שאלון...

BlairStein

New member
../images/Emo32.gif שאלון...../images/Emo9.gif

יאללה אני מתחילה פינה שבועית... השאלון השבועי. לפעמים אני יעתיק אותו ממקומות אחרים, לפעמים אני אחבר אותו..נראה כבר...
יאללה תענו...
שם: תאריך לידה: מקום מגורים: כמה אחים/אחיות? גר עם ההורים/לבד/עם שותף? חיות מחמד: גובה: העדפה מינית: צבע עיניים: צבע שיער: צבע ציפורניים: צבע קיר בחדר: צבע מצעים: צבע מקלדת: צבע טלפון: צבע פלאפון: צבע חולצה: צבע מכנס: צבע תחתונים: צבע גרביים: כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? לקחת פעם סמים? אתה מנגן על משהו? אם כן אז מה? על מה היית רוצה לנגן? ההופעה הכי טובה שראית: אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? מה מתנגן עכשיו? עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? האם יש לך: חיית מחמד: טלוויזיה בחדר: מחשב בחדר: חדר משלך: 2 הורים: חתולים בחצר: מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית? אכלת? התנשקת? התאהבת? נשבר לך הלב? צחקת? בכית? היית בהופעה? קנית משהו? אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? חיבקת מישהו/י? עישנת? שתית משקה אלכוהולי? השתכרת? שכבת עם מישהו/י? קנית בגד? ישנת עם מישהו/י? מה הדבר האחרון.. שאכלת? קנית? שתית? בכית עליו? מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? חשבת עליו? התקשרת אליו? התקשר אלייך? פגע בך? שימח אותך? רצית? האם אי פעם.. התנשקת? צרפתית? שכבת עם מישהו/י? עישנת? הייתה לך חיית מחמד? אהבת מישהו שלא אהב אותך בחזרה? שמת כובע מרצון? היה לך פלאפון? היית בהופעה? התאהבת בידיד? קנית קונדום סתם בשביל הכיף? הורדת בטעות[או אפילו עלק בטעות]סרט פורנו? מישהו ממש ממש פגע בך? היום: באיזו שעה התעוררת? מה/מי העיר אותך? מה היה הדבר הראשון שאמרת? מה אכלת דבר ראשון? האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם? אם כן, כמה זמן? ניסיתם להתחיל איתו? הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו? התנשקתם איתו? האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? זוגיות: אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו? אם כן, כמה זמן? אתם אוהבים אותו? פעם בגדתם בו? כמה זמן אהבתם אותו לפני שהייתם יחד? מה הכי רחוק שהגעתם עם מישהו? ואיתו? כמה אקסים יש לכם? האם אי פעם הייתה לכם פרידה קשה במיוחד? האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח? יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו? האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו?

BlairStein

New member
דוגמא אישית...../images/Emo13.gif

שם: בלייר תאריך לידה: 16.5 מקום מגורים: ת"א כמה אחים/אחיות? אין גר עם ההורים/לבד/עם שותף? עם אבא (בינתיים...
) חיות מחמד: כלבה- קרי! גובה: נושא כאוב העדפה מינית: סטרייטית צבע עיניים: כחול צבע שיער: שטני צבע ציפורניים: פרנץ' טבעי... צבע קיר בחדר: סגול בהיר בהיר צבע מצעים: כרגע, אוף-וויט צבע מקלדת: לבן צחוררר חחחח צבע טלפון: שחור צבע פלאפון: שחור צבע חולצה: לבן עם קשקוש עליה של דגל בריטניה ועוד דברים לא מזוהים חח צבע מכנס: שחור צבע תחתונים: שחור... צבע גרביים: אין כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? יציבה..
עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? חמישה..חחחח האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? יאפ יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? לא ולא יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? כן, אחד, באוזן כזה...לאדעת להסביר בדיוק איפה לקחת פעם סמים? נו תנקס. אתה מנגן על משהו? אם כן אז מה? לא...
על מה היית רוצה לנגן? פסנתר או גיטרה... ההופעה הכי טובה שראית: ראיתי הרבה אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? יש הרבה מה מתנגן עכשיו? איי קיסד א גירל...
עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? ארבעה איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? מסנ', שיחות, ומשחק.. חחח מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? זוגית, קינג סייז..דונט בי ג'אלז... איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? ניו יורק!!!!
האם יש לך: חיית מחמד: כן-קרי...
טלוויזיה בחדר: פלזמה...
מחשב בחדר: אכן... חדר משלך: בטחחח 2 הורים: לא חתולים בחצר: אין לי חצר יש לי מרפסת חחחח מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית? חזרתי לפני כמה שעות רק... חחחח אכלת? לפני שניה וחצי בערך... חחחח התנשקת? היום בבוקר... התאהבת? לפני שנתיים כמעט חחחח וכל יום... נשבר לך הלב? מזמן. צחקת? היום בבוקר בכית? לאדעת היית בהופעה? הייתי בהופעה של פול מקארתני קנית משהו? היום בבוקר...
אדם קנה לי... חחחחח אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? ממש לפני כמה דק' מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? ממש לפני כמה דק' חיבקת מישהו/י? היום בבוקר עישנת? הפסקתי לעשן... שתית משקה אלכוהולי? אתמול חחח השתכרת? מזמן...אני לא ילדה קטנה. שכבת עם מישהו/י? אתמול...
חחחח נוו ישנתי אצל אדם! חחחח קנית בגד? היום בבוקר אדם קנה לי...
ישנת עם מישהו/י? אתמול מה הדבר האחרון.. שאכלת? חביתה עם גבינה לבנה בצד...חחחח קנית? ממממ אדם קנה לי היום שתי חולצות, ואני קניתי לי תיק ואיזה שרשרת שתית? מים בכית עליו? ממממ... מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? סבתא חשבת עליו? אדם התקשרת אליו? חברה התקשר אלייך? אדם פגע בך? לאדעת שימח אותך? אדם רצית? אדם האם אי פעם.. התנשקת? כןן צרפתית?כןןןן שכבת עם מישהו/י? כ-ן עישנת? כן הייתה לך חיית מחמד? כן אהבת מישהו שלא אהב אותך בחזרה?כן שמת כובע מרצון? כן היה לך פלאפון?כן היית בהופעה?כן התאהבת בידיד?לא קנית קונדום סתם בשביל הכיף? חחח ליומולדת של חברה.. חח הורדת בטעות[או אפילו עלק בטעות]סרט פורנו? לא הורדתי, אבל הייתי אצל ידיד ופתחתי את זה בטעות... חחח פ-א-ד-י-ח-ו-ת! חחח מישהו ממש ממש פגע בך? כן היום: באיזו שעה התעוררת? 11:30 ראיתי מה השעה וחזרתי מהר מהר לישון חחחח מה/מי העיר אותך? לבד התעוררתי מה היה הדבר הראשון שאמרת? מה?!... מה אכלת דבר ראשון? קפה חחח האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם? כן אם כן, כמה זמן? לאדעת, חודש ככה... ניסיתם להתחיל איתו? הוא התחיל איתי האידיוט! ואני זרמתי... חחח הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו? כן, ואז הוא גילה שבעצם הוא לא כ"כ אוהבת אותי...חחחח התנשקתם איתו? כן האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? לא...
זוגיות: אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו? כן אם כן, כמה זמן? שנתיים כמעט... אתם אוהבים אותו? מממאאדדדד פעם בגדתם בו? לא! כמה זמן אהבתם אותו לפני שהייתם יחד? מממ, חודש ככה עד שהיינו יחד רשמית. מה הכי רחוק שהגעתם עם מישהו? אני לא בתולה, בואו נתקדם! ואיתו? אהמ אהמ! שורה למעלה! כמה אקסים יש לכם? יותר מידי חחחח האם אי פעם הייתה לכם פרידה קשה במיוחד? מן הסתם האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח? לא ניסיתי יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו? לא האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו? חחחחח לא...

