שאלון לעורר את הפורום

tintin 2005

New member
../images/Emo32.gifשאלון לעורר את הפורום

איך קוראים לך? אם היית יכול לקרוא לעצמך בשם אחר איך היו קוראים לך? השם הכי יפה לילד? השם הכי יפה לילדה? הכינויים שיש לשם שלך? הכינוי הכי אהוב? מה השם הכי מצחיק ששמעת? מזל? מידת נעליים? כיתה? איזה שפות אתה מדבר ? בן כמה אתה ? החלום שלך? אתה חושב שהוא יתגשם? מה אוהב לאכול? מה אוהב לשתות? צבע עיניים? צבע שיער? רגיש לדגדוגים? כמה אחים? אוהב את החיים? מסר לחיים? יש לך גשר? יש לך משקפיים\עדשות מגע? מה הדבר הכי חשוב לך? התנשקת (צרפתית ולא בלחי)? עם כמה אנשים? התחרטת על נשיקה כלשהי? ממה אתה הכי פוחד? צבעת פעם את השיער? גיל שהיית רוצה להיות? יש פירסינג? קעקועים? האם אתה חי את הרגע? יש לך סודות? אתה שונא את עצמך? אתה אוהב את כתב יד שלך? יש לך הרגלים רעים? אם היית מישהו אחר, האם היית מתחבר עם עצמך? האם יש משהו שמפחיד אותך או שאת שונאת בעצמך? יש לך יומן/ג'ורנל? מה החולשה הכי גדולה שלך? יש משהו שאתה מתחרט שעשית/לא עשית? מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? התאהבת פעם? פעם חשבת להתאבד? התנשקת פעם בן עם בן/ בת עם בת? שיקרת פעם? התאהבת בידיד? עשית פעם סיאנס? אמרת פעם למישהו "אני אוהבת אותך" והתכוונת? היית פעם בחו"ל? הרבצת למישהו? הסרט הכי דפוק שראית? שחית בעירום? ברחת מהבית? התחילו איתך? נשארת ער כל הלילה? לא אכלת יום שלם? דיברת בטלפון כל הלילה? הרגת מישהו? בגדו בך? הרגת חיה בטעות? הרגת חיה בכוונה? פגעת בעצמך? רצית למות? עישנת סיגריות? שתית אלכוהול? השתכרת? התאפרת? רצית להיות מישהו שאת לא? רצית להיות בן המין השני? התעלפת? נשברה לך שן? רכבת על אופניים? רקדת עד שכמעט נפלת מהרגליים? שיחקת כדורגל? הוצאת מלא כסף על שטויות? הברזת מביצפר? היית מאושר? התנצלת על משהו שעשית? קמת באמצע הלילה סתם ככה? זכרת חלום? נרדמת בשיעור? העברת פתקים בשיעור? תפסו אותך? התעקשת על משהו מטופש? התחרפנת? ביקרת אצל פסיכולוג? חיכית למשהו שלעולם לא יגיע? צרחת מפחד? נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך? נסעת ברכבת? דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להיראות יותר נקי? דיברת בשיעור? פחדת מהחושך? היית בבית-חולים? עשו לך תפרים? אהבת מישהו כל-כך שזה גרם לך לבכות? נשבר לך הלב? הרגשת שאת מחוייבת למישהו למרות שלא הייתם רשמיים? התעלמת ממישהו בכוונה? סיננת מישהו בטלפון? ניתקת למישהו בפרצוף? רצית לצרוח ולא עשית את זה? אמרת למישהו שאת שונאת אותו? הלכת לאיבוד? עברת ניתוח? היה לך חלום שחזר כמה פעמים? מי הבן אדם האחרון שאמר לך שאתה חכם? באיזה הקשר הוא אמר את זה? מי הבן אדם האחרון שאמר שאתה יפה? איזו מחמאה הכי מוגזמת קיבלת על מראך החיצוני? נכון שאלה המחמאות שהכי כיף לקבל? מי הבן אדם האחרון שאמר לך שאתה אופנתי? איך הוא אמר את זה ובאיזה הקשר? מי הבן אדם האחרון שהחמיא לך על חולצה/מכנסיים? למה הוא אמר את זה לדעתך? אתה מתלבש יפה לדעתך? שברת למישהו את הלב? קינאת במישהו אחר? היית גאה בעצמך? הרגשת שלא מעריכים אותך על משהו שעשית? בכית בגלל מישהו? בכית בגלל מישהי? עשית משהו שלא חשבת שתעשי? מה קנית השבוע? עשו לך פעם משהו ממש רומנטי ? מה זה היה ? מתי זה היה? איזה שיר אתה שומע כרגע? אוהב אותו? האם אתה מבין בפוליטיקה? האם אתה הולך לרוק העצמאות? ולמסיבה של גאידמק? האם פגשת יותר משלושה אנשים שאתה מכיר מחוץ לעיר? איך היה השאלון? אתה חושב שמישהו יקרא אותו?

