על ראסטות ודאב

../images/Emo32.gif על ראסטות ודאב

קודם כל, נראה שכותבים פה חבר'ה שאני מכיר עוד מסצינת ההיפהופ הידועה לשמצה (קאצ'ה, מתן, אוהד), אז לכאן נעלמתם הא?
. ולעניין: אני מחפש לעשות ראסטות, לצערי אני לא מכיר אף אחד שעושה. ואלו שיצא לי לדבר איתם בנט, דורשים בד"כ מחיר מאוד גבוה[1] (450-500) או פשוט חסרי ניסיון. אז אני מחפש מישהו/י עם ניסיון מאזור ראשון לארגן לי ראסטות, אני מוכן לבזבז 300 ירקרקים על התענוג. אז, אם מישהו מכיר מישהו או משהו תהיו בני אדם ופנו אליי במסר או באייסיקיו : 233886195. ועכשיו, כי אני לא רוצה לצאת ספאמר מעפן כמה המלצות דאב (שאני מאוד אוהב, נראה לי אני הבנאדם היחיד בעולם ששומע דאב אבל לא שומע רגאיי). Gorillaz Vs Space Monkeys - Laika Come Home - דאב רימייקז של הדיסק הראשון של הגורילז, ככה זה נשמע כשלוקחים משהו טוב ומשפרים את זה. Keith Hudson - Flesh of my skin - האלבום הכי טוב של הנסיך האפל של הדאב, שכמובן כמו כל הטובים מת צעיר... Massive Attack Vs. Mad Professor - No Protection - שוב, לוקחים משהו טוב ומשפרים אותו. Scientist - Dub In The Roots Tradition - סיינטיסט, החביב עליי בין אבות הדאב. באחלה דיסק. [1] - אני סטודנט עני
.

kacha

New member
עוד מעט צליל בטח תגיב לך עם הצעה

מפתה... ואני מוכן לעשות בחינם... אבל "מה שבא בחינם נראה בחינם" :) ואני מבין שאתה בקטע של ללכת על בטוח. צליל, תראי לו מה את יודעת :)

RastaTzlila

New member
יא מאן :)

דבר איתי, אני בהחלט יכולה לפתות אותך. זה טווח המחיר שלי. + - תלוי בעבודה. כבר דיי מנוסה בכמה אלפי שעות עבודה טובות ונפלאות, בכל מיני סוגים וסגנונות של ראסטות ושיער. בנוסף יש ביכולתי להראות לך מגוון של עבודות אנד סטאף. ועל מיקום נתגמש כבר. דבר איתי אח. 0523215099 הסלולרי האישי שלי [email protected] מייל 201084543 איסיקיו. יום נהדר איש.

למעלה