ישיר לחוף.

אולי היא לא רוצה רכבת?

שמע.. אם היא באה מאזור אשקלון, למה לה להגיע לאשדוד או תחנה אחת לפני? סתם לנסוע צפונה בשביל להגיע דרומה. כי לפי מה שאני יודעת, להגיע לניצנים עם רכבת, זה לא כזה נוח. חג שמח
-כשף!

טובא

New member
לא בעיה

קווים 300,310 הםהקווים המהירים מאשקלון לניצנים.אבל גם קו 15(אשקלון אשדוד)עוצר שם.יש עוד כמה קוים אבל הם לא עולים לי לראש עכשיו.....

סאפסאפ

New member
שאלה

מישהו יודע אם אפשר לקנות כרטיס לבוםבמלה יומי ליום חמישי? (אני לא מצליחה לשלוח את ההודעה באתר של בוםבמלה אז אני מנסה כאן)

xXx Shiraz xXx

New member
תודה רבה טובא

מה קרה לשם שלך? היית פעם אדום. ושיידי...חחח אני גרה בקיבוץ ליד יקנעם..(צפון, כן) אם זה מפגר לנסוע לאשקלון ואז לקחת אוטובוס טיפה צפונה לניצנים, יש לך אלטרנטיבה אחרת יותר נוחה? שתף אותי חחח אני באמת לא מכירה את כל הבלאגנז' הזה חחח

bigm2

New member
נראה לי שאני מכיר את המקום

מאיזה קיבוץ את?

xXx Shiraz xXx

New member
הזורע... שיידי

יש מצב שאני בכלל אשאר בקיבוץ (ואז הלכו 150 שקל) כי אבא שלי פתאום החליט שהוא לא רוצה שאני אסע...סעמק קיצור הוחלט בסוף לקחת אוטובוס מיקנעם לתל אביב, ומתל אביב לניצנים. אני שונאת אוטובוסים בגלל זה העדפתי רכבת אבל זה בלגאנז'... תודה בכל מקרה

xXx Shiraz xXx

New member
ואם אני כבר ברכבת באשקלון

כאילו, תחנת הרכבת זה אותו מקום שממנו יוצאים גם האוטובוסים או שגם לשם צריך להתנייד?! ארררר איזה בלאגן!

אני לא מבין

את לוקחת אוטובוס מיקנעם/הצפון בכללי ויורדת בתחנה בקירבת רכבת אשקלון, או שאת לוקחת רכבת לאשקלון? אם האפשרות השניה, ההצעה שלי היא לקחת רכבת שכן יורדת באשדוד כי משם ההגעה תהיה יותר מהירה, יש אוטובוסים צמוד לתחנה... לגבי אשקלון אני כבר לא יודע...

למעלה