tintin 2005

New member
תשובות שלי

איך קוראים לך? רונן אם היית יכול לקרוא לעצמך בשם אחר איך היו קוראים לך? הרבה שמות אחרים היו עושים את העבודה
השם הכי יפה לילד? לא חשבתי על זה השם הכי יפה לילדה? קרין [חברה שלי
] הכינויים שיש לשם שלך? חח עזבו הכינוי הכי אהוב? - מה השם הכי מצחיק ששמעת? פירחית מזל? טלה מידת נעליים? שלא נדע מצרות כיתה? לא איזה שפות אתה מדבר ? עברית ואנגלית בן כמה אתה ? גדול!!!!!!! החלום שלך? שלום עולמי
חחחחחח סתם יש לי כל מיני חלומות קטנים אתה חושב שהוא יתגשם? כן מה אוהב לאכול? פסטה! חולה מת על פסטה! מה אוהב לשתות? רד תה צבע עיניים? חום צבע שיער? חום כהה רגיש לדגדוגים? בכלל לא כמה אחים? שלושה אוהב את החיים? בטח מסר לחיים? BE COOL! יש לך גשר? חח לאא יש לך משקפיים\עדשות מגע? לא מה הדבר הכי חשוב לך? הכלב שלי התנשקת (צרפתית ולא בלחי)? כן עם כמה אנשים? 4-5 התחרטת על נשיקה כלשהי? לא אני לא כוסית
ממה אתה הכי פוחד? שהפרחים בגינה ינבלו
צבעת פעם את השיער? כמובן גיל שהיית רוצה להיות? 119
יש פירסינג? כן קעקועים? כן [אחד אני לא מאאגניב] האם אתה חי את הרגע? כן יש לך סודות? כן אתה שונא את עצמך? לעע אתה אוהב את כתב יד שלך? אני יותר שונא את עצמי מאשר אוהב את כתב היד שלי יש לך הרגלים רעים? כן אם היית מישהו אחר, האם היית מתחבר עם עצמך? חחח אולי
האם יש משהו שמפחיד אותך או שאת שונאת בעצמך? ...... יש לך יומן/ג'ורנל? ךא\ מה החולשה הכי גדולה שלך? הפרח בגני יש משהו שאתה מתחרט שעשית/לא עשית? כמובן מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? בי קול! התאהבת פעם? כן
פעם חשבת להתאבד? לא התנשקת פעם בן עם בן/ בת עם בת? חח לא שיקרת פעם? כן התאהבת בידיד? ידידה? כן עשית פעם סיאנס? לא אמרת פעם למישהו "אני אוהבת אותך" והתכוונת? כן היית פעם בחו"ל? כן הרבצת למישהו? כן הסרט הכי דפוק שראית? הרבה מאוד שחית בעירום? לא ברחת מהבית? לא התחילו איתך? כן נשארת ער כל הלילה? כן לא אכלת יום שלם? כן דיברת בטלפון כל הלילה? לא הרגת מישהו? חח לא בגדו בך? לא הרגת חיה בטעות? ןכ הרגת חיה בכוונה? כן פגעת בעצמך? המממ בערך רצית למות? לא עישנת סיגריות? כן שתית אלכוהול? כן השתכרת? כם התאפרת? כמעט כתבתי כן . חחח לא רצית להיות מישהו שאת לא? אני לא את אני אתה