של חורף

JAP Noa

New member
Rule The World - Vote

טוב אז במסגרת המאמצים הענקיים של הוליווד שאנשים יבואו ויצביעו, גם הכוכבים של גוסיפ נתרמו לתשדיר הזה. בלייק פן אד וצ'ייס קוראים לכם להצביע
[בכללי התשדיר ממש יפה..אני מתה על כל הסרטונים האלה..הם הורגים אותי
] http://www.youtube.com/watch?v=uCcLzu3jz1M&eurl=http://gossipgirlfan.org/

JAP Noa

New member
../images/Emo32.gif של חורף../images/Emo185.gif

יש משהו שממש בא לכם לשתף אותנו בו? קרה לכם הדבר הכי טוב בעולם? זרמו
[זה אחלה דרך להכיר אנשים יותר טוב
]

JAP Noa

New member
../images/Emo105.gifשאלון.../images/Emo13.gif

יש לכם משקפיים? היו לכם פעם? מאיזה גיל? עד איזה גיל? כמה זוגות בערך היו לכם? מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן? ומשפקי שמש,יש לכם? כמה זוגות בערך היו לכם? מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן? יש לכם איימל? של איזה אתר? באנגלית או בעברית? נכנסים אליו כל יום? כמה פעמיים ביום? יש לכם הרבה ספאם? נכנסים אליו או ישר זורקים אותו? מעבירים הודעות שרשרת? למה??? כותבים הרבה מיילים? כמה ביום/שבוע בערך? מקבלים הרבה מיילים? מעבירים מיילים מגניבים של מצגות וכו'? יש לכם חתימה קבועה בסוף המכתב? יש לכם הרבה אנשים/איימלים שמורים? כמה בערך? שומרים את האיימלים? בתיקיות או מבולגן בדואר הנכנס? אם הייתם צריכים לצאת למסע סביב העולם, אילו 4 אנשים הייתם לוקחים איתכם למסע? מה דעתכם על בדיחות על השואה? מתי לאחרונה ביקרו אתכם אורחים? וחברים? אוהבים שבאים אורחים? למה? ואתם אוהבים שבאים חברים? מעדיפים להפגש עם כל אחד בנפרד או בקבוצה גדולה? למה? מתנחלים הרבה אצלכם? מה ההכנות שאתם עורכים לפני שבאים אורחים? אתם מסדרים את הבית? אכפת לכם אם החדר שלכם מסודר כשיש אצלכם חברים? דואגים שיהיה אוכל? אולי חושבים על תעסוקה? טוחנים הרבה? או גוועים ברעב? אכפת לכם אם הבית/חדר של המארח מסודר או מבולגן? אם זה מפריע לכם,אתם מסדרים לו אותו? או מעירים לו ? כשאתם מבקרים אצל אחרים,אתם מציקים להם בנוגע למזון ושתיה או מתאפקים עד שהם שואלים? ואחרי שאתם אוכלים אצל המארח,אתם עוזרים לנקות? כשאתם אורחים, אתם ביישנים? מבקרים הרבה אצל אחרים? באיזו תדירות? הולכים ברגל אל חברים, או אוטובוס? או הורים? בחגים,איפה חוגגים? אצלכם בבית או אצל סבים/סבתות/דודים/דודות? מה אתם אוכלים בחגים? אוהבים בד"כ אוכל של חגים? מה אתם הכי שונאים בחגים? מה אתם הכי אוהבים בחגים? אל איזה 'חלק' אתם יותר מתחברים במשפחה- הילדים או המבוגרים? (לי אישית, כל הילדים צעירים ממני והמבוגרים מבוגרים ממני אז משעמם.) אוהבים ביקורים של המשפחה? או שזה משעמם אתכם? יש לכם משפחה בחו"ל? כל כמה זמן אתם מבקרים אותם? כל כמה זמן הם מבקרים אתכם? מה הסוג פלאפון שיש לך? במה אימא שלך עובדת? איך ניראים המבכנסיים שיש לך עכשיו? כמה קיבלת במבחן האחרון באנגלית? מה המשאלה הגדולה ביותר שלך? מתי הפעם האחרונה שהשתעלת? איזה שם אתה הכי אוהב בעולם? איזה איקון אתה הכי אוהב מהאירקונים של תפוז? אוהב טונה? איזה שוקולד אתה הכי אוהב? הלכת היום לעבודה/ביתספר? משהו מיוחד שקרה שם? מה היה הדבר האחרון ששחקת בו? במה בא לך לשחק עכשיו? אוהב לשחק משחקים לבד או עם המון אנשים? איזה שפות אתה יודע? בחטיבה מה למדת? ערבית או צרפתית? או בכלל יש לך פתור? עם מי אתה הכי אוהב לדבר? מתי לאחרונה נפגשת עם מישהו? מה בא לך לאכול עכשיו? מה עשית אתמול? מה אתה עושה היום? מה תעשה מחר? יש לך חיים? אוהב לצייר? אוהב לצלם? אוהב להצטלם? יש איזה מקש במקלדת שלך שנתקע כל הזמן? אצלי זה 8. נכון זה מעצבן? התקלחת כבר היום? אוהבים עוגיות גרנולה? אוהבים צימוקים? חגגתם את ט"ו בשבט השנה (זה היום אבל עד שנענה זה כבר יהיה לפני כמה ימים)? איך? חושבים שט"ו בשבט זה מיותר? למה? שותים קפה? מתי? איזה סוג? מה דעתך על טבעונות? ממצב? מקורה? הכל טוב? יצא לכם פעם לדרוך על חילזון? אוהבים קרואסון? אוהבים טיול שנתי? כבר היה לכם השנה? מה החלום הכי גדול שלכם? ראיתם פעם מישהו מחליק על בננה? החלקתם פעם על בננה? למה? אתם חושבים שזה מצחיק לראות מישהו מחליק על בננה (ובלי שקורה לו משהו אחר כך)? אוהבים שיעור ספרות? מה אתם מעדיפים- שירים/סיפורים קצרים/רומנים ? מה אתם חושבים על המורה שלכם לספרות?(לאלה שסיימו בצפר, מה חשבתם על המורה שלכם לספרות?) אוהבים ספרות יותר ממתמטיקה? מה אתם מעדיפים- מבחן בספרות או מבחן בהסטוריה? אוהבים טיולי סטלה, או מעדיפים טיולים אתגריים וקשים? ביקרתם פעם בחוף פלמחים? מתי לאחרונה ישנתם על חוף ים? האם איי פעם ביקרתם בסל"ת? או אולי ארגנתם סל"ת? האם אכפת לכם מהטבע ומאיכות הסביבה? אם כן, מה אתם עושים בקשר לזה? אוהבים טופו? על הציפורניים שלכם כרגע מרוח לק? במה היה המבחן האחרון שלכם? עונים על השאלון הזה במקום לעשות משהו חשוב שאתם צריכים לעשות [ש.ב וכו']? מה הצבע השולט שלכם בחדר? אוהבים יותר מתמטיקה או היסטוריה? שונאים את המורה ללשון שלכם? בגדול מסתדרים עם ההורים? אם הייתם יכולים לבקש כל מה שתרצו, אבל הכל גם את הדברים הכי הזוים ולא הגיוניים בעולם, מה הייתם מבקשים? מה הדבר הורוד הכי קרוב אלייך?

JAP Noa

New member
עונה..ממש בא לי../images/Emo13.gif

יש לכם משקפיים? לצערי.
היו לכם פעם? ^^
מאיזה גיל? כיתה ח'..איזה גיל זה?
עד איזה גיל? יום מותי? חחחח.
כמה זוגות בערך היו לכם? ווווווווואי מלא מלא חחח..אני מחליפה מלא כי אני שונאת את המסגרות.
מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן? הרגע?
ומשפקי שמש,יש לכם? ברור. רייבן טייסים שחורות עם מסגרת זהב אהבת חיי
כמה זוגות בערך היו לכם? מלאמלאמלא.
מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן? היום בבוקר
יש לכם איימל? כן.
של איזה אתר? ג'ימייל
באנגלית או בעברית? אנגלית.
נכנסים אליו כל יום? יש לי אייגוגל אז זה פותח לי תיבה עם ה-5 הודעות אחרונות..נחשב? וזה הדף בית שלי..
כמה פעמיים ביום? המון..כל פעם שאני פותחת את האינטרנט.
יש לכם הרבה ספאם? מממש לא.
נכנסים אליו או ישר זורקים אותו? לא פותחת ספאם.
מעבירים הודעות שרשרת? בחיים לא.
למה??? כי אני שונאת ששולחים לי.
כותבים הרבה מיילים? לא.
כמה ביום/שבוע בערך? 0.
מקבלים הרבה מיילים? כן יחסית.
מעבירים מיילים מגניבים של מצגות וכו'? חחחחחחחחח בדר"כ לא.
יש לכם חתימה קבועה בסוף המכתב? כן.
יש לכם הרבה אנשים/איימלים שמורים? כן.
כמה בערך? 500.
שומרים את האיימלים? עד שמעצבן לי בעיינים ואז מוחקת.
בתיקיות או מבולגן בדואר הנכנס? מבולגן בדואר נכנס.
אם הייתם צריכים לצאת למסע סביב העולם, אילו 4 אנשים הייתם לוקחים איתכם למסע? קשה..בעיקרון את המשפחה שלי ואם אפשר אז את ה-2 חברות הכי טובות שלי
מה דעתכם על בדיחות על השואה? כל עוד הן באות מאנשים שמכבדים את השואה אז זה מובן ומקובל. נגיד כמות בדיחות השואה בפולין היא ענקית וזה הכי לגיטימי למרות הכל.
מתי לאחרונה ביקרו אתכם אורחים? לפני איזה יומיים.
וחברים? אתמול
אוהבים שבאים אורחים? לא יודעת.
למה? כי יש הרבה בלאגן ולכלוך וכאב ראש.
ואתם אוהבים שבאים חברים? ברור
מעדיפים להפגש עם כל אחד בנפרד או בקבוצה גדולה? גם וגם..תלוי מתי. לפעמים בא לי סתם לשבת עם חברה ולחפור על כל העולם ואשתו באיזה ביתקפה חמוד ולפעמים בא לי לשבת עם כולם.
למה? ^^
מתנחלים הרבה אצלכם? פעם יותר.
מה ההכנות שאתם עורכים לפני שבאים אורחים? כלום? אמא שלי מכינה תמיד אוכל, גם אם הם לא יאכלו, שיהיה. ועוגות וזה חח.
אתם מסדרים את הבית? אכפת לכם אם החדר שלכם מסודר כשיש אצלכם חברים? תלוי מי. אם חברות טובות שלי אז הן באות גם כשמבולגן. לפעמים אני מסדרת אם אני יודעת מראש וזה לא ספונטני אבל בדר"כ זה ספונטני אז אנ'לא מסדרת.
דואגים שיהיה אוכל? חחחחחחחחחחחחחחח תמיד יש אוכל ואם לא אז תמיד אפשר ללכת למקדונלדס / ארומה / גרג / קפהקפה / כל אחד מהאלף בתיקפה שיש פה למעלה.
אולי חושבים על תעסוקה? לא חחחחחחחחחחחחחח. מה אני צוות הווי ובידור?
טוחנים הרבה? או גוועים ברעב? בדר"כ גוועים ברעב ואז טוחנים הרבה
אכפת לכם אם הבית/חדר של המארח מסודר או מבולגן? מסודר זה לא מאסט, למרות שעדיף, אבל חובה שיהיה נקי. ותופתעו כמה אנשים לא מרגישים ככה חחח. בכל מקרה אצל החברות הטובות אני לא צריכה שיסדרו כשאני באה כי אני לא האפיפיור אומשו
אם זה מפריע לכם,אתם מסדרים לו אותו? או מעירים לו ? מה פתאום מעירים? ואם מבקשים ממני עזרה לסדר אז ברור
כשאתם מבקרים אצל אחרים,אתם מציקים להם בנוגע למזון ושתיה או מתאפקים עד שהם שואלים? חחחחחחחחחח תמיד זה הולך ככה כשאני באה לחברות - "נוש את רוצה לשתות או לאכול?" "לא זה בסדר, טנקיו.." "בטוחה? אמא שלי קנתה עוגה/שוקולד/גלידה/ אנערף..רוצה?" "לא לא זה בסדר.." "טוב..רוצה דיאט קולה?" "את בכלל צריכה לשאול?"
ואחרי שאתם אוכלים אצל המארח,אתם עוזרים לנקות? ברור!!! אני יודעת שזה נשמע מוזר אבל נגיד אני שמחה שחברות שלי מרגישות חופשי ללכת לקחת דברים מהמקרר ולשתות וזה..צריך להרגיש בבית!
כשאתם אורחים, אתם ביישנים? תלוי איפה..בדר"כ לא חחח.
מבקרים הרבה אצל אחרים? לא יודעת..אצל חברות כן חחח, אצל אנשים זרים? פחות.
באיזו תדירות? פעם בחודש? חחח