MeItOsH

New member
יאללה:]

שם:מיתר תאריך לידה:20.6.92 מקום מגורים:נצרת עילית כמה אחים/אחיות?אחות ואח גר עם ההורים/לבד/עם שותף?עם ההורים חיות מחמד:3 חתולים [תולי,מרי ושרי] ושתי כלבות [ג'קי וברנדי] גובה:1.60 העדפה מינית:גברים צבע עיניים:חום צבע שיער:נחושת צבע ציפורניים:ללא לק.. צבע קיר בחדר:אחד בצבע פוקסיה,אחד בצבע אפור עם אפקט פנינה והשאר לבנים צבע מצעים:כחול צבע מקלדת:שחור צבע טלפון:כסוף צבע פלאפון:שחור וכסוף צבע חולצה:לבן שחור ואדום צבע מכנס:
צבע תחתונים:אפור צבע גרביים:
כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי?יציבה עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים?בנתיים אפאחד האם יש לך בן/בת זוג עכשיו?נופ יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה?2.לב בפרק כף היד ופרפר בחלק הפנימי של הרגל יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה?12. 4 חורים רגילים בימין+טראגוס,3 חורים רגילים בשמאל+הרחבה 5.5 מ"מ+הליקס קדמי,אף,טבור לקחת פעם סמים?לא אתה מנגן על משהו? אם כן אז מה?יודעת כמה אקורדים בגיטרה על מה היית רוצה לנגן?גיטרה חשמלית ההופעה הכי טובה שראית:ממ לאיודעת אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך?קלי קלארקסון מה מתנגן עכשיו?i hate this part - pcd עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? עם עצמי
איזה עוד ישומי מחשב פתוחים?אי טונס,אייסי,אימיול..וכאלה מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים?זוגית איפה הייתם רוצים לגור עכשיו?ניו יורק האם יש לך: חיית מחמד: 5 טלוויזיה בחדר:כן מחשב בחדר:כן חדר משלך:יאפ 2 הורים:יאפ חתולים בחצר:נופ. מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית?היום בבוקר אכלת?ב14.30 התנשקת?אתמול לפנות בוקר התאהבת?אממ..אני בסוג של infatuation עכשיו...אז עכשיו ..
נשבר לך הלב?ביומיים האחרונים צחקת?היום בכית?ניסיתי היום ולא הצלחתי..
היית בהופעה?בחופש הגדול קנית משהו?יום רביעי אמרת למישהו שאתה אוהב אותו?לחברות שלי מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך?חברות שלי חיבקת מישהו/י?אתמול,את חברה שלי עישנת?אתמול לפנות בוקר שתית משקה אלכוהולי?אתמול לפנות בוקר [סופ"ש פרוע..] השתכרת?אתמול לפנות בוקר שכבת עם מישהו/י?
קנית בגד?יום רביעי ישנת עם מישהו/י?שלשום מה הדבר האחרון.. שאכלת?טוסט קנית?כל מיני דברים בת"א שתית?מים בכית עליו?מישהו מי הבן האדם האחרון ש.. ראית?נראלי ההורים שלי חשבת עליו?דן התקשרת אליו?חן התקשר אלייך?חן פגע בך?דן שימח אותך?חגית רצית?דן האם אי פעם.. התנשקת?יאפ צרפתית?יאפ שכבת עם מישהו/י?לא עישנת?כן הייתה לך חיית מחמד?כן אהבת מישהו שלא אהב אותך בחזרה?כן שמת כובע מרצון?יאפ היה לך פלאפון?יאפ היית בהופעה?יאפ התאהבת בידיד?לא קנית קונדום סתם בשביל הכיף?לא הורדת בטעות[או אפילו עלק בטעות]סרט פורנו?כן..שהאימיול מוריד מה שבאלו מישהו ממש ממש פגע בך?כן היום: באיזו שעה התעוררת?10 מה/מי העיר אותך?התעוררתי אחרי 15 שעות של שינה [כי בלילה/בוקר לפני ישנתי רק שעתיים] מה היה הדבר הראשון שאמרת?וואו אני לא זוכרת. מה אכלת דבר ראשון?קורנפלקס האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם?כן אם כן, כמה זמן?קרוב לשנתיים נראלי ניסיתם להתחיל איתו?כן הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו?כן התנשקתם איתו?בתקופה ההיא לא,עכשיו כן. האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה?כן זוגיות: אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו?לא אם כן, כמה זמן?
אתם אוהבים אותו?
פעם בגדתם בו?
כמה זמן אהבתם אותו לפני שהייתם יחד?
מה הכי רחוק שהגעתם עם מישהו?בוא נגיד,שאני מעדיפה לא לדבר עלזה. ואיתו?
כמה אקסים יש לכם?אין לי..מסתבר שאני יותר טיפוס של סטוצים.. האם אי פעם הייתה לכם פרידה קשה במיוחד?
האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח?לא בדיוק אקס..אבל אני בשלבים יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו?" " האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו?