רצית להיות בן המין השני? לא התעלפת? לא נשברה לך שן? לא רכבת על אופניים? כן רקדת עד שכמעט נפלת מהרגליים? לא שיחקת כדורגל? לא הוצאת מלא כסף על שטויות? לא הברזת מביצפר? לא היית מאושר? כם התנצלת על משהו שעשית? כן קמת באמצע הלילה סתם ככה? כן זכרת חלום? כן נרדמת בשיעור? כן בזמנו העברת פתקים בשיעור? כנל תפסו אותך? כנל התעקשת על משהו מטופש? בטח התחרפנת? בטח ביקרת אצל פסיכולוג? לא חיכית למשהו שלעולם לא יגיע? כן צרחת מפחד? חח כן נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך? כן נסעת ברכבת? כן דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להיראות יותר נקי? כן דיברת בשיעור? אז פחדת מהחושך? אולי שהייתי קטן היית בבית-חולים? בוודאי עשו לך תפרים? כן אהבת מישהו כל-כך שזה גרם לך לבכות? לא נשבר לך הלב? לא כל כך הרגשת שאת מחוייבת למישהו למרות שלא הייתם רשמיים? אני מתחיל לפקפק במין שלי התעלמת ממישהו בכוונה? כן סיננת מישהו בטלפון? כן ניתקת למישהו בפרצוף? כם אמרת למישהו שאת שונאת אותו? חחחחחחח שוב פעם הלכת לאיבוד? לא עברת ניתוח?כן היה לך חלום שחזר כמה פעמים? כן מי הבן אדם האחרון שאמר לך שאתה חכם? חברה שלי
באיזה הקשר הוא אמר את זה? סידרתי לה את הדיוידי חחחחח ח מי הבן אדם האחרון שאמר שאתה יפה? לא זוכר איזו מחמאה הכי מוגזמת קיבלת על מראך החיצוני? חח לא זוכר נכון שאלה המחמאות שהכי כיף לקבל? לא מי הבן אדם האחרון שאמר לך שאתה אופנתי? אני לא אופנתי!!!! איך הוא אמר את זה ובאיזה הקשר? - מי הבן אדם האחרון שהחמיא לך על חולצה/מכנסיים? אמא שלי בחתונה של אחי חחחח ממש נחשב למה הוא אמר את זה לדעתך? כי לבשתי פעם בחיים משהו נורמיל אתה מתלבש יפה לדעתך? לא שברת למישהו את הלב? לא יודע קינאת במישהו אחר? כן היית גאה בעצמך?
הרגשת שלא מעריכים אותך על משהו שעשית? כן!
בכית בגלל מישהו?
בכית בגלל מישהי?
עשית משהו שלא חשבת שתעשי?
מה קנית השבוע? מטליות לחות חחחחחחח עשו לך פעם משהו ממש רומנטי ? לא
מה זה היה ? מתי זה היה? איזה שיר אתה שומע כרגע? לא שומע אוהב אותו? האם אתה מבין בפוליטיקה? בקטנה האם אתה הולך לרוק העצמאות? לא ולמסיבה של גאידמק? חחחחח יכול להיות האם פגשת יותר משלושה אנשים שאתה מכיר מחוץ לעיר? כן איך היה השאלון? בסדר אתה חושב שמישהו יקרא אותו? לא