JAP Noa

New member
ממשיכה../images/Emo13.gif

הולכים ברגל אל חברים, או אוטובוס? או הורים? תלוי אל מי. בדר"כ אוטובוס או מסנג'רת את אבאמא. [בע"ה בקרוב רישיון!!]
בחגים,איפה חוגגים? אצלכם בבית או אצל סבים/סבתות/דודים/דודות? בדר"כ אצל סבאסבתא אבל השנה ראש השנה היה אצלנו
מה אתם אוכלים בחגים? חלה? חחחח. תלוי באיזה חג.
אוהבים בד"כ אוכל של חגים? לא.
מה אתם הכי שונאים בחגים? את הקטע שאי אפשר בערב חג ללכת לקניון כי מפוצץ..אבל זה אחלה זמן ללכת כי ההורים לא עובדים. הפרדוקס.
מה אתם הכי אוהבים בחגים? להתלבש לפני, להתארגן וזה. ולפגוש את כולם
אל איזה 'חלק' אתם יותר מתחברים במשפחה- הילדים או המבוגרים? (לי אישית, כל הילדים צעירים ממני והמבוגרים מבוגרים ממני אז משעמם.) הבני דודים שלי
אוהבים ביקורים של המשפחה? או שזה משעמם אתכם? ברור שאוהבים
יש לכם משפחה בחו"ל? לא קרובה, אבל כן.
כל כמה זמן אתם מבקרים אותם? השנה בחופש הגדול הייתה הפעם הראשונה שביקרתי בבית שלהם.
כל כמה זמן הם מבקרים אתכם? פעם בשלוש שנים הם באים לארץ.
מה הסוג פלאפון שיש לך? סוני אריקסון ורוד צדפה גייי.
במה אימא שלך עובדת? מנהלת אדמינסטרטיבית וחוקרת ראשית של אנערף בטכניון.
איך ניראים המבכנסיים שיש לך עכשיו? טייץ שחורות עד הברך חחח.
כמה קיבלת במבחן האחרון באנגלית? 91 סופי בG.
מה המשאלה הגדולה ביותר שלך? להיות מאושרת
מתי הפעם האחרונה שהשתעלת? כשחזרתי מתפוז היה לי שבוע שכל הזמן השתעלתי והיה לי משהו בגרון מוזר.
איזה שם אתה הכי אוהב בעולם? עמר לבנות
וגם כלמיני שמות כאלה מפגרים חחח סנואו אני אוהבת..בכלל לילדים שלי אני אקרא בשמות הכי אמריקאיים שקיימים!
איזה איקון אתה הכי אוהב מהאירקונים של תפוז? נראהלי ש
כי אני מתה על תלתנים חחח
אוהב טונה? איכ.
איזה שוקולד אתה הכי אוהב? מילקה הרגיל. זה השוקולד היחיד שאני ממש מסוגלת לאכול. וM&Mז אבל זה לא ממש שוקולד.
הלכת היום לעבודה/ביתספר? נוווווווווווווווווווופ.
משהו מיוחד שקרה שם? ^^
מה היה הדבר האחרון ששחקת בו? חחחחחחחחחחחח מי משחק בדברים? בטטריס בפלאפון לפני כמה ימים שחיכיתי למורה שלי לנהיגה.
במה בא לך לשחק עכשיו? כלום?
אוהב לשחק משחקים לבד או עם המון אנשים? לא.
איזה שפות אתה יודע? עברית אנגלית וספרדית אבל ברמה יחסית בסיסית.
בחטיבה מה למדת? ערבית או צרפתית? או בכלל יש לך פתור? ערבית. איכ.
עם מי אתה הכי אוהב לדבר? לא יודעת
מתי לאחרונה נפגשת עם מישהו? לפני חצי שעה
מה בא לך לאכול עכשיו? כלום..הייתי במסעדה קודם והתפוצצתי לאללללה.
מה עשית אתמול? היה לי אימון אישי, שיעור נהיגה, חברה באה אליי ויצאתי איתה ועם עוד חברה לגלידה.
מה אתה עושה היום? הלכתי לקנות אייפוד טאצ' ולא היה בכל החנויות שהלכתי אליהן אז הזמנתי.
אח"כ חזרתי הביתה וישנתי שעות, ואז קמתי התקלחתי והלכנו לאכול ארוחת חג
במסעדה..ומשם הלכתי למסיבת גיוס עם המשפחה של חברה שלי
מה תעשה מחר? אשן עד 12 וחצי, אלך לארוחת חג אצל סבתא..אחזור הביתה לראות גוסיפ ואצא עם היפות שלי
יש לך חיים? אני מניחה שכן חחח.
אוהב לצייר? כן מאוד. אבל בדר"כ אני נתקעת בשלב השרטוט. קיל מי אני לא אוהבת ציורים בצבע.
אוהב לצלם? מאוד מאוד.
אוהב להצטלם? רק כשהשיער שלי נראה טוב.
יש איזה מקש במקלדת שלך שנתקע כל הזמן? לא
אצלי זה 8.
נכון זה מעצבן? ברור.
התקלחת כבר היום? פעמיים כבר
אוהבים עוגיות גרנולה? אני אוהבת אנרג'י ויש בזה גרנולה. ואני אוהבת גרנולה עם יוגורט.
אוהבים צימוקים? איכ.
חגגתם את ט"ו בשבט השנה? לא.
איך? ^^
חושבים שט"ו בשבט זה מיותר? לא.
למה? זה חשוב בלהבלהבלה לנטוע את הארץ בלהבלהבלה מסורת.
שותים קפה? רק קר ואייסקפה.
מתי? בבוקר בקיץ, ובכל שעה שאפשר אייסקפה.
איזה סוג? של קפה? טיסטר'ז צ'ויס..
מה דעתך על טבעונות? שמי שיכול לעשות את זה ובאמת מאמין בזה אז כל הכבוד לו.
ממצב? מקורה? הכל טוב? מעולה.
יצא לכם פעם לדרוך על חילזון? חחחחחחחחחחחח איכ
לא שידוע לי.
אוהבים קרואסון? רק חמאה טרי כזה.
אוהבים טיול שנתי? לא, רק סמינרים!
טיול שנתי זה מסלולים ולישון באוהלים, סמינר זה חפירות ומסיבות וישנים במלון
ברור שסמינר
כבר היה לכם השנה? סיימתי ביצפר אז..לא
מה החלום הכי גדול שלכם? ללמוד בבצלאל
ראיתם פעם מישהו מחליק על בננה? חחחחחחחחחחח לא.
החלקתם פעם על בננה? ^^
למה? ^^
אתם חושבים שזה מצחיק לראות מישהו מחליק על בננה (ובלי שקורה לו משהו אחר כך)? לא. זה הומור יותר מידי פיזי בשבילי..למרות שנגיד האלה שנופלים שהיה בסוף של פיספוסים הייתי נשפכת מזה.
אוהבים שיעור ספרות? אהבתי.
מה אתם מעדיפים- שירים/סיפורים קצרים/רומנים ? שורט סטוריז.
מה אתם חושבים על המורה שלכם לספרות?(לאלה שסיימו בצפר, מה חשבתם על המורה שלכם לספרות?) חחחחחחחחחחחחחחחחחחח שהיא בת זונה
סתם חחח באמת לפני כמה ימים נזכרתי בה וחשבתי על זה שכולם אומרים

Keren 104

New member
עונה :)

יש לכם משקפיים? לא היו לכם פעם? כן מאיזה גיל? 9 עד איזה גיל? 12 כמה זוגות בערך היו לכם? נראה לי 3 מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן? וואו מזמן ומשפקי שמש,יש לכם? יאפ כמה זוגות בערך היו לכם? הרבה מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן? תאמת גם מזמן יש לכם איימל? כן של איזה אתר? גוגל באנגלית או בעברית? עברית נכנסים אליו כל יום? כן, זה מין אובססיה שלי.. אני בערך כל שניה נכנסת לאיימיל שלי כמה פעמיים ביום? יש ימים שיותר מ20 יש לכם הרבה ספאם? לא ממש נכנסים אליו או ישר זורקים אותו? זורקת מעבירים הודעות שרשרת? לא למה??? כי אין לי כח כותבים הרבה מיילים? יחסית כמה ביום/שבוע בערך? בשבוע לפחות 4 מקבלים הרבה מיילים? כן מעבירים מיילים מגניבים של מצגות וכו'? לא יש לכם חתימה קבועה בסוף המכתב? לא יש לכם הרבה אנשים/איימלים שמורים? כן כמה בערך? לא יודעת שומרים את האיימלים? לא בתיקיות או מבולגן בדואר הנכנס? מבולגן בדואר נכנס אם הייתם צריכים לצאת למסע סביב העולם, אילו 4 אנשים הייתם לוקחים איתכם למסע? חברות שלי: נועה, שני, יעל וליז מה דעתכם על בדיחות על השואה? אין לי התנגדותך אבל אישית אני לא אוהבת מתי לאחרונה ביקרו אתכם אורחים? היום וחברים? היום אוהבים שבאים אורחים? לא ממש למה? כי צריך להיות נחמדים אליהם ואתם אוהבים שבאים חברים? ברור! מעדיפים להפגש עם כל אחד בנפרד או בקבוצה גדולה? גם וגם למה? מתנחלים הרבה אצלכם? כן מה ההכנות שאתם עורכים לפני שבאים אורחים? לא יודעת.. אתם מסדרים את הבית? אכפת לכם אם החדר שלכם מסודר כשיש אצלכם חברים? חברים שלי מכירים אותי, הם יודים שאני בלאגניסטית ולא אכפת להם.. דואגים שיהיה אוכל? גם ככה תמיד יש אולי חושבים על תעסוקה? לא, אבל תמיד יש סרט שאפשר לראות טוחנים הרבה? או גוועים ברעב? טוחנים אכפת לכם אם הבית/חדר של המארח מסודר או מבולגן?לא אם זה מפריע לכם,אתם מסדרים לו אותו? או מעירים לו ? לא כשאתם מבקרים אצל אחרים,אתם מציקים להם בנוגע למזון ושתיה או מתאפקים עד שהם שואלים? מתאפקים ואחרי שאתם אוכלים אצל המארח,אתם עוזרים לנקות? בטח כשאתם אורחים, אתם ביישנים? תלוי איפה.. בדרך כלל כן מבקרים הרבה אצל אחרים? כן באיזו תדירות? לא יודעת הולכים ברגל אל חברים, או אוטובוס? או הורים? ברגל בחגים,איפה חוגגים? אצלכם בבית או אצל סבים/סבתות/דודים/דודות? כל חג משהו אחר מה אתם אוכלים בחגים? כל מיני אוהבים בד"כ אוכל של חגים? אממ כן מה אתם הכי שונאים בחגים? את הארוחת חג עם המשפחה מה אתם הכי אוהבים בחגים? שיש חופש ואפשר לצאת עם חברים אל איזה 'חלק' אתם יותר מתחברים במשפחה- הילדים או המבוגרים? (לי אישית, כל הילדים צעירים ממני והמבוגרים מבוגרים ממני אז משעמם.) המבוגרים מאותה סיבה שאת כתבת אוהבים ביקורים של המשפחה? או שזה משעמם אתכם? משעמם יש לכם משפחה בחו"ל? כן כל כמה זמן אתם מבקרים אותם? לא ממש מבקרים הייתי אצלם אולי פעם אחת כל כמה זמן הם מבקרים אתכם? הרבה מה הסוג פלאפון שיש לך? LG במה אימא שלך עובדת? רואת חשבון איך ניראים המכנסיים שיש לך עכשיו? סקיני ג'ינס אפורים כמה קיבלת במבחן האחרון באנגלית?90 מה המשאלה הגדולה ביותר שלך? יש הרבה מתי הפעם האחרונה שהשתעלת? לא זוכרת איזה שם אתה הכי אוהב בעולם? אליאנה איזה איקון אתה הכי אוהב מהאירקונים של תפוז?
אוהב טונה? כן איזה שוקולד אתה הכי אוהב? טובלרון הלכת היום לעבודה/ביתספר? לא, חופש :) משהו מיוחד שקרה שם? מה היה הדבר האחרון ששחקת בו? לא יודעת במה בא לך לשחק עכשיו? אוהב לשחק משחקים לבד או עם המון אנשים? איזה שפות אתה יודע? אנגלית, עברית וממש קצת צרפתית וספרדית בחטיבה מה למדת? ערבית או צרפתית? או בכלל יש לך פתור? צרפתית עם מי אתה הכי אוהב לדבר? חברות שלי במיוחד עם שני מתי לאחרונה נפגשת עם מישהו? היום מה בא לך לאכול עכשיו? חלה מה עשית אתמול? בצפר ואז יצאתי עם חברה מה אתה עושה היום?חברים מה תעשה מחר? לא יודעת יש לך חיים? אני רוצה להאמין שכן אוהב לצייר? לא אוהב לצלם? כן אוהב להצטלם? תלוי יש איזה מקש במקלדת שלך שנתקע כל הזמן? אף אחד :) אצלי זה 8. נכון זה מעצבן? אני מניחה התקלחת כבר היום? כן אוהבים עוגיות גרנולה? כן אוהבים צימוקים? לאאאאא חגגתם את ט"ו בשבט השנה (זה היום אבל עד שנענה זה כבר יהיה לפני כמה ימים)? מסעדה איך? חושבים שט"ו בשבט זה מיותר? לא למה? כי זה נחמד שותים קפה? כן מתי? שיוצא איזה סוג? הפוך מה דעתך על טבעונות? אני סבבה עם זה ממצב? מקורה? הכל טוב? כן :), איתך? יצא לכם פעם לדרוך על חילזון? לא אוהבים קרואסון? בטח אוהבים טיול שנתי? כן כבר היה לכם השנה? לא מה החלום הכי גדול שלכם? להיות עצמאית ראיתם פעם מישהו מחליק על בננה? לא החלקתם פעם על בננה?לא למה? אתם חושבים שזה מצחיק לראות מישהו מחליק על בננה (ובלי שקורה לו משהו אחר כך)? כן אוהבים שיעור ספרות? כן מה אתם מעדיפים- שירים/סיפורים קצרים/רומנים ? שירים מה אתם חושבים על המורה שלכם לספרות?(לאלה שסיימו בצפר, מה חשבתם על המורה שלכם לספרות?) היא בסך הכל סבבה אוהבים ספרות יותר ממתמטיקה? ספרות מה אתם מעדיפים- מבחן בספרות או מבחן בהסטוריה? הסטוריה אוהבים טיולי סטלה, או מעדיפים טיולים אתגריים וקשים?סטלה ביקרתם פעם בחוף פלמחים? נראה לי מתי לאחרונה ישנתם על חוף ים? לא זוכרת האם איי פעם ביקרתם בסל"ת? או אולי ארגנתם סל"ת? לא האם אכפת לכם מהטבע ומאיכות הסביבה? כן אם כן, מה אתם עושים בקשר לזה? לא הרבה אוהבים טופו? אין לי בעיה איתו על הציפורניים שלכם כרגע מרוח לק? לא במה היה המבחן האחרון שלכם? צרפתית עונים על השאלון הזה במקום לעשות משהו חשוב שאתם צריכים לעשות [ש.ב וכו']? חחח כן מה הצבע השולט שלכם בחדר? לבן אוהבים יותר מתמטיקה או היסטוריה? הסטוריה שונאים את המורה ללשון שלכם? מאד בגדול מסתדרים עם ההורים? לא אם הייתם יכולים לבקש כל מה שתרצו, אבל הכל גם את הדברים הכי הזוים ולא הגיוניים בעולם, מה הייתם מבקשים? מה הדבר הורוד הכי קרוב אלייך?גרביים