JAP Noa

New member
All I Wanna Do Is Be With You..../images/Emo79.gif

שם: אם אתם לא יודעים עד עכשיו אז כאפה. נעה.
תאריך לידה: 3.9
מקום מגורים: חיפה סיטי חחחחחחחחחחחחח
[גאד כמה נשמעתי פרחה עכשיו?]
כמה אחים/אחיות? 2..
גר עם ההורים/לבד/עם שותף? עם ההורים.
חיות מחמד: בקרוב קינג צ'רלס קבלייר..אחרי שנחזור מההפלגה אנחנו אמורים להביא אותו. הולכים לקרוא לו לוק וזה כלב קטן וגייייייי
גובה: מטר ובמבה
[והבדיחה הזאת כבר ממצה את עצמה]
העדפה מינית: סטרייטית.
צבע עיניים: חום כהה
צבע שיער: חום כהה עם גווני שמש בקצה [אבל טבעיייים
]
צבע ציפורניים: ורוד בהיר של אסיי עם שם מצחיק כמו סאמר פופסיקל אומשו כזה
בידיים..וברגלייים לק כסף
גם של אסיי.
צבע קיר בחדר: לבן חחח.
צבע מצעים: ורוד ובורדו
שיש עליהם נקודות בורוד יותר בהיר ובורדו יותר בהיר. מושלמים כאלה
צבע מקלדת: שחור
צבע טלפון: אדום לוהט
צבע פלאפון: ורוד זועק.
צבע חולצה: מן אפור בהיר כחלחל עם הדפס מקדימה של וונדרוומן ומאחורה יש פרינט אולאובר כוכבים במין סגלגל בהיר. זה נשמע מכוער אבל זה מושלם וזה של ברבי דול
צבע מכנס: סקיני אפור בהיר
צבע תחתונים: שחורות עם פסים צבעונייים וזוהרים חחח
צבע גרביים:
כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי?
עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים?
האם יש לך בן/בת זוג עכשיו?
יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? נווווופ. אין לי אומץ.
יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? ^^
לקחת פעם סמים? חחחחחחחחחחחחחחחחח
לא.
אתה מנגן על משהו? אם כן אז מה? לא.
על מה היית רוצה לנגן? תופיםםםםםםםםםםםם!! זה כזה החלום שלי מגיל 0 בערך
יש לי בנדוד מדרגה שנייה שהוא מתופף ותמיד בכיתי לאמא שאני גם רוצה ובחיייים לא הרשו לי כי יש שכנים
ההופעה הכי טובה שראית: חחחחחחחחחחחחחחחחח ההופעה של היי סקול מיוזיקל בדיסני
חחח סתםסתם. ממממ לא יודעת, לא הייתי ממש במבחר גדול של הופעות. אולי קוקהקולה לייב שהיה פשוט מושלם. כל הלילה הופעות וירד עלינו גשם!
אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? בימים הללו זה קרולינה לייר
מה מתנגן עכשיו? איי וואנט טו בי וויט יו
עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? 3
איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? אייטונז, יוטיוב שפתוח על לינקולן הוק ומסנג'ר
מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? וחצי
איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? פה דיי מתאים לי
אבל אם חייבים מקום אחר אז מנלו פארק שנמצא בסיליקון וואלי, 30 דק' נסיעה מסן פרנסיסקו.
האם יש לך:
חיית מחמד: כתבתי כבר למעלה
תקראו!
טלוויזיה בחדר: כן.
מחשב בחדר: ברור, הייתי מתה אחרת.
חדר משלך: אופקורס
2 הורים: חחחחחחחחחח פעם אחרונה שבדקתי היו רק שניים מהם.
חתולים בחצר: כככככככככככככככן והם לא הולכים! אינעל רבאק.
מתי בפעם האחרונה..
יצאת מהבית? אתמול בלילה
[אלא אם כן סיבוב של 5 דק' בשכונה נקרא חחח]
אכלת? בצהרייים.
התנשקת? לונג טייים אגו.
התאהבת? ווואי באמת לונג טיים אגו.
נשבר לך הלב? ^^
צחקת? לפני איזה רבע שעה חחחח, דודות שלי היו פה והיה מממממש קטעים
בכית? אתמול בצהרייייים.
היית בהופעה? ווואי ממש מזמן. בשבוע האחרון של החופש הגדול.
קנית משהו? מזמןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן
אני חוסכת. לפני שבוע ככה.
אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? אתמול בערב לאחותי הקטנה הרגשייייית חחח
מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? ^^
חיבקת מישהו/י? לפני 5 דק'
עישנת? בחייייייייים לא.
שתית משקה אלכוהולי? לפני איזה שבוע. B56. זה חזקקקקקקקקקק
השתכרת? ^^
שכבת עם מישהו/י?
קנית בגד? ווואי לפני איזה שבועיים וחצי בטי מרקט.

JAP Noa

New member
קייייפ גוינגגגגגגגגגגגגגגגג../images/Emo13.gif

ישנת עם מישהו/י? אומייגאד אני לא זוכרת
אולי שהBFF באה ללילה סרטים חח
מה הדבר האחרון..
שאכלת? עוגת קוקוס עם נטיפי שוקולד. לא משו חח
קנית? אייס קפה אתמול בלילה חחח
שתית? מיץ כלשהו ממש טעים, שהיה לו טעם של תפוחים ופסיפלורה אומשו כזה
קוראים לו מרענן קיץ
בכית עליו? הכרית שלי?
מי הבן האדם האחרון ש..
ראית? אמא?
חשבת עליו? בתדודה שלי.
התקשרת אליו? אבא.
התקשר אלייך? דני
פגע בך? לא יודעת
שימח אותך? ^^
רצית? חחחחחחחחחח ממש אני אכתוב את זה פה
האם אי פעם..
התנשקת?
צרפתית?
שכבת עם מישהו/י?
עישנת?
הייתה לך חיית מחמד? אוגרים נחשב?
אהבת מישהו שלא אהב אותך בחזרה? בחיייים לא אהבתי מישהו שלא אהב אותי חזרה, אבל קראשס כאלה בטח שכן.
שמת כובע מרצון? חחחחחחחחחחחחח אז איף
היה לך פלאפון? חחחחחחחחחח ברור.
היית בהופעה? ^^
התאהבת בידיד? נבר אבר.
קנית קונדום סתם בשביל הכיף? חחחחחחחחחחחחחחחח לא
זה ממש פאדיחות.
הורדת בטעות[או אפילו עלק בטעות]סרט פורנו? חחחחחח חס וחלילה..אבל נכון יש וואהו טיוי? אז ניסיתי לראות שם גוסיפ גירל וכל שנייייייה מנסים לשלוח לך שם פורנו. סוטים!
מישהו ממש ממש פגע בך? כן.
היום:
באיזו שעה התעוררת? 10 וחצי
מה/מי העיר אותך? השעון המעורר ששמתי בשביל לקום להוריד B&S.
מה היה הדבר הראשון שאמרת? למממממממממממממממממממממה קמתי?
מה אכלת דבר ראשון? יופלה תות
האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם?
אם כן, כמה זמן? ^^
ניסיתם להתחיל איתו? ^^
הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו? ^^
התנשקתם איתו? ^^
האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? ^^
זוגיות:
אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו?
אם כן, כמה זמן?
אתם אוהבים אותו?
פעם בגדתם בו?
כמה זמן אהבתם אותו לפני שהייתם יחד?
מה הכי רחוק שהגעתם עם מישהו?
ואיתו?
כמה אקסים יש לכם?
האם אי פעם הייתה לכם פרידה קשה במיוחד?
האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח?
יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו?
האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו?