Koala Girl

New member
עונה

לא ארוך בכלל....
איך קוראים לך? עדי אם היית יכול לקרוא לעצמך בשם אחר איך היו קוראים לך? אני אוהבת ת'שם שלי
השם הכי יפה לילד? שחר השם הכי יפה לילדה? שחר
הכינויים שיש לשם שלך? וואו זה לא נגמר...תחשבו לבד הכינוי הכי אהוב? לא 'דעת מה השם הכי מצחיק ששמעת? קאקרי (חח שמעתי אתמול
) מזל? נאחס. סתם דגים מידת נעליים? 39 כיתה? צבא איזה שפות אתה מדבר ? עברית (אנגלית במבטא ישראלי כבד,ספרדית עילגת,וצרפתית עוד יותר...) בן כמה אתה ? 20 (בת!) החלום שלך? יש כמה
ושומרת לעצמי בינתיים אתה חושב שהוא יתגשם? מקווה מה אוהב לאכול? אממ פשטידות למיניהן
מה אוהב לשתות? מים צבע עיניים? חום ירוק צבע שיער? שחור(כרגע עם קצת אדום
) רגיש לדגדוגים? תלוי איפה.. כמה אחים? 0 אוהב את החיים? בסה"כ כן
מסר לחיים?
יש לך גשר? היה,לא שהוא עזר במשהו.... יש לך משקפיים\עדשות מגע? כן מה הדבר הכי חשוב לך? מזה השאלה הכללית הזאת?
התנשקת (צרפתית ולא בלחי)? כן עם כמה אנשים? רוצים לחדור לי לגרון גם?
התחרטת על נשיקה כלשהי?
ממה אתה הכי פוחד? אממ.... צבעת פעם את השיער? כן,בערך גיל שהיית רוצה להיות? איך שאני זה טוב יש פירסינג? לא קעקועים? לא האם אתה חי את הרגע? יש לי בררה?
יש לך סודות? לכל אחד יש אתה שונא את עצמך? לא אתה אוהב את כתב יד שלך? לא יש לך הרגלים רעים? סביר להניח שכן אם היית מישהו אחר, האם היית מתחבר עם עצמך? לא יודעת האם יש משהו שמפחיד אותך או שאת שונאת בעצמך? מפחיד?
חחחחחחחחחחחח יש לך יומן/ג'ורנל? לא מה החולשה הכי גדולה שלך?
יש משהו שאתה מתחרט שעשית/לא עשית? אמממ...לא משהו ספציפי שעולה לי עכשיו מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? היו מספיק כאלה... התאהבת פעם? לא פעם חשבת להתאבד?
התנשקת פעם בן עם בן/ בת עם בת? לא שיקרת פעם? כן (מה נראה לכם?) התאהבת בידיד? לא עשית פעם סיאנס? לא(זה מפחיד אותי,עונה על שאלה קודמת חח) אמרת פעם למישהו "אני אוהבת אותך" והתכוונת? לא (חבר הכוונה...) היית פעם בחו"ל? כן הרבצת למישהו? לא הסרט הכי דפוק שראית? לא זוכרת,אבל בטוח זה היה סרט ישראלי
שחית בעירום? לא ברחת מהבית? לא התחילו איתך? כן נשארת ער כל הלילה? כן לא אכלת יום שלם? כן (ויותר מזה...) דיברת בטלפון כל הלילה? כן הרגת מישהו? לא
