קצת מוזיקה אחרת

OrlyNL

New member
../images/Emo32.gif קצת מוזיקה אחרת

בואו נדבר קצת על מוזיקה אחרת. הרי אנחנו לא שומעים רק יו2 24 שעות ביממה.... אז למי עוד אתם מקשיבים? ישראלי? לועזי?

Hangman Jury 87

New member
אוקיי

האמת היא שלמוזיקה ישראלית אף פעם לא התחברתי, אין לי אף אלבום ישראלי בבית (וגם לא צרוב
) יש לי גיוון די גדול בסגנונות. אוהב מאוד את אירוסמית' Incubus The Corrs Travis Depeche Mode בעיקרון אני יכול להתחבר כמעט לכל סגנון חוץ ממוזיקה ישראלית או מזרחית. (או טראנסים
)

OrlyNL

New member
אני ההיפך ../images/Emo9.gif

שומעת בעיקר ישראלי.....קצת מהכל (אבל לא אוהבת את הטרנד החדש של "כוכב נולד") חוץ מזה אני מאוד אוהבת את : מיוז אירוסמית' (הייתי בשתי הופעות שלהם
) בון ג'ובי (הייתי בשתי הופעות שלהם
) אואזיס
(הופעה אחת ביחד עם הבלק קרואוז
) googoo dolls (החלטתי לנצל את ההזדמנות שאני בארה"ב ולראות כמה שיותר הופעות שאני יכולה להרשות לעצמי) אבל לרוב ובעיקר אני מקשיבה ל U2....

hell cen be fun

New member
אממ...טוב.

אינקובוס סטיינד קייס צוייס היהודים ניקלבק קצת עיברי לידר קצת סינרגיה קצת טרוויס קצת אירוסמית קצת פינק פלוייד קצת דיפ פרפל אואזיס קצת גו גו דולז... קצת מכל דבר האמת

anatotel

New member
אני מכורה

לערוצים VH1 ו VH1 CLASSIC, יש לי חיבה לא ברורה למוזיקת שנות השמונים עד כמה שהייתה מחרידה ומזעזעת... בזמני הפנוי אני משחקת בביווס אנד באטהד מול הערוצים האלה (הכוונה ללראות קליפים דפוקים ולרדת עליהם בצורה משעשעת...). אבל ת'כלס אני אוהבת את: דיוויד בואי קווין קולדפליי REM ניק קייב (אלוהים בשבילי... כן, יש הרבה סטיות בחיי...) וקיימת גם סימפטיה לקורנטי לאב (hole). בעקרון אלה השמות המובילים אבל כמובן שכמעט כל דבר באזור הרוק-אינדי הולך.

אניי...

|מסתכלת קצת במדיה פלייר..| הממ..: גרין דיי היהודים בלינק 182 אירוסמית' גוגו דולז[רק iris] The killers קצת מארון 5 the white strips the rasmuse יו טו כמובן.. מופע הארנבות זבל מוניקה סקס וזהיוו

anatotel

New member
בקשר לgoo goo dols

את אוהבת שיר אחד בלבד של הלהקה ואת טורחת בשביל זה להזכיר אותם במוזיקה שאת אוהבת!? לא קצת מוזר?!

LHOswald

New member
שלום

בעיקר: ניקלבק מגאהרץ וחזרתי לשמוע את ריק אסטלי, אהבתי אותו כשהייתי ילד.

פסטיבל וודסטוק - בארבי כ"ס 7.12.05

ביום ד' 7.12.05 החל משעה 22:00 במועדון הבארבי כפר-סבא ישחזרו שמונה מלהקות הרוק הטובות בארץ את מיטב המוסיקה של פסטיבל "וודסטוק" המיתולוגי ואת רוח התקופה של סוף שנות השישים. האירוע יימשך מספר שעות ובמהלכו גם יוקרנו על מסך גדול קטעים מהפסטיבל המקורי. מופע חד-פעמי ומיוחד שאסור להחמיץ! רשימת המששתפים והמבצעים: 1. להקת "שליחי הבלוז" - "הדלתות" ו"לד זפלין". 2. שלמה מזרחי ולהקתו - ג'ימי הנדריקס. 3. להקת "הסיקסטיז" - "החיפושיות" ולהיטי שנות השישים. 4. הדרה לוין-ארדי ולהקתה - ג'אניס ג'ופלין. 5. להקת "גרוב בנד" - ג'ו קוקר. 6. דני שושן ו"המג'יק בלוז בנד" - רוק ובלוז קלאסי מהתקופה. 7. להקת "D9" - סטאטוס קוו. 8. סיגל ולהקת "המלאקולות" - מופע פאנקי סול. מחיר הכרטיס לכל האירוע: 85 ש"ח בלבד. להזמנת מקומות מראש בטל': 03-5188123. לפרטים נוספים בטל': 050-4774247/2. ראה עלון מצורף.

סיגל והמלאקולות בהיינקן הבימה 20.12

להקת "סיגל והמלאקולות" במופע סול, Fאנק ורוק - קאוורים לאגדות הרוק ג'אניס ג'ופלין, "קווין", "בלונדי", "מארון-5" וחומרים מקוריים בהיינקן הבימה קלאב (רח' תרס"ט 2 ת"א) ביום שלישי 20.12.05 בשעה 22.30. מחיר כרטיס: 40 ש"ח. כרטיסים בהנחה של 10 ש"ח בטל': 0522725560. משתתפים: סיגל לייבוביץ', יוני ישראל, רמית סולימנוב וגיא דגן - שירה עדי הלל - גיטרה חשמלית תומר מאש - גיטרה בס עידן גרין - קלידים ישראל חדד - תופים

psychocandy

New member
מוזיקה

בקצרה: סמשינג פמפקינז, טורי איימוס, ניקייב, ביורק, לו ריד, קונקריט בלונד, פיטר מרפי, אר.אי.אם, הקיור, אליס אין צ'יינס, קרן אן, הסמית'ס, סוזן וגה, סוזי והבאנשיז, דפש מוד ועוד. ישראלי - ערן צור, אלונה דניאל, טאטו, רביעיית מסנר, אלג'יר, הבילויים, שלום גד והיהלומים, כל מיני בנאים (אביתר, מאיר, אהוד), המכשפות, ועוד ועוד ועוד לילה טוב

למעלה