שולט,יום ד'

chen010189

New member
../images/Emo32.gifשולט,יום ד'

כל מה שלא קשור לאורי אומנותי, לפה
כל מה שלא ישורשר למקום המתאים, יסבול ממה ששי, מרי, ליאור, דנדן, דנדי, מעיין ובמיוחד מירי סבלו היום (שיכרון חושים, זה היה מפחיד)
מירי
את יכולה לסגור את הפחית, הערב שנגמר היה ליגהההההההה
, אגב אנשים, מה השעה?
חחחחחחחחחחח עזבו, שיגעון מהיום.. אני מתה על כולכם! אנסתי את נעה ואת שי, ואני גאה בזה
(אבל כשאנסתי את נעה, באו 2 רוסים וחשבו שאנחנו מפורום לסביות) קיצר, מי שמבריז שוב במפגש הבא מת
הנה סיכום המפגש בבלוג שלי + תמונות שצילמתי (תגיבו?
), http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=577074 אורי, אני ומירי הבענו את געגועינו אליך במהלך המפגש
ושיר, היית חסר, מאוד! אה
דרור נובלמן ומיכל גבריאלוב באו ולא נתנו להם להיכנס לעזריאלי בגלל שמיכל הביאה את הכלב שלה. חבל, רציתי לראות אותם

chen010189

New member
אופס,לא שמתי את זה בתור קישור..

http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=577074

boopymylife

New member
חחח..

ד"א. הרוסי ההוא.. נדבק אליי גם אחרי שהלכתם.. וגם אחרי שדרלינג הלך.. בקיצור יצא שנישארנו רק אנחנו (XDDD) היה צחוקים אבל.. הוא הבנאדם הכי לאקשור והכי מוזר שהכרתי אבל בקטנה היה משעמם.. ^_*

chen010189

New member
אה בנים,אם אתם רוצים לצאת עם ליאור

לדייט.. אל תקחו אותה לבורגרנץ' לעולם!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111

boopymylife

New member
וואי סיפרתי את זה לאבא שלי XD

(בורגרנץ') ואבא שלי כולו "מההה????? בעזריאלי??? למה לא קראת למנהל שם?????" וזהההה הוא כולו התעצבן רצח.. חחחחחחחחחחחחחחחח

m i r u s h i

New member
איך ההוא קינא כשדיברת עם אורן XD

הכי הרג אותי שאמרת משהו לאורן וההוא נדחף "אל תקשיב,גם לי היא אומרת את זה" ואני באה אליו ביציאה "מה גם לך? היא לא מכירה אותך
" חש בעלות עלייך XD כמה צחקתי מהקטע הזה
מאיפה הוא נחת!? [וכמו שבלונדה ענה לי :"מרוסייה"
]

boopymylife

New member
בונא את לאדעת!!!#$@

הלכתי עם דרלינג לשתות קפה והוא בא אחרינו וישב איתנו! וכל הזמן בהה בי! (מה אני יגיד לו לך תקאוה?) אח"כ הלכתי לשירותים והוא חיכה לי אשכרה מחוץ לשירותים (קיויתי שהוא ילך) אח"כ הסתובבתי פתאום אני קולטת שהוא הולך מאחורי... XDDDD אני כולי "אשכרה חברים שלך ברחו לך?! XDDD" הוא: "כן ברחו ממך.." אני : "
טוב כפרה" אח"כ הוא עושה לי "בואי נעשה סיבוב .." הוא כולו לוקח לי תיד מחזיק אותי כאילו אני חברה שלו ובונא אני מכירה את הבנאדם כולה פחות משעה XDDD והולך איתי סיבובים בעזריאליXDDD ואני יוצאת לגג לנשום קצת .. והוא אחריי!!!! עלק הוא עושה לי "רוצה לראות קסם? תעצמי עיניים" ואני כולי חושבת לעצמי "כוסאמק מה הרוסים לא מכירים שיטות חוץ מהישנות?XDDDDDDD" אני כולי כל דבר שהוא אמר לי אמרתי לו "לא רוצה" (כדי שימאס לו והוא ילך) אבל לאאא הוא לאאא ילךךך הוא יחזיק ת'יד שלי ויילך אחרי לכל מקום ויבהה בי בכל מקום ה-ז-ו-י מאיפה הוא נפל עליי פתאום באמצע החיים?!??!?!?!?!?!?!?

m i r u s h i

New member
LLLLLLLOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL

ברגע זה נפלתי מהכסא בפרץ צחוק א ד י ר XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ה'.

boopymylife

New member
חחחחח וסיפרתי לאורן עכשיו במסנ

שהוא שאל אם אורן זה אבא שלי ואורן כולו תפס עליו סרט עלק הוא עושה לי "אבא שלך?????? עכשיו נעלבתי!!!!! אני רוצה לרצוח אותו!!!!!!!" XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDD

boopymylife

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עזביייי

את שמעת איך הוא שר ברוסית אחרי שהוא שאף הליום???????????????. התפחלצתי שם מצחוקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק$%$%$#%#$%$#%#$ חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

m i r u s h i

New member
XD../images/Emo108.gif

"אתם נולדתם בישראל.לא לימדו אתכם עוד 10 אותיות כמו *משהו שהוא אמר ולא שמעתי\לא הצלחתי להבין* "

boopymylife

New member
חחחחXDDDD הוא אמר:

נולדתם בישראל ובישראל מלמדים אתכם רק י'. לא מלמדים אתכם יַ יֶ יִ .. (וכו'..) XXXXXXXDDDDDDDDD

למעלה