בגדו בך? לא,עד כמה שידוע לי הרגת חיה בטעות? ג'וקים,וזה לא היה בטעות.... הרגת חיה בכוונה? ^^^ פגעת בעצמך? לא רצית למות? כן עישנת סיגריות? לא שתית אלכוהול? כן השתכרת? לא התאפרת? כן רצית להיות מישהו שאת לא? אממ...בערך רצית להיות בן המין השני? לא התעלפת? כן נשברה לך שן? לא רכבת על אופניים? כן רקדת עד שכמעט נפלת מהרגליים? לא שיחקת כדורגל? משהו כזה
..לא שאני יודעת לשחק... הוצאת מלא כסף על שטויות? כן הברזת מביצפר? כן היית מאושר? כן התנצלת על משהו שעשית? כן קמת באמצע הלילה סתם ככה? כן זכרת חלום? כן נרדמת בשיעור? כן העברת פתקים בשיעור? כן תפסו אותך? כן התעקשת על משהו מטופש? כן התחרפנת? כן ביקרת אצל פסיכולוג? כן חיכית למשהו שלעולם לא יגיע? כן צרחת מפחד? כן נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך? כן נסעת ברכבת? כן דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להיראות יותר נקי? בארון
דיברת בשיעור? כן פחדת מהחושך? כן היית בבית-חולים? כן עשו לך תפרים? לא אהבת מישהו כל-כך שזה גרם לך לבכות? לא נשבר לך הלב? לא הרגשת שאת מחוייבת למישהו למרות שלא הייתם רשמיים? לא התעלמת ממישהו בכוונה? כן סיננת מישהו בטלפון? כן ניתקת למישהו בפרצוף? כן רצית לצרוח ולא עשית את זה? כן אמרת למישהו שאת שונאת אותו? לא הלכת לאיבוד? כן עברת ניתוח? לא היה לך חלום שחזר כמה פעמים? כן מי הבן אדם האחרון שאמר לך שאתה חכם? אמרו לי פעם דבר כזה? *חושבת* חח סתם לא 'דעת
באיזה הקשר הוא אמר את זה? ^^ מי הבן אדם האחרון שאמר שאתה יפה? ^^ איזו מחמאה הכי מוגזמת קיבלת על מראך החיצוני? אין לי מושג נכון שאלה המחמאות שהכי כיף לקבל? לא
מי הבן אדם האחרון שאמר לך שאתה אופנתי? אוי אני זוכרת שמישהו במשפחה שלי אמר את זה
איזה חוסר חוש אופנה יש לו
איך הוא אמר את זה ובאיזה הקשר? ארוע כלשהו מי הבן אדם האחרון שהחמיא לך על חולצה/מכנסיים? לא זוכרת למה הוא אמר את זה לדעתך? כי בא לו? אתה מתלבש יפה לדעתך? כן (ברור שלדעתי כן..אחרת לא הייתי מתלבשת ככה
) שברת למישהו את הלב? לא קינאת במישהו אחר? לא היית גאה בעצמך? כן הרגשת שלא מעריכים אותך על משהו שעשית? כן בכית בגלל מישהו? לא בכית בגלל מישהי? לא עשית משהו שלא חשבת שתעשי? כן מה קנית השבוע? קניות...ברגיל... עשו לך פעם משהו ממש רומנטי ? לא מה זה היה ? ^^ מתי זה היה? ^^ איזה שיר אתה שומע כרגע? כלום אוהב אותו? ^^ האם אתה מבין בפוליטיקה? ממש לא האם אתה הולך לרוק העצמאות? לא ולמסיבה של גאידמק? כן האם פגשת יותר משלושה אנשים שאתה מכיר מחוץ לעיר? כן איך היה השאלון? nice
אתה חושב שמישהו יקרא אותו? לא