Robin Sparkles

New member
עונה

יש לכם משקפיים?לא היו לכם פעם?לא מאיזה גיל? עד איזה גיל? כמה זוגות בערך היו לכם? מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן? ומשפקי שמש,יש לכם?כן כמה זוגות בערך היו לכם? מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן?מזמן יש לכם איימל?כן של איזה אתר?ג'ימייל באנגלית או בעברית?אנגלית נכנסים אליו כל יום?כן כמה פעמיים ביום?הרבה יש לכם הרבה ספאם?לא נכנסים אליו או ישר זורקים אותו?ישר זורקת מעבירים הודעות שרשרת?לא למה??? כותבים הרבה מיילים?לא כמה ביום/שבוע בערך? מקבלים הרבה מיילים?כן מעבירים מיילים מגניבים של מצגות וכו'?בדר"כ... יש לכם חתימה קבועה בסוף המכתב?לא יש לכם הרבה אנשים/איימלים שמורים?ככה ככה כמה בערך? שומרים את האיימלים?רק את החשובים בתיקיות או מבולגן בדואר הנכנס?בדואר הנכנס אם הייתם צריכים לצאת למסע סביב העולם, אילו 4 אנשים הייתם לוקחים איתכם למסע? מה דעתכם על בדיחות על השואה?לא מתאים מתי לאחרונה ביקרו אתכם אורחים?היום וחברים?לפני כמה ימים אוהבים שבאים אורחים?תלוי מי למה?יש כאלה שאני אוהבת ויש כאלה שאני פחות אוהבת שהם באים ואתם אוהבים שבאים חברים?כן מעדיפים להפגש עם כל אחד בנפרד או בקבוצה גדולה?כל אחד בנפרד למה? מתנחלים הרבה אצלכם?לא מה ההכנות שאתם עורכים לפני שבאים אורחים?מסדרת קצת אתם מסדרים את הבית? אכפת לכם אם החדר שלכם מסודר כשיש אצלכם חברים? מסדרת אבל לא משקיעה יותר מידי בסדר דואגים שיהיה אוכל?בדר"כ יש אולי חושבים על תעסוקה? טוחנים הרבה? או גוועים ברעב? מנשנשים.. אכפת לכם אם הבית/חדר של המארח מסודר או מבולגן?לא אם זה מפריע לכם,אתם מסדרים לו אותו? או מעירים לו ?לא אומרת כלום כשאתם מבקרים אצל אחרים,אתם מציקים להם בנוגע למזון ושתיה או מתאפקים עד שהם שואלים?לא ואחרי שאתם אוכלים אצל המארח,אתם עוזרים לנקות?לא תמיד כשאתם אורחים, אתם ביישנים?תלוי אצל מי
מבקרים הרבה אצל אחרים?לא באיזו תדירות? הולכים ברגל אל חברים, או אוטובוס? או הורים?הורים בחגים,איפה חוגגים? אצלכם בבית או אצל סבים/סבתות/דודים/דודות?סבא וסבתא מה אתם אוכלים בחגים?מה שיש חח אוהבים בד"כ אוכל של חגים?לא מה אתם הכי שונאים בחגים? מה אתם הכי אוהבים בחגים? אל איזה 'חלק' אתם יותר מתחברים במשפחה- הילדים או המבוגרים? (לי אישית, כל הילדים צעירים ממני והמבוגרים מבוגרים ממני אז משעמם.) מגיל 16 בערך עד 24 ככה... אוהבים ביקורים של המשפחה? או שזה משעמם אתכם?תלוי מי יש לכם משפחה בחו"ל?כן כל כמה זמן אתם מבקרים אותם?לא ביקרתי כל כמה זמן הם מבקרים אתכם?דוד שלי ממיאמי בא פעם אחת מה הסוג פלאפון שיש לך?דור 3 במה אימא שלך עובדת? איך ניראים המבכנסיים שיש לך עכשיו?טרנינג של היינס בצבע ירוק זית
כמה קיבלת במבחן האחרון באנגלית?אני אדע אחרי החג מה המשאלה הגדולה ביותר שלך? מתי הפעם האחרונה שהשתעלת?מיקודם איזה שם אתה הכי אוהב בעולם? איזה איקון אתה הכי אוהב מהאירקונים של תפוז? אוהב טונה?כן איזה שוקולד אתה הכי אוהב?לינדט,guylian הלכת היום לעבודה/ביתספר?לא משהו מיוחד שקרה שם? מה היה הדבר האחרון ששחקת בו?שיחקתי עם אח שלי PES בפלייסטיישן. במה בא לך לשחק עכשיו?לא בא לי אוהב לשחק משחקים לבד או עם המון אנשים?עם כמה אנשים איזה שפות אתה יודע?עברית,אנגלית וממש קצת ספרדית בחטיבה מה למדת? ערבית או צרפתית? או בכלל יש לך פתור?ערבית בכיתה ח' ו-ט'. אבל ב-ט' כבר לא היה לי אכפת מהמקצוע אז אפילו לא הקשבתי בשיעור
עם מי אתה הכי אוהב לדבר? מתי לאחרונה נפגשת עם מישהו?היום מה בא לך לאכול עכשיו?כלום כבר אכלתי מספיק מה עשית אתמול?הרבה דברים.. מה אתה עושה היום?רואה את מה שהקלטתי במקס.. מה תעשה מחר?אמשיך לראות את ההקלטות כנראה יש לך חיים?אהא אוהב לצייר?לא אוהב לצלם?כןןן אוהב להצטלם?לא יש איזה מקש במקלדת שלך שנתקע כל הזמן?לא אצלי זה 8. נכון זה מעצבן? התקלחת כבר היום?כן אוהבים עוגיות גרנולה?אפשר לומר... אוהבים צימוקים?לא חגגתם את ט"ו בשבט השנה (זה היום אבל עד שנענה זה כבר יהיה לפני כמה ימים)? לא איך? חושבים שט"ו בשבט זה מיותר?כן למה? שותים קפה? לא מתי? איזה סוג? מה דעתך על טבעונות? לא הייתי מצליחה אפילו יום אחד ממצב? מקורה? הכל טוב?הכל טוב,בסדר,כן. יצא לכם פעם לדרוך על חילזון?לא אוהבים קרואסון?כן אוהבים טיול שנתי?לא כבר היה לכם השנה?לא מה החלום הכי גדול שלכם? ראיתם פעם מישהו מחליק על בננה?לא החלקתם פעם על בננה?לא למה?לא יצא...... אתם חושבים שזה מצחיק לראות מישהו מחליק על בננה (ובלי שקורה לו משהו אחר כך)?כן חח אוהבים שיעור ספרות?אהבתי. כבר נגמר מה אתם מעדיפים- שירים/סיפורים קצרים/רומנים ?סיפורים קצרים מה אתם חושבים על המורה שלכם לספרות?(לאלה שסיימו בצפר, מה חשבתם על המורה שלכם לספרות?) אהבתי אותה. היא גם לימדה את אח שלי.. אוהבים ספרות יותר ממתמטיקה?יכול להיות חחח מה אתם מעדיפים- מבחן בספרות או מבחן בהסטוריה?ספרות אוהבים טיולי סטלה, או מעדיפים טיולים אתגריים וקשים?לא אוהבת טיולים ביקרתם פעם בחוף פלמחים?לא מתי לאחרונה ישנתם על חוף ים?לפני 3 שנים האם איי פעם ביקרתם בסל"ת? או אולי ארגנתם סל"ת?מה זה? האם אכפת לכם מהטבע ומאיכות הסביבה?לא ממש אם כן, מה אתם עושים בקשר לזה?זורקת לפח אוהבים טופו?לא על הציפורניים שלכם כרגע מרוח לק?לא במה היה המבחן האחרון שלכם?היה לי רק אחד והוא היה באנגלית עונים על השאלון הזה במקום לעשות משהו חשוב שאתם צריכים לעשות [ש.ב וכו']?לא מה הצבע השולט שלכם בחדר? אוהבים יותר מתמטיקה או היסטוריה?מתמטיקה שונאים את המורה ללשון שלכם?שנאתי בגדול מסתדרים עם ההורים?כן אם הייתם יכולים לבקש כל מה שתרצו, אבל הכל גם את הדברים הכי הזוים ולא הגיוניים בעולם, מה הייתם מבקשים? מה הדבר הורוד הכי קרוב אלייך?הקופסה של הבושם והיא רחוקה..

h e n y

New member
עונה..

יש לכם משקפיים? כן:\ היו לכם פעם?כן מאיזה גיל? בערך 13 עד איזה גיל?עדיין יש כמה זוגות בערך היו לכם?ממ 5 מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן?עדיין משתמשת ומשפקי שמש,יש לכם? לא ממש כמה זוגות בערך היו לכם?המוןן מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן? לא זוכרת יש לכם איימל? כן של איזה אתר? gmail באנגלית או בעברית? עברית נכנסים אליו כל יום?כן כמה פעמיים ביום? המון חחח יש לכם הרבה ספאם?לא נכנסים אליו או ישר זורקים אותו? אם יש אז מוחקים ישר מעבירים הודעות שרשרת? לא... למה??? מה למה? כותבים הרבה מיילים? אהממ לא ממש האמת כמה ביום/שבוע בערך? ממ לא יודעת מקבלים הרבה מיילים? אהממ סביר מעבירים מיילים מגניבים של מצגות וכו'? רק אם זה ממש היה יפה יש לכם חתימה קבועה בסוף המכתב? כן יש לכם הרבה אנשים/איימלים שמורים? כן כמה בערך? אהמממ 140 בערך.. שומרים את האיימלים? רק מה שחשוב בתיקיות או מבולגן בדואר הנכנס? בדואר נכנס אם הייתם צריכים לצאת למסע סביב העולם, אילו 4 אנשים הייתם לוקחים איתכם למסע? {כולל כלבים??} את מושי הכלב שלי, את חברה הכי טובה שלי שהיא כמו אחותי, את אחיינית שלי, ואחותי. מה דעתכם על בדיחות על השואה? אמממ נחמד מתי לאחרונה ביקרו אתכם אורחים? עכשיו סבתא שלי מבקרת אצלנו וחברים? לפני שבוע בערך אוהבים שבאים אורחים? כן מאודד למה? סתם אני פשוט אוהבת לארח ואתם אוהבים שבאים חברים? בטחח מעדיפים להפגש עם כל אחד בנפרד או בקבוצה גדולה? בקבוצה גדולה למה? כי זה הכי כיף שיש הרבה רעש מתנחלים הרבה אצלכם? פעם..עכשיו בגלל הצבא זה קשה כבר מה ההכנות שאתם עורכים לפני שבאים אורחים? כלום.. אתם מסדרים את הבית? אכפת לכם אם החדר שלכם מסודר כשיש אצלכם חברים? בטח הוא מסודר ברמה של בסדר דואגים שיהיה אוכל? אם יש אז יש ואם אין אז אין אולי חושבים על תעסוקה?מה?? טוחנים הרבה? או גוועים ברעב?: חח טוחנים הרבה..{השאלון הזה מתחיל להיות מוזר} אכפת לכם אם הבית/חדר של המארח מסודר או מבולגן?: לא זה לא מזיז לי.. אם זה מפריע לכם,אתם מסדרים לו אותו? או מעירים לו ?: זה לא מפריע לי.. כשאתם מבקרים אצל אחרים,אתם מציקים להם בנוגע למזון ושתיה או מתאפקים עד שהם שואלים?: אהממ תלוי עד כמה חברה טובה.. אם זאת חברה הכי טובה שלי ואני אצלה בבית כמו בת בית אז אני שואלת אבל בדר"כ אני מחכה עד ששואלים. ואחרי שאתם אוכלים אצל המארח,אתם עוזרים לנקות?: בטחחח כשאתם אורחים, אתם ביישנים?: לא מבקרים הרבה אצל אחרים?: לא ממש..אני לא אוהבת להיות בבית של אחרים הרבה באיזו תדירות?: לא יודעת הולכים ברגל אל חברים, או אוטובוס? או הורים?: חח בשביל מה יש רשיון בחגים,איפה חוגגים? אצלכם בבית או אצל סבים/סבתות/דודים/דודות?: או אצלנו בבית או אצל האחים הנשואים שלי. מה אתם אוכלים בחגים?: אוכל של אמא אוהבים בד"כ אוכל של חגים?: כןןןןןןןן מה אתם הכי שונאים בחגים?: שההורים והאחים שלי שומרים חג אז אנחנו לא יוצאים לטייל או משהו כזה וסתם יושבים בבית מה אתם הכי אוהבים בחגים?: שכל המשפחה מתכנסת אל איזה 'חלק' אתם יותר מתחברים במשפחה- הילדים או המבוגרים? (לי אישית, כל הילדים צעירים ממני והמבוגרים מבוגרים ממני אז משעמם.): במשפחה המצומצמת אני מתחברת יותר לאחים שלי כי הם מבוגרים מימני בערך ב15 שנה{הכי מבוגר} אבל הם בראש שלי כי הם צעירים...במיוחד לאחותי בת 30 אז שנינו בראש צעיר כזה..וגם מתחברת לאחיינית שלי בת9 כי היא כמו אחותי הקטנה... אוהבים ביקורים של המשפחה? או שזה משעמם אתכם?: תלוי מי.. יש לכם משפחה בחו"ל?: אחותי גרה ברומניה
כל כמה זמן אתם מבקרים אותם?: אף פעם לא יצא לי כי אני בצבא.. כל כמה זמן הם מבקרים אתכם?: פעם בחודש בערך מה הסוג פלאפון שיש לך?:פלאפון- מטורולה

