פותח שבוע

Nofar723

New member
../images/Emo32.gifפותח שבוע

כל מה שלא קשור לאורי לכאן
כל השאר לשרשורים המתאימים
יום מקסים לכולם
ושבוע טוב

m i r u s h i

New member
שיהיה יום נעים../images/Emo42.gif../images/Emo108.gif

מחר ללמוד ללמוד וללמוד למבחן בהיסטוריה..אז תבינו אם אני לא אכנס לסדר פה ת'עיניינים :] אם חלילה תהייה פה התקפת טרולים או משהו..שמישהו אחד[!] יתריע לי בSMS
בבוקר גם ככה אני אהיה פה בשיעורי מחשבים
לילה טוב אנשים יקרים שלי
אורי,אני צריכה לפטפט איתך על עניין מסויים ^____^ *כ"כ מקווה שזה יצליח* בהצלחה לנבחנים\נבחנות
ותחייכו!

chen010189

New member
כמה שיעורי מחשבים ישלך../images/Emo12.gif?

יש לי אזרחות על הבוקר, אח"כ תעבורה, אח"כ ספורט, אח"כ שעתיים אנגלית, אח"כ תנ"ך. ואז אני חוזרת הבייתה אבל היום עוד לא נגמר! מורה פרטי - מת', אח"כ ללמוד למבחן בהסטוריה (מחר), אח"כ תקשורת - לראיין לכתבה.

KeReN 0R

New member
יום טוב לכם../images/Emo70.gif

היום היה לי מבחן בהיסטוריה-לא רוצה לדבר או לשמוע על זה יותר(חרשתי ובכל זאת היה לי קשה במבחן
) אני כל כך עייפה
אבל לא נראה לי שאני יוכל לישון
תשעשעו אותי

אנונה2

New member
כתבתי עוד שיר../images/Emo95.gif

ועוד כאב מתגלה ועוד שריטה נחרטת ועוד דמעה זולגת ועוד פעם אתה הולך הכוח של האהבה אני מתחילה לשנוא אותה עם כל מה שקשור אליך לא יודעת אם לאהוב או לשנוא או לחיות או למות שונאת, שונאת, כל כך שונאת, שונאת... אבל כל כך אוהבת ועוד פעם אתה מצטער ועוד פעם אתה לא מבין ועוד פעם אתה כועס ועוד פעם הכל קורה הכוח של האהבה אני מתחילה לשנוא אותה עם כל מה שקשור אליך לא יודעת אם לאהוב או לשנוא או לחיות או למות שונאת, שונאת, כל כך שונאת, שונאת... אבל כל כך אוהבת ובינתיים השריטה גדלה וגדלה ובנתיים עוד דמעות זולגות ובנתיים הכאב מתעצם אבל כל כך שמחה שאתה לא פה

אנונה2

New member
שי או שיר?../images/Emo12.gif../images/Emo95.gif

ויכול להיות שאני אתן שירים ללהקה של אחי

למעלה