h e n y

New member
עונננה {בעד שאלוניים}

שם: חן תאריך לידה: 5.7.89 מקום מגורים: צפת כמה אחים/אחיות? 4 לא כולל אותי גר עם ההורים/לבד/עם שותף? ההורים/בסיס חיות מחמד: 2 כלבים שאחד מהם הוא שלי, וחתול גובה: 1.60 {אני לא נמוכה!!
} העדפה מינית: אהמממ סטרייטית צבע עיניים: חומות צבע שיער: שחור צבע ציפורניים: ללא צבע קיר בחדר: תכלת צבע מצעים: פרחוני כזה.. צבע מקלדת:
צבע טלפון: שחור צבע פלאפון:
צבע חולצה: לבנה צבע מכנס: שחור צבע תחתונים: לבן צבע גרביים: אין כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? יציבה עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? וואו איזה שאלה חודרנית.. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? לא מוגדר עדיין יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? לא יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה?לא לקחת פעם סמים? לא אתה מנגן על משהו? אם כן אז מה? חללית נחשב? על מה היית רוצה לנגן? גיטרה ההופעה הכי טובה שראית: יהודית רביץ+היהודים אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? יוני בלוך מה מתנגן עכשיו? כלום עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה?: אחד במסנג'ר איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? איסקיו וכאלה מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? וחצי איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? ליד חוף ים האם יש לך: חיית מחמד: כן טלוויזיה בחדר:כן מחשב בחדר: לא חדר משלך: כן 2 הורים: כן חתולים בחצר: כן מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית? היום..לאחותי{עדיין אצלה} אכלת? בבוקר עדיין לא אכלתי עכשיו התנשקת? בראש השנה התאהבת? וואו לא בטוחה שהתאהבתי.. נשבר לך הלב? לפני חודשיים בערך צחקת? היום בכית? לפני שבועיים היית בהופעה? וואו לפני המון זמן קנית משהו? אתמול, גלידה אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? לפני שנה וחצי מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? לפני חודש וחצי חיבקת מישהו/י? היום, לא זוכרת מי היה האחרון עישנת? לפני 5 חודשים בערך שתית משקה אלכוהולי? אתמול, יין משובח השתכרת? וואו אני כבר המון זמן לא משתכרת שכבת עם מישהו/י? חח קנית בגד? לא זוכרת, כמה עצוב:( ישנת עם מישהו/י? ממ לא יודעת מה הדבר האחרון.. שאכלת? ספגטי ברוטב שמנת קנית? גלידה שתית? מים עם קרח בכית עליו? על הצבא מי הבן האדם האחרון ש.. ראית?: אחיין שלי חשבת עליו?: מישהו התקשרת אליו?: בת דודה שלי התקשר אלייך?: חברה שלי פגע בך?: ידיד שלי שימח אותך?: אחותי רצית?: עדיין רוצה חח..מישהו האם אי פעם.. התנשקת? כן צרפתית? כן שכבת עם מישהו/י? חח עישנת?כן הייתה לך חיית מחמד? כן אהבת מישהו שלא אהב אותך בחזרה? כן
שמת כובע מרצון? כן היה לך פלאפון? כן היית בהופעה?כן התאהבת בידיד? לא..איזה באסה קנית קונדום סתם בשביל הכיף? קיבלתי..חח הורדת בטעות[או אפילו עלק בטעות]סרט פורנו? כן מישהו ממש ממש פגע בך? כן היום: באיזו שעה התעוררת? 10 וחצי בערך מה/מי העיר אותך? ידיד שלי שלח הודעה מה היה הדבר הראשון שאמרת? אוף איזה מעצבן מה אכלת דבר ראשון? פיצה האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם? כן אם כן, כמה זמן?המון ניסיתם להתחיל איתו? כן, די אמרתי לו הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו? כן..אבל לא אותו אחד התנשקתם איתו?כן האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? אין לי מושג אם הוא מחזיר לי אהבה זוגיות: אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו? לא יודעת..לא מוגדר עדיין אם כן, כמה זמן? שלושה חודשיים בערך אתם אוהבים אותו? נראה לי..לא בטוחה פעם בגדתם בו? לא כמה זמן אהבתם אותו לפני שהייתם יחד? אנחנו לא בדיוק יחד..אז.. מה הכי רחוק שהגעתם עם מישהו? רחוק? ואיתו? ממ לא הרבה כמה אקסים יש לכם? יש כמה האם אי פעם הייתה לכם פרידה קשה במיוחד? לא האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח? לא..חזרתי כי הוא רצה יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו? לא האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו? כן

lir972

New member
נחמד, חבל רק שאף אחד לא קורא תשובות של אחרים

שם: לירן תאריך לידה: 9/12 מקום מגורים: -- כמה אחים/אחיות? חוץ ממני, 2 בנים גר עם ההורים/לבד/עם שותף? ההורים חיות מחמד: אין גובה: 164 ס"מ העדפה מינית: Boys צבע עיניים: חום צבע שיער: שחור צבע ציפורניים: כרגע צבע נייטרלי צבע קיר בחדר: סגול צבע מצעים: סגול צבע מקלדת: שחור צבע טלפון: שחור צבע פלאפון: כחול צבע חולצה: לבן צבע מכנס: אפור צבע תחתונים: לבן צבע גרביים: אפור כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? יציבה עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? אחד האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? בערך יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? אין יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? אין לקחת פעם סמים? לא אתה מנגן על משהו? אם כן אז מה? על העצבים על מה היית רוצה לנגן? על גיטרה ההופעה הכי טובה שראית: משינה אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? מדונה מה מתנגן עכשיו? אוונסנס עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? עם אף אחד, לבד בבית איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? מדיה פלייר ופרד קטן וחום מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? יחיד איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? בפלורידה האם יש לך: חיית מחמד: לא טלוויזיה בחדר: כן מחשב בחדר: מחשב נייד חדר משלך: כן 2 הורים: כן חתולים בחצר: רק מסביב לפח השכונתי מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית? היום בבוקר אכלת? בצהריים התנשקת? אתמול בערב התאהבת? לפני 4 שנים נשבר לך הלב? זה היה מזמן צחקת? לפני כמה דקות בכית? לא זכור לי היית בהופעה? מזמן קנית משהו? אתמול, בגדים:) אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? אתמול בערב מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? כנ"ל חיבקת מישהו/י? בצהריים, מישהי מהעבודה שאמרה חג שמח עישנת? בצבא לפני שנתיים וחצי שתית משקה אלכוהולי? מוצ"ש השתכרת? מעולם לא השתכרתי שכבת עם מישהו/י? יותר מדי זמן.... קנית בגד? אתמול בערב ישנת עם מישהו/י? אתמול בלילה מה הדבר האחרון.. שאכלת? אוריאו קנית? 2 סריגים וג'ינס שתית? נס קפה בכית עליו? ה"בערך" חבר שלי מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? אחי חשבת עליו? החברה הכי טובה שלי התקשרת אליו? כנ"ל התקשר אלייך? כנ"ל פגע בך? דודה שלי שימח אותך? החברה הכי טובה שלי רצית? החבר שלי האם אי פעם.. התנשקת? כן צרפתית? כן שכבת עם מישהו/י? כן עישנת? כן הייתה לך חיית מחמד? לא אהבת מישהו שלא אהב אותך בחזרה? כן שמת כובע מרצון? לא היה לך פלאפון? כן, 5 היית בהופעה? כן התאהבת בידיד? כן קנית קונדום סתם בשביל הכיף? לא הורדת בטעות[או אפילו עלק בטעות]סרט פורנו? לא מישהו ממש ממש פגע בך? כן היום: באיזו שעה התעוררת? 7 וחצי מה/מי העיר אותך? הכרחתי את עצמי לקום לעבודה מה היה הדבר הראשון שאמרת? בוקר טוב מה אכלת דבר ראשון? שתיתי קפה האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם? כן אם כן, כמה זמן? שנה ניסיתם להתחיל איתו? כן הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו? בערך התנשקתם איתו? כן האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? לא זוגיות: אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו? פחות או יותר אם כן, כמה זמן? 3 וחצי שנים אתם אוהבים אותו? מאוד פעם בגדתם בו? לא כמה זמן אהבתם אותו לפני שהייתם יחד? חודשיים שלושה בערך מה הכי רחוק שהגעתם עם מישהו? סקס במכונית ואיתו? מדובר על אותו אחד כמה אקסים יש לכם? 0 האם אי פעם הייתה לכם פרידה קשה במיוחד? כן, אבל חזרנו האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח? הצליח, רק שבזמן האחרון זה שוב מידרדר יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו? לא רלוונטי האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו? לא

