נמצאה גופתה של הילדה רוז פיזאם

BeN ShaDe

New member
../images/Emo32.gif נמצאה גופתה של הילדה רוז פיזאם ../images/Emo32.gif

נמצאה גופתה של הילדה רוז פיזאם בתוך מזוודה בנחל הירקון. אני שמח על מציאת הגופה. אמנם נחמת עניים , אבל עדיין נחמדה והאמת לא חשבתי שהם כבר ימצאו אותה. אני רק מקווה שכל האשמים בכל הרצח הזה , וזה אומר בעיקר את רוני רון ומארי , יירקבו בכלא עד סוף חייהם ולפעמים אני אומר , כמו במקרה הזה , שחבל שאין לנו עונש מוות בארץ.

BeN ShaDe

New member
יש בה חלקי גופה.

והמשטרה אמרה שיש סבירות גדולה שהם של רוז. עכשיו החלקים יישלחו לבדיקות כדי לגלות באופן סופי האם זאת באמת רוז.

stav1991

New member
:(

עדיין אין הודעה רישמית שזו היא לקחו את העצמות הוגלגלת שמצאו לבידקת עצמות

ShukyD

New member
אוסיף לזה שהתאריך היום הוא ה11.9

7 שנים אחרי אסון התאומים המתיחות בצפון גוברת, יותר ויותר הרוגים בתאונות דרכים, הורים רוצחים את הילדים שלהם זמנים לא קלים בכלל.. אבל נעבור הכל כמו שתמיד עברנו זה בהחלט ראוי לנר

יניבל1

New member
מה זה קשור לאסון התאומים?

סתם רציתי כותרת מרשימה להודעה נכון?

וואי יניב, אני חייב לציין,שעם ההודעות

האלה שלך שמנותקות לגמרי מן המציאות אתה מצטייר כסוג של עוף מוזר....

יניבל1

New member
הופה

אני רואה שיש לנו בפורום פרשן לעניינים גיאו-פולוטים אז אולי אדוני המלומד יסביר לנו מה הקשר בין אסון התאומים למותה של רוז?

ShukyD

New member
ומה הקשר בין

אסון התאומים לתאונות דרכים? למלחמות בצפון? למותה של רוז? סתם, מקרים קשים, כל אחד ואחד מהם הכל ביחד מצטבר ודיברנו על זה ביום הזה שהוא אחרי אסון התאומים זה חלק מהטרור העולמי שלצערנו גדל וצמח ממש כאן באיזור והוא האיום הכי גדול עלינו מאז ומתמיד זה בזבוז זמן להסביר לך אבל אני מנסה בכל זאת

איתי בל

New member
נהיית חלק מהמערכת

מבדיחות שואה שחורות וחסימות מפורומים נהיית מנהל מדליק נר אבל אני צוחק אחי כולנו השתננו מגיל 17

ShukyD

New member
אתה זוכר אותי הא? ../images/Emo6.gif

אל תדאג אולי התמתנתי קצת אבל אני אותו אני פשוט עם פחות בלאגן

איתי בל

New member
לא אחי יש דברים שטוב להתבגר מהם:)

מה איתך באמת מה אתה עושה בחיים וכאלה

למעלה