h e n y

New member
גרררר

במה אימא שלך עובדת?: מזכירה בביה"ס איך ניראים המבכנסיים שיש לך עכשיו?: לא כדאי לכם לדעת...
כמה קיבלת במבחן האחרון באנגלית?: וווווווווווווווואו הפעם האחרונה שהיה לי מבחן באנגלית היה לפני שנה... מה המשאלה הגדולה ביותר שלך? שהספרים שלי יתפרסמו מתי הפעם האחרונה שהשתעלת?: היום בבוקר{חושבים שאני מפתחת מחלה?!
} איזה שם אתה הכי אוהב בעולם? יש לי שניים- ליה וגיא איזה איקון אתה הכי אוהב מהאירקונים של תפוז?:
אוהב טונה?: איכס לא איזה שוקולד אתה הכי אוהב?: טובלרון לבן הלכת היום לעבודה/ביתספר?: לצבא? לא...
משהו מיוחד שקרה שם? לא הייתי!
מה היה הדבר האחרון ששחקת בו? ששיחקתי? במה בא לך לשחק עכשיו? מונופול..אבל אף אחד לא רוצה אוהב לשחק משחקים לבד או עם המון אנשים? המון אנשים מה כיף בלשחק לבד איזה שפות אתה יודע? עברית, אנגלית, קצת ספרדית ופרסית בחטיבה מה למדת? ערבית או צרפתית? או בכלל יש לך פתור?: יש לי פתור..כמה חבל.. עם מי אתה הכי אוהב לדבר?: אחותי הגדולה..היא הכי מבינה אותי בעולם מתי לאחרונה נפגשת עם מישהו?: אהממ יום ראשון מה בא לך לאכול עכשיו?: עכשיו אכלתי...
מה עשית אתמול? אפיתי חלות
מה אתה עושה היום? כרגע עושה את השאלון המוזר הזה מה תעשה מחר? חוזרים לבסיס.....
יש לך חיים? מי זה חיים? אוהב לצייר? כשבאה מוזה אוהב לצלם? כן מאודד אוהב להצטלם? לא יש איזה מקש במקלדת שלך שנתקע כל הזמן? הרווח המעפן הזה אצלי זה 8.: באסה לך נכון זה מעצבן?: כן..
התקלחת כבר היום?: לא אני צריכה להיכנס כל רגע אוהבים עוגיות גרנולה?: איכס לא
אוהבים צימוקים?: נחמד חגגתם את ט"ו בשבט השנה (זה היום אבל עד שנענה זה כבר יהיה לפני כמה ימים)?: חח השאלון הזה ישןןן.. ולא..הייתי בטירונות ולא דאגו לזה.. איך?: גרררר חושבים שט"ו בשבט זה מיותר?: ממש לא למה?: כי זה חג של פירות... שותים קפה? : נס, תודה. מתי?: בבוקר ובערב אבל זה גם בקושי איזה סוג?: לא יודעת מה דעתך על טבעונות?: אהמממ אני צמחונית אז אני די קרובה לזה ממצב? מקורה? הכל טוב?: הכל טוב תודה... יצא לכם פעם לדרוך על חילזון?: לא.. למה.. למה...מסכן!! אוהבים קרואסון? יאמי
אוהבים טיול שנתי? לא.. כבר היה לכם השנה?: חחחחח בהחלט לא מה החלום הכי גדול שלכם?: להיות סופרת ותסריטאית ראיתם פעם מישהו מחליק על בננה? לא החלקתם פעם על בננה? לא למה? מה למה?! אתם חושבים שזה מצחיק לראות מישהו מחליק על בננה (ובלי שקורה לו משהו אחר כך)? אהממ אוהבים שיעור ספרות? מאודד מה אתם מעדיפים- שירים/סיפורים קצרים/רומנים ? רומנים מה אתם חושבים על המורה שלכם לספרות?(לאלה שסיימו בצפר, מה חשבתם על המורה שלכם לספרות?): היא הייתה המחנכת שלי, ומאוד התחברתי אליה והיא אליי. אוהבים ספרות יותר ממתמטיקה?: בבטטטטטטטטטטטטח. מה אתם מעדיפים- מבחן בספרות או מבחן בהסטוריה? מבחן בספרות אוהבים טיולי סטלה, או מעדיפים טיולים אתגריים וקשים? טיולי סטלה, ברור.. ביקרתם פעם בחוף פלמחים? מה?! מתי לאחרונה ישנתם על חוף ים? וואו כשהייתי צעירה יותר האם איי פעם ביקרתם בסל"ת? או אולי ארגנתם סל"ת?סליחה על הבורות אבל..מה זה סל"ת? האם אכפת לכם מהטבע ומאיכות הסביבה? מאודד אם כן, מה אתם עושים בקשר לזה? אני לא זורקת לכלוך על הריצפה וגם מרימה אם אני רואה אוהבים טופו? כן על הציפורניים שלכם כרגע מרוח לק? לא במה היה המבחן האחרון שלכם? משהו של הצבא.. עונים על השאלון הזה במקום לעשות משהו חשוב שאתם צריכים לעשות [ש.ב וכו']?: לא.. מה הצבע השולט שלכם בחדר?: תכלת אוהבים יותר מתמטיקה או היסטוריה?: היסטוריה שונאים את המורה ללשון שלכם?: כן..בעבר בגדול מסתדרים עם ההורים? כן אם הייתם יכולים לבקש כל מה שתרצו, אבל הכל גם את הדברים הכי הזוים ולא הגיוניים בעולם, מה הייתם מבקשים?: לצאת מהצבא.. מה הדבר הורוד הכי קרוב אלייך?: איכס איכס איכס איכס איכס איכס..אין דבר כזה!!!

Just Freckles

New member
שאלונים../images/Emo23.gif.

-יש לכם משקפיים? לא -היו לכם פעם? לא -ומשפקי שמש,יש לכם? כן
-כמה זוגות בערך היו לכם? הממממ. בערך 6? חח לא יודעת
-מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן? ממזמןןןןןןןןןןןןןןןן. אני ממש לא טיפוס של משקפי שמש
-יש לכם איימל? כן -של איזה אתר? הכי פושטי, של וואלה
-באנגלית או בעברית? עברית -נכנסים אליו כל יום? כן -כמה פעמיים ביום? כל פעם שאני נכנסת לאינטרנט -יש לכם הרבה ספאם? יותר מדי
-נכנסים אליו או ישר זורקים אותו? ישר זורקים -מעבירים הודעות שרשרת? לא -למה??? חחח כי זה מעצבן, ואף פעם לא פועל באמת. -כותבים הרבה מיילים? ממש לא -כמה ביום/שבוע בערך? 0
-מקבלים הרבה מיילים? בעיקר ספאם ומאתרים שאני רשומה אליהם(פייסבוק, אברקרומבי, רוקסי...) -מעבירים מיילים מגניבים של מצגות וכו'? לא, רק אם זה מגניב
-יש לכם חתימה קבועה בסוף המכתב? כן -יש לכם הרבה אנשים/איימלים שמורים? המון
-כמה בערך? לא יודעת.. אני אספור מתישהוא. -שומרים את האיימלים? רק את המעניינים -בתיקיות או מבולגן בדואר הנכנס? שיש לי כוח אז אני מעבירה הכול לתיקיות.. פעם בשלושה חודשים בקיצור
-אם הייתם צריכים לצאת למסע סביב העולם, אילו 4 אנשים הייתם לוקחים איתכם למסע? ההורים שלי ושתי חברות. -מה דעתכם על בדיחות על השואה? זה נושא כ"כ לא מצחיק, שלא אכפת לי מי צוחק עליו, אני נגעלת מזה. יש נושאים שהרבה יותר טוב לצחוק עליהם. -מתי לאחרונה ביקרו אתכם אורחים? אתמול בערב -וחברים? שלשום -אוהבים שבאים אורחים? תלוי מי -למה? כי יש אורחים מעצבנים
-ואתם אוהבים שבאים חברים? ברור -מעדיפים להפגש עם כל אחד בנפרד או בקבוצה גדולה? אמממ תלוי במצב רוח שלי. אם אני רוצה לצחוק, זה בדרך כלל כל החברות ביחד,ואם אני רוצה לדבר על משהו אז זה חברה אחת. -למה? ככה
-מתנחלים הרבה אצלכם? לא.. אני הטיפוס שמתנחל אצל אחרים
-מה ההכנות שאתם עורכים לפני שבאים אורחים? בודקת שיש משהו לאכול
-אתם מסדרים את הבית? אכפת לכם אם החדר שלכם מסודר כשיש אצלכם חברים? לא ממש. החברות שלי כבר מכירות אותי ויודעות שתמיד החדר שלי מבולגן
-דואגים שיהיה אוכל? כן -אולי חושבים על תעסוקה? חחחח לא.. זה בדרך כלל לראות סרט בויאודי או להסתובב ברחובות ולגמור בביתקפה. -טוחנים הרבה? או גוועים ברעב? טוחנת הרבה, גם שלא רעבה
-אכפת לכם אם הבית/חדר של המארח מסודר או מבולגן? לא -אם זה מפריע לכם,אתם מסדרים לו אותו? או מעירים לו ? לא -כשאתם מבקרים אצל אחרים,אתם מציקים להם בנוגע למזון ושתיה או מתאפקים עד שהם שואלים? שזה אצל החברות הטובות אני מבקשת. -ואחרי שאתם אוכלים אצל המארח,אתם עוזרים לנקות? ברור -כשאתם אורחים, אתם ביישנים? בהתחלה כן. עד סוף האירוח אני כבר מדברת איתם חופשי
-מבקרים הרבה אצל אחרים? כן -באיזו תדירות? לא יודעת.. מתי שיוצא -הולכים ברגל אל חברים, או אוטובוס? או הורים? תלוי למי.
-בחגים,איפה חוגגים? אצלכם בבית או אצל סבים/סבתות/דודים/דודות? בדר"כ אצל סבאסבתא. -מה אתם אוכלים בחגים? תלוי באיזה חג! -אוהבים בד"כ אוכל של חגים? כן -מה אתם הכי שונאים בחגים? -מה אתם הכי אוהבים בחגים? חופש, אלא מה?
-אל איזה 'חלק' אתם יותר מתחברים במשפחה- הילדים או המבוגרים? (לי אישית, כל הילדים צעירים ממני והמבוגרים מבוגרים ממני אז משעמם.)כל הילדים קטנים ממני, והדודות שלי כאלה חמודות, אז אני מדברת איתן
-אוהבים ביקורים של המשפחה? או שזה משעמם אתכם? אוהבת. אני אשכרה אוהבת את המשפחה שלי
-יש לכם משפחה בחו"ל? דוד בפריז. עד לפני שנתיים גם דוד ודודה בניויורק, אבל אז הם חזרו לארץ
(למרות שזה נחמד שהם בארץ
) -כל כמה זמן אתם מבקרים אותם? הייתי אצלו לפני שנתיים וחצי -כל כמה זמן הם מבקרים אתכם? הוא בא כל שנה פעמיים או שלוש -מה הסוג פלאפון שיש לך? סמסונג דור 3.5 Z720 -במה אימא שלך עובדת? עורכת תוכן סלולרי(כן, זה קיים
) -איך ניראים המבכנסיים שיש לך עכשיו? המכנסי פיג'מה שלי
-כמה קיבלת במבחן האחרון באנגלית? חחח לא זוכרת, זה היה שנה שעברה -מה המשאלה הגדולה ביותר שלך? להיות מעצבת פנים, לטייל מסביב לעולם. -מתי הפעם האחרונה שהשתעלת? לפני שבוע? חח לא זוכרת -איזה שם אתה הכי אוהב בעולם? אמה
-איזה איקון אתה הכי אוהב מהאירקונים של תפוז?
. הוא כזה חמוד