Robin Sparkles

New member
איזו עייפות...

שם:כרמית תאריך לידה:7.6.91 מקום מגורים:מקום מגעיל כמה אחים/אחיות?2. אח ואחות גר עם ההורים/לבד/עם שותף?עם ההורים,אחי,הכלב והחתול. חיות מחמד:^^ כלב וחתול גובה: העדפה מינית:סטרייטית צבע עיניים:חום צבע שיער:חום כהה מאוד חח. עם קצת גוונים טבעיים בהירים ושערה אחת שחורה מאוד
צבע ציפורניים:רגיל? צבע קיר בחדר:לבן צבע מצעים:סדין תכלת צבע מקלדת:שחור וכסף צבע טלפון:שחור וכסף צבע פלאפון:שחור צבע חולצה:סריג עם פסים צבע מכנס:סקיני שחור צבע תחתונים:של פו הדוב
צבע גרביים:לבן כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי?יציבה עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים?0 האם יש לך בן/בת זוג עכשיו?לא יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה?לא יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה?לא לקחת פעם סמים?לא אתה מנגן על משהו? אם כן אז מה?לא על מה היית רוצה לנגן?חלילית אירית. זה נשמע כ"כ טובבבבב
ההופעה הכי טובה שראית:הייתה לי במחשב הופעה של "הקורס" זה נחשב? אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך?"הקורס"
מה מתנגן עכשיו?the corrs-summer sunshine כ"כ יפההה
עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה?0 איזה עוד ישומי מחשב פתוחים?ווינאמפ,אימיול,אתר סרטים מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים?זוגית איפה הייתם רוצים לגור עכשיו?אנגליה
האם יש לך: חיית מחמד:כן טלוויזיה בחדר:כן מחשב בחדר:כן חדר משלך:כן 2 הורים:כן חתולים בחצר:לא מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית?מיקודם אכלת?לפני שעה התנשקת? התאהבת? נשבר לך הלב? צחקת?היום בכית?מזמן היית בהופעה?מזמן קנית משהו?היום אמרת למישהו שאתה אוהב אותו?אתמול.או היום מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך?גם חיבקת מישהו/י?היום עישנת?אף פעם שתית משקה אלכוהולי?היום השתכרת?אף פעם שכבת עם מישהו/י?אף פעם קנית בגד?וואי מזמן... ישנת עם מישהו/י?אתמול עם הכלב שלי נחשב? מה הדבר האחרון.. שאכלת?עוגיות שוקולד צ'יפס. אבל הגדולות האלה.. קנית?עוגיות שוקולד צ'יפס וקולה שתית?מים בכית עליו? מי הבן האדם האחרון ש.. ראית?אח שלי חשבת עליו? התקשרת אליו?הפלאפון שלי מכובה כבר המון זמן אין לי מושג התקשר אלייך? פגע בך?אנשים שאני לא אוהבת שימח אותך?בן דודה שלי רצית? האם אי פעם.. התנשקת?כן צרפתית? שכבת עם מישהו/י?לא עישנת?לא הייתה לך חיית מחמד?היו לי איזה 100 אהבת מישהו שלא אהב אותך בחזרה?כן שמת כובע מרצון?לא היה לך פלאפון?כן היית בהופעה?כן התאהבת בידיד?לא קנית קונדום סתם בשביל הכיף?לא הורדת בטעות[או אפילו עלק בטעות]סרט פורנו?לא מישהו ממש ממש פגע בך?כן היום: באיזו שעה התעוררת?העירו אותי ב-10 וחצי כי הייתי צריכה לנסוע מה/מי העיר אותך?טכנית אבא אבל התעוררתי מהשכנים.. מה היה הדבר הראשון שאמרת?"טוב אני קמה" מה אכלת דבר ראשון?קרמבו
האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם?כן אם כן, כמה זמן?לא זוכרת זה היה מזמן ניסיתם להתחיל איתו?לא הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו?לא התנשקתם איתו?לא האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה?לא זוגיות: אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו?לא אם כן, כמה זמן? אתם אוהבים אותו? פעם בגדתם בו? כמה זמן אהבתם אותו לפני שהייתם יחד? מה הכי רחוק שהגעתם עם מישהו? ואיתו? כמה אקסים יש לכם?1 האם אי פעם הייתה לכם פרידה קשה במיוחד?לא האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח?לא יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו?לא האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו?לא

