מפנק את חובבות ג'וני דפ של הפורום

JackBaltar

New member
../images/Emo32.gif מפנק את חובבות ג'וני דפ של הפורום

זה סרטון די נדיר של ג'וני דפ שט במתקן "שודדי הקאריביים" בדיסנילנד אחרי שהמתקן עודכן כך שיתאים לסרטים שיצאו בעקבות המתקן (מבלבל, אני יודע חחח). מראים מה הוא חושב תוך כדי השיוט ולבסוף מה דעתו על הרובוט שעשו בדמותו. מסמך די נדיר וזה עניין אפילו אותי ואני ממש לא מעריץ שלו.. הלינק ליו טיוב- http://www.youtube.com/watch?v=1zYF44yE3k4

tali44

New member
הוו, אני מכירה את זה!../images/Emo9.gif

אבל תמיד כיף להיזכר בזה!!!
ובכ"ז, תודה על השיתוף!

Snow fairy

New member
חח חמוד וקריפי לגמרי

אם אני הייתי שם הייתי מתה מפחד להסתכל ככה על בובה זזה של עצמי

הניבתן

New member
הייתי בזה לפני חצי שנה...

הבובה שעשו לו מטורפת. זה פשוט נראה אנושי.

Learn To Fly

New member
צריכה את עזרתכם D:

צירפתי תמונה קטנה של קולאז' שניסיתי להכין. אני מתכננת לשפר את זה עוד ולהדפיס את זה על בד קנבס גדול D: הבעיה היא שחסרות לי עוד קצת תמונות מכמה סרטים.. אז רציתי לשאול, למישהו יש אולי תמונות גדולות של הסרטים שחסרים שלי באיכות טובה לשלוח לי? אני ממש אודה לכם, זה מאוד יעזור לי..

adi dion

New member
זה ממש יפה!! ../images/Emo45.gif

ממה שאני רואה חסר לך את אד ווד, סליפי הולו וסיפורי דגים נכון? מצאתי לך תמונה טובה מכל סרט, מקווה שהתמונות מתאימות. אד ווד

adi dion

New member
ואחרון-

סיפורי דגים (זאת התמונה הטובה היחידה שהצלחתי למצוא
)

gabriellab

New member
ממש ממש מעניין!

יצא לך מגניב לדעתי:) במיוחד הצבעוניות הבחירה ואיך שצרבת את הצילומים... אני אישית הייתי מקטינה את כוכב הקופים ומורידה את הפנים של אשת החתול למעלה כי כבר יש אותה פעם אחת,וחסר לי דמויות מביג פיש גם,דווקא הדמויות המוזרות של הקירקס יש להן אופי מיוחד שרק טים יכול לחשוב עליו והכי הכי חשוב..איפה ג'ק!?!?!? תראי לנו כשיהיה גמור!זה כבר נראה טוב :)

Learn To Fly

New member
תודה לכן ^^

עדי, תודה על התמונות! משום מה לא מצאתי באיכות נורמלית P: ושכחתי שאת התמונה הזאת של סליפי הולו יש לי, אני רק לא יודעת איפה לדחוף אותה :| גבריאלה, תודה, כיף לי לשמוע לעומק מה אחרים חושבים. ג'ק נמצא אי שם בתוך הירח. להקטין את כוכב הקופים זה רעיון טוב... היה לי צורך לשים למטה את אשת החתול, כי זה פשוט הרגיש לי ריק שם באיזור
אני אנסה באמת להעיף אותה ולהוסיף את הסרטים שחסרים לי במקומה.

למעלה