שרשור יומי- שטויות ודברים שלא

מסיבה

היי אני חדשה כאן ! אחלה סדרה ראיתי אתמול בפעם הראשונה...! תגידו, אתם באים לחממה בחנוכה ???

שני ממן

New member
אני באה לחממה!!!! ב8.12 נכון!??!

ובאמת אחלה סידרה גוררר מעריצה מספר 1 שלך!!!... חח

חחחח מסיבה..

כמו שיש מסיבות בטי אל וי.. אן כמו שיש בדום נגיד או בתל יצחק.. אז ככה יש גם בחממה.. ומה פתאום מי ילך לחממה.. הולכים לשפיים ותל יצחק..

שני ממן

New member
יונתן!!! הייתי אמורה ללכת לתל יצחק

אבל ידיד שלי שיחצ"ן לשם...עבר ליחצ"ן לחממה...אז בלאת ברירה,אני הולכת לחממה!!!... למרות שבעלי יהיה שם!!!...בר---> כפרה עלייך!!!...חחח החממה..זה ב8.12 מגליאים: ח' עד י'-י'א יש הסעות...לכל אחד באזור שלו!!1.. וזהווו שווה לבוא... יונתן כפרה עלייך תבוא לחממה...למרות שאתה כבר בכיתה י'ב!!!... בטוח יתנו לך להכנס!!!

דברים כמו

איפה זה?!!? איך אני יכולה להשיג כרטיסים!?!? ואם אין לנו יחצ"ן בבצפר מה אני עושה?!!? כמה זה עולה@??@ איפה זה!!?? איזה תאריךך...???

שני ממן

New member
טובב אני יענה לך על הכל!

*זה בכפר ויתקין *את יכולה להשיג כרטיסים דרך ילדים בבצפר שלך...שבטוח מיחצנים לשם *ואם אין לך יחצן,אז אכלת אותה!!!...חחח סתם...תפני לאנשים מחוץ לבצפר שלך * זה עולה 65 מוקדמות ועם את נוסעת עם הסעה זה עוד 25 {תלוי מאיפה את נוסעת} *זה ב8.12 בשעה 11 זה הכל!!! וזה עד הבוקר כמובן!!!... עד 4,5 אבל את שתגיעי עם ההסעות הביתה כבר יהיה 5 מקסימום 5 וחצי ותלוי גם מתי ההסעה שלכם יוצאת משם!!! הקיצר...מקווה שעזרתי במשהו! נשיקות לכוולם

לא זה לא מסיבה לסדרה..

זאת סתם מסיבה אני עוד לא יודע לאן אני ילך.. לאן שאני יקבל חינם.. ובינהם אני יבחר את מה שהכי נראה לי...

למעלה