עברתי היום טסט!!!!!!!

bflygirl

New member
../images/Emo32.gif עברתי היום טסט!!!!!!!

כולי מתפוצצת מאושרררררררררררר חשוב להוציא הכל החוצה מאשר להשאיר איזה פיפס םיצי בפניםםםםם גם כשמחים וגם כשעצוביםםםם אבלל יותר כיף ששמחים אני מאושרתתתתתתתתת אמנם טסט חמישי ופעם ראשונה לא הייתי לי חנייה פיקס פוקס ובכל זאת עברתייייייייי חמסה חמסה חמסה חמסה איך מספר חמש מתאים לי 5 זו החמסה שלי ו5 זה תאריך הלידה שלייייי ו5 זו גם אביבה החוש השמיני

מזל טוב לך יקירתי,../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

אני שמחה מאוד בשבילך, ושתמיד תהיי רק שמחה ומאושרת,אמן. מחבקת אותך.

חושחושה

New member
וכמובן רציתי להכניס ../images/Emo57.gifלא הספיק

המקום ונהיה חמס, טעות טעות...

מזל טוב - קבלי אתר לעיון

תראי את האתר שמקושר... אני גם נהגת חדשה שנה שעברה בנובמבר, שבוע לפני החתונה שלי עברתי טסט זו היתה שנת המזל שלי: בחודש מאי מצאתי עבודה חדשה בחודש יוני התחלתי ללמוד נהיגה בחודש יולי הכרתי את בעלי בנובמבר עברתי טסט והתחתנו

YinYang

New member
../images/Emo79.gifלרגל האירוע כתבתי שיר...../images/Emo79.gif

כולנו אוהבים את קרן מאוד, ולכן ברצוני לספר לכם סוד... קרן היא אדם עם חוש שישי, ולא מזמן עברה טסט חמישי... הטסטר חשב שהוא בסרט, אבל קרן לעצמה חשבה- את הטסט הזה אני עוברת... ולפתע קפץ כלבלב קטן לכביש, וקרן אמרה- יווווו איזה עסק ביש.... פתאום הכלבלב הבחין בחתול ואמר לעצמו- זה הזמן לעשות תעלול... אץ לו רץ לו הכלבלב, משאיר את הכביש מאחוריו... וקרן שלנו היקרה, הגשימה לבסוף את המטרה.... ובמילים אחרות- תתחברי למשנק ויאללה תני גז!!!!!!!! באלגןןןןןןןןןןן קרן+
+
=
סתםםםםם..... יאללללללההההההההההההה באלגןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אייל

אייל אתה ממש חמוד ,איך ../images/Emo24.gif

שאתה מפרגן לקרן. כל הכבוד לך, השיר ממש מתאים לקרן. צריך רק מנגינה.....

bflygirl

New member
איילי אתה מוכשר מלידה

אני יודעת שאתה יודע פי מיליון יותר טוב ממני עד כמה אבל תודה תודה והעלת על פניי חיוך בסוף היום!!!!!!!!1

למעלה