spinebuster

New member
מעניין איך יצאו התשובות

שם: ניקיטה תאריך לידה: 11.12.1989 מקום מגורים: ת"א כמה אחים/אחיות? 0 גר עם ההורים/לבד/עם שותף? הורים חיות מחמד: חתולה (סופה) גובה: 178-180 בערך העדפה מינית: סטרייט צבע עיניים: ירוק צבע שיער: בלונדיני כהה צבע ציפורניים: לבן? צבע קיר בחדר: ירוק בהיר מידי צבע מצעים: ירוק צבע מקלדת: שחור צבע טלפון: שחור ואפור צבע פלאפון: לבן צבע חולצה: גופייה לבנה צבע מכנס: כחול צבע תחתונים: משבצות שחורות ולבנות צבע גרביים:אין כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? סתמי עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים?1 האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? לא יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? אין, אבל חושב לעשות כמה יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? אין לקחת פעם סמים? כן,פעמיים אתה מנגן על משהו? אם כן אז מה? כלום על מה היית רוצה לנגן? רציתי פעם על תופים ההופעה הכי טובה שראית :אמינם וד"ר דרה אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? טייסטו לא זוכר ששהוא עשה טראקים שדומים אחד לשני ועופר ניסים מה מתנגן עכשיו?LET ME THINK ABOUT IT עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? אף אחד איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? NFL MADDEN 08 וזהו מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? וחצי איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? ניו יורק או בקאריביים או אמסטארדם האם יש לך: חיית מחמד: כן טלוויזיה בחדר: לא מחשב בחדר: כן חדר משלך: כן 2 הורים: כן חתולים בחצר: לא מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית? היום בבוקר אכלת? לפני 40 דקות בערך התנשקת? חודשיים התאהבת? אף פעם נשבר לך הלב? 4 שנים צחקת? היום בכית? שנתיים היית בהופעה? אף פעם קנית משהו? לפני כמה ימים אמרת למישהי שאתה אוהב אותה? אקסית לפני 5 חודשים מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? אקסית לפני 5 חודשים חיבקת מישהו/י? לא זוכר עישנת? חשיש עם חברים לפני קצת יותר מ3 חודשים שתית משקה אלכוהולי? לפני חודשיים בנאפה השתכרת? לפני חודשיים בנאפה שכבת עם מישהו/י? באמצע יולי קנית בגד? בסוף יולי ישנת עם מישהו/י? ביולי מה הדבר האחרון.. שאכלת? תפוחי אדמה ובשר קנית? לחם לבית שתית? נסטי
בכית עליו? לא זוכר מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? אמא חשבת עליו? אמא התקשרת אליו? מי שמחלק לי עבודות התקשר אלייך? אותו דבר פגע בך? חבר שלי שימח אותך? אבא רצית? האקסית האם אי פעם.. התנשקת? כן צרפתית? כן שכבת עם מישהו/י? כן עישנת? כן הייתה לך חיית מחמד? כן אהבת מישהו שלא אהב אותך בחזרה? כן שמת כובע מרצון? לא ממש היה לך פלאפון? כן היית בהופעה? לא התאהבת בידידה? לא קנית קונדום סתם בשביל הכיף? לא הורדת בטעות[או אפילו עלק בטעות]סרט פורנו? כן מישהו ממש ממש פגע בך? פגעו כן לא ממש ממש היום: באיזו שעה התעוררת? 8 וחצי מה/מי העיר אותך? הרגל מה היה הדבר הראשון שאמרת? קיללתי ברוסית מה אכלת דבר ראשון? אפרסק האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם? כן אם כן, כמה זמן? חודש ניסיתם להתחיל איתו? כן הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו? רציתי היא לא רצתה התנשקתם איתו? לא האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? לא זוגיות: אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו? לא אם כן, כמה זמן? אתם אוהבים אותו? פעם בגדתם בו? כמה זמן אהבתם אותו לפני שהייתם יחד? מה הכי רחוק שהגעתם עם מישהו? ואיתו? כמה אקסים יש לכם? 1 האם אי פעם הייתה לכם פרידה קשה במיוחד? וול זה לא היה קל האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח? לא ניסינו ממש יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו? לא האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו? לא, מה שהיה היה הכל לטובה

Just Freckles

New member
עונה../images/Emo13.gif

שם: נויה. נראה לי שאתם יודעים את זה עד עכשיו
תאריך לידה: 29.1 מקום מגורים: איפושהוא במרכז.
כמה אחים/אחיות? אחת, ועוד אחת שאמורה להיוולד בינואר. גר עם ההורים/לבד/עם שותף? עם ההורים חיות מחמד: אין
גובה: 1.65 העדפה מינית: סטרייטית צבע עיניים: כחול-ירוק-אפור עם כתם כתום בעין שמאל. צבע שיער: ג'ינג'י ברונזה כזה(וכן, זה טבעי)
צבע ציפורניים: כרגע אין לי לק צבע קיר בחדר: לבן צבע מצעים: לבן כחול צבע מקלדת: סגול
צבע טלפון: אפור צבע פלאפון: שחור.. אין לי פלאפון צבעוני במיוחד צבע חולצה: לבן עם כתובת צבעונית בספרדית Que sera sera. או בעברית, מה שיהיה יהיה
צבע מכנס: סקיני בהיר צבע תחתונים: חחח אפור של פו הדב
צבע גרביים: - כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? - עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים?- האם יש לך בן/בת זוג עכשיו?- יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? - יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה?- לקחת פעם סמים? בחייםםםםםםםםםםםםםםם לא. אתה מנגן על משהו? אם כן אז מה? לא
על מה היית רוצה לנגן? על גיטרההה! זה החלום שלי כבר שנים ולא יוצא לי :-\ ההופעה הכי טובה שראית: של ביונסה. הייתה הופעה של וואנס אין א לייף טיימ(למרות שהיא עלתה בשעתיים איחור.. ככה זה דיוות
) אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? כריסטינה אגילרה. יש לה קול מדהים מה מתנגן עכשיו? שומדבר... עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? עם עצמי נחשב?
איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? - מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? וחצי איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? כרגע טוב לי בישראל. אבל אם אני חייבת לעבור אז לניויורק או לונדון
האם יש לך: חיית מחמד: לא טלוויזיה בחדר: כן מחשב בחדר: כן חדר משלך: כן 2 הורים: חחחח כן חתולים בחצר: נופ מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית? ללות את האורחים מחוץ לדלת נחשב? אם כן אז 20 דקות
אכלת? שעה התנשקת? אואה... חחח שנה לפחות התאהבת? - נשבר לך הלב?- צחקת? היום בכית? לפני כמה ימים היית בהופעה? נראלי ההופעה של שון קינגסטון שהייתה ממזמןןןןןןןןןןןןן קנית משהו? אייסקפה נחשב? אתמול אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? היום מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? היום
חיבקת מישהו/י?היום עישנת? נבר שתית משקה אלכוהולי? היום שתיתי קצת יין
השתכרת? נבר שכבת עם מישהו/י? נבר קנית בגד? לפני יותר מדי זמן
ישנת עם מישהו/י? בפעם האחרונה שישנו אצלי. לא זוכרת מתי זה היה
מה הדבר האחרון.. שאכלת? פאי תפוחים מושלם
קנית? אייסקפה שתית? מים בכית עליו? "שומרת אחותי". קראתי שוב את הסוף ובכיתי איזה 20 דקות בללי הפסקה
מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? אבא שלי חשבת עליו? הBFF התקשרת אליו? אמא שלי התקשר אלייך? הBFF פגע בך? לא לפה... אישי מדי. שימח אותך? אחותי. כל פעם שאני רואה אותה אני נעשית שמחה
רצית?
האם אי פעם.. התנשקת? כן צרפתית? לא שכבת עם מישהו/י? לא עישנת? לא הייתה לך חיית מחמד? כן אהבת מישהו שלא אהב אותך בחזרה? לא שמת כובע מרצון?
כן היה לך פלאפון? ברור היית בהופעה? כן התאהבת בידיד? לא. לא קרה ולא יקרה קנית קונדום סתם בשביל הכיף? חחחח לא הורדת בטעות[או אפילו עלק בטעות]סרט פורנו? לא. אבל לפעמים צצות לי מודעות לסרטים כאלה במחשב
מישהו ממש ממש פגע בך? כן היום: באיזו שעה התעוררת? 9:00 מה/מי העיר אותך? אני התעוררתי לבד מה היה הדבר הראשון שאמרת? חשבתי לעצמי ש"תודה לאל, לא קמתי בשש בבוקר" מה אכלת דבר ראשון? קורנפלקס האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם? לא אם כן, כמה זמן? - ניסיתם להתחיל איתו? - הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו?- התנשקתם איתו?- האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה?- זוגיות: אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו? לא אם כן, כמה זמן? - אתם אוהבים אותו?- פעם בגדתם בו?- כמה זמן אהבתם אותו לפני שהייתם יחד?- מה הכי רחוק שהגעתם עם מישהו?- ואיתו?- כמה אקסים יש לכם?- האם אי פעם הייתה לכם פרידה קשה במיוחד?- האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח?- יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו?- האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו?-

