פסטיבל וודסטוק 2005 בפלמחים !@

IRBaB00n

New member
../images/Emo32.gifפסטיבל וודסטוק 2005 בפלמחים !@

פסטיבל וודסטוק 2005 יוצא לדרך!!! 22-23.10 (חוה"מ סוכות) חוף פלמחים, החל מהשעה 17:30, חוזרים לוודסטוק 1969 עם יומיים של הופעות מחווה לאגדות הרוק בלוז והנשמה משנות ה-60 וה-70
PINK FLOYD
JIMI HENDRIX
THE BEATLES
JANIS JUPLIN
JOE COCKER
ועוד רבים אחרים !!
לרשות אורחי הפסטיבל תתאפשר
לינת קמפינג במקום
חניה מסודרת
מקלחות ושירותים
דוכני מזון ושתיה קלה\חריפה
שוק מזכרות
אוהל שאנטי ענק
סדנאות מדיטצייה רוחנית ועוד... פרטים נוספים על הפלאייר...
מחיר כרטיס - 170 ש"ח כרטיסים אפשר לקנות במשרדי "קסטל" 03-6045000 ובכל משרדי הכרטיסים בארץ! * למשלמים בישרכרט - 90 ש"ח תמורת 350 כוכבים בלבד * לכרטיסים מוזלים (מספר מוגבל) יש לפנות לתיבה אישית, איסיקיו 103129314 או מסנג'ר [email protected]

anatotel

New member
נצל"ש

תקשיבי יעל, ממש עצוב להיכנס לכאן. לא הייתי פה יומיים וכלום לא עודכן. אף אחד לא כתב הודעה/תגובה/משהו. נראה שגם מנהלת הפורום לא מסתובבת כאן יותר מדי. רוצה להתחיל התערבות תוך כמה זמן הפורום הזה יסגר כמו קודמו (שנסגר בגלל נטישה...)?

OrlyNL

New member
הפורום - לאן?

תפוז פתוח את הפורום וחיפשו מנהל. הסכמתי לנהל אותו באופן זמני, עד שיימצא מנהל חדש וקבוע. לצערי, כמו שאמרתי מלכתחילה, אין לי את הזמן הדרוש להרים את הפורום. הפורום הזה צריך מנהל שיפעל בשבילו ושיפעיל אותו. רק ככה הפורום יתרומם ויפרח. גם ריבוי הפורומים בפורטלים השונים לא תורמים לדעתי למצב. לדעתי, לתפוז יש את הממשק הכי נוח, וצריך לפעול לאיחוד כל הפורומים תחת המטריה של תפוז, אבל זאת כבר בחירה שלכם, ןלפי מה שהבנתי, אתם עשיתם את הבחירה שלכם. אם מישהו רואה עצמו מועמד מתאים לניהול הפורום, הוא מוזמן לשלוח לי מסר (חובה להיות מעל גיל 16) חג שמח לכולם אורלי

steelwater

New member
מבאס...

בהתחלה זה היה נראה די טוב:) אני לא יכולה להחילף אותך, אני מתגייסת עוד מעט...

למעלה