Just Freckles

New member
המשך../images/Emo13.gif

-אוהב טונה? כן -איזה שוקולד אתה הכי אוהב? GuyLian
-הלכת היום לעבודה/ביתספר? לא....חופש -משהו מיוחד שקרה שם? -מה היה הדבר האחרון ששחקת בו?
-במה בא לך לשחק עכשיו? שומדבר -אוהב לשחק משחקים לבד או עם המון אנשים? - -איזה שפות אתה יודע? עברית, אנגלית, וצרפתית אני לומדת עכשיו. -בחטיבה מה למדת? ערבית או צרפתית? או בכלל יש לך פתור? אני לומדת צרפתית. ערבית זה איכ
(מקווה שאני לא מעליבה כאן מישהו. פשוט צרפתית שפה יותר יפה). -עם מי אתה הכי אוהב לדבר? חברה שלי -מתי לאחרונה נפגשת עם מישהו? אתמול בערב, שבאו האורחים -מה בא לך לאכול עכשיו? המממ שוקולד. -מה עשית אתמול? ראיתי The O.C -מה אתה עושה היום? שאלה טובה
-מה תעשה מחר? שאלה מצוינת
-יש לך חיים? אני מקווה
-אוהב לצייר? לא -אוהב לצלם? מאודמאודמאודמאודמאוד. מאוד.
-אוהב להצטלם? רק שזה בחו"ל -יש איזה מקש במקלדת שלך שנתקע כל הזמן?
-אצלי זה 8. -נכון זה מעצבן? לגמרי. -התקלחת כבר היום? לא. בערב -אוהבים עוגיות גרנולה? כנראה -אוהבים צימוקים? כן -חגגתם את ט"ו בשבט השנה (זה היום אבל עד שנענה זה כבר יהיה לפני כמה ימים)?
לא -איך? - -חושבים שט"ו בשבט זה מיותר? לא -למה? כי עצים זה נחמד. והם נותנים לנו אוויר וכאלה
-שותים קפה? כן -מתי? מתי שיוצא. מצידי אני אשתה את זה כל היום
-איזה סוג? אייסקפה -מה דעתך על טבעונות? מי שיכול כל הכבוד לו. -ממצב? מקורה? הכל טוב? הכול טוב, תודה
-יצא לכם פעם לדרוך על חילזון? לא שאני יודעת XD -אוהבים קרואסון? כןכןכןכןכן -אוהבים טיול שנתי? כמה שזה מביך להגיד.. עוד לא יצא לי להיות באחד כזה
. בכתה ו' הייתי בלונדון ובכתה ז' חטפתי הרעלת מזון מהטיול צופים שהיה יומיים לפני. אולי השנה
-כבר היה לכם השנה? לא.. במרץ -מה החלום הכי גדול שלכם? זה לא היה כבר? אבל שוב, להיות מעצבת פנים ולטייל מסיב לעולם. -ראיתם פעם מישהו מחליק על בננה? לא, רק בטלוויזיה
-החלקתם פעם על בננה?
-למה? כי.. לא יצא לי? -אתם חושבים שזה מצחיק לראות מישהו מחליק על בננה (ובלי שקורה לו משהו אחר כך)? אני מעדיפה בדיחות מאשר הומור פיזי -אוהבים שיעור ספרות? כן -מה אתם מעדיפים- שירים/סיפורים קצרים/רומנים ? סיפורים קצרים -מה אתם חושבים על המורה שלכם לספרות?(לאלה שסיימו בצפר, מה חשבתם על המורה שלכם לספרות?) שהיא השטן. -אוהבים ספרות יותר ממתמטיקה? כן -מה אתם מעדיפים- מבחן בספרות או מבחן בהסטוריה? לגמרי בהיסטוריה. כמה שאני אוהבת ספרות, המורה שלי בהיסטוריה מכינהאותנו הרבה יותר טוב למבחנים אז יש לי סיכוי להצליח יותר במבחן בהיסטוריה. -אוהבים טיולי סטלה, או מעדיפים טיולים אתגריים וקשים? תלוי עם מי. עם חברות אז סטלה, עם המשפוחה אתגרי. -ביקרתם פעם בחוף פלמחים? כן -מתי לאחרונה ישנתם על חוף ים? אממ.. נבר?
-האם איי פעם ביקרתם בסל"ת? או אולי ארגנתם סל"ת? וסל"ת זה...?
-האם אכפת לכם מהטבע ומאיכות הסביבה? ברור -אם כן, מה אתם עושים בקשר לזה? מתקלחת פחות זמן, מתקלחת פעם ביום ולא פעמיים. סוגרת את האור שאני יוצאת מהחדר ומורידה את המים בידית הקטנה. -אוהבים טופו?
לא -על הציפורניים שלכם כרגע מרוח לק? כן
סגול כהה -במה היה המבחן האחרון שלכם? ספרות -עונים על השאלון הזה במקום לעשות משהו חשוב שאתם צריכים לעשות [ש.ב וכו']? תפסתם אותי
-מה הצבע השולט שלכם בחדר? בעיקר לבן, אבל יש קצת ורוד בהיר וירוק. -אוהבים יותר מתמטיקה או היסטוריה? היסטוריה. עזבו, מתמטיקה זה לא הקטע שלי
-שונאים את המורה ללשון שלכם? כןןןןןןןןןןןןןן -בגדול מסתדרים עם ההורים? כן. חוץ מבחו"ל, שאני ואמא שלי רבות בלי הפסקה
-אם הייתם יכולים לבקש כל מה שתרצו, אבל הכל גם את הדברים הכי הזוים ולא הגיוניים בעולם, מה הייתם מבקשים? אישי קצת
-מה הדבר הורוד הכי קרוב אלייך? הכרית שלי

BlairStein

New member
עונה...איך א ני אוהבת שאלוניםםם!!! חחחח../images/Emo9.gif

יש לכם משקפיים? יאפ היו לכם פעם? מאיזה גיל? לא זוכרת עד איזה גיל? כמה זוגות בערך היו לכם? יש לי איזה ארבע זוגות, אבל אני הולכת עם עדשות מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן? לא זוכרת...מזמן... ומשפקי שמש,יש לכם? בטחח כמה זוגות בערך היו לכם? מיליון ואחת...חחח מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן? אתמול... יש לכם איימל? בטח של איזה אתר? הוטמייל באנגלית או בעברית? אנגלית נכנסים אליו כל יום? כן כמה פעמיים ביום? 1 יש לכם הרבה ספאם? כן... נכנסים אליו או ישר זורקים אותו? זורקת ישר מעבירים הודעות שרשרת? לא למה??? כי זה אידיוטי! כותבים הרבה מיילים? לא כמה ביום/שבוע בערך? לא יודעת...אני עונה למה שחשוב מקבלים הרבה מיילים? מממ, יחסית מעבירים מיילים מגניבים של מצגות וכו'? לפעמים, אני עושה סלקציה יש לכם חתימה קבועה בסוף המכתב? כן.. יש לכם הרבה אנשים/איימלים שמורים? כן כמה בערך? המוןןןןן שומרים את האיימלים? חלק...רק את הממש יפים בתיקיות או מבולגן בדואר הנכנס? מסודק בתיקיות! אם הייתם צריכים לצאת למסע סביב העולם, אילו 4 אנשים הייתם לוקחים איתכם למסע? סבתא, בת דודה, ושתי חברות. מה דעתכם על בדיחות על השואה? מממ....אמביוולנטית. מתי לאחרונה ביקרו אתכם אורחים? בראש השנה וחברים? אתמול בערב אוהבים שבאים אורחים? כןן! למה? אני אוהבת לארח...
במיוחד לארוחות וכאלה... ואתם אוהבים שבאים חברים? יאפפ אני תמיד מזמינה אליי מעדיפים להפגש עם כל אחד בנפרד או בקבוצה גדולה? גם וגם...תלוי למה? מתנחלים הרבה אצלכם? כןןן מה ההכנות שאתם עורכים לפני שבאים אורחים? מסדרת קצת ת'בית ודואגת שיהיה אוכל וחטיפים בשלוף... אתם מסדרים את הבית? אכפת לכם אם החדר שלכם מסודר כשיש אצלכם חברים? בטח! והחדר שלי תמיד נקי ומסודר...
דואגים שיהיה אוכל? כככןןן אולי חושבים על תעסוקה? לא טוחנים הרבה? או גוועים ברעב? גוועים ברעב.. חחח אכפת לכם אם הבית/חדר של המארח מסודר או מבולגן? כן אם זה מפריע לכם,אתם מסדרים לו אותו? או מעירים לו ? לא...רק לאנשים קרובים אני אזרוק מילה, אני לא אסדר למישו ת'חדר... כשאתם מבקרים אצל אחרים,אתם מציקים להם בנוגע למזון ושתיה או מתאפקים עד שהם שואלים? תלוי, יש לי חברים שאני פשוט הולכת ולוקחת...ואצל השאר זה תלוי כמה זה דחוף לי... חחחחחח ואחרי שאתם אוכלים אצל המארח,אתם עוזרים לנקות? בטח! כשאתם אורחים, אתם ביישנים? לא מבקרים הרבה אצל אחרים? כן באיזו תדירות? כל יום הולכים ברגל אל חברים, או אוטובוס? או הורים? יש לי אוטו...
בחגים,איפה חוגגים? אצלכם בבית או אצל סבים/סבתות/דודים/דודות? בדרום אפריקה היינו חוגגים אצל משפחה, היום אנחנו עושים בבית והמשפחה באה אלינו מה אתם אוכלים בחגים? כל מיני אוהבים בד"כ אוכל של חגים? לא מה אתם הכי שונאים בחגים? שיש הרבה בשר...:-\ חחחחחח ושביום של החג זה יום חופש אבל הכל סגור!!!!!! מה אתם הכי אוהבים בחגים? את האווירה אל איזה 'חלק' אתם יותר מתחברים במשפחה- הילדים או המבוגרים? הבוגרים, החברה שבגילי 17-25 אוהבים ביקורים של המשפחה? או שזה משעמם אתכם? אוהבת בד"כ, תלוי איזה צד... יש לכם משפחה בחו"ל? כןן כל כמה זמן אתם מבקרים אותם? מתי שיוצא עכשיו אני בצבא אז אי אפשר כ"כ... כל כמה זמן הם מבקרים אתכם? סבא וסבתא מאוסטרליה קנו כאן דירה ובינתיים הם נשארים כאן...אבל יש להם גם את הבית בסידני...., ודודה שלי גם כן באה לכאן עם המשפחה שלה, אבל עדיין יש לה את הבית שלה בלונדון מה הסוג פלאפון שיש לך? אייפון...
במה אימא שלך עובדת? אמא שלי נפטרה. איך ניראים המבכנסיים שיש לך עכשיו? יפים..
חחחח מכנס קצר לבן כמה קיבלת במבחן האחרון באנגלית? האנגלית אצלי, זה ספרות אצלכם... חחחח וקיבלתי A+ מה המשאלה הגדולה ביותר שלך? לא יודעת... מתי הפעם האחרונה שהשתעלת? לא מזמן חח איזה שם אתה הכי אוהב בעולם? ג'ניפר איזה איקון אתה הכי אוהב מהאירקונים של תפוז? חחחחח לא יודעת...אין כזה ת'אמת... אוהב טונה? כן איזה שוקולד אתה הכי אוהב? מריר הלכת היום לעבודה/ביתספר? היום חופש משהו מיוחד שקרה שם? מה היה הדבר האחרון ששחקת בו? עם הצמידים שלי לפני שניה חחחחחח במה בא לך לשחק עכשיו? נאט'ינג אוהב לשחק משחקים לבד או עם המון אנשים? מי אמר שאני אוהבת לשחק משחקים?! איזה שפות אתה יודע? אנגלית, עברית, צרפתית, ספרדית,זולו, ואפריקאנס. בחטיבה מה למדת? ערבית או צרפתית? או בכלל יש לך פתור? צרפתית, זולו, ואפריקאנס...(למדתי בדרום אפריקה) עם מי אתה הכי אוהב לדבר? סבתא מתי לאחרונה נפגשת עם מישהו? היום בבוקר מה בא לך לאכול עכשיו? כלום... מה עשית אתמול? אממ, הייתי בבסיס, סיימתי ב-12...(יום קצר..
) הלכתי לקניון, קניתי שתי חולצות וצעיף, אח"כ הלכתי לאדם...אח"כ בערב עשינו ארוחת חג בסוכה, עם דודה שלי והמשפחה שלה, וסבא וסבתא, ואז אדם גם בא לקינוח....ואז יצאנו...
מה אתה עושה היום? לא יודעת אני לא עושה תוכניות אני זורמת... חחחח מה תעשה מחר? נראה יש לך חיים? כן תודה. אוהב לצייר? מממ...בערך אוהב לצלם? לא אוהב להצטלם?כן יש איזה מקש במקלדת שלך שנתקע כל הזמן? לא....
אני שומרת על המחשבים שלי... אצלי זה 8. נכון זה מעצבן? איי גאס. התקלחת כבר היום? כן אוהבים עוגיות גרנולה? מ-א-ד! אוהבים צימוקים? לא חגגתם את ט"ו בשבט השנה: לא... איך? חושבים שט"ו בשבט זה מיותר? מממ....יש חופש בט"ו בשבט? למה? שותים קפה? כן מתי? כל הזמן חחח איזה סוג? אני אוהבת לאטה, הפוך, קפוצ'ינו, ולפעמים אספרסו... מה דעתך על טבעונות? בכיף...אני צמחונית... ממצב? מקורה? הכל טוב? מצוין. יצא לכם פעם לדרוך על חילזון? כן...
אוהבים קרואסון? כן אוהבים טיול שנתי? כן כבר היה לכם השנה? ..... מה החלום הכי גדול שלכם? >< ראיתם פעם מישהו מחליק על בננה? לא החלקתם פעם על בננה? לא למה? כי יש לי שתי עיניים אני ומסתכלת איפה שאני הולכת?! אתם חושבים שזה מצחיק לראות מישהו מחליק על בננה (ובלי שקורה לו משהו אחר כך)? אולי. אוהבים שיעור ספרות? כן מה אתם מעדיפים- שירים/סיפורים קצרים/רומנים ? ה-כ-ל... מה אתם חושבים על המורה שלכם לספרות?(לאלה שסיימו בצפר, מה חשבתם על המורה שלכם לספרות?) אויש היא הייתה מדהימה! אוהבים ספרות יותר ממתמטיקה? כן מה אתם מעדיפים- מבחן בספרות או מבחן בהסטוריה? ספרות הרבה יותר קל אוהבים טיולי סטלה, או מעדיפים טיולים אתגריים וקשים? סטלה ביקרתם פעם בחוף פלמחים? לא מתי לאחרונה ישנתם על חוף ים? לא מזמן...הלכנו כל החברים...היה כיף... האם איי פעם ביקרתם בסל"ת? או אולי ארגנתם סל"ת? הא??!?! האם אכפת לכם מהטבע ומאיכות הסביבה? כן... אם כן, מה אתם עושים בקשר לזה? ממחזרת נייר, וזורקת את הבקבוקים בפחי מיחזור אוהבים טופו? כן על הציפורניים שלכם כרגע מרוח לק? פרנץ' במה היה המבחן האחרון שלכם? לא היה לי מבחן לאחרונה עונים על השאלון הזה במקום לעשות משהו חשוב שאתם צריכים לעשות [ש.ב וכו']? לא מה הצבע השולט שלכם בחדר? ?!? אוהבים יותר מתמטיקה או היסטוריה? מתמטיקה שונאים את המורה ללשון שלכם?לא למדתי לשון בגדול מסתדרים עם ההורים? בגדול. חחח אם הייתם יכולים לבקש כל מה שתרצו, אבל הכל גם את הדברים הכי הזוים ולא הגיוניים בעולם, מה הייתם מבקשים? לגור לבד.. חחחח מה הדבר הורוד הכי קרוב אלייך? עט חג שמח!

