שאלה

S r 35

New member
../images/Emo32.gif שאלה

אמנם לא קשורה למגדל העמק, אבל בכ"ז רוצה להתייעץ אתכם. אז ככה - בשבועות האחרונים אנחנו בחיפושים נמרצים אחרי מטפלת לתינוקי שלנו. אני לא מבינה בזה כלום ואין לי שמץ מושג מה המחירים בשוק (עם הילד הגדול שלי נעזרתי בסבתות, אבל זה מתחיל להיות קשה, הן לא נעשות צעירות יותר, אתם יודעים). בכל אופן, מצאתי שכנה שמוכנה לטפל בילד והיא נראית בסדר גמור, אבל היא ביקשה ממני לברר כמה נהוג לקחת כי היא לא יודעת. אני צריכה אותה חמישה ימים בשבוע לחמש שעות. אנחנו נביא את התינוק אליה הבייתה וכרגע מדובר רק בו (אולי נוסיף גם את הילד הגדול בצהריים אבל זה לא בטוח). אשמח לשמוע מכם כדי לקבל קנה מידה. תודה ולילה טוב.

אמממ איפה את גרה?

אני בת 16 ומחפשת עבודה, אולי לשמור על התינוק זה לא אפשרי אבל על הגדול יותר כן.. אני גרה במגדל העמק.. מאיזה שעות את צריכה? וגבי השכר, נראה לי זה לפי שעה וגיל הילד, כאילו אם הוא ממש תינוק אז זה יהיה טיפה יותר יקר מבייביסיטר של ילד בן חמש{לדוגמא}.{בממוצע לשעה, כאילו עשיתי בעבר בייביסיטר פעמיים, ולקחתי על שעה 20 שקלים. אם בא לך שלחי לי מסר..

S r 35

New member
תודה חמודה - אבל אני גרה בחיפה

בכל אופן, תודה על המידע. יש לי הרבה חברות במגדל העמק, עם ילדים. אם אני אדע על מישהי שצריכה שירותי בייביסיטר, אשלח לך מסר בכייף.

תודה, אני אשמח מאוד../images/Emo185.gif../images/Emo80.gif

אני יכולה בעיקר משעה 3 וחצי בצהריים והלאה.. בחופשים אני יכולה מהבוקר..

Shukilida

New member
לנו היתה מטפלת בחיפה

שילמנו לה 3000 ש"ח גלובלי עבור 9 שעות ביום חמישה ימים בשבוע. היא היתה מגיעה אלינו מהקריות והסכום הזה כלל גם הסיעות אני משערת שעל חמש שעות אפשר לסגור גלובלי על גג 1400 ש"ח לחודש.

למעלה