שאלה.....

../images/Emo32.gifשאלה.....

הסידירום שלי נשבר..(יותר נכון קצת הרגל של חבר שלי עזרה לשבור אותו) קיצר הוא התקפל והוא עקום וזה שבור... אני רוצה לקנות חדש אבל... 1) יש סידירום ובדקתי והוא עולה 119 או משהו כזה 2) ויש משהו חדש דיוידירום או וידיאורום משהו כזה שזה עלה 219 השאלה מה זה בכלל הדבר החדש
הזה ומה הוא עושה
ומה הכי כדאי לעשות

SaintArchon

New member
בעע דיוידירום

בטוח אתה יודע מה זה זה אותו דבר כמו סידירום זה פשוט מפעיל גם סרטים ומשחקים שפועלים על DVD יש לי משחק אחד שפועל רק על DVD רום והוא חייתי לדעתי הכי כדאי לקנות דיוידירום אני לא יודע מזה וידאורום אבל תמיד טוב שיש בבית דיוידירום
תלוי גם אם יהיה לך שימוש בזה בכלל

מה זאת אומרת?

........... ............ ............. יש לי D.V.D אז אני צריך את זה או לקנות ב-119 ש"ח סידירום רגיל ?

SaintArchon

New member
אם מספיק לך הדיוידי

שיש לך כבר בבית ואתה לא חושב שתצטרך דיוידי גם למחשב אני חושב שסידירום עדיף במחשבים החדשים בד"כ מוכרים מחשב ישר עם דיוידי רום ככה שזה די נפוץ אבל אני יסביר לך עכשיו יותר פשוט: אם אתה לא צריך דיוידי שיהיהי לך גם במחשב תקנה רק את הסידירום

סבבה....

ואיזה חברה הכי כדאי מבחינת: איכות שלא יתחמם וכסף יש הבדל קטן ראיתי שיש את : ASUS LG שהיה לי SONY מה הכי כדאי

DECK

New member
DVD למחשב זה לא רק לסרטים

כבר עכשיו מתחילים להוציא משחקים על DVD וזאת מגמה שרק תלך ותתגבר, ככה שמאוד כדאי לשקול לקנות DVD

igurman

New member
../images/Emo45.gifנכון מאוד, לך על הDVD

עוד כמה זמן לא יהיו משחקים שיצאו על דיסקים של CD ROM, וחוץ מזה תוכל לראות סרטים (אם אין דיוידי בבית)

igurman

New member
לא כזה משנה..

אבל לך על השמות הגדולים.. SAMSUNG, PANASONIC, YAMAHA

SaintArchon

New member
מבין מה שאמרת סוני עדיף

אבל אני יודע שגם LG לא רעים ולפי מה שהבנתי עד היום בדיוידירום CREATIVE שולטים

אבל אני לא מבין את הקטע של ה...

דיוידירום... מה הוא מסוגל לעשות? והאם כדאי לקנות עכשיו מאשר אחרי זה

Master Boo

New member
מה לא ברור במה שאמרו לך?

•מנגן סרטי DVD על המחשב •מפעיל משחקי DVD מה לא מובן?

Master Boo

New member
תמיד יצא משהו יותר טוב

אם אתה חושה שתצטרך את הכונן בזמן הקרוב, קנה. אם לא- אל.

למעלה