RayoDeLuz

New member
עונה

יש לכם משקפיים? כן היו לכם פעם?-- מאיזה גיל?--- עד איזה גיל?-- כמה זוגות בערך היו לכם? 1 מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן? עכשיו ומשפקי שמש,יש לכם? כן כמה זוגות בערך היו לכם?1 מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן? לפני כמה ימים יש לכם איימל? כן של איזה אתר? כל מיני באנגלית או בעברית? גם וגם נכנסים אליו כל יום? כן כמה פעמיים ביום? פעמיים שלוש יש לכם הרבה ספאם? כן נכנסים אליו או ישר זורקים אותו? זורקת מעבירים הודעות שרשרת? לפעמים למה??? למה לאאאא??? כותבים הרבה מיילים? לא כמה ביום/שבוע בערך? פעם בחודש מקבלים הרבה מיילים? כן מעבירים מיילים מגניבים של מצגות וכו'? לא יש לכם חתימה קבועה בסוף המכתב? כן יש לכם הרבה אנשים/איימלים שמורים? כן כמה בערך? יותר מ1000 שומרים את האיימלים? כע בתיקיות או מבולגן בדואר הנכנס? תיקיות אם הייתם צריכים לצאת למסע סביב העולם, אילו 4 אנשים הייתם לוקחים איתכם למסע? המשפחה שלי
מה דעתכם על בדיחות על השואה? לא אוהבת מתי לאחרונה ביקרו אתכם אורחים? אתמול וחברים? אתמול אוהבים שבאים אורחים? כע למה? למה לא? ואתם אוהבים שבאים חברים? כע מעדיפים להפגש עם כל אחד בנפרד או בקבוצה גדולה? נפרד למה? למה לא? מתנחלים הרבה אצלכם? לא מה ההכנות שאתם עורכים לפני שבאים אורחים? שומדבר אתם מסדרים את הבית? אכפת לכם אם החדר שלכם מסודר כשיש אצלכם חברים? לא ולא דואגים שיהיה אוכל?לא אולי חושבים על תעסוקה?לא טוחנים הרבה? או גוועים ברעב? לא ולא אכפת לכם אם הבית/חדר של המארח מסודר או מבולגן? לא אם זה מפריע לכם,אתם מסדרים לו אותו? או מעירים לו ?לא ולא כשאתם מבקרים אצל אחרים,אתם מציקים להם בנוגע למזון ושתיה או מתאפקים עד שהם שואלים? שומדבר ואחרי שאתם אוכלים אצל המארח,אתם עוזרים לנקות? כע כשאתם אורחים, אתם ביישנים?יאפ מבקרים הרבה אצל אחרים? לא באיזו תדירות? פעם ב.. הולכים ברגל אל חברים, או אוטובוס? או הורים? אוטובוס בחגים,איפה חוגגים? אצלכם בבית או אצל סבים/סבתות/דודים/דודות? תלוי בחג מה אתם אוכלים בחגים? אוכל אוהבים בד"כ אוכל של חגים? כע מה אתם הכי שונאים בחגים? שומדבר מה אתם הכי אוהבים בחגים? הכל אל איזה 'חלק' אתם יותר מתחברים במשפחה- הילדים או המבוגרים? גם וגם( אוהבים ביקורים של המשפחה? או שזה משעמם אתכם? לא ולא יש לכם משפחה בחו"ל? כע, המשפחה המצומצמת כל כמה זמן אתם מבקרים אותם? פעם אחרונה שראיתי אותם היה לפני חודש כל כמה זמן הם מבקרים אתכם? עוד לא ביקרו מה הסוג פלאפון שיש לך? OBOX במה אימא שלך עובדת? רופאה איך ניראים המבכנסיים שיש לך עכשיו? ג'ינס כמה קיבלת במבחן האחרון באנגלית?100 מה המשאלה הגדולה ביותר שלך? להתחתן
מתי הפעם האחרונה שהשתעלת? לא זכרת איזה שם אתה הכי אוהב בעולם? השם שלי איזה איקון אתה הכי אוהב מהאירקונים של תפוז?
אוהב טונה? לא איזה שוקולד אתה הכי אוהב? פרה הלכת היום לעבודה/ביתספר? לא משהו מיוחד שקרה שם? לא מה היה הדבר האחרון ששחקת בו? סוליטר במה בא לך לשחק עכשיו? בנעלים אוהב לשחק משחקים לבד או עם המון אנשים? לבד איזה שפות אתה יודע? עברית אנגלית וספרדית בחטיבה מה למדת? ערבית או צרפתית? או בכלל יש לך פתור? ערבית עם מי אתה הכי אוהב לדבר? עם חברות מתי לאחרונה נפגשת עם מישהו? היום מה בא לך לאכול עכשיו? שומדבר מה עשית אתמול? עבדתי מה אתה עושה היום?משתעשעת מה תעשה מחר? עובדת יש לך חיים? כע אוהב לצייר?לא אוהב לצלם? כע אוהב להצטלם?כע יש איזה מקש במקלדת שלך שנתקע כל הזמן? לא נכון זה מעצבן? לא התקלחת כבר היום? כן אוהבים עוגיות גרנולה? כן אוהבים צימוקים? כן חגגתם את ט"ו בשבט השנה (זה היום אבל עד שנענה זה כבר יהיה לפני כמה ימים)? לא איך? חושבים שט"ו בשבט זה מיותר? לא למה? --- שותים קפה? לא מתי?--- איזה סוג?---- מה דעתך על טבעונות? שיהיה להם בכיף ממצב? מקורה? הכל טוב? כע יצא לכם פעם לדרוך על חילזון? כע אוהבים קרואסון?כע אוהבים טיול שנתי?נה כבר היה לכם השנה?לא מה החלום הכי גדול שלכם? לסיים את השאלון הזה XD ראיתם פעם מישהו מחליק על בננה? לא החלקתם פעם על בננה? לא למה? למה כן? אתם חושבים שזה מצחיק לראות מישהו מחליק על בננה (ובלי שקורה לו משהו אחר כך)? אוהבים שיעור ספרות? מה אתם מעדיפים- שירים/סיפורים קצרים/רומנים ? מה אתם חושבים על המורה שלכם לספרות?(לאלה שסיימו בצפר, מה חשבתם על המורה שלכם לספרות?) לא אוהבים ספרות יותר ממתמטיקה? לא מה אתם מעדיפים- מבחן בספרות או מבחן בהסטוריה? ספרות אוהבים טיולי סטלה, או מעדיפים טיולים אתגריים וקשים? סטלה ביקרתם פעם בחוף פלמחים? כע מתי לאחרונה ישנתם על חוף ים?לפני 3 שנים האם איי פעם ביקרתם בסל"ת? או אולי ארגנתם סל"ת? לא האם אכפת לכם מהטבע ומאיכות הסביבה? כע אם כן, מה אתם עושים בקשר לזה? ממחזרת אוהבים טופו? כע על הציפורניים שלכם כרגע מרוח לק? לא במה היה המבחן האחרון שלכם? לא זוכרת חח עונים על השאלון הזה במקום לעשות משהו חשוב שאתם צריכים לעשות [ש.ב וכו']? לא מה הצבע השולט שלכם בחדר? צהוב אוהבים יותר מתמטיקה או היסטוריה? מתמטיקה שונאים את המורה ללשון שלכם? לא בגדול מסתדרים עם ההורים?כע אם הייתם יכולים לבקש כל מה שתרצו, אבל הכל גם את הדברים הכי הזוים ולא הגיוניים בעולם, מה הייתם מבקשים? שומדבר מה הדבר הורוד הכי קרוב אלייך? המחברת XD

איזה שאלון ארוך!