vv56305

New member
עונה ../images/Emo13.gif

שם: נועה תאריך לידה: 16.9 מקום מגורים: רמת גן כמה אחים/אחיות? 2 אחים גר עם ההורים/לבד/עם שותף? עם חבר חיות מחמד: לא
גובה: 1.66 העדפה מינית: כרגע גברים
צבע עיניים: חום צבע שיער: בלונדיני-שטני צבע ציפורניים: כרגע אדום צבע קיר בחדר: לבן צבע מצעים: לבן-שחור-אפור צבע מקלדת: שחור צבע טלפון: לבן צבע פלאפון: ורוד צבע חולצה: כחול צבע מכנס: טרנינג ורוד צבע תחתונים: שחור צבע גרביים: אין כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? יציבה עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? המממ 8-9 , רק כי אני זקנת השבט
האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? כן יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? שניים, סוסון ים בקרסול וטוויטי באיזור הישבן יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? לא לקחת פעם סמים? ניסיתי גראס אתה מנגן על משהו? אם כן אז מה? לא על מה היית רוצה לנגן? פסנתר ההופעה הכי טובה שראית: U2 אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? אסף אמדורסקי מה מתנגן עכשיו? משהו ישן FADE INTO YOU, מומלץ
עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? אף אחד, כולם ישנים איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? מסנג'ר ופייסבוק מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? זוגית איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? ניו יורק (מנהטן) או לונדון האם יש לך: חיית מחמד: לא טלוויזיה בחדר: לא מחשב בחדר: כן חדר משלך: כן 2 הורים: כן חתולים בחצר: אין חצר מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית? חזרתי לפני שעה מחברים אכלת? המון, אמל החברים התנשקת? לפני כמה שעות התאהבת? לפני כמה חודשים נשבר לך הלב? לפני שנה וחצי צחקת? היום ראיתי סרט מצחיק בשם "ברוז'" בכית? המממ לפני כמה שבועות היית בהופעה? מזמן קנית משהו? אוכל בסופר נחשב? אז היום
אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? אתמול מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? אתמול חיבקת מישהו/י? היום עישנת? הפסקתי לפני שנים שתית משקה אלכוהולי? הממ בארוחת חג לפני שבוע השתכרת? לפני חצי שנה שכבת עם מישהו/י? אתמול קנית בגד? בשבוע שעבר בזארה
ישנת עם מישהו/י? אתמול מה הדבר האחרון.. שאכלת? עוגיות חמאה קנית? אוכל בסופר שתית? מים בטעם ליים-נענע בכית עליו? נפגעתי ממשהו שאמרו לי, לא זכור לי ממה... מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? חבר שלי חשבת עליו? חבר שלי התקשרת אליו? חברה התקשר אלייך? חברה פגע בך? הממ לא זוכרת שימח אותך? חבר שלי רצית? חבר שלי האם אי פעם.. התנשקת? כן צרפתית? כן שכבת עם מישהו/י? כן עישנת? כן הייתה לך חיית מחמד? כן חתולה אהבת מישהו שלא אהב אותך בחזרה? כן שמת כובע מרצון? כן היה לך פלאפון? כן היית בהופעה? כן התאהבת בידיד? כן קנית קונדום סתם בשביל הכיף? חחח לא הורדת בטעות[או אפילו עלק בטעות]סרט פורנו? הממ לא נראה לי מישהו ממש ממש פגע בך? כן היום: באיזו שעה התעוררת? שמונה מה/מי העיר אותך? שעון מעורר מה היה הדבר הראשון שאמרת? אני לא מדברת בבקרים
מה אכלת דבר ראשון? טוסט עם גבינה האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם? כן אם כן, כמה זמן? המממ חודשיים-שלושה ניסיתם להתחיל איתו? כן הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו? חלקי התנשקתם איתו? כן האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? לא זוגיות: אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו? כן אם כן, כמה זמן? כמעט חצי שנה אתם אוהבים אותו? כן פעם בגדתם בו? לא כמה זמן אהבתם אותו לפני שהייתם יחד? המממ התאהבתי תוך כדי... מה הכי רחוק שהגעתם עם מישהו?
ואיתו? כנ"ל כמה אקסים יש לכם? המממ רציניים 3, לא רציניים הרבה האם אי פעם הייתה לכם פרידה קשה במיוחד? כן האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח? לא ניסיתי יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו? ממש לא האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו? גם לא, מכל דבר לומדים

