ממש משעמם פה! תחפרו על הכל

Pooola

New member
../images/Emo32.gif ממש משעמם פה! תחפרו על הכל ../images/Emo13.gif

הפורום שוב מת? מה יהיה? אם אני לא אטריד אז תיהיה פה דממת אלחוט? יאללה, תכתבו משהו מה שבא לכם ספרו איך עבר עליכם היום או האם חלמתם חלום מטריד על שאנון (היי אני חלמתי אחד כזה) ואל תבאסו אותי ותשאירו את הדיון הזה ריק כי אני ארגיש ממש ממש מטומטמת!

Pooola

New member
אבוי!! שמעתם על הראיון שג'ארד נתן?

יש לי תמונה סרוקה שהעלו לעמוד בפייסבוק... למי שרוצה זה הציטוט ששרון שמה לנו בקבוצה Leto told K! "We're touring probably right until December. We're talkig about it rigt now, but you never know, there couldn't be another record. We are not bound to continue walking down a path unless we're really inspired to do so" :| נראה רע!

RenanaD

New member
וואו, כמה שאנשים יצאו מפרופורציות בגלל המשפט

המסכן הזה... שבכלל לא מחדש כלום. מה בעצם ג'ארד אמר פה? שהם בטור? נכון. שמתישהו בעתיד יכול להיות שהם יקליטו אלבום? ידוע. שמתישהו בעתיד יכול להיות שהם לא יקליטו אלבום? גם יכול להיות. אף אחד לא יודע מה הולך בתוך הטור-באס שלהם, אף אחד לא יודע מה המחשבות שלהם, אף אחד לא יודע מה התוכניות שלהם לעתיד. חוץ מהחתונה העתידית (ונטולת התאריך - לפחות מבחינתנו כרגע) של תומו, אין לנו שמץ מה הולך לקרות. אז מה השוק הגדול של כולם? שג'ארד ביטא את כל זה במילים? אפשר לחשוב... אנשים התאבלו אתמול כאילו 30 מתפרקים בשבוע הבא! קצת, טיפת פרופורציות! חוץ מניתוח בריא של המציאות לא שמענו כלום. לא היתה שום הצהרה רשמית בנוגע לעתיד. כשתהיה אחת כזאת - נשמח או נבכה, אבל בינתיים זו היסטריה מיותרת. סתם חבל.

Pooola

New member
ניגררתי אחרי כולם להיסטריה!

DON'T HATE ME BECAUSE I'M PRETTY

Pooola

New member
היה משעשע ../images/Emo13.gif

אבל אין איזשהו משהו מיוחד שהם דיברו עליו...

Pooola

New member
פתאום הרגשתי אשלון! סיפור מרגש מאת נ. בנימין

היום ישבתי להכין פימו ולא הצלחתי ואחרי שעתיים קשות ועצובות ללא הצלחה נכנסתי לפייסבוק וביקשתי תמיכה נפשית מישהי הציעה את עזרתה הצעה לי לעזוב ולהמשיך מחר אבל לא עזר ואז! היא ידעה מה ישפר לי את ההרגשה
היא שמה לי את CTTE בוול. התרגשתי כמו ילדה קטנה! תודו שהתרגשתם. אני עוד אפתח פרויקט "פתאום הרגשתי אשלון" ואכריח אתכם לכתוב סיפורים מרגשים כמו שלי. ואז נתרגם את זה לאנגלית ונוציא לאור! :D

Why So Serious

New member
לא הייתי פה שנים אבל חשבתי לשתף

לפני כמה ימים התחדשתי בקעקוע של Provehito in altum וזה לא היה לאו דווקא בגלל הלהקה, כאילו, בזכותם הכרתי את זה כמובן אבל הפירוש נגע בי. ואני מאוהבת בלטינית אז כך ש...:) הדבר נעשה ואני מרוצה! וזהו.. מה קורה עם כולן?

Pooola

New member
אוווהו תתחדשי!

ומה זה אומר באמת? פעם ראיתי שאלות מצחיקות ששאלו אותם ואיזה אלכס אחד שאל על הפרובידו אין אלטום... ועדיין לא הבנתי במה מדובר :S

למעלה