יש לכם משקפיים? נוופ היו לכם פעם? מאיזה גיל? עד איזה גיל? כמה זוגות בערך היו לכם? מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן? ומשפקי שמש,יש לכם?כן כמה זוגות בערך היו לכם?6זוגות.. מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן?אתמול יש לכם איימל?כן של איזה אתר?וואלה באנגלית או בעברית?בעברית נכנסים אליו כל יום? לא כמה פעמיים ביום?0 יש לכם הרבה ספאם?כן נכנסים אליו או ישר זורקים אותו?בלי לחשוב פעמיים. מעבירים הודעות שרשרת?ךלא,זה מפגר! למה??? כותבים הרבה מיילים?לא.. כמה ביום/שבוע בערך? מקבלים הרבה מיילים?לא.. מעבירים מיילים מגניבים של מצגות וכו'? לאנשים מסויימים. יש לכם חתימה קבועה בסוף המכתב?לא יש לכם הרבה אנשים/איימלים שמורים?לא אם הייתם צריכים לצאת למסע סביב העולם, אילו 4 אנשים הייתם לוקחים איתכם למסע?3 חברות ואת אחותי . מה דעתכם על בדיחות על השואה?תלוי ממי.. מתי לאחרונה ביקרו אתכם אורחים?אתמול. וחברים?עעכשיו. אוהבים שבאים אורחים?לא אכפת לי.. למה?כי אימא שלי מארחת ולא אני.. ואתם אוהבים שבאים חברים?כן מעדיפים להפגש עם כל אחד בנפרד או בקבוצה גדולה?בקבוצה גדולה. למה?כי אנחנו בנות חולות ותמיד יש צחוקים!! מתנחלים הרבה אצלכם?כל הזמן,לבית שלי יש שם של מועדון.. מה ההכנות שאתם עורכים לפני שבאים אורחים?מכניסה שתייה למקרר,נראה לי. אתם מסדרים את הבית?הוא תמיד מסודר,אחותי לא אוהבת בלאגן. אכפת לכם אם החדר שלכם מסודר כשיש אצלכם חברים?מסודר,לא מבולגן,כן. דואגים שיהיה אוכל? תמיד יש אוכל אצלי בבית!! אולי חושבים על תעסוקה?פחחח,לא. טוחנים הרבה? או גוועים ברעב?טוחנת,בלי ספק אכפת לכם אם הבית/חדר של המארח מסודר או מבולגן?לא ממש,אבל יש גבול. אם זה מפריע לכם,אתם מסדרים לו אותו?לא. או מעירים לו ?בעדינות. כשאתם מבקרים אצל אחרים,אתם מציקים להם בנוגע למזון ושתיה או מתאפקים עד שהם שואלים?מתאפקת...במקרים הגרועים מבקשת לשתות. ואחרי שאתם אוכלים אצל המארח,אתם עוזרים לנקות?ברור! כשאתם אורחים, אתם ביישנים?תלוי אצל מי. מבקרים הרבה אצל אחרים?פעם כן,היום פחות. באיזו תדירות?פעם בשבועיים. הולכים ברגל אל חברים, או אוטובוס? או הורים?ברגל,חברות שלי גרות קרוב יחסית,ואלה שרחוק נפגשים כבר באמצע הדרך או משהו. בחגים,איפה חוגגים? אצלכם בבית או אצל סבים/סבתות/דודים/דודות?בדרך כלל אצלי. מה אתם אוכלים בחגים?הכול,חוץ מכרוב.שונאת כרוב! אוהבים בד"כ אוכל של חגים?כן מה אתם הכי שונאים בחגים?ההכנות לארוחות. מה אתם הכי אוהבים בחגים?לשבת עם הבמשפחה. אל איזה 'חלק' אתם יותר מתחברים במשפחה- הילדים או המבוגרים?(לי אישית, כל הילדים צעירים ממני והמבוגרים מבוגרים ממני אז משעמם.) למתבגרים/החיילים/קרובים לסיום השירות. אוהבים ביקורים של המשפחה? או שזה משעמם אתכם?כן. יש לכם משפחה בחו"ל?לא נראה לי,אבל יש מצב.. מה הסוג פלאפון שיש לך?שמהו של סמסונג. איך ניראים המבכנסיים שיש לך עכשיו?מכנס קצר..חמוד כזה בצבע ירוק זית.. כמה קיבלת במבחן האחרון באנגלית?E-94...גאה בעצמי. מה המשאלה הגדולה ביותר שלך?לבקר בעמק המומינים!!! מתי הפעם האחרונה שהשתעלת?בבוקר..כל בוקר אני מתחילה עם עיטוש ושיעול...גם בקיץ. איזה שם אתה הכי אוהב בעולם?את השם שלי! איזה איקון אתה הכי אוהב מהאירקונים של תפוז?
אוהב טונה?יש לנו את העליות והמורדות שלנו. איזה שוקולד אתה הכי אוהב?שוקלד. הלכת היום לעבודה/ביתספר?לא!!! משהו מיוחד שקרה שם? מה היה הדבר האחרון ששחקת בו?סוליטר,אני מכורה לסוליטר! במה בא לך לשחק עכשיו?סנייק(נועה עשית לי חשק!) אוהב לשחק משחקים לבד או עם המון אנשים?עם המון אנשים,אבל אני מפסידה גרועה! איזה שפות אתה יודע?אנגלית עברית קצת ספרדית.. בחטיבה מה למדת?אם אפשר לקרוא למה שעשיתי "לימוד",ערבית עם מי אתה הכי אוהב לדבר?עם חברות שלי.. מתי לאחרונה נפגשת עם מישהו?תמיד יוצא לי לפגוש אנשים,לא זוכרת. מה בא לך לאכול עכשיו?יוו,לא בא לי לאכול משהו...זה נדיר! מה עשית אתמול?ישנתי,ראיתי טלוויזה. מה אתה עושה היום?ישנה ורואה טלוויזיה. מה תעשה מחר?נפגשת עם הרבה אנשים:אדריאן,אורית,אושר.וגם ללכת לסרט עם הודיה ונעמה. יש לך חיים?טובים,תודה. אוהב לצייר?לא יודעת לצייר. אוהב לצלם?כן. אוהב להצטלם?פחות.. יש איזה מקש במקלדת שלך שנתקע כל הזמן? אצלי זה 8. נכון זה מעצבן?כן..האנטר הארור הזה כל הזמן יורד לי שמונה שורות. התקלחת כבר היום?כן אוהבים עוגיות גרנולה?לא. אוהבים צימוקים?לא,לדעתי זה דומהלחרקים מתים שפיחלצו. חגגתם את ט"ו בשבט השנה (זה היום אבל עד שנענה זה כבר יהיה לפני כמה ימים)? איך? חושבים שט"ו בשבט זה מיותר?חג מיותר בהחלט! שותים קפה?לא,לא התגברתי על השוקו. מה דעתך על טבעונות?ניטרלית. ממצב? סבבה מקורה?הכול טוב. הכל טוב?כן,מה איתכם? יצא לכם פעם לדרוך על חילזון?כן..בכיתי אחר כך(באמת!),תמיד יש לי רגשות אשם שאני דורכת על חרקים(חוץ מנמלים)..מסכנים רגע אחד הם דואגים לקן שלהם,אוספים עלים לארוחה ואז שניה אחרי הם כבר לא איתנו. אוהבים קרואסון?כן!! אוהבים טיול שנתי?כן!! כבר היה לכם השנה?עוד לא.. מה החלום הכי גדול שלכם?וואו.יש הרבה..המרכזי הוא שיהיה טוב,נראה לי. ראיתם פעם מישהו מחליק על בננה?לא. החלקתם פעם על בננה?על בננה לא,אבל בכללי אני בן אדם שנופל הרבה! אתם חושבים שזה מצחיק לראות מישהו מחליק על בננה (ובלי שקורה לו משהו אחר כך)?תלוי מי,ואיך.. אוהבים שיעור ספרות?זה תלוי במורה נראה לי.. מה אתם מעדיפים- שירים/סיפורים קצרים/רומנים ?שירים.. מה אתם חושבים על המורה שלכם לספרות?שהיא דומה לנולי מפרפר נחמד.. אוהבים ספרות יותר ממתמטיקה?אייכס מתמטיקה!! מה אתם מעדיפים- מבחן בספרות או מבחן בהסטוריה?לא יודעת.. אוהבים טיולי סטלה, או מעדיפים טיולים אתגריים וקשים?סטלה! ביקרתם פעם בחוף פלמחים?לא.. מתי לאחרונה ישנתם על חוף ים?ביום העצמאות האחרון. האם איי פעם ביקרתם בסל"ת? WTF???! האם אכפת לכם מהטבע ומאיכות הסביבה? אם כן, מה אתם עושים בקשר לזה?אכפת לי,לא עו/שה הרבה..לא אכפת לי כל כך.. אוהבים טופו?לא. על הציפורניים שלכם כרגע מרוח לק?שחור. במה היה המבחן האחרון שלכם?לא זוכרת,בגרות במשהו.. עונים על השאלון הזה במקום לעשות משהו חשוב שאתם צריכים לעשות [ש.ב וכו']? לארח את חברות שלי..אבל הן מסתדרות גם בלעדי. מה הצבע השולט שלכם בחדר?החדר שלי צבוע בצבע טורקיז וירוק,ויש לי קיר אחד שצבוע בפסים. אוהבים יותר מתמטיקה או היסטוריה?היסטוריה. שונאים את המורה ללשון שלכם?יותר מפחדת,היא כל-כך מפחידה.אפילו המנהלת פוחדת ממנה. בגדול מסתדרים עם ההורים?כן. אם הייתם יכולים לבקש כל מה שתרצו, אבל הכל גם את הדברים הכי הזוים ולא הגיוניים בעולם, מה הייתם מבקשים?לעוף. מה הדבר הורוד הכי קרוב אלייך?יש לי חולצה וורודה מגניבה כזאת של היינקן.

Little Panda

New member
משעמם לי ../images/Emo9.gif../images/Emo29.gif

יש לכם משקפיים? יאפ
היו לכם פעם?
מאיזה גיל? כיתה א' עד איזה גיל? עד עכשיו כמה זוגות בערך היו לכם? לא זוכרת
מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן? עכשיו
ומשפקי שמש,יש לכם?
כמה זוגות בערך היו לכם? לא זוכרת
מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן? היום
יש לכם איימל?
של איזה אתר? ג'ימייל באנגלית או בעברית? עברית (אני חושבת
) נכנסים אליו כל יום? משתדלת... כמה פעמיים ביום? אחת-שתיים יש לכם הרבה ספאם? בערך... נכנסים אליו או ישר זורקים אותו? ישר זורקים }-) מעבירים הודעות שרשרת? חס וגראס! למה??? כי זה שטויות במיץ גזר
כותבים הרבה מיילים? לא הרבה... כמה ביום/שבוע בערך? לא יודעת מקבלים הרבה מיילים? כן
מעבירים מיילים מגניבים של מצגות וכו'? רק אם הם ממש יפים יש לכם חתימה קבועה בסוף המכתב?
יש לכם הרבה אנשים/איימלים שמורים?
כמה בערך? לא זוכרת
שומרים את האיימלים? מה זה שומרים? אני פשוט לא מוחקת
בתיקיות או מבולגן בדואר הנכנס? חלק בתיקיות, וחלק סתם בדואר נכנס
אם הייתם צריכים לצאת למסע סביב העולם, אילו 4 אנשים הייתם לוקחים איתכם למסע? אחותי, אבא שלי, אמא שלי ואחי
מה דעתכם על בדיחות על השואה? מטופשות. מתי לאחרונה ביקרו אתכם אורחים? בחג
וחברים? היום
אוהבים שבאים אורחים? כל עוד הם לא משתלטים לי על החדר
למה? כי כשהם משתלטים לי על החדר זה לא כיף לי... ואתם אוהבים שבאים חברים? תמיד
מעדיפים להפגש עם כל אחד בנפרד או בקבוצה גדולה? מה שיוצא אני מרוצה -) למה? ככה
מתנחלים הרבה אצלכם? תגדירו הרבה... מה ההכנות שאתם עורכים לפני שבאים אורחים? משתדלים לסדר קצת את החדר (למרות שהוא תמיד מבולגן
) אתם מסדרים את הבית? אכפת לכם אם החדר שלכם מסודר כשיש אצלכם חברים? חברים לא, כי הם מכירים אותי, ויודעים שאני מבולגנת
דואגים שיהיה אוכל? תמיד יש אוכל
אולי חושבים על תעסוקה? לא... טוחנים הרבה? או גוועים ברעב? גוועים ברעב ואז טוחנים הרבה
אכפת לכם אם הבית/חדר של המארח מסודר או מבולגן? לא
אם זה מפריע לכם,אתם מסדרים לו אותו? או מעירים לו ? לא
כשאתם מבקרים אצל אחרים,אתם מציקים להם בנוגע למזון ושתיה או מתאפקים עד שהם שואלים? תלוי, אצל חברים אני בדר"כ ישירה , אבל אצל אנשים שאני לא כ"כ מכירה אני סותמת עד שמציעים לי
ואחרי שאתם אוכלים אצל המארח,אתם עוזרים לנקות? ברור
כשאתם אורחים, אתם ביישנים? שוב, זה תלוי איפה (למרות שבדר"כ אני לא ביישנית) מבקרים הרבה אצל אחרים? למה לא? באיזו תדירות? לא זוכרת
הולכים ברגל אל חברים, או אוטובוס? או הורים? אם זה מרחק הליכה- ברגל, אם קצת יותר באוטובוס
בחגים,איפה חוגגים? אצלכם בבית או אצל סבים/סבתות/דודים/דודות? אצלנו וכולם באים
מה אתם אוכלים בחגים? אוכל
אוהבים בד"כ אוכל של חגים? למה לא? מה אתם הכי שונאים בחגים? לא שונאת שום דבר בחגים
מה אתם הכי אוהבים בחגים? הכל
אל איזה 'חלק' אתם יותר מתחברים במשפחה- הילדים או המבוגרים? (לי אישית, כל הילדים צעירים ממני והמבוגרים מבוגרים ממני אז משעמם.) גם וגם
אוהבים ביקורים של המשפחה? או שזה משעמם אתכם? זה תמיד נחמד
יש לכם משפחה בחו"ל? אני חושבת שכן כל כמה זמן אתם מבקרים אותם? אף פעם
כל כמה זמן הם מבקרים אתכם? לא זוכרת
מה הסוג פלאפון שיש לך? אורנג' במה אימא שלך עובדת? בנק איך ניראים המבכנסיים שיש לך עכשיו? אלאדין כמה קיבלת במבחן האחרון באנגלית? הוא היה שנה שעברה, אבל אני חושבת ש-92
מה המשאלה הגדולה ביותר שלך? אין לי מושג... מתי הפעם האחרונה שהשתעלת? לפני כמה דקות איזה שם אתה הכי אוהב בעולם? שמות של מלאכים
איזה איקון אתה הכי אוהב מהאירקונים של תפוז? אישלג, אבל הוא רק בחורף... אוהב טונה? למה לא? איזה שוקולד אתה הכי אוהב? נוטל
הלכת היום לעבודה/ביתספר? אין
משהו מיוחד שקרה שם?
מה היה הדבר האחרון ששחקת בו? האצבעות שלי נחשבות? במה בא לך לשחק עכשיו? ב-"מי הולך לישון הכי מוקדם?" אוהב לשחק משחקים לבד או עם המון אנשים? עם המון אנשים
איזה שפות אתה יודע? אנגלית, עברית, צרפתית, מעט ספרדית ומילים בסיסיות באיטלקית
בחטיבה מה למדת? ערבית או צרפתית? או בכלל יש לך פתור? צרפתית
עם מי אתה הכי אוהב לדבר? עם חברה שלי- רויטל
מתי לאחרונה נפגשת עם מישהו? היום פגשתי הרבה אנשים
מה בא לך לאכול עכשיו? כלום
מה עשית אתמול? טיילתי
מה אתה עושה היום? גם טיילתי
מה תעשה מחר?
יש לך חיים? ב"ה
אוהב לצייר? מאוד
אוהב לצלם? לא ממש... אוהב להצטלם? אני לא פוטוגנית בשיט
יש איזה מקש במקלדת שלך שנתקע כל הזמן? לא
אצלי זה 8. נכון זה מעצבן? כן
התקלחת כבר היום?
אוהבים עוגיות גרנולה?
אוהבים צימוקים? בערך... חגגתם את ט"ו בשבט השנה (זה היום אבל עד שנענה זה כבר יהיה לפני כמה ימים)? כן (אבל זה לא היום) איך? לא זוכרת
חושבים שט"ו בשבט זה מיותר? לא
למה? ככה
שותים קפה?
מתי? בבוקר איזה סוג? נס- אחד וחצי סוכר מה דעתך על טבעונות? אין לי ממש דעה בנושא... ממצב? מקורה? הכל טוב? הכל מצויין ב"ה יצא לכם פעם לדרוך על חילזון? אני חושבת שכן
אוהבים קרואסון? בטח
אוהבים טיול שנתי? בטח
כבר היה לכם השנה? אחרי סוכות בעזרת ה' מה החלום הכי גדול שלכם?
ראיתם פעם מישהו מחליק על בננה? לא, אבל ראיתי מישהו מחליק סתם... וזה מצחיק! החלקתם פעם על בננה? לא למה? לא יצא... אתם חושבים שזה מצחיק לראות מישהו מחליק על בננה (ובלי שקורה לו משהו אחר כך)?
אוהבים שיעור ספרות? מאוד
מה אתם מעדיפים- שירים/סיפורים קצרים/רומנים ? כולם באותה מידה
מ