Keren 104

New member
עונה

שם: קרן תאריך לידה: 1.9 מקום מגורים: במרכז כמה אחים/אחיות? 2 גר עם ההורים/לבד/עם שותף? עם ההורים לצערי חיות מחמד:דג נחשב? גובה: 1.70 העדפה מינית: גברים צבע עיניים: ירוק צבע שיער: שטני צבע ציפורניים: כרגע טיבעי צבע קיר בחדר: לבן צבע מצעים: אדום צבע מקלדת: שחור צבע טלפון: לבן צבע פלאפון: אפור צבע חולצה: לבן צבע מכנס: ג'ינס צבע תחתונים: שחור צבע גרביים: אין כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? יציבה עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים?--- האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? לא יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? לא יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? לא לקחת פעם סמים? לא אתה מנגן על משהו? אם כן אז מה? אממ כן, פסנתר על מה היית רוצה לנגן? ההופעה הכי טובה שראית: אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? מה מתנגן עכשיו? כלום עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? אף אחד אני מתמסרת לשאלון איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? מסנג'ר, האימייל שלי ופייסבוק מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים?יחיד :( איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? בניו יורק האם יש לך: חיית מחמד: כן טלוויזיה בחדר: כן מחשב בחדר: כן חדר משלך: כן 2 הורים: כן חתולים בחצר: כן מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית? אתמול אכלת? אתמול התנשקת? משהו כמו חודש התאהבת? אף פעם נשבר לך הלב? בחופש צחקת? אתמול בכית? רתמול היית בהופעה? לא זוכרת קנית משהו? לפני יומיים אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? לא זוכרת מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? חברה שלי אתמול חיבקת מישהו/י? שילשום עישנת? לפני הרבה מאד זמן נראה לי בחופש הגדול שתית משקה אלכוהולי? גם, בחופש הגדול השתכרת? נבר שכבת עם מישהו/י? --- קנית בגד?שילשום ישנת עם מישהו/י? אממ שבוע מה הדבר האחרון.. שאכלת? סוכריה קנית? נעליים שתית? מים בכית עליו? חברה שלי מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? חברה חשבת עליו? חברה אחרת התקשרת אליו? אותה חברה שחשבתי עליה התקשר אלייך? חהברה שלישית פגע בך? חברה שניה שימח אותך? חברה ראשונה רצית?-- האם אי פעם.. התנשקת? כן צרפתית? כן שכבת עם מישהו/י? לא עישנת? כן הייתה לך חיית מחמד? כן אהבת מישהו שלא אהב אותך בחזרה? כן שמת כובע מרצון? לא היה לך פלאפון? כן היית בהופעה? כן התאהבת בידיד? לא קנית קונדום סתם בשביל הכיף? לא הורדת בטעות[או אפילו עלק בטעות]סרט פורנו? כן אבל באמת בטעות ומיד מחקתי אותו מישהו ממש ממש פגע בך?כן היום: באיזו שעה התעוררת?11 אמא שלי חייבת לעשות מלא רעש כל בוקר מה/מי העיר אותך? הרעש של אמא מה היה הדבר הראשון שאמרת? אבא שלי עבר ליד אחד ושאל אותי מה קורה אז אמרתי כלום מה אכלת דבר ראשון? עוד לא אכלתי האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם? כן אם כן, כמה זמן? יום XD ניסיתם להתחיל איתו? כן הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו?לא ממש התנשקתם איתו? לא האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? לא זוגיות: אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו? לא אם כן, כמה זמן?-- אתם אוהבים אותו?-- פעם בגדתם בו?-- כמה זמן אהבתם אותו לפני שהייתם יחד?-- מה הכי רחוק שהגעתם עם מישהו?-- ואיתו?-- כמה אקסים יש לכם?3 האם אי פעם הייתה לכם פרידה קשה במיוחד? לא, את כולם אני יזמתי האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח? לא, זה לא אומר שלא חשבתי על זה יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו? אולי האחרון האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו? כן

mamalala

New member
לא שיש לי משהו יותר טוב לעשות...

שם: אלעד תאריך לידה: 20.12 מקום מגורים: רעננה
כמה אחים/אחיות? אח ואחות [שיש לה היום יום הולדת] גר עם ההורים/לבד/עם שותף? עם ההורים חיות מחמד: אחי הצעיר גובה: 1.80 בערך... העדפה מינית: סטרייט צבע עיניים: חום צבע שיער:חום צבע ציפורניים:בצבע רגיל של ציפורניים צבע קיר בחדר: ירוק וכחול צבע מצעים: כחול צבע מקלדת: שחור צבע טלפון: בז' כזה צבע פלאפון: שחור אפור כסף צבע חולצה:לבנה צבע מכנס: ירוק צבע תחתונים: מה זה משנה?
צבע גרביים: אני עם כפכפים כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? חחחחח מה אתם רוצים ממני הרגע קמתיXD עם כמה בני זוג קיימת יחסי מין מלאים? ..... האם יש לך בן/בת זוג עכשיו?לא יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה?לא יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה?לא לקחת פעם סמים?לא אתה מנגן על משהו? אם כן אז מה? גיטר על מה היית רוצה לנגן? פסנתר! ההופעה הכי טובה שראית: היהודים שבוע שעבר אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? פול וג'ון מה מתנגן עכשיו?הילד הזה הוא אני של יהודה אטלס עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה?אפחד איזה עוד ישומי מחשב פתוחים? מסנג'ר, ועוד הרבה לשוניות של פיירפוקס מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים?יחיד איפה הייתם רוצים לגור עכשיו?פה :) האם יש לך: חיית מחמד:לא טלוויזיה בחדר:כן מחשב בחדר:כן חדר משלך:כן 2 הורים:כן חתולים בחצר: לא חצר ולא חתולים מתי בפעם האחרונה.. יצאת מהבית? אתמל אכלת?עכשיו התנשקת? התאהבת? נשבר לך הלב? צחקת?אתמול בכית? היית בהופעה?שבוע שעבר קנית משהו?אתמול אמרת למישהו שאתה אוהב אותו? מישהו אמר לך שהוא אוהב אותך? חיבקת מישהו/י?אתמול עישנת?נבר שתית משקה אלכוהולי?אתמול השתכרת?מזמן... שכבת עם מישהו/י? קנית בגד? ישנת עם מישהו/י? מה הדבר האחרון.. שאכלת? עגבניית צשרי קנית?מתנה לאחותי שתית?מיץ מנגו בכית עליו? מי הבן האדם האחרון ש.. ראית? אמא חשבת עליו? לישי התקשרת אליו?מאי התקשר אלייך? פגע בך? שימח אותך? רצית? האם אי פעם.. התנשקת?כן צרפתית?לא שכבת עם מישהו/י? עישנת? הייתה לך חיית מחמד? אהבת מישהו שלא אהב אותך בחזרה?אולי כיתה ג'?.. שמת כובע מרצון?שונא כובעים היה לך פלאפון?מסתומרת? יש לי עכשיו.. היית בהופעה?שבוע שעבר התאהבת בידיד?לא קרה קנית קונדום סתם בשביל הכיף? הורדת בטעות[או אפילו עלק בטעות]סרט פורנו? מה זה היה בטעות....... מישהו ממש ממש פגע בך?אולי לפני חודש חודשיים היום: באיזו שעה התעוררת? 12 וחצי מה/מי העיר אותך?אח שלי מה היה הדבר הראשון שאמרת? לא זוכר...
מה אכלת דבר ראשון? עגבניית שרי האם אי פעם אהבתם מישהו שלא אהב אתכם? אם כן, כמה זמן? ניסיתם להתחיל איתו? הייתם איתו בקשר רומנטי כלשהו? התנשקתם איתו? האם עכשיו יש לכם אהבה כלפי מישהו שאינו מחזיר לכם אהבה? זוגיות: אתם נמצאים בקשר רומנטי עכשיו? אם כן, כמה זמן? אתם אוהבים אותו? פעם בגדתם בו? כמה זמן אהבתם אותו לפני שהייתם יחד? מה הכי רחוק שהגעתם עם מישהו? ואיתו? כמה אקסים יש לכם? האם אי פעם הייתה לכם פרידה קשה במיוחד? האם אי פעם ניסיתם לחזור לאקס? אם כן, זה הצליח? יש אקס שהייתם רוצים לחזור אליו? האם יש לכם אקס שהייתם רוצים למחוק או לשנות את הקשר שהיה לכם איתו?

למעלה