melnik892

New member
תשובותיי

איך קוראים לך? עידו אם היית יכול לקרוא לעצמך בשם אחר איך היו קוראים לך? לא יודע השם הכי יפה לילד? אני גרוע בשאלות האלה
השם הכי יפה לילדה? הכינויים שיש לשם שלך? אין הכינוי הכי אהוב? מה השם הכי מצחיק ששמעת? מעמג'י
מזל? דגים מידת נעליים? 46 כיתה? פחחח איזה שפות אתה מדבר ? עברית בן כמה אתה ? טוונטי טו החלום שלך? לעשות סנפלינג אתה חושב שהוא יתגשם? אין ספק מה אוהב לאכול? הכל מה אוהב לשתות? הכל צבע עיניים? ירוק צבע שיער? חום נוטה לשחור רגיש לדגדוגים? כן כמה אחים? 3 אוהב את החיים? כן מסר לחיים? תעשו סנפלינגג יש לך גשר? לא יש לך משקפיים\עדשות מגע? כן מה הדבר הכי חשוב לך? משפחה התנשקת (צרפתית ולא בלחי)?כן עם כמה אנשים? מספיק
התחרטת על נשיקה כלשהי? לא צבעת פעם את השיער? כן גיל שהיית רוצה להיות? לכל גיל יש את היופי שלו
יש פירסינג? לא קעקועים? לא האם אתה חי את הרגע?כן יש לך סודות? כן אתה שונא את עצמך?לא אתה אוהב את כתב יד שלך?לאא יש לך הרגלים רעים? לא יותר מידי אם היית מישהו אחר, האם היית מתחבר עם עצמך? תלוי באיזה מצב תופסים אותיי האם יש משהו שמפחיד אותך או שאת שונאת בעצמך? כן יש לך יומן/ג'ורנל? לא מה החולשה הכי גדולה שלך? אאאאאאאמממממ....שיניים יש משהו שאתה מתחרט שעשית/לא עשית? עניתי על זה לא? התאהבת פעם? כן פעם חשבת להתאבד? לא התנשקת פעם בן עם בן/ בת עם בת? לא שיקרת פעם? כן התאהבת בידיד? ידידה או ידיד?טוב שניהם לא חח עשית פעם סיאנס? ניסיתי אמרת פעם למישהו "אני אוהבת אותך" והתכוונת? כן היית פעם בחו"ל? כן הרבצת למישהו?ככן הסרט הכי דפוק שראית? ריקוד מסוכן!!!! שחית בעירום? לא חח ברחת מהבית? כשהייתי קטן אולי התחילו איתך? כן נשארת ער כל הלילה? כן לא אכלת יום שלם? כן דיברת בטלפון כל הלילה? כן הרגת מישהו? בטח כל יום בגדו בך? כן
הרגת חיה בטעות? כן הרגת חיה בכוונה? כן..לא "חיה" פגעת בעצמך? לא רצית למות? לא עישנת סיגריות? כן שתית אלכוהול? כן השתכרת? כן התאפרת? חחח בפורים רצית להיות מישהו שאת לא? לא רצית להיות בן המין השני? ללא התעלפת?לא נשברה לך שן? לא רכבת על אופניים? כן רקדת עד שכמעט נפלת מהרגליים? לא שיחקת כדורגל? כן הוצאת מלא כסף על שטויות? לא הברזת מביצפר? כן [פעם] היית מאושר? כן התנצלת על משהו שעשית? כן קמת באמצע הלילה סתם ככה? כן זכרת חלום? כן נרדמת בשיעור? לא חושב העברת פתקים בשיעור? כן תפסו אותך? כן התעקשת על משהו מטופש? כן התחרפנת? כן ביקרת אצל פסיכולוג? לא חיכית למשהו שלעולם לא יגיע? ממ לא צרחת מפחד? לא זטכר נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך? כן נסעת ברכבת? בטח הרבה כשהיתי חייל דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להיראות יותר נקי? חח לא פחדת מהחושך? לא שזכור לי היית בבית-חולים? כן עשו לך תפרים? כן אהבת מישהו כל-כך שזה גרם לך לבכות? לא נשבר לך הלב? לא הרגשת שאת מחוייבת למישהו למרות שלא הייתם רשמיים? לא התעלמת ממישהו בכוונה? לא סיננת מישהו בטלפון? לא ניתקת למישהו בפרצוף? לא רצית לצרוח ולא עשית את זה? לא אמרת למישהו שאת שונאת אותו? לא הלכת לאיבוד? אולי עברת ניתוח? לא היה לך חלום שחזר כמה פעמים? כן מי הבן אדם האחרון שאמר לך שאתה חכם? לא זוכר
באיזה הקשר הוא אמר את זה? מי הבן אדם האחרון שאמר שאתה יפה? ידידה איזו מחמאה הכי מוגזמת קיבלת על מראך החיצוני? חח לא זוכר נכון שאלה המחמאות שהכי כיף לקבל? לא ממש מי הבן אדם האחרון שאמר לך שאתה אופנתי? ידידה [אחרת
] איך הוא אמר את זה ובאיזה הקשר? סתם לא קשור מי הבן אדם האחרון שהחמיא לך על חולצה/מכנסיים? לא זוכר למה הוא אמר את זה לדעתך? אתה מתלבש יפה לדעתך? בסדר. שברת למישהו את הלב? לא קינאת במישהו אחר? כן היית גאה בעצמך? כן הרגשת שלא מעריכים אותך על משהו שעשית? כן בכית בגלל מישהו? לא שזכור לי בכית בגלל מישהי? כנ"ל עשית משהו שלא חשבת שתעשי? כן מה קנית השבוע? חצילים!!! עשו לך פעם משהו ממש רומנטי ? כמובן מה זה היה ? לא אומר ולא אומר
מתי זה היה? לפני חודש בערך איזה שיר אתה שומע כרגע? לא שומע אוהב אותו? האם אתה מבין בפוליטיקה? קצת האם אתה הולך לרוק העצמאות?לא ולמסיבה של גאידמק?חחח לא האם פגשת יותר משלושה אנשים שאתה מכיר מחוץ לעיר? בטח איך היה השאלון? בסדר אתה חושב שמישהו יקרא אותו? יכול להיות

sivan449

New member
ראיתי את ההופעות בעיר שלי

ואז למועדון
אצל גיאדמק לא ביקרתי לדאבוני

למעלה