Little Panda

New member
זה לא שלח הכל ../images/Emo12.gif../images/Emo29.gif

אז הנה ההמשך, למרות שלא נראה לי שתטרחו לקרוא את זה
מה אתם חושבים על המורה שלכם לספרות?(לאלה שסיימו בצפר, מה חשבתם על המורה שלכם לספרות?) מתה עליה! אוהבים ספרות יותר ממתמטיקה?
מה אתם מעדיפים- מבחן בספרות או מבחן בהסטוריה? היסטוריה- כי אני תמיד מקבלת 100 (בלי עין הרע) אוהבים טיולי סטלה, או מעדיפים טיולים אתגריים וקשים? תלוי במצב רוח שלי
ביקרתם פעם בחוף פלמחים? לא שזכור לי מתי לאחרונה ישנתם על חוף ים? לא זוכרת... האם איי פעם ביקרתם בסל"ת? או אולי ארגנתם סל"ת? מה זה סל"ת? האם אכפת לכם מהטבע ומאיכות הסביבה? כמובן!
אם כן, מה אתם עושים בקשר לזה? אני ממחזרת, ותמיד בטיולים אני מרימה עטיפות של ממתקים שאנשים אחרים זרקו סתם במסלול
אוהבים טופו? לא ממש
על הציפורניים שלכם כרגע מרוח לק?
במה היה המבחן האחרון שלכם? מת' עונים על השאלון הזה במקום לעשות משהו חשוב שאתם צריכים לעשות [ש.ב וכו']? במקום לישון מה הצבע השולט שלכם בחדר? כתום אוהבים יותר מתמטיקה או היסטוריה? היסטוריה שונאים את המורה ללשון שלכם? לא שונאת, אבל גם לא ממש אוהבת... בגדול מסתדרים עם ההורים? כשהם לא מבקשים ממני לסדר את החדר... אם הייתם יכולים לבקש כל מה שתרצו, אבל הכל גם את הדברים הכי הזוים ולא הגיוניים בעולם, מה הייתם מבקשים? בריאות ושמחה
מה הדבר הורוד הכי קרוב אלייך? אני שונאת ורוד, אבל יש פה שמיכה ורודה...

P i x i e s

New member
מממ

יש לכם משקפיים? אכן
היו לכם פעם? מאיזה גיל? משהייתי ממש קטנה. לא חושבת שאני מגזימה אם אומר שנתיים עד איזה גיל? עד עכשיו וכנראה לנצח. חח כמה זוגות בערך היו לכם?בסביבות החמישה מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן? לפני כמה ימים ומשפקי שמש,יש לכם? נשברו לא מזמן
(עלו 4 דולר, לא נורא, אבל היה להם ערך סנטימנטלי) כמה זוגות בערך היו לכם? פייי מתי פעם אחרונה השתמשתם בהן? שבוע יש לכם איימל? כן של איזה אתר? ג'ימייל באנגלית או בעברית? אנגלית נכנסים אליו כל יום? כן כמה פעמיים ביום? חח כשאני משועממת אז המון יש לכם הרבה ספאם? אממ לא שמה לב נכנסים אליו או ישר זורקים אותו? זורקים מעבירים הודעות שרשרת? לא למה??? כי זה מעצבןןןן כותבים הרבה מיילים? לא ממש כמה ביום/שבוע בערך? בשבוע אולי 2 מקבלים הרבה מיילים? כן מעבירים מיילים מגניבים של מצגות וכו'? לא יש לכם חתימה קבועה בסוף המכתב? כן יש לכם הרבה אנשים/איימלים שמורים? כן כמה בערך? חח שומרים את האיימלים? כן בתיקיות או מבולגן בדואר הנכנס? מבולגן אם הייתם צריכים לצאת למסע סביב העולם, אילו 4 אנשים הייתם לוקחים איתכם למסע? לא ממש בטוחה... וגם שמות לא יעזרו לכם במיוחד חח מה דעתכם על בדיחות על השואה? פעם ממש התנגדתי והיום אני בסדר עם זה מתי לאחרונה ביקרו אתכם אורחים? וחברים? יום כיפור אוהבים שבאים אורחים? חח כן למה לא למה? ואתם אוהבים שבאים חברים? פחות כי ממש משעמם פה מעדיפים להפגש עם כל אחד בנפרד או בקבוצה גדולה? תלוי לאן הולכים למה? כי לפעמים לא צריך את כל החברים.. לדוגמא בשופינג מתנחלים הרבה אצלכם? לא מה ההכנות שאתם עורכים לפני שבאים אורחים? מוציאה אוכל חח אתם מסדרים את הבית? אכפת לכם אם החדר שלכם מסודר כשיש אצלכם חברים? תכל'ס אצל כל החברים שלי מבולגן, ההורים שלי סתם היסטריים דואגים שיהיה אוכל? ברור! אולי חושבים על תעסוקה? חח לא ממש טוחנים הרבה? או גוועים ברעב? הרבה אכפת לכם אם הבית/חדר של המארח מסודר או מבולגן? לא אם זה מפריע לכם,אתם מסדרים לו אותו? או מעירים לו ? חחח מה אני חסרת טאקט? כשאתם מבקרים אצל אחרים,אתם מציקים להם בנוגע למזון ושתיה או מתאפקים עד שהם שואלים? משתדלת להתאפק אלא אם כן אני ממש ממש ממש צמאה/רעבה ואחרי שאתם אוכלים אצל המארח,אתם עוזרים לנקות? אהא כשאתם אורחים, אתם ביישנים? רק אצל חברה אחת אני מרגישה חופשי מבקרים הרבה אצל אחרים? כמות סבירה באיזו תדירות? הולכים ברגל אל חברים, או אוטובוס? או הורים? נו מה תלוי במרחק בחגים,איפה חוגגים? אצלכם בבית או אצל סבים/סבתות/דודים/דודות? סבים/סבתות וכו' מה אתם אוכלים בחגים? אוכל אוהבים בד"כ אוכל של חגים? לא מה אתם הכי שונאים בחגים? שלפעמים אנחנו ישנים אצל דודים בקריות וממש בא לי הביתה מה אתם הכי אוהבים בחגים? את החופש אל איזה 'חלק' אתם יותר מתחברים במשפחה- הילדים או המבוגרים? (לי אישית, כל הילדים צעירים ממני והמבוגרים מבוגרים ממני אז משעמם.) הילדים אוהבים ביקורים של המשפחה? או שזה משעמם אתכם? תלוי מי המשפחה שמבקרת יש לכם משפחה בחו"ל? כן כל כמה זמן אתם מבקרים אותם? לא מבקרים... זה דוד שלי גר לבד והוא לא יכול לארח אותנו :\ כל כמה זמן הם מבקרים אתכם? לא ביקר מאז שהוא עבר מה הסוג פלאפון שיש לך? NOKIA 6280 ששודרג בחינם ל88 חחח במה אימא שלך עובדת? פסיכולוגית איך ניראים המבכנסיים שיש לך עכשיו? ג'ינס כמה קיבלת במבחן האחרון באנגלית? פיייי... בבגרות 99 בG חח מה המשאלה הגדולה ביותר שלך? אהבה מתי הפעם האחרונה שהשתעלת? לפני שעתיים ככה איזה שם אתה הכי אוהב בעולם? תום איזה איקון אתה הכי אוהב מהאירקונים של תפוז?
אוהב טונה? לאאא איזה שוקולד אתה הכי אוהב? הכללל חח הלכת היום לעבודה/ביתספר? כן לעבודה משהו מיוחד שקרה שם? שיעמום טוטאלי מה היה הדבר האחרון ששחקת בו? AIRXONIX אצל חברה במה בא לך לשחק עכשיו? כלום אוהב לשחק משחקים לבד או עם המון אנשים? לבד איזה שפות אתה יודע? עברית, אנגלית, מבינה ספרדית ולרוב מדברת... בחטיבה מה למדת? ערבית או צרפתית? או בכלל יש לך פתור? ערבית עם מי אתה הכי אוהב לדבר? תכל'ס לא יודעת מתי לאחרונה נפגשת עם מישהו? כמה שעות מה בא לך לאכול עכשיו? כלום מה עשית אתמול? הייתי באילת מה אתה עושה היום? הייתי בעבודה ואז בבית.. אם הכוונה למחר אז עוד לא יודעת (מחר שהתחיל טכנית לפני שלוש שעות חח) מה תעשה מחר? (יום שבת) נפגשת עם דודים שחזרו מתאילנד יש לך חיים? לה אוהב לצייר? אהא אוהב לצלם? אהא אוהב להצטלם? אהא יש איזה מקש במקלדת שלך שנתקע כל הזמן? לא אצלי זה 8. נכון זה מעצבן? התקלחת כבר היום? כן אוהבים עוגיות גרנולה? לא אוהבים צימוקים? לא חגגתם את ט"ו בשבט השנה (זה היום אבל עד שנענה זה כבר יהיה לפני כמה ימים)? לא איך? חושבים שט"ו בשבט זה מיותר? דווקא יום חביב למה? שותים קפה? לא מתי? איזה סוג? רק אייס מה דעתך על טבעונות? לא בריא במיוחד אבל איש באמונתו יחיה ממצב? מקורה? הכל טוב? לא משהו יצא לכם פעם לדרוך על חילזון? לא אוהבים קרואסון? ככהככה אוהבים טיול שנתי? לא, יש לי פחד מטורף מגבהים והחלקות כבר היה לכם השנה? ביולי אבל הבא בדצמבר...כ"כ לא באה! מה החלום הכי גדול שלכם? שוב, למצוא אהבה... ובמישור הקריירה להיות עיתונאית מוצלחת ראיתם פעם מישהו מחליק על בננה? לא החלקתם פעם על בננה? לא למה? אתם חושבים שזה מצחיק לראות מישהו מחליק על בננה (ובלי שקורה לו משהו אחר כך)? לא ממש אוהבים שיעור ספרות? תלוי מה אתם מעדיפים- שירים/סיפורים קצרים/רומנים ? סיפור קצר מה אתם חושבים על המורה שלכם לספרות?(לאלה שסיימו בצפר, מה חשבתם על המורה שלכם לספרות?) חופרתתת על דברים תלמודיים וגם על השאר אוהבים ספרות יותר ממתמטיקה? החלטה קשה מה אתם מעדיפים- מבחן בספרות או מבחן בהסטוריה? נראה לי ספרות למרות שעוד לא התנסיתי באחד בתיכון אוהבים טיולי סטלה, או מעדיפים טיולים אתגריים וקשים? סטלה ביקרתם פעם בחוף פלמחים? כן מתי לאחרונה ישנתם על חוף ים? פפ נראה לי אף פעם האם איי פעם ביקרתם בסל"ת? או אולי ארגנתם סל"ת? אה? האם אכפת לכם מהטבע ומאיכות הסביבה? אכפת אם כן, מה אתם עושים בקשר לזה? ממחזרת איפה שיש פחים... אוהבים טופו? לא על הציפורניים שלכם כרגע מרוח לק? ירד היום בשביל העבודה
במה היה המבחן האחרון שלכם? בוחן באזרחות עונים על השאלון הזה במקום לעשות משהו חשוב שאתם צריכים לעשות [ש.ב וכו']? לא מה הצבע השולט שלכם בחדר? מעורבב לאללה אוהבים יותר מתמטיקה או היסטוריה? ממש לא בטוחה שונאים את המורה ללשון שלכם? חח כבר לא זוכרת בגדול מסתדרים עם ההורים? כן אם הייתם יכולים לבקש כל מה שתרצו, אבל הכל גם את הדברים הכי הזוים ולא הגיוניים בעולם, מה הייתם מבקשים? אוטו!!! או שנתחתן אבל זה כבר לגמריייי מחוץ לתחום מה הדבר הורוד הכי קרוב אלייך? תיקייה

למעלה